>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka Premier League (3.04-5.04.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-03-22 o 14.12.22.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

Magical Snap - 2021.03.15 22.04 - 002.png
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Chelsea - West Bromwich
Thiago Silva i Tammy Abraham nie brali udziału w zgrupowaniach drużyn narodowych z powodu kontuzji ale cały tydzień trenowali w centrum treningowym Chelsea i są w 100% zdrowi i gotowi na jutrzejszy mecz Hodson-Odoi będzie prawdopodobnie wyłączony z gry z powodu kontuzji barku, Ngolo Kante wrócił ze zgrupowania kadry Francji z lekką kontuzją mieśnia i nie będzie brany pod uwagę jutro ponieważ Tuchel chcę żeby Francuz był w 100% wypoczęty i gotowy na mecz z Porto w lidze mistrzów.

Mendy miał zabieg chirurgiczny u dentysty parę dni temu ale jest gotowy na jutrzejszy mecz,Jorghinho miał lekki problem z kolanem na tygodniu ale jest również gotowy na jutrzejszy mecz
Mount zagrał z Polską w środę i wyszedł bez szwanku z tego meczu i jako że Anglii potwierdza swoją gotowość do gry w sobotnim meczu,prawdopodobnie rozpoczynając mecz u boku Wernera,Pulisicia i Havertza

West Brom: Allardyce ma do dyspozycji wszystkich graczy,jedyny który nie zagra to Conor Gallagher który nie może zagrać przeciwko klubowi z którego jest wypożyczony.

Chelsea possible starting lineup:
Mendy; Azpilicueta, Silva, Rudiger; James, Jorginho, Kovacic, Chilwell; Pulisic, Werner, Havertz

West Bromwich Albion possible starting lineup:
Johnstone; Furlong, O'Shea, Bartley, Townsend; Phillips, Livermore, Yokuslu, Maitland-Niles, Pereira; Diagne


Leicester - Manchester City
Justin,Barnes i Under na pewno nie będą w kadrze meczowej ze względu na kontuzje.
Natomiast Maddison i Pereira są zdrowi i trenowali z zespołem od tygodnia więc będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu na jutrzejszy mecz. Praet po kontuzji już nie ma śladu gdyż zagrał przeciwko Białorusi dokumentując spotkanie golem.
Man City bez żadnych kontuzji,wszyscy zdrowi i gotowi na jutrzejszy mecz.

Jack Grealish wraca po kontuzji i powinien rozpocząć mecz z Fulham w wyjściowej jedenastce podczas gdy inny rekonwalescent Wesley zagra dzisiaj w drużynie U23.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Po tym co zobaczyłem dziś podczas meczu Leicester- M. City zmieniłem całkowicie pogląd o naszej reprezentacji. Uważam, że zagraliśmy na światowym poziomie. Wszyscy dziennikarze sportowi twierdzili, że Polska grała strasznie. Nie wiem czy widzieli kiedyś mecz w Anglii, która jest rzekomo najlepszą ligą świata.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Southampton - Burnley
Over 2.532 minuta 1:2
2.29
Fortuna


Pierwszy niedzielny mecz i idę w powyżej 2.5 goli,kurs jest taki duży bo w meczach Burnley przeważnie pada dwie lub mniej bramek,wręcz przeciwnie jeśli chodzi o Southampton. W meczach Southampton w tym sezonie padło 87 bramek w 29 meczach,tyle samo bramek padło w meczach Manchesteru City w 31 meczach. Tyle że City ich strzeliło sporo a Święci sporo ich traci. Dzisiaj dobrze broniące Burnley,mecz dwóch drużyn dołu tabeli chcących skończyć jak najwyżej. Zwycięzca dzisiejszego meczu oddali się od strefy spadkowej o 9 punktów więc jest o co walczyć. Obrona gospodarzy w tym sezonie jest tragiczna,gości jedna z najlepszych jeśli chodzi o dół tabeli. Danny Ings w ataku świętych wspierany Che Adamsem czy James Ward Prowsem. Burnley pewnie będzie wrzucać na siłę do przodu a Southampton atakować skrzydłami i próbować rozgrywać piłkę. Trzy gole to nie taka wielka sztuka w tym meczu,Ward Prowse z rzutów wolnych uderza nie gorzej niż De Bruyne czy Bruno Fernandes,w jednym meczu w tym sezonie strzelił dwa gole ze stałych fragmentów gry. Rzut karny za faul czy rękę,prosta strata. Nikt by się nie spodziewał że w meczu Leicester Man City padnie tak mało goli zważywszy że pierwszy mecz na Etihad wygrały Lisy 5:2. Kto by się spodziewał że West Brom strzeli Chelsea 5 goli? Ten sezon jest zwariowany i nasze najoczywistsze typy nie wchodzą więc czemu dzisiaj miało by nie być 3 goli na stadionie świętych?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +273
plax 1,8K

plax

Użytkownik
Newcastle vs Tottenham 15:05 (St. James' Park (Newcastle))
Dzisiaj pod lupę wziąłem to spotkanie, gdzie faworytem moim zdaniem są koguty. Newcastle u siebie nie pokazuje zbyt dużej formy na 10 meczy (2 W, 4 D, 4 L). W drużynie Newcastle na pewno nie zagrają takie osoby jak obrońca Isaac Hayden z powodu kontuzji kolana oraz obrońca Fabian Schaer lecz on od dłuższego czasu boryka się z kontuzją.. Na dodatek możliwe Dubravka M, Saint-Maximin A oraz Wilson C. również mogą nie wystąpić z powodu kontuzji oraz choroby.
W drużynie Tottenhamu na pewno nie zobaczymy Davies B. który doznał kontuzji łydki i przedwcześnie nawet wycofał się z reprezentacji Walii przed meczem narodowym. Doherty M. boryka się ze stłuczeniem podczas meczu z Luksemburgiem już w drugiej połowie nie wystąpił. Warto również wspomnieć, że na dzisiejszy mecz zawitamy Hueng-Min Sona oraz Sergio Reguilon, gdzie Mourinho zapowiedział, że na pewno Son wystąpi w niedzielnym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +245
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Man United vs Brington
Typ 1
Kurs 1.75
Fortuna
Szczerze to za głowę się złapałem jak zobaczyłem kursy. Z United 3 piłkarzy obarczonych zmęczeniem reprezentacyjnym. Reszta powiną być w gazie. Ok... W ostatnim meczu porażka ale u siebie tym bardziej będą chcieli się zrehabilitować. Wyglądają dobrze i dzisiaj sięgną po 3 punkty. Przyjezdni to typowy outsider i nie zmienia moje opinii o nich 2 ostatnie zwyciestwa. Takie małe porównanie składów.... Modern puka do pierwszej jedynastki... W United nie siadłby nawet na ławce. Pewna 1. Jeśli ktoś chce emocji to - 1.5
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Everton vs Crystal Palace
Typ 1
Kurs 1.86 fortuna 3 razy sam na sam... Everton sam sobie jest winien
Dziwny jest ten sozon w wykonaniu Evertonu. Gra zespołu mocno faluje na co niewątpliwie mają wpływ liczne kontuzje. Patrząc na kadrę, obsadę ławki trenerskiej spokojnie można stwierdzić że zespół ma papiery na grę o wyższe pozycje. W chwili obecnej wydaje się że Miejscowi mają ostatni dzwonek w walce o LM. Dwa zaległe mecze jeśli rozstrzygną na swoją korzyść spowodują że realnie biją się o 4 lokatę. W tym sezonie ogólnie można powiedzieć że jest taki wyścig żółwi w walce o LM bo o ile 3 pierwsze miejsca są w miarę klarowne to o to 4 trwa zażarta walka. Najwięksi glubia punkty stąd i dla ewertonu pojawia się szansa. Dzisiaj wyjdą w dość dobrym składzie więc potencjał ofensteny powinien przeważyć szale na ich stronę.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom