>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [21.10.2021] - Czwartek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-10-1 o 08.25.10.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
matip97 25,2K

matip97

Użytkownik
Liga Europy dopiero w czwartek ale przegladam oferte na mecz Napoli i Legii i patrzac na tabele i to ze Napoli jest na 3 miejscu bez wygranego meczu to nie dobrze wrozy dla chlopakow z Warszawy, Napoli za wszelka cene bedzie chcialo wygrac ten mecz, graja bardzo ofensywnie i watpie ze wyjda jakims okrojonym skladem a Legia w obronie jest tragiczna wiec bramki powinny sie posypac. Moj typ powyzej 2,5 gola @ 1,49
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
a Legia w obronie jest tragiczna wiec bramki powinny sie posypac
A po jakim meczu wnioskujesz , że Legia w obronie jest tragiczna? Po dwóch dotychczasowych w LE, gdzie nie stracili bramki, czy bazujesz na formie z Ekstraklasy. Typu nie neguje, bo brameczki mogą się posypać, ale lepszym rozwiązaniem będzie tutaj BTS lub nawet pogranie na samą bramkę Legii, bo Napoli rzuci się na Legię, która lubi grać z kontry.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie można pominąć faktu że w meczach europejskich Legia ma bardzo duże szczęście i bramek mogła stracić więcej. Obrona jest zwarta i szybko dostaje pomoc z przednich linii stąd może to wyglądać dobrze, ale indywidualne umiejętności zawodników są mniejsze i to prędzej czy później wyjdzie. Narazie cała Legia gra na dogowych emocjach więc źle być nie powinno.

Michniewicz zostaje. Wg mnie za bardzo odjechał skupiając się na niuansach taktycznych, podczas gdy trzeba konsolidować zespół - mam wrażenie że jest duża grupa mniej i bardziej nowych ludzi którzy grają na swoje konto a nie zespołu. Mimo wszystko wydaje się dobra decyzja o pozostawieniu trenera
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Salzburg- Wolfsburg
TYP: Slazburg over 5,5 RR[/ICONPLUS]
Kurs: 2,03
Fortuna

7/10

Biorę ten kurs w ciemno. Salzburg bez dwóch zdań siądzie od początku na Wilki. RB jest znane z ofensywnej gry przez co nabijają sporo korków. W poprzednich meczach z Lille i Sevillą 5 i 6 korków. Wolfsbur z kolei sporo traci 5 z Lille i 11 z Sevillą. Jak dla mnie bet dnia, co wyjdzie zobaczymy.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Zieliński nie zagra, do tego Spaletti na 90% da odpocząć innym graczom, bo w niedziele bardzo ważne spotkanie z Romą na wyjeździe. Serie A jest na pierwszym miejscu i to nie ulega wątpliwości. Zobaczymy pólrezerwowy skład, a przy odrobinie zbiegu okoliczności, może być jak ze Spartakiem, czyli czerwona Napoli i Legia wywozi 3pkt. W głowach graczy Napoli też pewnie będzie lekkie zlekceważenie rywala, oszczędzanie się przed niedzielą, a to często ma fatalne skutki dla drużyny. Jak dla mnie kurs 18,00 to value, a jeszcze korzystniejsze jest zagranie Legia remis=zwrot za 15,00

Legia Warszawa @ 18,00 LVBET
Legia Warszawa remis=zwrot @ 15,00 LVBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Moim zdaniem to drużynie z Neapolu raczej nie zależy na tym trofeum i byłbym bardzo ostrożny obstawiając to spotkanie. Według mnie te kursy na Napoli są zdecydowanie zaniżone. Ale to tylko moje zdanie.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Legia over 2,5 roż[email protected] Unibet chlopaki nie dali rady

Bardzo przyjemny kurs na to zdarzenie. Pobieram.
Lider przyjezdza do Wloch, by sie zmierzyć z druzyna, ktora w glowie pewnie juz bedzie miala mecz z Romą, niz z Legia.
Legia powinna powalczyc, maja duze szanse na wyjscie z grupy, mysle, ze sa w stanie nawet strzelic Napoli bramke.
Mozliwe, ze Napoli bedzie ciezko atakowac, a Legia nastawi sie na gre z kontry co powinno dac troche roznych, roznym moze pomoc takze bramka dla Napoli, wtedy Legia bedzie musiala sie bardziej otworzyc i zaatakowac. Linia 2,5 wydaje sie bardzo atrakcyjna, gdzie Legia srednio na wyjazdach bije po 4-5 roznych. Ze Spartakiem udalo sie wbic 3 rozne, mysle, ze tutaj bedzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
nightbuk 3K

nightbuk

Użytkownik
Rapid V. - Dinamo Z.
Typ: Dinamo Z.
Ako: 2.40
Buk: Superbet

Rapid Viedeń w tym sezonie rozczarowało w Lidze Europy zajmując jak dotąd ostatnie miejsce w grupie H. Dinamo natomiast walczy natomiast o awans do fazy pucharowej zajmując 2 miejsce tuż za West Hamem, który dzisiaj zagra z Genk i jest uznawany za faworyta w tym spotkaniu co spowodować może iż obydwie ekipy zbliżą się do awansu z grupy.
 
S 0

sarim

Gość
Mój typ na mecz Legii jest taki:

Napoli - Legia W.
1,70
Piłka nożna | Liga Europy
21.10.2021, 21:00:00
2.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.5: +
BUK: efortuna

Legia gorsza technicznie i jeśli coś chcą ugrać muszą nadrabiać agresją, pressingiem, grą na pograniczu faulu. 3 karteczki Legia uskłada minimum. Jest tam wielu zawodników co nie potrafią opanować emocji. Wiec nawet nie muszą być faule :) Z fartem
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Perełka dzisiejszego dnia. Typ jeszcze ciepły.

Napoli powyżej 57,5% posiadania piłki.
Kurs 1.85 Sts
67%-33%


Patrząc po składach drużyn grających o 18:45, można dostrzec, że żaden trener nie odpuszcza i posyła możliwie najsilniszy skład. Moim zdaniem nie inaczej będzie z zespołem Napoli. O potencjale tej drużyny nie trzeba chyba nikomu mówić. Pierwsze miejsce w lidze, komplet punktów. Legia? Przemilczmy. Fakt, w Lidze Europy są liderami, ale wyniki są lepsze niż sama gra.
Napoli jeśli chce się włączyć w wyścigu o awans, musi ten mecz wygrać. Musi wygrać wysoko. Musi dominować. A co za tym wszystkim idzie? Posiadanie piłki! Zdarzają się przypadki, że ktoś wygrywa posiadając piłkę przez 30% meczu. Ale nie tym razem Panie i Panowie.
Piłkarze Napoli to dwie klasy wyżej od piłkarzy Legii. Posiadają kulturę posiadania piłki, szanują ją. Będą ją rozgrywali. Są lepsi technicznie. A Legia? Jak ktoś już wspomniał wyżej, z czym się zgadzam, nastawi się na kontry. W tym będzie upatrywała swoich szans. Murowanie bramki i kontry. Jeśli coś wpadnie dla Legii? Tym lepiej dla typu, bo Napoli będzie musiało gonić wynik, a ciężko się go goni bez piłki.
Tak wiem, piękny wstęp. A co z suchymi faktami? Ciężko o nie ze względu na fakt, że Napoli raczej nie grało z drużynami pokroju Legii i odwrotnie.
Przychodzą mi na myśl tylko takie mecze

Napoli - Cagliari 63-37
Sampdoria - Napoli 49-51
Udinese - Napoli 40-60

Legia - Leicester 38 - 62

Meczu Napoli ze Spartakiem nie liczę, ponieważ włoska drużyna grała w osłabieniu od 29 minuty, a nie chce mi się wierzyć, żeby sytuacja powtórzyła się z polską drużyną.
Jak widać, Napoli ze słabszym rywalem potrafi dominować na boisku, a kurs tylko zachęca do tego typu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +282
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Tak patrze na wynik Legii choc mecz sie jeszcze nie skonczyl i mysle sobie na czym polega fenomen tych druzyn ? Legia podobnie jak Sheriff grajac z dobrymi druzynami gdzie jeden zawodnik jest wiecej wart niz Legia czy Sheriff a potrafia uzyskac korzystny wynik....Mysle ze pilka sie zmienia i co roku bedzie coraz wiecej niespodzianek ze te silne zespoly nie beda wychodzic z grup....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom