>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka Serie A [1.04 - 3.04.2023]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Juventus - Verona
Typ: Juventus powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.71
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Juventus po tym jak usłyszał, że zostaną im odjęte punkty nie złamał się i pokazuje coraz to lepszy futbol. Gospodarzy co prawda może zabraknąć w przyszłym sezonie w europejskich pucharach, ale gdy podtrzymają swoją serie zwycięstw to na pewno do tego nie dojdzie. Verona nie wygrała od pięciu spotkań i na dodatek okupuje dół tabeli. Dla Juventusu może to być szansa na strzelenie paru goli, bowiem goście będą chcieli urwać jakieś punkty Starej Damie, a żeby do tego doszło to muszą atakować. Dla Juventusu będzie to okazja do kontrataków. Gospodarze sami potrzebują punktów aby wspiąć się jeszcze wyżej w ligowej tabeli. W spotkaniach domowych co prawda zaliczali skromne zwycięstwa, ale były tez takie ostatnie gdzie ładowali po cztery gole rywalom. Na to tez liczę w sobotę. Verona jest najsłabsza drużyna w Serie A w spotkaniach wyjazdowych, w 13 spotkaniach stracili 19 goli. Juventus ma dobra okazje żeby powiększyć swój dorobek bramkowy.
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Bologna - Udinese
1 @2.25 ✅
3:0

Ku typowi skłoniły mnie braki kadrowe gości. Nieobecny jest w zasadzie trzon obrony. Ebosse (20m), Masina (7m), Becao (21m), Perez (24m), czy pomocnik Walace (27m).
Za nich wskoczą zdecydowanie mniej ograni zawodnicy i jestem pewien, że wpłynie to negatywnie na funkcjonowanie defensywy Udine. Zwłaszcza, że nie mają zbyt szerokiej ławki.
Liczę, że gospodarze podołają dzisiejszemu zadaniu i zainkasują 3 punkty u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1247
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Monza - Lazio
2 @2.20 ✅
0:2

Tutaj podobna sytuacja jak wyżej. Monza widzę na bokach wystawiła zawodników słabo ogranych. Donati szczególnie, tylko 6 meczów rozegranych z sezonie. Myślę, że może mocno odstawać. Pessina kapitan i ostoja zespołu pauza za kartki.
Lazio być może uskrzydlone po wygranej z Rzymianami chcąc utrzymać i zapieczętować drugie miejsce wyjedzie z 3 punktami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1500
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
AS Roma - Sampdoria
1 (-1.5) @2.18 ✅ 3:0


Ostatnia próba na dziś. Mecze Rzymianom ostatnio nie układały się najlepiej. Myślę, że w przerwie reprezentacyjnej głowy trochę ochłonęły i Mourinho poukłada to tak, żeby klub mógł włączyć się do walki o LM. U gości spora lista kontuzjowanych.
Liczę na to, że mecz się ułoży i będzie dobrze widoczna przewaga. Chcąc grać w LM takie mecze to must have
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1149
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Napoli - AC Milan
over 2.5 @2.25 ✅


Miałem już odpuścić, ale za dobrze dzisiaj idzie. Przejmuję temat 😄
Upatruję tutaj wielu bramek. Chociażby dlatego, że Napoli już praktycznie niewiele musi. Może bawić się piłką. Mają bezpieczną pozycję, mogą skupić się na LM i starać się o brak urazów, kontuzji. I w tej swojej zabawie być może jest cały klucz. To chyba drużyna którą na ten moment najlepiej się ogląda. Szybkie, widowiskowe podania, kompletność w technice. Spaletti stworzył istny majstersztyk.
Po drugiej stronie Milan któremu odjeżdżają puchary w tabeli. Dziurawa obrona, ale oni już akurat "muszą". A co muszą? - zacząć grać. Ostatni mecz z Udinese tragiczny. Robili z nimi co chcieli. Myślę, że dwa tak tragiczne mecze pod rząd im się nie trafią.
Myślę, że Napoli mimo wszystko wyjdzie w tym meczu zwycięsko, jednak Milan może coś ukłuć.
Za bezpieczniejszą opcję uznaję over 2.5. Kurs też bardziej zachęca
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1933
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Empoli - Lecce
BTS @2.0 ❌ 1:0


Witam. Spotkanie jak nic pachnie remisem. Nie dość, że wcześniejsza forma na to wskazuje. To jeszcze z punktu widzenia tabeli podział punktów byłby wygodny dla obu drużyn. I obie myślę wzięłyby to z pocałowaniem ręki.
Ale do sedna. Jestem ciekaw co jedni i drudzy zaprezentują po przerwie reprezentacyjnej. Na ten moment wiemy, że u gości zabraknie wypożyczonego z Barcy Umtiti. Zaś w Empoli dobrze spisującego się bramkarza Vicario. Goście poprzednie mecze mieli z serii tych cięższych. I praktycznie od czterech potyczek nie udało im się zainkasować bramki. Myślę, że na tym będzie dzisiaj skupiona uwaga.
U gospodarzy było podobnie z tym, że trafiali pojedyncze bramki.
Przy dwóch obronach które ostatnimi czasy nie spisywały się najlepiej strzelić bramki będzie łatwiej niż zwykle, więc z moich skromnych, skomplikowanych obliczeń wychodzi dziś BTS jak nic.
Polecam również over 2.5 o dobrym kursie @2.44. Wyczuwam dziś odblokowanie strzeleckie i to, że zobaczymy większą niż standardowo liczbę bramek.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +671
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom