>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka - Eliminacje Mistrzostw Świata Katar 2022 (30-31.03.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-03-28 o 15.57.51.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
N 38

nilbog

Użytkownik
Cypr-Słowenia (1.71)
Azerbejdżan-Serbia(1.4)
Słowacja-Rosja(1.91)
Litwa-Włochy (1.13)
Taki dwujkowy kuponik mi chodzi po głowie. Słowenia po dwóch dobrych meczach z Chorwacją(wygrana) i Rosją (minimalna porażka) powinna sobie z Cyprem raczej poradzić. Następna powoli wracająca do formy Serbia kontra słabiutki Azerbejdżan. Trzeci mecz to gra raczej przeciwko Słowakom niż na Rosjan , ta drużyna wyglądała poprostu fatalnie w dwóch ostatnich meczach natomiast Rosja gra poprostu solidnie. I na podbicie Włochy którzy jak dla mnie to nawet z Handi (2-0) wejdą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Nic odkrywczego prawdopodobnie nie napiszę, ale chętnie dorzucę swoje 3 grosze. Wszystkie kursy z Ónibet w momencie zawarcia zakładu. Niektóre już spadły.

Kadra Italii za Manciniego gra solidną piłkę. Starają się prowadzić grę, często skrzydłami (co za tym idzie - nabijają dużo rożnych głównie gdy gra Chiesa, Bernardeschi oraz Spinazzola), nie tracą posiadania zbyt lekko, a nawet jeśli to szybko odzyskują futbolówkę (posiadanie ponad 60%).
Co najważniejsze jednak, Włosi nie tracą zbyt wielu bramek. Ostatnie 5 meczów nie tracili goli. Ostatnie 11 meczów - 3 razy nie zachowali czystego konta (mecze przeciwko Bośni, Armenii oraz Holandii). Śmiem twierdzić, iż w tym przypadku wyjątek potwierdza regułę. Gol stracony z Bośnią po stałym fragmencie gry, gol stracony z Holandią po ładnej akcji w meczu, w którym Azzurri grali na zaciągniętym hamulcu i dali się zdominować. Mecz z Armenią skończył się 9:1, być może wkradło się rozluźnienie i lekko odpuścili. Takiego scenariusza nie spodziewam się w meczu z Litwą. Ostatnie 2 mecze pokazały, że Włosi grają skupieni i pomimo prowadzenia do przerwy dalej grali swoje. Zakładam, że Mancini wystawi Bonucciego z Acerbim (Chiellini narzekał na lekki uraz) w środku defensywy. Nawet jeśli da pograć zmiennikom, nie powinno być problemów z atakiem litewskim, który - bądźmy szczerzy - niemalże nie istnieje.
Nie będę ściemniał, o kadrze Litwy nie wiem nic. Na ostatnie 5 meczów gole strzelali Kazachom oraz Wyspom Owczym. Włosi to zdecydowanie wyższa półka, jeżeli nie cały regał. Wiadomo, zdarzają się rykoszety, karne z kapelusza, aczkolwiek jestem dobrej myśli, że Italia zaliczy kolejne już zwycięstwo z czystym kontem w tych eliminacjach.

Litwa - Włochy
Typ: Włochy wygrają do zera
Kurs: 1,63


Izrael po 2 meczach eliminacji wciąż bez zwycięstwa. Ze Szkocją mogli a nawet powinni byli wygrać grając odważną piłkę i stwarzając sobie groźniejsze okazje do strzelenia gola. Przepiękny gol Peretza w tamtym meczu, sam zawodnik wyraźnie odstawał poziomem in plus od swoich kolegów z zespołu. Nie zdziwiłbym się gdyby strzelił również bramkę Mołdawii. Mołdawia jest w tej grupie najniżej notowanym zespołem i kiedy jak nie z nimi w końcu dopisać sobie 3 oczka za zwycięstwo? Izrael nie należy do czołówki światowego futbolu ale takie mecze po prostu musi wygrywać. Zakładam, że nie zobaczymy tu tylu bramek ile strzeliła Dania, jednakże jestem przekonany, że Izrael nie zmarnuje okazji do podreperowania morali zespołu oraz sytuacji w tabeli i odniesie tu łatwe zwycięstwo. Nie zamierzam się bawić w handicapy nauczony kilkoma ostatnimi meczami, kurs na zwycięstwo Izraela mnie satysfakcjonuje.

Mołdawia - Izrael
Typ: Izrael
Kurs: 1,50




Typy na sucho, być może ktoś skomentuje:

Turcja - Łotwa, Turcja wygra do zera, @1,49 ⛔⛔⛔
grają u siebie, są w gazie, wygrana wydaje się formalnością, Łotwa podobnie jak Litwa w ataku nie ma zbyt wielu opcji do adopcji

Anglia - Polska, Anglia strzeli powyżej 1,5 gola, @1,56 (kursy spadły w międzyczasie kiedy to piszę)
Nie widzę tutaj pogromu (coś jak 2:1, 2:0, 3:2), uważam że powalczymy, być może bez Lewego zagramy bardziej drużynowo i bez presji będąc tak sporym underdogiem w tym meczu. Polacy z pewnością zostawią płuca na murawie i pokażą, że bez RL9 nasza kadra też potrafi grać w piłkę. Myślę, że jednak podany typ jest najbardziej prawdopodny z oferty a kurs adekwatny do ryzyka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +245
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Co do typów wyżej, to ja nie wiem czy jest sens grania Serbii po 1.40, pewnie kadre mają, że moga wygrac z 7:0. Beda tutaj bez 2 obroncow, ich bramkarz popełnia sporo błędów, jest ogolnie krytykowany, do tego Tadic czuje zmeczenie, ma zagrac tylko 1 połowe, dokładamy troche inna strefe czasową, prawie 3500km, to, że Azerbejdżan stracił tylko 3 bramki w ostatnich 5 meczach o stawke i nie wiem czy taki kurs jest warty ryzyka.

Co do Słowenii, to powinni ogarnac, Cypr bez podstawowego obroncy i bramkarza, a Ilicic czy Kurtic to klasowi gracze.

Włosi troche sie mecza, do tego nie dosc, ze po piereszym meczu opuscil kadre Berardi i Caputo to teraz Veratti i Florenzi z powodu „kontuzji” weocili do PSG, akurat do tego samego klubu, przypadek? :)

Zaczne od perełek długoterminowych:
Turcja top2
Serbia top2
Nimecy wygraja grupe
Ako: 2.14 @ewinnee


Pomyłka bukow z kursem na top2 Turcji, przed eliminacjami kurs w granicach 2.00, a teraz pokonuja dwoch najgrozniejszych rywali Holandie i Norwegow i kurs spada az do 1.50 ??? Haha, tym bardziej, ze nawet bilas meczow bezposrednich ciezko bedzie przebic przeciwnikom- 2 gole roznicy z Holandia, 3 gole z Norwegią. Serbia wygrała z najgroznijszym rywalem o top2 Irlandia, ktora jeszcze nie zdobyla pkt z Luksemburgiem, nie wspominajac pkt z Portugalia u siebie. Niemcy najtrudniejszy wyjazd maja za soba, nie ma innej opcji jak top1. Kurs na podwojenie pieknie.

Co do meczow to ciezka kolejka moim zdaniem, zastanawiam sie nad over 3.5 kartek w meczu Czarnogory z Norwegia. Sedzia Pan Taylor, a wiec najbardziej overowy w Anglii, a jedni i drudzy maja lacznie 4 meczy w eliminacjach i w kazdym meczu linia pokryta, wiadomo jaki teren jest na Bałkanach.


Luksemburg- Portugalia pow 1.5 gola
Czechy lub remis
Ako: 1.70 @totalbet


Ja takie ako wybralem, Portugalia bez Bruno zawieszonego za kartki, ale jak dla mnie tutaj bedzie troche bramek, nawet wiecej. Jest wscieklosc u gosci po ograbieniu z 3 pkt przez sedziego, Ronaldo rzucil opaska kapitanska, przepraszal za to, ja nie jestem jego fanem, ale wiemy jak on potrafi zagrac jak chce cos udowodnic. Nie ukrywam, ze licze tutaj na bramke Luksemburgu, maja paru ciekawych graczy z europejskich klubow- Belgia, Szwajcaria, Ukraina czy Niemcy. Jest Silva, Joao Felix, chlopaki z Porto, no i Ronaldo, ja wezme do mojej tasmy min 2 bramki.

Do kadry Czech wracaja chlopaki z bundesligii i to jest swietna wiadomosc- napewno Darida, Schick i Kadebarek. Dla mnie Czesi graja kapitalnie, Soucek to prawdziwy lider w meczu z Belgami, do tego gracze ze Slavii, ktorej tak dobrze idzie w Lidze europy. Walia ma Bale, ktory umowmy sie i tak jest juz dawno za swoja forma najlepsza, ten remis nasz sąsiad bierze.
 
w8ing4death 198

w8ing4death

Użytkownik
Zauważyłem, że większość tu zalicza Ligę Narodów do meczów "o stawkę". Ja jednak nie porównywałbym tych rozgrywek do eliminacji MŚ czy ME. Wiele drużyn podchodzi do LN z co najmniej lekką olewką.

Taki Azerbejdżan coś tam grał w LN, ale w Eliminacjach ME zdobył ostatnio cały 1 punkt. 7 wpierdzieli na 8 meczów. Serbia walczy realnie o pierwsze miejsce w grupie. Dzisiaj pewne 3 punkty imo.
Jako, że dziś nie ma ciekawych kursów, to dorzucam mecze na jutro, czyli oczywiście Anglię. Polska z taką grą i to jeszcze bez Lewego, który jest śmiem twierdzić połową ofensywnej siły reprezentacji, nie odda wg mnie celnego strzału. Anglicy nas spokojnie wypunktują do 0. Do tego przy słabej grze obronnej, która nam funduje Paulo ZibiTop ThankU4theQuestion Sousa II, handicap -1 na Anglię to dla mnie lokata.
Do tego tradycyjnie dorzucam niemiecką maszynę u siebie, że strzeli 2 gole Macedonii, co by wyszedł ładny okrągły kursik.

Serbia + Anglia[0:1](1) + Niemcy(over1,5gola) = @3
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Ja za drobniaczki sobie puściłem AKO na forbet z racji maxizysku.

Walia - Czechy / X2
Belgia - Białoruś / Belgia gol w obu połowach
Luksemburg - Portugalia / Ov 1.5 gola + ov 8.5 RR (zakł. specjalny)
Niemcy - Macedonia / Niemcy ov 2.5
Anglia - Polska / 1 (-1.5)
@22.503
forbet (po uwzględnieniu podwójnego zysku).

Nie będę się zbytnio rozpisywał z uwagi na to, że jest to taśma dla zabawy pod lepsze emocje do oglądania meczyków. Co do Czechów dobrze sytuację opisał kamasutra10 kamasutra10 w Typach Dnia, problemy wewnętrzne, przedwczesnie opuszczenie zgrupowania przez 3 zawodników + tymczasowy selekcjoner. Do tego porażka z Belgami,z którymi Czechom udało się zremisować. Obecnie chyba lepsi piłkarsko, mocno naładowani o czym mówi choćby 2-6 z Estonią, wiadomo chłopcy do bicia, ale to też nie San Marino czy Gibraltar. W obliczu problemów Walijczyków i solidnej gry "Pepików" wydaje mi się, że nasi sąsiedzi nie przegrają dzisiejszego starcia.

Belgia mimo, że czasami zawodzi, no to tu włożyłem ją do kuponu z racji, że to moja ulubiona repra więc chyba z sympatii. Nie mniej to klasowa drużyna, która z całym szacunkiem do Białorusinów, powinna ich u siebie rozjechać 4/5-0. Z takimi zawodnikami, nawet wpół rezerwowymi powinni spokojnie coś wbić w pierwszej połowie a w drugiej dobić przeciwnika kontrolując spotkanie. Na 5 ostatnich spotkań na własnym obiekcie o punkty czyli pomijając mecze towarzyskie udała im się ta sztuka aż czterokrotnie. Tylko w wygranym 2-0 meczu z Anglią nie wyszło. Wg mnie 1.50 z takim przeciwnikiem do tasiemki idealny kurs.

Co do meczu w Luksemburgu spodziewam się bicią głową w mur przez Portugalię podobnie jak z Azerami, czego efektem powinno być sporo rzutów rożnych. Bramki też jakieś powinny wpaść z tej racji, że jak wyżej kolega wspomniał Portugalczycy zapewne są podrażnieni sytuacją z meczu z Serbią i będą chcieli zdominować przeciwnika. Typ zabiją raczej 2 szybkie bramki, ale Luksemburg nie broni najgorzej o czym świadczy bilans ostatnich 4 spotkań, w których stracili zaledwie 3 gole - niemniej Portugalia to dużo silniejszy przeciwnik niż Irlandia, Katar czy Cypr.

Niemcy regularnie punktują, ale wydaje mi się, że jest delikatny przestój w ofensywie o czym może świadczyć minimalna wygrana z Rumunami na wyjeździe. Tu jednak grają u siebie i to z Macedonią, której owi Rumuni wpakowali 3 bramki. Wcześniej Niemcy grali z Islandią, która wydaje mi się lepszą drużyną aniżeli ekipa z Bałkanów, a też zaaplikowali im 3 bramki. Spodziewam się meczu pod kontrolą podopiecznych Lowa i spokojną wygraną 3/4-0.

Co do tego meczu, to już każdy z nas sporo wie. Występ bez Lewego, Clichy'ego, a na domiar złego pozytywne wyniki otrzymali jeszcze Krycha i Piątkowski. Póki co są prowadzone rozmowy z UEFA czy Krychowiak jako ozdrowieniec będzie mógł zagrać - dowiemy się pewnie jutro. Mimo to, wciąż jesteśmy półke niżej od Anglików, którzy mają teraz świetne pokolenie młodzieży z kilkoma zawodnikami ze sporym doświadczeniem. Tacy zawodnicy jak Foden, Rice, Mount, Sterling czy Kane, którzy będą grać z przodu, będą sprawiali ogromne problemy Glikowi czy Bednarkowi, którzy są moim zdaniem zbyt mało zwrotni i zbyt wolni względem Anglików. Mogą pomagać sobie jedynie poprawnym ustawieniem a nawet tu wady ukazał nam mecz z Węgrami. Niestety nie spodziewam się niespodzianki na Wembley, ani też pogromu, 2-0, mooże 3-1 jak Piątek w końcu znajdzie drogę do bramki. Oczywiście, trzymam kciuki za Naszych, ale kurs na handi 2.07 z Polską, która nie gra obecnie najlepszej piłki to wg mnie prezent od buka.

Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Co do Czechów to nie za bardzo się zgadzam, Walia rok temu w eliminacjach ME tylko raz zremisowała, a resztę meczy wygrała.
Tych 3 zawodników nie miało tak naprawdę żadnego znaczenia w ekipie z Walii. Z Belgią jeden przesiedział na ławce, drugi nawet nie był w kadrze meczowej, a trzeci zagrał niecałe 30 minut. Nie zdziwię się jak pykną Czechów.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ja za drobniaczki sobie puściłem AKO na forbet z racji maxizysku.

Walia - Czechy / X2
Belgia - Białoruś / Belgia gol w obu połowach
Luksemburg - Portugalia / Ov 1.5 gola + ov 8.5 RR (zakł. specjalny)
Niemcy - Macedonia / Niemcy ov 2.5
Anglia - Polska / 1 (-1.5)
@22.503
forbet (po uwzględnieniu podwójnego zysku).

Nie będę się zbytnio rozpisywał z uwagi na to, że jest to taśma dla zabawy pod lepsze emocje do oglądania meczyków. Co do Czechów dobrze sytuację opisał kamasutra10 kamasutra10 w Typach Dnia, problemy wewnętrzne, przedwczesnie opuszczenie zgrupowania przez 3 zawodników + tymczasowy selekcjoner. Do tego porażka z Belgami,z którymi Czechom udało się wygrać. Obecnie chyba lepsi piłkarsko, mocno naładowani o czym mówi choćby 2-6 z Estonią, wiadomo chłopcy do bicia, ale to też nie San Marino czy Gibraltar. W obliczu problemów Walijczyków i solidnej gry "Pepików" wydaje mi się, że nasi sąsiedzi nie przegrają dzisiejszego starcia.

Belgia mimo, że czasami zawodzi, no to tu włożyłem ją do kuponu z racji, że to moja ulubiona repra więc chyba z sympatii. Nie mniej to klasowa drużyna, która z całym szacunkiem do Białorusinów, powinna ich u siebie rozjechać 4/5-0. Z takimi zawodnikami, nawet wpół rezerwowymi powinni spokojnie coś wbić w pierwszej połowie a w drugiej dobić przeciwnika kontrolując spotkanie. Na 5 ostatnich spotkań na własnym obiekcie o punkty czyli pomijając mecze towarzyskie udała im się ta sztuka aż czterokrotnie. Tylko w wygranym 2-0 meczu z Anglią nie wyszło. Wg mnie 1.50 z takim przeciwnikiem do tasiemki idealny kurs.

Co do meczu w Luksemburgu spodziewam się bicią głową w mur przez Portugalię podobnie jak z Azerami, czego efektem powinno być sporo rzutów rożnych. Bramki też jakieś powinny wpaść z tej racji, że jak wyżej kolega wspomniał Portugalczycy zapewne są podrażnieni sytuacją z meczu z Serbią i będą chcieli zdominować przeciwnika. Typ zabiją raczej 2 szybkie bramki, ale Luksemburg nie broni najgorzej o czym świadczy bilans ostatnich 4 spotkań, w których stracili zaledwie 3 gole - niemniej Portugalia to dużo silniejszy przeciwnik niż Irlandia, Katar czy Cypr.

Niemcy regularnie punktują, ale wydaje mi się, że jest delikatny przestój w ofensywie o czym może świadczyć minimalna wygrana z Rumunami na wyjeździe. Tu jednak grają u siebie i to z Macedonią, której owi Rumuni wpakowali 3 bramki. Wcześniej Niemcy grali z Islandią, która wydaje mi się lepszą drużyną aniżeli ekipa z Bałkanów, a też zaaplikowali im 3 bramki. Spodziewam się meczu pod kontrolą podopiecznych Lowa i spokojną wygraną 3/4-0.

Co do tego meczu, to już każdy z nas sporo wie. Występ bez Lewego, Clichy'ego, a na domiar złego pozytywne wyniki otrzymali jeszcze Krycha i Piątkowski. Póki co są prowadzone rozmowy z UEFA czy Krychowiak jako ozdrowieniec będzie mógł zagrać - dowiemy się pewnie jutro. Mimo to, wciąż jesteśmy półke niżej od Anglików, którzy mają teraz świetne pokolenie młodzieży z kilkoma zawodnikami ze sporym doświadczeniem. Tacy zawodnicy jak Foden, Rice, Mount, Sterling czy Kane, którzy będą grać z przodu, będą sprawiali ogromne problemy Glikowi czy Bednarkowi, którzy są moim zdaniem zbyt mało zwrotni i zbyt wolni względem Anglików. Mogą pomagać sobie jedynie poprawnym ustawieniem a nawet tu wady ukazał nam mecz z Węgrami. Niestety nie spodziewam się niespodzianki na Wembley, ani też pogromu, 2-0, mooże 3-1 jak Piątek w końcu znajdzie drogę do bramki. Oczywiście, trzymam kciuki za Naszych, ale kurs na handi 2.07 z Polską, która nie gra obecnie najlepszej piłki to wg mnie prezent od buka.

Powodzenia :)
Jeśli mówimy o ostatnim meczu Czechów z Belgami to z moich informacji wynika że był remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Luksemburg
pow 1.5 zoltej kartki 1.50 E efortuna
pow 2.5 zoltej kartki 2.50 E efortuna



Nie lubie grac kartek, ale to jest wyjatek. Pamietam jak uwielbialem grac kartki Luksemburga w Lidze narodow, jest to druzyna, ktora lapie ich najwiecej w Europie jesli chodzi o reprezentacje. Sedzia tutaj bedzie Pan z Rosji, ktory ma srednia ponad 5 kartek na mecz, dokładam do tego mega technicznych Portugalczykow i nie ma innej opcji jak taki typ. Luksemburg mega sie nakreca na ten mecz po zwyciestwie nad Irlandia, mozna poczytac na oficjalnych twitterach. Maja fajnych graczy z europejskich klubow, ale w defensywie graja bardzo slabo.
Tak tylko napisze statystke co do pierwszej propozycji:
Na ostatnie 20 meczow pokrywali to 18x, a nie pokryli w meczu z Azerbejzdzanem, gdzie grali w przewadze zawodnika i gonil wynik i w meczu towarzyskim z Madagaskarem.
Co do drugiego typu to na 10 meczy 31 kartek.. srednia ponad 3 kartek na mecz, a jak ktos chce to niech sobie policzy wiecej meczy, nie chce mi sie wszystkiego jak na tacy tutaj wykładać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Co sądzicie na temat typu : Turcja hc -1 w 1 połowie?
W większosci ostatnich spotkan Turcy wchodza w mecz ofensywnie nastawieni i strzelaja po 2 bramki do konca polowy. Sa w gazie, widac ze cos zatrybilo wreszcie w tej reprezentacji a Łotwa pewnie sie zamuruje i tego sie troszke obawiam lecz kurs prawie 2.9 na to bardzo kusi jednak...
Moja nadzieja jest to ze gospodarze beda chcieli szybko zamknac mecz do przerwy a potem dac szanse zmiennikom...
Mile widziane opinie. Pozdrawiam
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Czarnogóra - Norwegia
Czarnogóra @ 5.40
obie strzelą gola @ 1.89
Czarnogóra i obie strzelą gola @ 7.80
Fortuna

Dzisiaj prawdziwy sprawdzian dla gospodarzy. Po wygranych z najsłabszymi drużynami w grupie Gibraltar 4:1 oraz Łotwa 2:1 czas na Norwegię z którą to Czarnogóra będzie się biła o drugie miejsce w grupie. Norwegowie w pierwszej kolejce wygrali również z Gibraltarem 3:0, ale w drugiej kolejce musi uznać wyższość Turcji i ulegli 0:3. Goście to przede wszystkim dwie gwiazdy tej drużyny - Haaland i Odegaard. Niestety na razie obaj panowie nie dają tyle na co oczekują kibice.
Czarnogóra to z pewnością nie wygodny rywal i myślę, że warto spróbować pograć ich zwycięstwo po świetnym kursie. Znamy składy, a w nich u gospodarzy zobaczymy min. Jovetić i Uros Djurdjevica, napastnika Gijon.
Norwegia obecnie na razie mnie nie przekonuje w tych kwalifikacjach, dlatego też poszukam kolejnej niespodzianki.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
LV.BET - odbierz darmowy bonus z kodem 30PLN oraz 500PLN od depozytu! Czy bez Lewego ogramy Anglików?

Wpisujemy
Kod - 30PLN

Czas na starcie z rywalem, z którym mamy walczyć o pierwsze miejsce w grupie! Na legendarnym stadionie Wembley podopieczni Paulo Sousy zmierzą się z reprezentacją Anglii! Synowie Albionu z kompletem punktów przewodzą w grupie I. Czy naszą reprezentację stać na korzystny rezultat mimo braku Roberta Lewandowskiego?

W LV.BET przygotowaliśmy dla Ciebie bonus 100% od kolejnego depozytu, aż do 500 PLN! Nie czekaj, odbierz bonus już teraz i wspieraj Polaków w walce o awans na mundial.


Jak odebrać 500 PLN na Anglików (10 PLN z mnożnikiem x50):

  • Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”500 PLN na Anglików” - widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla wybranych graczy.
  • Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x50”.
  • Przy wpłacie 500 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 500 PLN (bonus 10 PLN z mnożnikiem kursu: x50).
  • Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.
  • Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x50”.
Bonus będzie dostępny do odbioru po zalogowaniu na konto gracza do środy (31.03 do godziny 23:59).
_____________________________________

TotoIotek. Już w tę środę, 31 marca 2021 , Polska zagra na Wembley z Anglią!
Obstaw eliminacje Mistrzostw Świata i zgarnij gwarantowany bonus! Postaw 50PLN odbierz 25PLN w bonusie!

Postaw min. 50 PLN na ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA po rozliczeniu kuponu bez względu na wynik otrzymasz bonus 25 PLN

- Na kuponie wyłącznie mecze eliminacyjne MŚ (rozgrywane 30-31.03.21)
- Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
- Bonus ważny 7 dni do wykorzystania na dowolny sport
- Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe
- Bonus dla nowych jak i obecnych użytkowników

___

Betfan
Już w środę wielki mecz Anglia - Polska! Zagraj kupon na zwycięstwo biało-czerwonych za dokładnie 49 zł, a jeśli mecz zakończy się remisem, to rozliczymy to zdarzenie jako wygrane! To się nazywa zwycięski remis na Wembley!
1. Postaw kupon

2. Remis rozliczamy jako wygraną!
  • Jeśli Polska nie wygra, ale zremisuje - rozliczymy to zdarzenie jako wygrane!
  • Tak jak cały kupon, jeśli tylko to zdarzenie Ci go popsuje
3. Czas trwania
  • Od 29.03.21 r., godz. 17:00, do 31.03, godz. 20:45
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden bonus
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +256
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Andora- Węgry

Typ: powyżej 2,5 bramki w meczu @2,11 STS 1-4


Już dziś kolejne na przestrzeni kilku dni mecze El. MŚ Katar 2022. Zwróciłem uwagę na mecz w "polskiej" grupie Andora- Węgry i typ powyżej 2,5 bramki w meczu po bardzo "smacznym" kursie @2,11 oto moje argumenty dlaczego tak:

- Andorę w 90% reprezentują: kelnerzy, bankowcy, spawacze dla których sport jest hobby, dlatego dziś grając 3 mecz w przeciągu 6 dni musi być widoczne efekty poprzednich spotkań tzn znaczy spadek wytrzymałości, kondycji. Trochę te 5 zmian ratuje sytuację, ale i tak uważam, że około 60 minuty zacznie się "oddychanie rękawami" przez graczy gospodarzy.

- Węgry dokonali 7 zmian w spotkaniu z San Marino, oczywiście traktuję, ze na Polskę wyszedł możliwie najsilniejszy skład. Dlatego uważam, że dziś wyjdzie podstawa (nie po to przyjechali na zgrupowanie, żeby zagrać 1 mecz). Podstawa wypoczęta, która powinna pokazać miejsce w szeregu gospodarzom. Mecz z San Marino rezerwy Węgier wygrały 3-0 nie wykorzystując przy tym rzutu karnego.

- Andora marna drużyna, Polska grając mega piach i tak powinna wbić 2 bramki więcej, liczę, że Węgrzy nie będą kalkulowali i spokojnie te 3-0 minimalnie wygrają, mecz bez kibiców, więc nie widzę argumentu własnego boiska, tym bardziej, że różnica klas będzie widoczna na murawie od pierwszej minuty.


Pięć bramek w meczu, typ wszedł już w 58 minucie spotkania, więc na luziku, taki kurs, to była promocja do bukmachera
 
Ostatnia edycja:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Niestety. Ludzie w dzisiejszych czasach idiocieją w zastraszającym tempie. Na bank paru jeleni się znajdzie.
Jeleni? Ja pobralem ten zaklad za 49pln i juz kontre dalem na anglie . 50zl za free juz wpadło z surebeta. Poza tym jesli ktoś ma w planach pograc cos przeciwko Anglikom to kurs na Polskę x2 jaki oferuje betfan w tej promocji to aż 10.00!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom