>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 euro za free mybet.com

Status
Zamknięty.
S 0

spout_spray

Użytkownik
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;Link podany nizej&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
Daja 3 euro za sama rejestracje. Przed chwila sam sie zarejestrowalem ????
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
gdzie na ich stronce jest jakas wzmianka na ten temat?? bo widze tylko 50 E deposit....
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
&quot;recommended by ID&quot; i wszystko wiadomo...
dokladnie

mysli ze ud amu sie z rana zdobyc paru jeszcze &quot;nie obudzonych&quot; ludzi.

zreszta te 3 uro wygladalo podejrzanie :zy3ou: :mrgreen: :zy3ou: :mrgreen:
 
S 0

spout_spray

Użytkownik
Chyba was glowy bola. To ze dalem ID to o niczym nie swiadczy. Sam rano sie zarejestrowalem i dostalem 3euro. Jesli ktos nie wierzy moge dac screena. Jesli teraz wam nie dziala to nie jest moja wina.
 
S 0

spout_spray

Użytkownik
Jest jeszcze inna mozliwosc o ktorej nie pomyslalem. Jesli to zadziala to sorry, ale naprawde nie bylem swiadomy, ze to tak dziala. Wrocilem ze szkoly i sprawdzam tego buka wlasnie.
Sprobujcie zamiast tego pierwszego linku zarejestrowac sie takim:
http://www.mybet.com/forward.do?page=home&amp;amp;&amp;amp;forward=registerUser.do&amp;amp;affiliateId=39082622&amp;amp;campaignId=39083527
Ten link dostalem rano na gg od znajomego i wszystko bylo ok. Jesli nie dziala nadal to przykro mi, nie chcialem nikogo wkrecac ???? A screeny i tak moge dac jesli ktos chce.
 
S 0

spout_spray

Użytkownik
No niestety sam nie wiem, podalem promocje bo dostalem ja od znajomego na gg. Dziele sie z wami wszystkimi informacjami jakie posiadam na ten temat. Zawsze moze przeciez dowiedziec sie czegos na wlasna reke, a 3 Euro droga nie chodzi.
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
gdzie na stronie jest wspomniane o tej promocji? nigdzie nie moge znalezc. jesli robia promocje to chyba im zalezy na tym by ludzie sie o tym dowiedzieli ?! :|
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Kurde chłopak ma racje ... za sama rejestracje dostaje sie u nich 3 Euro wiem bo sie własnie zarejestrowalem i mam 3 ojro wiec promocja jest Pewna ! ???? ( 08/05/06 17:13 Registration Bonus 3.00€ --- tak to wyglada ) ???? Teraz trzeba sie dowiedziec jakie sa warunki zeby mozna było wyplacic
 
marcin342 0

marcin342

Użytkownik
Z tego co narazie przejrzałem to widze, że można tylko wypłacać przelewem. Ale dla krajów UE nie pobierają opłat za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu ????
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
No wlasnie ( Jeden pozytek z Tej Unii ) ???? to samo i ja wyczytalem plus to ze minimum to 5 Euro wyplaty ... a ja mam pytanie moze głupie ale nie wiem i licze na odpowiedz a mianowicie jak mam konto w internetowym banku &quot; Mbanku &quot; to moge dokonac przelewu na moje konto ? ????
 
S 0

spout_spray

Użytkownik
Ja mam tylko w mbanku i nie mam innej opcji. Mam nadzieje ze niczym sie nie wyroznia z innych i bedzie bezproblemowo ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom