>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 i 4. runda Grand Prix - Gorzów

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
a.jpg
Czas na dwie kolejne rundy z cyklu GP. Tym razem zawitamy do Gorzowa, czyli domu naszego Mistrza Świata Bartosza Zmarzlika. Zapewne będzie on jednym z głównych faworytów obu rund, jednak jak mocna jest stawka pokazały już zawody we Wrocławiu. Po raz kolejny zawodnicy pojadą w piątek i sobotę, a emocji na pewno nie zabraknie.

W tym temacie zapraszam do podawania swoich typów i przemyśleń.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Dzisiaj wydaje się, że faworyt jest tylko jeden Bartosz Zmarzlik, aczkolwiek Maciej i Artiom łatwo broni nie złożą, myślę, że pomiędzy tą trójką rozegra się dzisiaj walka o zwycięstwo.
Typ który ja polecam Zmarzlik lepszy od Madsena @1.5 uni
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
ja dzisiaj daje na Bartka z Madsene i Janowskiego w parach Taiem
niespodzianka 8 dla thomsena i ryzykownniejsze Iversen
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Witam Wszystkich Pasjonatów Żużla :p
Mój Powrót na forum po 10 latach. Choć wtedy jeszcze Żużel nie był dla mnie sportem nr 1.
Stało się tak od 2017 kiedy zafascynował mnie Rewanż półfinału Ekstraligi Stal Sparta Co za mecz :cool:

Tyle wstępu przejdźmy do typów na dzisiejsze GP.

Kilka propozycji solo oczywiście jakoś będę łączył każdy wybierze to co mu pasuje

Kto Lepszy w Turnieju GP Gorzów 1 Turniej

A. Thomsen N.K. Iversen

Typ. A Thomsen

Kurs 1,27
Bukmacher STS


Wczoraj wieczorem STS dał na ten pojedynek 1.52 teraz kursy spikowały w dół i to mnie nie dziwi Thomsen po Zmarzliku 2 liderem Stali Świetnie jeździ w Gorzowie. N.K. Iversen oczywiście też u siebie ale dopiero odbudowuje formę także moim zdaniem Thomsen wypadnie tu lepiej. Jedyne niebezpieczeństwo to raczej będzie bardzo popularny typ.

Kto Lepszy GP Gorzów 1 Turniej

T. Woffinden J. Doyle

Typ T. Woffinden

Kurs 1.40
Bukmacher STS


Tai to jeden z moich ulubionych zawodników i przyznam szczerze że czasem na tym tracę. Ostatnio Tai słabiej w lidze ale na GP potrafi się zmobilizować potrafi jeździć w Gorzowie co nie raz pokazał. Oczywiście Mecz Stal Sparta z tego roku temu przeczy ale tam koszmarnie jechała cała drużyna. Doyle jeździ coraz lepiej odbudował się ale jednak myślami może już być w Lesznie na meczu o życie dla Włókniarza


Kto Lepszy GP Gorzów 1 Turniej

B. Zmarzlik L. Madsen

Typ B. Zmarzlik

Kurs 1.27
Bukmacher STS


Zmarzlik u siebie musi gonić Maćka i Artioma. Ograć go w Gorzowie to bardzo trudne zadanie. Madsen ostatnio jeździ zdecydowanie poniżej swojego potencjału. Oczywiście może wystrzelić z formą, bo potencjał jest, ale wątpię że tak się stanie. Podobnie jak Doyle na pewno przygotuje najlepsze motory na niedziele do Leszna. Poza tym jakby na to nie patrzeć Zmarzlik u siebie jest faworytem do wygrania całości. Kto ma możliwości kurs na ten pojedynek w Forbet 1.35


Kto Lepszy GP Gorzów 1 Turniej

M. Janowski T. Woffindem
Typ M. Janowski

Kurs 1.47

Bukmacher STS


Janowski Forma życia choć czuje że dzisiaj pudło to max. Cel jest jednak precyzyjny Walka o Mistrzostwo Świata także na Taja powinno dzisiaj wystarczyć.

Potem może jeszcze coś zaproponuje może konkretny kupon z Forbet.Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +81
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Kto Lepszy w Turnieju GP Gorzów 1 Turniej

A. Thomsen N.K. Iversen

Typ. A Thomsen

Kurs 1,27
Bukmacher STS


Wczoraj wieczorem STS dał na ten pojedynek 1.52 teraz kursy spikowały w dół i to mnie nie dziwi Thomsen po Zmarzliku 2 liderem Stali Świetnie jeździ w Gorzowie. N.K. Iversen oczywiście też u siebie ale dopiero odbudowuje formę także moim zdaniem Thomsen wypadnie tu lepiej. Jedyne niebezpieczeństwo to raczej będzie bardzo popularny typ.
Jak dla mnie to:

przede wszystkim kurs niewarty ryzyka
Iversen większe doświadczenie w cyklu
Thomsen wylosował 1 numer startowy, więc jedzie zawsze po równaniu toru, a że to walczak dystansowy to może mieć problem
zakazano stosowania opon Anlas, a Thomsen na nich startuje

dlatego w tej parze proponuję Iversena po kursie 3,34, duże value
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Jak dla mnie to:

przede wszystkim kurs niewarty ryzyka
Iversen większe doświadczenie w cyklu
Thomsen wylosował 1 numer startowy, więc jedzie zawsze po równaniu toru, a że to walczak dystansowy to może mieć problem
zakazano stosowania opon Anlas, a Thomsen na nich startuje

dlatego w tej parze proponuję Iversena po kursie 3,34, duże value
Kurs jest nie opłacalny tu się zgadzam ale pisałem że wczoraj było 1.52.

Co do opon tak właśnie czytam Fim zakazał Anlasów zobaczymy jak Thomsen Janowski Łaguta bo chyba oni jadą na nich z tego co pamiętam

Dzięki za trafne uwagi dlatego ten tym jakoś mocno nie będzie grany.
Jednak uważam że Thomsen tak czy owak będzie dziś lepszy od Iversena
Zobaczymy :p
 
szpanermcg 237

szpanermcg

Użytkownik
Jak dla mnie to:

przede wszystkim kurs niewarty ryzyka
Iversen większe doświadczenie w cyklu
Thomsen wylosował 1 numer startowy, więc jedzie zawsze po równaniu toru, a że to walczak dystansowy to może mieć problem
zakazano stosowania opon Anlas, a Thomsen na nich startuje

dlatego w tej parze proponuję Iversena po kursie 3,34, duże value
Myślałem o tym typie, ale Iversen jedzie dwa razy z 4 pola, które jest w Gorzowie wyjątkowo beznadziejne.

Ja od siebie proponuje - Polak wygra turniej @2.22 STS, myślę że typ jak najbardziej sensowny. Nie dość że Zmarzlik niewątpliwie jest dziś głównym kandydatem do zwycięstwa, to zawsze mamy podparcie w postaci Janowskiego czy nawet Dudka, który ma całkiem korzystny układ biegów i może wejść do ósemki + tak jak wyżej: trzech Polaków w półfinale @2.46 również STS.
 
Ostatnia edycja:
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
A co powiecie panowie na zestawienie Zmarzlika z Sajfudinovem? Rosjanin chyba nie jest jakoś specjalnie zmotywowany w tym roku na GP. Kurs 1.3 w Fortunie, ale wydaje się że pewniak. Myle się?
Rzuciła mi się jeszcze w oko para Janowski - Lindgren. Magic wiadomo o co jedzie, a o co jedzie żużlowiec Włókniarza? Może myślami tak samo jak Doyle jest już przy niedzielnym meczu o wszystko z Unią? Janowski - Lindgren 1.3 fortuna. Kursy małe ale można łączyć ze sobą :)
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Jeszcze takie ako mi pasuje

Kto Lepszy 1 Turniej Gorzów

F. Lindgren - M. Zagar

Typ F. Lindgren


Zmarzlik Sajfutdinov

Typ Zmarzlik

Ako 2.03

Bukmacher Forbet

O przewadze Zmarzlika na torze Gorzowskim już było pisane jak się nie spali mentalnie będzie wysoko Emil ostatnio nie przekonuje specjalnie swoją jazdą. Stać go na o wiele więcej niż teraz pokazuje, poza tym jak obserwuje go w GP nie jest w stanie w większości zawodów przeskoczyć pewnego szczebla, niby jedzie dobrze ale koniec końców często czegoś brakuje.


Komandos Słoweński jeździć potrafi ale po Awansie do GP 2021 w Gorcian jakoś bez fajerwerków, raczej średnio, A Lindgren to taki zawodnik niby nie jeździ nic,: w lidze ledwo a na GP na Olimpijskim ciułał punkciki nikt na niego nie liczył i nagle z tego co pamiętam 2 x jechał w finale. Także sądzę że tu też może zaatakować po cichu z drugiego szeregu
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Widzę, że znalazło się tu parę typów z ciekawymi analizami, odniosę się więc i ja i podzielę swoimi nieoczywistymi spostrzeżeniami.

Madsen - Doyle 1 @1.52 STS
Nie skreślałbym tak szybko Leona. Przypomnę, że przed Wrocławiem był on typowany na równi z Bartkiem na największego faworyta GP. We Wrocku nie poszło mu najlepiej, liga też średnia w jego wykonaniu, ale zawodnicy Włókniarza w lidze, a w zawodach indywidualnych to dwa inne światy. Madsen to zdecydowanie lepszy zawodnik obecnie niż Doyle, uważam że jeszcze będzie chciał się włączyć w walkę o podium w SGP.

Lindgren - Zagar 1 @1.70 STS
Matej po dobrym wejściu w sezon trochę zagubiony, już nie tak szybki. Fredka na swoim równym wysokim poziomie, pewnie trochę wzrosły apetyty w jego teamie po dobrych wynikach w pierwszych rundach. Dziś Lindgren nadal powinien przewyższać Zagara, tym bardziej, że mecz z Rybnikiem odjechany chyba trochę na pół gwizdka, stąd mój wniosek, że wszystkie siły Szweda zostaną rzucone na weekend w Gorzowie.

Dudek - Vaculik 1 @1.95 Ewinner
Nikt chyba jeszcze nie wspomniał o Patryku, a on w końcu zaczyna jechać to, od czego od niego wymagana na początku sezonu, a jednak trochę tego brakowało. Duzers ostatnio bardzo szybki, potrafi wygrywać praktycznie z każdym. Wydaje mi się, że formą przewyższa obecnie swojego kolegę z Falubazu, stąd mój typ kieruję na Vaculika, bo mocno się zawiodłem na Słowaku we Wrocławiu. Według buków faworytem jest Słowak, według mnie to Patryk będzie dziś wyżej niż Vacul.

Zmarzlik - Janowski 2 @2.89 STS
Fricke - Lindbaeck 2 @3.04 Fortuna

Dwa zdarzenia i podobna, krótka analiza. Według mnie w obu przypadkach szanse pół na pół. Maciek pokazał, jak się wygrywa z Bartkiem w IMP. Dziś, co prawda tor Zmarzlika, ale Janos mega szybki w ostatnich zawodach, myślę że nawet zmiana opon nie zmniejsza jego szans. Tonio i Maks pewnie dziś poza ósemką. Obaj raczej nie poszaleją. Uważam, że szanse mają bardzo podobne, bo bardzo małe, a czarnoskóry Szwed, jak wiadomo czasem lubi wszystkich zaskoczyć.
 
Ostatnia edycja:
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
W STS byl zaklad specjalny na to GP w zuzlu ze Polacy(Zmarzlik, Janowski, Dudek) zdobeda 28 pkt. Po wypadku Dudka zakład juz nie mial prawa wejsc bo zamiast 15 startów zostało tylko 12. Swoja droga dla mnie to kpina że jak ktos w GP gdzie kazdy jedzie 5 startow dozna kontuzji i nie moze jechac to w przypadku takiego zakladu nie ma zwrotu, ale to przecież STS /....
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Moje luzne typy

Zmarzlik-Vaculik 1 @1.27

Zmarzlik bedzie walczyc o drugie zwyciestwo. Vaculik woczraj bardzo dobrze, ale nie jestem przekonay, ze on pojedzie znow na takim poziomie, a jesli tak to tutaj ciezko upatrywac kogokowiek jako faowryta w starciu ze Zmarzlikiem.

Iversen-Michelsen 1 @1.8

Iversen w moim odczuciu naprawde nie jedzie zle po tym powrocie i on jest w stanie awansowac nawet do osemki. Michelsen to naprawde mam watpliwosci czy on sie do tego towrzystwa obecnie nadaje, bo Ducnzyk pojezdzil ladnie w pierwszych odslonach SEC, a teraz przepadl. Wczoraj 5 pkt, ale on przywizl jednak trojke w piwerwszym starcie po troche dziwnym wyscigu, a pozniej bylo juz tylko gorzej. U iIversena jednak jest pomysl na jazde i mimo ze roznie przeklada sie to na punty o jednak praktycznie w kazdym biegu trzyma poziom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
B 38K

bosky

Użytkownik
Lindbaeck under 2 @5.0 bet365
Żarło, żarło aż zdechło.. (0,0,1,2)

Powiedziałbym, ze ten typ to solidne 50/50, wiec taki kurs jest bardzo miły. Antonio wczoraj zdobył 2 oczka - jedno na kontuzjowanym Dudku, a drugie na Thomsenie, który poszedł na całość i zaspał start (3 w tamtym biegu dawało mu półfinał). Antonio jeździ bardzo słabo w tym sezonie i przy braku defektów, taśm itp jest naprawdę spora szansa, ze skończy z 1 lub 0 punktów.

Małe dopowiedzenie - Lindbaeck we Wrocławiu 1 i 1, natomiast jeśli chodzi o układ biegów - najłatwiejsi rywale w trzecim starcie, ale tam ma czwarte pole, natomiast w czwartym biegu ma pole A, ale Zagara po prawej i myśle, ze może zostać zamknięty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 72

skuwerx

Użytkownik
W STS byl zaklad specjalny na to GP w zuzlu ze Polacy(Zmarzlik, Janowski, Dudek) zdobeda 28 pkt. Po wypadku Dudka zakład juz nie mial prawa wejsc bo zamiast 15 startów zostało tylko 12. Swoja droga dla mnie to kpina że jak ktos w GP gdzie kazdy jedzie 5 startow dozna kontuzji i nie moze jechac to w przypadku takiego zakladu nie ma zwrotu, ale to przecież STS /....
To jest akurat normalne, tak samo jak stawiasz w zawodach ligowych over ileś tam, a po jednym biegu kontuzja.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Ja od siebie widzę to tak na dziś:

Zagar - Michelsen 1 1.42
Janowski - Iversen 1. 1.35
Zmarzlik - Woffinden 1 1.27
ako: 2.43

Fortuna

Po kolei. Zagar solidny, nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Wczoraj 8 pkt i awans do 1/2 finału, gdzie już się nie popisał. Z kolei Michelsen jeździ słabo w Gorzowie, wczoraj ledwie 4 oczka. Dziś nie wykręci wiele więcej wg mnie i w zestawieniu ze Słoweńcem przegra.
Janowski wczoraj nie zachwycił, wielu typowało że stanie na podium, jednak tak się nie stało. Dwa z pięciu wczorajszych wyścigów fatalne (po zero punktów), co na pewno miało związek ze tym, że nie mógł jechać na oponach Anlas, na których jeździł dotychczas. Zmiana ogumienia odbiła się w widoczny sposób na jego wyniku. Dziś powinno być lepiej. Tzn. powinien Magic po pierwsze zdobyć więcej punktów i powinien realnie powalczyć o awans do finału. Iversen wczoraj poprawnie, ale bez błysku, 6 pkt, co na zawodnika tej klasy nie jest zadowalającym rezultatem. Dziś wierzę, że będzie gorszy do Polaka (po raz drugi).
Na koniec nasz mistrz, Bartek Zmarzlik. W Gorzowie chyba nikt nie jest w stanie mu podskoczyć, a na pewno nie Tai Woffinden. Choć zawodnik wrocławskiej Sparty należy do najlepszych obcokrajowców w Polsce to jednak jest to półka niżej niż "Gorzowska Rakieta". Tak na marginesie umiejętność jazdy to jedno, ale mam wrażenie że motocykl Zmarzlika ma więcej koni mech. niż inne ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom