>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka Bundesligi (29.05 - 1.06.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-05-28 o 08.00.55.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz - Hoffenheim
Typ: over 4.5 gola
Kurs: 4.10
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Lubią te ekipy pomiędzy sobą postrzelać. Gdybyśmy chcieli spojrzeć na cztery ostatnie bezpośrednie mecze w Mainz, zauważyliśmy, że w każdym z nich padły co najmniej cztery gole, a w trzech ostatnich - co najmniej pięć. Rok temu spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla Mainz. W listopadzie było 1:5 dla Mainz (gospodarzem zaś był Hoffenheim).

Mainz ma najwięcej straconych goli w całej lidze, ale też nie próżnują jeśli chodzi o celność. Nie typuję dziś kto wygra, ale typ na bramki wydaje się całkiem realny.
 
Ostatnia edycja:
kryszan010 5,1K

kryszan010

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej z typem na bramki w meczu Mainz - Hoffenheim, sam miałem pisać o tym meczu, ale już mnie uprzedził kolega więc tylko mogę powiedzieć, że w pełni się z tym zgadzam.

Schalke - Werder Brema
Werder Brema @2.90 forBet
Werder Brema powyżej 1.5 bramki @2.60 forBet


Konsenkwentnie idę przeciwko Schalke, w ostatnim meczu z Dusseldorfem dało to ładny zysk.
Widoków na lepsze jutro w Schalke ciężko znaleźć, tak jak już pisałem wcześniej, z gry wypadły dwie najważniejsze postacie czyli Harit i Serdar. Schalke jest w głębokim kryzysie i nic nie wskazuje na to by miało się to zmienić do końca sezonu, na całe szczęście dla nich w zeszłej rundzie zdobyli punktów, że mimo tak fatalnej postawy spadek im nie grozi. Nie wiem co jeszcze można o nich powiedzieć, chyba tylko przypomnieć, że mają problemy z bramkarzami oraz z obroną która niekiedy sama asystuje przy bramkach dla rywali.
W Bremie pojawiło się światełko w tunelu, dwa ostatnie spotkania to wygrana szczęśliwa z Freiburgiem 0-1 na wyjeździe oraz remis Moenchengladbach 0-0 na własnym stadionie po naprawdę niezłym meczu, mieli kilka okazji do zdobycia jednak Sommer w tym meczu bronił bardzo dobrze. Widać w grze Werderu światełko w tunelu i coraz lepszą grę w ich wykonaniu. Liczę, że Werder podtrzyma dobrą passę w meczach rozgrywanych w Gelsenkirchen, na 5 ostatnich spotkań wygrali 4 razy, Werder w tym sezonie o wiele lepiej spisuje się na wyjazdach.
Sytuacja w tabeli robi się coraz gorętsza i tylko wygrana przybliża ich do utrzymania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Freiburg - Bayer
Bayer powyżej 6.5 rożnych @2.25
lvbet

Z kolejki na kolejkę tabela wygląda coraz ciekawiej. Aptekarze z dorobkiem 53 punktów zajmują 5. miejsce i tracą 4 punkty do drugiego miejsca. Bayer w poprzedniej kolejce przegrał wysoko z Wolfsburgiem, zaś ich dzisiejszy przeciwnik Freiburg zremisował z Eintrachtem 3:3.
Po wznowieniu Bundesligi, to Aptekarze prezentują się zdecydowanie lepiej.
Swoje oczy skierowałem na rzuty rożne przyjezdnych. Siedem "korków" jest jak najbardziej w zasięgu gości, którzy będą chcieli zmazać blamaż po ostatniej porażce.
W meczu z Bremen Bayer nabił 9 rożnych. Przeciwko Borussi Moenchengladbach nabili 3 i w poprzedniej kolejce 12.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz - Hoffenheim
Typ: w meczu będzie czerwona kartka
Kurs: 5,15 7 żółtych kartek w pierwszej połowie i żadnej w drugiej...
Bukmacher: STS
Analiza:

To spotkanie wygląda na takie, w którym może naprawdę dużo się dziać. Obie drużyny nalezą raczej do tych, które się nie patyczkują, grają ostro i lubią łapać kartki. U obu drużyn daleko nie trzeba szukać takiego meczu, gdyż wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkanie Mainz oraz na ostatni mecz Hoffenheim. Mainz grało z Union Berlin i tam kartek nie brakowało, była też pokazana czerwona kartka dla Unionu. Niezwykle ciekawy był mecz Hoffenheim z FC Koln, gdyż tam aż roiło się od kartek. Już w 26 minucie była czerwona kartka dla Koln. Hoffenheim zbierało żółte kartki i też się doczekali czerwonej, a było to na początku drugiej połowy. W sumie Hoffenheim w tamtym meczu otrzymali aż sześć żółtych kartek. Według mnie w tym spotkaniu może zostać pokazana czerwona kartka.
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej z typem na bramki w meczu Mainz - Hoffenheim, sam miałem pisać o tym meczu, ale już mnie uprzedził kolega więc tylko mogę powiedzieć, że w pełni się z tym zgadzam.

Schalke - Werder Brema
Werder Brema @2.90 forBet
Werder Brema powyżej 1.5 bramki @2.60 forBet


Konsenkwentnie idę przeciwko Schalke, w ostatnim meczu z Dusseldorfem dało to ładny zysk.
Widoków na lepsze jutro w Schalke ciężko znaleźć, tak jak już pisałem wcześniej, z gry wypadły dwie najważniejsze postacie czyli Harit i Serdar. Schalke jest w głębokim kryzysie i nic nie wskazuje na to by miało się to zmienić do końca sezonu, na całe szczęście dla nich w zeszłej rundzie zdobyli punktów, że mimo tak fatalnej postawy spadek im nie grozi. Nie wiem co jeszcze można o nich powiedzieć, chyba tylko przypomnieć, że mają problemy z bramkarzami oraz z obroną która niekiedy sama asystuje przy bramkach dla rywali.
W Bremie pojawiło się światełko w tunelu, dwa ostatnie spotkania to wygrana szczęśliwa z Freiburgiem 0-1 na wyjeździe oraz remis Moenchengladbach 0-0 na własnym stadionie po naprawdę niezłym meczu, mieli kilka okazji do zdobycia jednak Sommer w tym meczu bronił bardzo dobrze. Widać w grze Werderu światełko w tunelu i coraz lepszą grę w ich wykonaniu. Liczę, że Werder podtrzyma dobrą passę w meczach rozgrywanych w Gelsenkirchen, na 5 ostatnich spotkań wygrali 4 razy, Werder w tym sezonie o wiele lepiej spisuje się na wyjazdach.
Sytuacja w tabeli robi się coraz gorętsza i tylko wygrana przybliża ich do utrzymania.
Ja podbijam to co napisał kolega wyżej, Schalke obecnie miałoby problem, żeby pokonać kogoś w polskiej ekstraklasie, a mowa w Bundeslidze. Przecież z Fortuną mieli dwie okazje: raz jak machnął się obrońca i Caligiuri spartaczył i drugi raz to ten rzut wolny, który wykorzystali. Beznadziejny zespół, trener pewnie zaraz poleci. Zamiast ufać Werderowi (to też nie są wirtuozi piłki) to szedłbym prosto przeciwko Schalke (posprawdzajcie kursy, bo w innych miejscach mogą być wyższe):

Schalke poniżej 1,5 @1,49 Fortuna
Schalke poniżej 0,5 @3,5 Fortuna


Łatwo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema
Typ: 2
Kurs: 2,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela na początek:
kup.jpg
Schalke u siebie ma na koncie 5 zwycięstw, 6 remisów i 3 porażki, natomiast Werder na wyjazdach zanotował 4 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek. Schalke w tym momencie pod względem formy jest najsłabszym zespołem Bundesligi. Po wznowieniu rozgrywek 3 spotkania i 3 porażki i dalej kontynuują fatalną passę sprzed przerwy. Tam coś ewidentnie nie gra, może nie tyla w umiejętnościach co w głowach i psychice piłkarzy. Oni ten sezon mają na straty, sa niezagrożeni ale o nic już nie walczą a Werder wręcz przeciwnie dla nich każdy mecz jest w tym momencie o życie więc spróbuję tutaj pograć na zespół, który powinien mieć większą motywację a do tego wydaje się być w lepszej dyspozycji, napewno jeżeli chodzi o psychikę. Oglądałem ostatni mecz Werderu z Borussią Moenchengladbach u siebie zakończony bezbramkowym remisem i muszę przyznać, że pod względem fizycznym zespół z Bremy prezentował się dobrze do samego końca. To Borussia w końcówce już zdecydowanie siadła a Werder pełen energii. Spróbuję tutaj zatem pograć na gości, bo oni muszą powalczyć a Schalke strasznie przygaszone w tym sezonie i nic im nie wychodzi.

Absencje w Schalke:
obrońca Stambouli (9 występów w tym sezonie), pomocnicy Harit (25 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie), Serdar (20 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Mascarell (23 występy w tym sezonie)

Absencje w Werderze:
obrońcayVeljkovic (18 występów w tym sezonie) i Toprak (10 występów w tym sezonie), pomocnicy Mohwald (1 występ w tym sezonie) i napastnicy Pizarro (15 występów w tym sezonie) i Fullkrug (4 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie) a pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Vogta (8 występów w tym sezonie)

Schalke bez swoich najlepszych strzelców, którzy już w tamtej kolejce oboje nie zagrali na wyjeździe z Fortuną Dusseldorf i bez tych graczy Schalke ma jeszcze większe problemy z grą niż z nimi w składzie. Oni grali to zespół z Gelsenkirchen nie zachwycał a teraz jak ich nie ma to gra się już wogóle sypie. Próbujemy na Werder gołe zwycięstwo.
0-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz - Hoffenheim
Typ: w meczu będzie czerwona kartka
Kurs: 5,15
Bukmacher: STS
Analiza:

To spotkanie wygląda na takie, w którym może naprawdę dużo się dziać. Obie drużyny nalezą raczej do tych, które się nie patyczkują, grają ostro i lubią łapać kartki. U obu drużyn daleko nie trzeba szukać takiego meczu, gdyż wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkanie Mainz oraz na ostatni mecz Hoffenheim. Mainz grało z Union Berlin i tam kartek nie brakowało, była też pokazana czerwona kartka dla Unionu. Niezwykle ciekawy był mecz Hoffenheim z FC Koln, gdyż tam aż roiło się od kartek. Już w 26 minucie była czerwona kartka dla Koln. Hoffenheim zbierało żółte kartki i też się doczekali czerwonej, a było to na początku drugiej połowy. W sumie Hoffenheim w tamtym meczu otrzymali aż sześć żółtych kartek. Według mnie w tym spotkaniu może zostać pokazana czerwona kartka.
No powiem Ci , że jest blisko, 7 żółtek w pierwszej połowie nastraja optymistycznie :)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
No pierwsza połowa wyglądała bardzo dobrze, w sumie było 7 żółtych kartek. Po przerwie nie było już żadnej.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Koeln - Leipzig
Typ: Leipzig strzeli gola w obu połowach
Kurs: 2.02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Piłkarze z Lipska wraz z Timo Wernerem na czele idą za ciosem. Niezły początek w ich wykonaniu po wznowieniu rozgrywek (5 punktów w trzech spotkaniach i osiem strzelonych goli) dobrze rokują na zaś. W listopadzie u siebie wygrali z Koeln 4:1. Lipsk umocni się na trzecim miejscu w lidze dzięki dzisiejszej wygranej. Gospodarze natomiast nie prezentują mocnej formy. Dwa punkty w trzech meczach i siedem straconych goli. Będę upatrywał dzisiaj kolejnych strat bramek po stronie gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Koeln - Lipsk
Typ: Lipsk i obie strzelą
Kurs: 2,55
Bukmacher: STS
Analiza: Spotkanie kończące 29. kolejkę Bundesligi, do Koloni przyjeżdża Lipsk, faworytem są goście, którzy wciąż walczą o vice mistrzostwo, a przynajmniej o udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, teoretycznie mają oczywiście szansę na mistrza, ale ciężko sobie wyobrazić, żeby Bayern roztrwonił 7-mio punktową przewagę na 5 kolejek przed końcem sezonu. Lipsk po dwóch remisach po powrocie musi zacząć wygrywać, ścisk w czołówce jest ogromny jeżeli chce grać w Champions League, miejsca są cztery, a kandydatów pięciu. Patrząc na historię ich pojedynków to co rzuca się w oczy to w każdym z meczy obie drużyny trafiały do siatki, dotychczas grali ze sobą 5 razy 3 razy wygrał Lipsk, raz Koeln i raz był remis. Jesienią w Lipsku gospodarze wygrali 4:1. W spotkaniach po powrocie Koeln zanotował 2 remisy i porażkę, ale w każdym ze spotkań trafiał do siatki, Lipsk także 2 razy zremisował i zdemolował Mainz. Koziołki mają w miarę bezpieczną pozycję, 7 punktów przewagi nad zajmującą pozycję barażową Fortuną. RB natomiast tak jak wspomniałem wciąż jest w walce o Ligę Mistrzów i nie ma już miejsca na wpadki, tym bardziej, że wszyscy konkurenci w bezpośredniej walce wygrali swoje spotkania. Podsumowując liczę na zwycięstwo drużyny Nagelsmanna, ale patrząc na historię ich meczy oraz skuteczność obu ekip po lockdown-ie dokładam, że obie ekipy zdobędą gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
FC Koln - RB Lipsk
FC Koln @5.40 Betfan

Troszkę mnie zaskakują przekonujące typy większości użytkowników na gości. Co prawda są oni faworytem, ale nie postawiłbym żadnych pieniędzy na Lipsk, tym bardziej po tak słabym kursie. Oglądałem dwa mecze gospodarzy po wznowieniu rozgrywek i muszę przyznać, że podobała mi się ich gra, mimo iż wyniki nie zachwycają. Szalę na niekorzyść Kolonistów przechyliły niestety przestrzelone karne Utha, który dwa razy z rzędy nie potrafił pokonać golkipera. Piłkę na wapnie chciał za wszelką cenę postawić Cordoba, który bardzo dobrze wygląda i jest najjaśniejszą postacią w ekipie dzisiejszego underdoga. Lipsk do tej pory rozbił Mainz i zaliczył dwa remisy - ze słabym Freiburgiem oraz dość szczęśliwie z Herthą, bo nie byli w tym meczu dużo lepszą drużyną. Kolonia będzie gryźć trawę i nie mam, co do tego wątpliwości. Choć ich przewaga nad strefą spadkową jest spora to cały czas muszą być czujni. Osobiście po ostatnich meczach widzę w drużynie Gisdola spory potencjał. Kolejnym ważnym aspektem jest podrażniona duma Marka Utha, po dwóch zawalonych meczach musi pokazać dziś charakter, a umiejętności na pewno ma i może być niebezpieczny w polu karnym RB. Stawiam w tym starciu na gospodarzy po bardzo przyjemnym kursie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Propozycja typu długoterminowego: Union Berlin spadnie z ligi.
Fatalna forma, tarcia w zespole. 5 ostatnich spotkań; 1 zdobyty punkt.
Kurs; 18
według mnie nie spadną, sprawdziłem sobie terminarz drużyn od 12 w dół, czyli o punkt więcej niż ma obecnie Union, Gikiewicz i spółka mają teoretycznie jeden z najłatwiejszych terminarzy z drużyn walczących o utrzymanie, poza tym będzie jeszcze dużo meczy bezpośrednich pomiędzy walczącymi ekipami.

Mecze do końca sezonu:
12. Frankfurt 32 pkt.:
Mainz(d), Hertha(w), Schalke(d), Koln(w), Paderborn(d)
13. Augsburg 31 pkt.:
Koln(d), Mainz(w), Hoffenhei(d), Fortuna(w), Lipsk (d)
14. Union 31 pkt.:
Schalke(d), Koln(w), Paderborn(d), Hoffenheim(w), Fortuna(d)
15. Mainz 28 pkt.:
Frankfurt(w), Augsburg(d), Dortmund(w), Werder(d), Leverkusen(w)
16. Fortuna 27 pkt.:
Hoffenheim(d), Dortmund(d), Lipsk(w), Augsburg(d), Union(w)
17. Werder 25 pkt.:
Wolfsburg(d), Paderborn(w), Bayern(d), Mainz(w), Koln(w)
18. Paderborn 19 pkt.:
Lipsk(w), Werder(d), Union(w), Moenchengladbach(d), Frankfurt(w)

Z drużyn, które są obecnie nad kreską uważam, że największe "szanse" na degradacje ze względu na terminarz ma Mainz.
 
Waldi to prawda, MAINZ moim zdaniem również największe szanse na spadek z racji terminarza, ale kurs 18 w przypadku UNIONU warto spróbować za drobne, tak po prostu, bez większych nadziei :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom