>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [19.10.2021] - Wtorek

ibis 101,9K

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Miasto
Polska
Zrzut ekranu 2021-09-30 o 11.46.16.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png

J 328

jaworek1988

Użytkownik
Miasto
Suwalki
Witam wszystkich, panowie co sądzicie o handicapie 0:2 i zwycięstwie różnicą 3 bramek PSG z Lipskiem, kurs 3,45 w sts? Oglądałem ligowy mecz Lipska z Freiburgiem. Lipsk strzelił gola po karnym. Wydaje mi się, że to jest najsłabsza drużyna w tej grupie. Jednak Lipsk może bardziej koncentrować się na lidze mistrzów niż na lidze. PSG ma teraz chyba największy potencjał w ataku w lidze mistrzów. Messi czasy zajebistości ma już za sobą, ale jednak Messi to Messi, bardzo doświadczony gracz,i jest Neymar z Mbabbe. Jak trio zacznie ze sobą współpracować to może zaczną coś więcej strzelać. Poza tym widziałem skróty poprzednich meczów z PSG i tam jest jeszcze dwóch innych graczy, którzy też strzelali bramki w LM. Z góry dzięki za info

arass1 13,6K

arass1

Użytkownik
W najbliższy wtorek na Stadio Giuseppe Meazza Inter Mediolan podejmie zespół Sheriffa Tiraspol. Mołdawianie sprawili już dwie wielkie niespodzianki w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów i dość nieoczekiwanie liderują w grupie D. W meczu z Shakhtarem i Realem nie mieli przewagi, ale potrafili wykorzystać swoje okazje i wygrali, a wyniki poszły w świat. Natomiast Inter zgromadził tylko jeden punkt i żeby myśleć o awansie z tej grupy musi to spotkanie po prostu wygrać. Wiadomo, że mołdawianie się nie położą i też będą szukać swoich okazji. Nie oszukujmy się, ale między zespołami Interu i Sheriffa jest przepaść, a Nerrazzuri powinni spokojnie wygrać to spotkanie różnicą kilku bramek. Na pewno pomoże im w tym dobry środek pola, szybcy wahadłowi i napastnicy. Przy takiej grze goście będą się gubić i pewnie ich bramkarz wyciągnie kilka razy piłkę z siatki.

Inter Mediolan (-1) @ 1.53 fortuna

S 0

Smerfny

Użytkownik
PSG gra z Lipskiem, który w tym sezonie w spotkaniach z mocnymi drużynami lubi tracić bramki

Typ: Gospodarze OVER 2.5 Kurs: 2.30 betclic

K 3,5K

kubam

Użytkownik
Miasto
Gdańsk
Witam wszystkich, panowie co sądzicie o handicapie 0:2 i zwycięstwie różnicą 3 bramek PSG z Lipskiem, kurs 3,45 w sts? Oglądałem ligowy mecz Lipska z Freiburgiem. Lipsk strzelił gola po karnym. Wydaje mi się, że to jest najsłabsza drużyna w tej grupie. Jednak Lipsk może bardziej koncentrować się na lidze mistrzów niż na lidze. PSG ma teraz chyba największy potencjał w ataku w lidze mistrzów. Messi czasy zajebistości ma już za sobą, ale jednak Messi to Messi, bardzo doświadczony gracz,i jest Neymar z Mbabbe. Jak trio zacznie ze sobą współpracować to może zaczną coś więcej strzelać. Poza tym widziałem skróty poprzednich meczów z PSG i tam jest jeszcze dwóch innych graczy, którzy też strzelali bramki w LM. Z góry dzięki za info
Jak dla mnie mecze PSG to no-bet. Zauważ, że w tym sezonie pokryli ten handicap tylko raz i to grając z Clemontem u siebie (4:0 wynik). Messi, Neymar i Mbappe jak widać, że na razie to nie działa. PSG o wiele lepiej gra w meczach bez Messiego. Praktycznie w każdym meczu tracą bramki. Oczywiście może się tak stać, że nagle wszystko zacznie im siadać i skończy się 4:0 albo 5:0 dla PSG no ale szczerze to nie widzę tego, nawet samo to jak PSG rozgrywa akcję, tam nic się nie klei, Messi dostaje piłkę, a reszta drużyny stoi, zero jakiegokolwiek pomysłu na grę. Więc podsumowując to nie, nie stawiałbym na PSG z handi.

matip97 0

matip97

Użytkownik
Tak patrze jutro na mecz Szachtaru z Realem i rozmyslam nad golem gospodarzy po kursie 1,50 . Szachtar u siebie fajnie zagral z Interem, a przypominam ze Rok temu Szachtar wygral z Realem u siebie 2:0 oraz Na Santiagio Bernabeu 2:3 ! Co bylo ogromna niespodzianka. Mysle ze szachtar stac na umieszczenie pilki w siatce :) Co myslicie ?

R 27,2K

rjastrzab

Użytkownik
Miasto
Lódz
Ajax - Borussia
Typ poniżej 10,5 rożnych
Kurs 1,52

W meczach ze słabszymi przeciwnikami linia ta jest z reguły bez problemu pokrywana zarówno przez Ajax jak i Borussie. Ale jak spojrzeć na ststatstyki ze spotkań chociazby z biezacej edycji LM to ta linia jest zapora nie do przebycia.
Ajax w meczu Z Besiktasem 2:3 w rożnych, ze Sportingiem 4:5, Borussia w meczu ze Sportingiem 5:5, a z Besiktasem 5:4. Mam ndzieję, że tak samo będzie w ich bezpośrednim pojedynku. I choć pewnie wpadknie kilka bramek to w różnych nie przekroczą linii 10,5 rogu.

ranczo0123 49,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Besiktas - Sporting Lizbona
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betinia
Analiza:
Mecz 3 kolejki i od razu mecz o zycie. Obie ekipy bez punktow jak na razie i to spotkanie bedzie mega wazne w kontekscie awansu z 3 miejsca do LE. Kto przegra bardzo mocno sie oddali od pucharow wiec przewiduje ostre spotkanie. Dodatkowo gramy w Turcji wiec wiadomo goracy teren. Sedziuje Slavko Vincic czyli typowy sredniak ale waga meczu sklania mnie do tego aby i tak zagrac ten bet.

ziroxxx 40,7K

ziroxxx

Użytkownik
Miasto
Zabrze
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - RB Lipsk
Typy:
over 23,5 fauli @ 1.75 Betfan (LM - konkurs)
over 24,5 fauli @ 2.0 Unibet
over 4,5 żk @ 2.09 Betclic
over 5,5 żk @ 3.30 Betclic

Analiza:

Goście po dwóch porażkach stoją przed trudnym zadaniem, przy porażce i wygranej Manchesteru City awans do kolejnej fazy będzie bardzo trudny. W pamięci mam poprzedni rok kiedy PSG, Manchester United oraz RB Lipsk toczyły zaciętą walkę o wyjście z grupy. Zwycięsko wyszło PSG wraz z Lipsk. Tym razem zamiast United w grupie pojawił się Manchester City. W tamtym sezonie zobaczyliśmy dwie potyczki pomiędzy tymi drużynami i w tym meczach iskrzyło, pojawiło się dużo kartek i fauli.
24.11.2020 PSG - Lipsk 34 fauli, 6 żk
04.11.2020 Lipsk - PSG 40 fauli, 7 żk, 2 ck
Statystyki robią wrażenie, a w dodatku trzeba pamiętać o skomplikowanej sytuacji gości w przypadku dzisiejszej porażki. Lipsk w tegorocznej LM robi 15,5 fauli/mecz, a PSG 8,5 fauli/mecz. Obydwie drużyny dostają średnio1,5 żk/mecz. PSG należy do takich drużyn, które łatwo sprowokować i szybko wpadają w różne przepychanki, pyskówki itd.