>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [19.10.2021] - Wtorek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-09-30 o 11.46.16.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Witam wszystkich, panowie co sądzicie o handicapie 0:2 i zwycięstwie różnicą 3 bramek PSG z Lipskiem, kurs 3,45 w sts? Oglądałem ligowy mecz Lipska z Freiburgiem. Lipsk strzelił gola po karnym. Wydaje mi się, że to jest najsłabsza drużyna w tej grupie. Jednak Lipsk może bardziej koncentrować się na lidze mistrzów niż na lidze. PSG ma teraz chyba największy potencjał w ataku w lidze mistrzów. Messi czasy zajebistości ma już za sobą, ale jednak Messi to Messi, bardzo doświadczony gracz,i jest Neymar z Mbabbe. Jak trio zacznie ze sobą współpracować to może zaczną coś więcej strzelać. Poza tym widziałem skróty poprzednich meczów z PSG i tam jest jeszcze dwóch innych graczy, którzy też strzelali bramki w LM. Z góry dzięki za info
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
W najbliższy wtorek na Stadio Giuseppe Meazza Inter Mediolan podejmie zespół Sheriffa Tiraspol. Mołdawianie sprawili już dwie wielkie niespodzianki w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów i dość nieoczekiwanie liderują w grupie D. W meczu z Shakhtarem i Realem nie mieli przewagi, ale potrafili wykorzystać swoje okazje i wygrali, a wyniki poszły w świat. Natomiast Inter zgromadził tylko jeden punkt i żeby myśleć o awansie z tej grupy musi to spotkanie po prostu wygrać. Wiadomo, że mołdawianie się nie położą i też będą szukać swoich okazji. Nie oszukujmy się, ale między zespołami Interu i Sheriffa jest przepaść, a Nerrazzuri powinni spokojnie wygrać to spotkanie różnicą kilku bramek. Na pewno pomoże im w tym dobry środek pola, szybcy wahadłowi i napastnicy. Przy takiej grze goście będą się gubić i pewnie ich bramkarz wyciągnie kilka razy piłkę z siatki.

Inter Mediolan (-1) @ 1.53 fortuna
 
Ostatnia edycja:
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam wszystkich, panowie co sądzicie o handicapie 0:2 i zwycięstwie różnicą 3 bramek PSG z Lipskiem, kurs 3,45 w sts? Oglądałem ligowy mecz Lipska z Freiburgiem. Lipsk strzelił gola po karnym. Wydaje mi się, że to jest najsłabsza drużyna w tej grupie. Jednak Lipsk może bardziej koncentrować się na lidze mistrzów niż na lidze. PSG ma teraz chyba największy potencjał w ataku w lidze mistrzów. Messi czasy zajebistości ma już za sobą, ale jednak Messi to Messi, bardzo doświadczony gracz,i jest Neymar z Mbabbe. Jak trio zacznie ze sobą współpracować to może zaczną coś więcej strzelać. Poza tym widziałem skróty poprzednich meczów z PSG i tam jest jeszcze dwóch innych graczy, którzy też strzelali bramki w LM. Z góry dzięki za info
Jak dla mnie mecze PSG to no-bet. Zauważ, że w tym sezonie pokryli ten handicap tylko raz i to grając z Clemontem u siebie (4:0 wynik). Messi, Neymar i Mbappe jak widać, że na razie to nie działa. PSG o wiele lepiej gra w meczach bez Messiego. Praktycznie w każdym meczu tracą bramki. Oczywiście może się tak stać, że nagle wszystko zacznie im siadać i skończy się 4:0 albo 5:0 dla PSG no ale szczerze to nie widzę tego, nawet samo to jak PSG rozgrywa akcję, tam nic się nie klei, Messi dostaje piłkę, a reszta drużyny stoi, zero jakiegokolwiek pomysłu na grę. Więc podsumowując to nie, nie stawiałbym na PSG z handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
matip97 25,2K

matip97

Użytkownik
Tak patrze jutro na mecz Szachtaru z Realem i rozmyslam nad golem gospodarzy po kursie 1,50 . Szachtar u siebie fajnie zagral z Interem, a przypominam ze Rok temu Szachtar wygral z Realem u siebie 2:0 oraz Na Santiagio Bernabeu 2:3 ! Co bylo ogromna niespodzianka. Mysle ze szachtar stac na umieszczenie pilki w siatce :) Co myslicie ?
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Ajax - Borussia
Typ poniżej 10,5 rożnych
Kurs 1,52

W meczach ze słabszymi przeciwnikami linia ta jest z reguły bez problemu pokrywana zarówno przez Ajax jak i Borussie. Ale jak spojrzeć na ststatstyki ze spotkań chociazby z biezacej edycji LM to ta linia jest zapora nie do przebycia.
Ajax w meczu Z Besiktasem 2:3 w rożnych, ze Sportingiem 4:5, Borussia w meczu ze Sportingiem 5:5, a z Besiktasem 5:4. Mam ndzieję, że tak samo będzie w ich bezpośrednim pojedynku. I choć pewnie wpadknie kilka bramek to w różnych nie przekroczą linii 10,5 rogu.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Besiktas - Sporting Lizbona
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betinia

Analiza:
Mecz 3 kolejki i od razu mecz o zycie. Obie ekipy bez punktow jak na razie i to spotkanie bedzie mega wazne w kontekscie awansu z 3 miejsca do LE. Kto przegra bardzo mocno sie oddali od pucharow wiec przewiduje ostre spotkanie. Dodatkowo gramy w Turcji wiec wiadomo goracy teren. Sedziuje Slavko Vincic czyli typowy sredniak ale waga meczu sklania mnie do tego aby i tak zagrac ten bet.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +448
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - RB Lipsk
Typy:
over 23,5 fauli @ 1.75 Betfan (LM - konkurs) 26
over 24,5 fauli @ 2.0 Unibet 26
over 4,5 żk @ 2.09 Betclic 5
over 5,5 żk @ 3.30 Betclic 5

Analiza:

Goście po dwóch porażkach stoją przed trudnym zadaniem, przy porażce i wygranej Manchesteru City awans do kolejnej fazy będzie bardzo trudny. W pamięci mam poprzedni rok kiedy PSG, Manchester United oraz RB Lipsk toczyły zaciętą walkę o wyjście z grupy. Zwycięsko wyszło PSG wraz z Lipsk. Tym razem zamiast United w grupie pojawił się Manchester City. W tamtym sezonie zobaczyliśmy dwie potyczki pomiędzy tymi drużynami i w tym meczach iskrzyło, pojawiło się dużo kartek i fauli.
24.11.2020 PSG - Lipsk 34 fauli, 6 żk
04.11.2020 Lipsk - PSG 40 fauli, 7 żk, 2 ck
Statystyki robią wrażenie, a w dodatku trzeba pamiętać o skomplikowanej sytuacji gości w przypadku dzisiejszej porażki. Lipsk w tegorocznej LM robi 15,5 fauli/mecz, a PSG 8,5 fauli/mecz. Obydwie drużyny dostają średnio1,5 żk/mecz. PSG należy do takich drużyn, które łatwo sprowokować i szybko wpadają w różne przepychanki, pyskówki itd.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
J 34,6K

JKarto

Użytkownik
TYPY:
LFC 2.42 (Wielkie Kursy)
RB Lipsk czyste konto - nie 1.08

Razem 2.61 Ewinner. Liverpool według mnie kurs jest dość dobry, jakby nie patrzeć, to ciężko tutaj nie widzieć ich w roli faworyta. Drugi typ, taki, a nie inny, bo potrzebowałem czegoś na podbicie, żeby kupon kwalifikował się do bonusu od zagrania (wymagane 2.50). Połowa stawki wróci, jako freebet.
 
chamberlain 422,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
FC Porto - AC Milan
Over 2.5 bramek + over 8.5 rzutów rożnych + over 3.5 kartek @ 4.25 STS

Rzadko gram tego typu łączone zakłady, bo jak wiadomo zawsze czegoś zabraknie i to zazwyczaj w bardzo niskiej ilości, ale buki łapią na tym graczy, bo im wyższy kurs, to tym bardziej chce się spróbować, jednak według mnie ten typ ma dość duże szanse powodzenia. Zaczynając od bramek, Porto jak do tej pory trafiło tylko 1 bramkę, ale jakie grali mecze, wyjazdowy z Atletico, gdzie naprawdę ciężko coś trafić, a wywieźli stamtąd bezbramkowy remis, oraz u siebie porażka aż 1:5 z Liverpoolem, który w ofensywie świeci. Milan po dwóch porażkach, na inaugurację z Liverpoolem 3:2 i z Atletico 1:2, także sporo tracą, ale też potrafią coś od siebie wturlać, choć zagrają tu z problemami w ofensywie, oraz nie tylko tam, ponieważ przez kontuzje nie zagrają Mike Maignan, Alessandro Plizzarie, Alessandro Florenzie, Junior Messias i Ante Rebic, pozytywny wynik testu na koronawirusa wyszedł u Theo Hernandeza i Brahima Diaza, a pazuować za czerwoną kartkę będzie Franck Kessie. Boli przede wszystkim strata Maignana, a więc pierwszego bramkarza, tym razem na bramce obejrzymy Tatarusanu, który nie jest zbyt pewnym punktem w bramce. AC Milan po ciężkim meczu trzy dni temu, który ledwo wygrali z Veroną, więc w tym meczu sytuacji bramkowych powinno być co nie miara, co za tym idzie rzutów rożnych, bo jak na razie obie ekipy pod tym względem nie dominowały w poprzednich spotkaniach LM, ale grali z silniejszymi ekipami, tu poziom się wyrównuje. Co do kartek sędzią Felix Brych, nie jakoś mocno kartkujący sędzia, ale jest to bardzo ważny mecz dla obu drużyn, ewentualna porażka Milanu mocno oddali ich od walki o awans dalej, podobnie jak i Porto, to mecz o być albo nie być dla obu ekip, więc taka niska linia, nawet z takim sędzią powinna zostać pokryta.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - LIga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - RB Lipsk
Typ: PSG
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Kurs na zwycięstwo PSG wyjątkowo duży, ale pewnie jest to spowodowane tym, że w ekipie gospodarzy zabraknie kilku graczy. Dzisiaj na boisko nie wybiegną na pewno Neymar, Paredes, Ramos oraz Icardi. Do składu powraca Navas, ale raczej pewne jest to, że ten mecz rozpocznie na ławce. Od pierwszych minut powinien zagrać również Leo Messi, który jak na razie więcej odpoczywa po spotkaniach reprezentacji niż gra, ale taki jest terminarz..
Niemcy grają poniżej oczekiwań w krajowych rozgrywkach jak i w Lidze Mistrzów, ale mogą być ekipą, z którą ciężko gra się faworytom. RB Lipsk niema w dzisiejszym meczu nic do stracenia bowiem zajmują ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. Na dodatek na wyjazdach spisują się kiepsko i wygrali zaledwie jedno spotkanie wyjazdowe, uwaga w Pucharze Niemiec. Wyniki są kiepskie, ale PSG nie może zlekceważyć rywala tak jak to miało miejsce w spotkaniu z Club Brugge.
Gospodarze będą chcieli utrzymać pierwsze miejsce w tabeli przed spotkaniami rewanżowymi, a więc nie mogą sobie tutaj pozwolić na stratę punktów. Tym samym wierzę, że Messi, Mbappe i Di Maria, który być może dzisiaj zagra od pierwszych minut, poprowadzą zespół z Paryża do zwycięstwa.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
W Fortunie pojawił się Boost na dzisiejszą LM, można się częstować (piłka nożna-specjalne):

Besiktas vs Sporting: powyżej 3.5 żółtych kartek ✅
Ajax vs Borussia Dortmund: BTTS ❌
PSG vs RB Lipsk: powyżej 3.5 żółtych kartek ✅
AKO @2.85 Fortuna ❌


O kartka w meczach w Stambule i w Paryżu dużo zostało napisane. Besiktas vs Sporting to spotkanie o życie, też spodziewam się walki na całego, bo przegrany nie będzie miał już raczej co szukać w tej edycji LM. Slavko Vincic jeden z bardziej overowych arbitrów, przy gorącej atmosferze na trybunach 4 żk do zrobienia. Co do starcia PSG vs Lipsk to nie liczę na łatwą wygraną faworytów. Myślę, że maszyna Jessego Marscha powolutku się rozkręca i są w stanie sprawić niespodziankę. W poprzednim sezonie oba kluby mierzyły się w fazie grupowej i było ostro. Na to samo liczę i dzisiaj, bo RB Marscha tak po prostu gra i szybko kasują groźne kontry przeciwników. Włoski Marco Guida dobry arbiter to kartoników. Do Borussii wrócił Erling Haaland i z pewnością to gwarancja trafień ze strony BVB, które szczególnie na wyjazdach ma problemy z grą w defensywie. Ajax u siebie zapewne również pokusi się o trafienie, były napastnik Eintracht Frankfurt Sebastien Haller w formie, więc ta dwójka strzelców w Fortunie daje interesujący kurs.

Ajax vs Borussia Dortmund: Sebastien Haller + Erling Haaland strzelą gola @4.37 Fortuna ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Tak patrze jutro na mecz Szachtaru z Realem i rozmyslam nad golem gospodarzy po kursie 1,50 . Szachtar u siebie fajnie zagral z Interem, a przypominam ze Rok temu Szachtar wygral z Realem u siebie 2:0 oraz Na Santiagio Bernabeu 2:3 ! Co bylo ogromna niespodzianka. Mysle ze szachtar stac na umieszczenie pilki w siatce :) Co myslicie ?
przeczytaj zapowiedź tego meczu, nie wiadomo jak Real podejdzie do tego meczu, jak zagrają na maxa to ciężko przewidzieć czy Szachtar coś strzeli. Niby ściany pomagają gospodarzom. Przeczytaj, może nasuną Ci się jakieś wnioski, powodzenia
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Ajax - Borussia
Over 2.5 gola + over 8.5 RR @2.25 rogi katastrofa


Wydaje mi się, że za wysoki kurs na to zdarzenie w takim spotkaniu. Zarówno jedna jak i druga drużyna ofensywa. Spodziewam się dośc otwartego meczu, tak jak to opisywałem przy spotkaniu ze Sportingiem i takowe było. Tam były i bramki i rogi. Ajax co prawda nie bije jakoś dużo rożnych, tu bardziej mam nadzieję na gości, którzy w ostatnich meczach CL bili po 5 a w lidze odpowiednio 6 i 7 rogów. Zależy też jak ułoży się mecz bo to mecz gdzie obie ekipy mają po 6 pkt więc każdy będzie chciał liderować po tym spotkaniu. Gole powinny paść, mam nadzieje, że i Ajax np. przegrywając swoje dołoży bo wtedy zazwyczaj robi tych stałych fragmentów gry więcej (jak np.w ostatnim przegranym spotkaniu z Utrechtem gdzie wbili 12 rogów). BTS padnie na moje, ale kurs 1.38 zbyt mizerny, żeby ruszać.

PSG - Lipsk
PSG @1.62


Paryżanie pomimo kilko braków oraz ostatnio slabszej gry muszą wygrać to spotkanie. Nie będzie Neymara czy Paredesa ale dalej jest Messi czy Mbop, ktory zawsze umie znaleźć drogę do bramki. Lipsk w tym sezonie poniżej oczekiwań, brak Sabitzera chyba robi swoje. Niemniej nie ma co się rozpisywać, mając sytuację w grupie gdzie wygrali juz z City i czeka ich rewanż w Anglii takie spokania trzeba wygrywać aby starać się nie oddawać lidera grupy. City powinno dziś pokonać Brugge, bo Ci swoje i tak zrobili. PSG czeka dziś cięższe zadanie ale wydaje mi sie, że komplet punktów powinien zostać na Parc des Princes.

Szachtar - Real
X2 + over 1.5 @1.45


Nie chce mi się wierzyć w kolejne tragiczne spotkanie Królewskich na Ukrainie, zwłaszcza przy Benzemie i Vinim w takiej formie. Wiadomo, że Szachtar u siebie zawsze potrafi być groźny ale Real już jedną wpadkę w LM zaliczył więc tutaj wypadałoby już wyjechać z jakimiś punktami. Podpieram się na wypadek remisu, bo obecne wyniki w LM dość mocno szokujace a z overem kurs do AKO całkiem przyjemny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Inter Mediolan - Sheriff Tiraspol
Typ:
Inter (hc -1.5) @1.55 Fuksiarz
Na papierze powinien być to mecz do jednej bramki, a tymczasem jest to mecz największej rewelacji po dwóch kolejkach LM, czyli mołdawskiej drużyny z dosyć słabo spisującym się Interem.
1 punkt po dwóch meczach nie może napawać optymizmem kibiców Interu, ale w dalszym ciągu to wszystko zależy od nich - muszą po prostu zacząć punktować i wtedy uważam, że awansują z tej grupy za plecami Realu.
Piłkarze z Mediolanu mają idealną okazję by w końcu odnieść zwycięstwo w meczu grupowym i być może zadomowić się na drugim miejscu. Drużyna Sheriffa oczywiście jest ogromnym zaskoczeniem, ale to w dalszym ciągu mołdawska drużyna. Inter chcąc awansować po prostu musi takie mecze wygrywać. Gra Interu w ostatnich meczach nie powala, dodatkowo przegrali ostatni mecz "na szczycie" z Lazio. Mam nadzieję, że do dzisiejszego meczu podejdą ze sportową złością i na jednej bramce się nie skończy.
 
Ostatnia edycja:
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja typuję zwycięstwo Milanu. Uważam, że grają zbyt dobrze, aby przegrywać wszystkie mecze, zwłaszcza że wcale nie byli gnojeni w swoich porażkach. Porto jakoś nie ma nic wspólnego z ubiegłorocznym graniem, a Milan Pioliego, który miał tylko przypilnować zespół pod przyjście innego trenera gra jak na swój potencjał kadrowy bardzo fajną, ofensywną piłkę. Taki kurs jest warty próby.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
W
Ja typuję zwycięstwo Milanu. Uważam, że grają zbyt dobrze, aby przegrywać wszystkie mecze, zwłaszcza że wcale nie byli gnojeni w swoich porażkach. Porto jakoś nie ma nic wspólnego z ubiegłorocznym graniem, a Milan Pioliego, który miał tylko przypilnować zespół pod przyjście innego trenera gra jak na swój potencjał kadrowy bardzo fajną, ofensywną piłkę. Taki kurs jest warty próby.
W pełni się z Tobą zgadzam co do tego, że tak grający Milan zasługuje na więcej niż same porażki w grupie ligi mistrzów. O ile w meczu z Liverpoolem zostali stłamszeni, tak z Atletico zagrali bardzo dobre zawody. Do momentu, według mnie i chyba większości, pochopnej czerwonej kartki dla Kessiego w pierwszej połowie, Milan dominował na boisku i jestem przekonany, że grając w 11, wygrałby tamto spotkanie na spokojnie jakieś 2:0. Zresztą przy prowadzeniu 1:0, Leao trafił w poprzeczkę. Na dodatek, w ostatniej akcji meczu Atletico dostało karnego z kapelusza, stąd porażka, więc to 0 punktów mocno zakłamane.

Z drugiej strony, dzisiaj nie będzie Maignana, Theo, Brahima, Kessiego i Rebicia. 5 zawodników z pierwszego składu! Do tego jeszcze kilka mniej znaczących absencji. Gdyby nie to, zdecydowanie stawiałbym na Milan, ale w takim wypadku, nie podejmuje się typowania zwycięzcy, bo żaden wynik mnie nie zdziwi. Jako kibic Milanu, oglądam niemal wszystkie mecze tej drużyny i wiem, że nawet w tak trudnej sytuacji, mogą sobie poradzić.

Osobiście stawiam, że obie drużyny strzelą bramkę. Strata Maignana w bramce dużo pomoże Porto, ale Leao lub Giroud czy Ibra coś upchną z przodu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom