>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

28. kolejka PKO Ekstraklasy (05.06-7.06.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-06-1 o 08.08.43.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
gornik zabrze-lechia gdansk typ:x2 kurs:1.80 fortuna
witam,postanowielm zatypowac przeciwko bukmacherowi poniewaz uwazam ze to lechia jest faworytem meczu.gornik to druzyna wlasnego boiska,maja swietny bilans 8-4-1 i piec z rzedu wygranych.teraz grali na wyjezdzie z lks i nie zrobli dobrego wrazenia-byli slabsi ale potrafili wygrac ten mecz 1-0.po pandemi troche sie zmienilo jesli chodzi o mecze przed wlasna publicznoscia-teraz wspolczynnik sie wyrownal i goscie czesciej wygrywaja,kibice jak sie okazuje sa bardzo wazni.lechia miala u siebie derbowy mecz z arka i po dramatycznym meczu wygrali 4-3 i nadal sa niepokonani z ta druzyna.lechia ma kim grac do przodu ale z tylu miala troche wpadek-jak znam stokowca to zwroci na to uwage i kolejnym meczu juz bedze duzo lepiej.ekipy nadal graja o pierwsza osemke wiec mecz bedzie zaciety ale jak patrze w historie miedzy zepolami to lechia nie przegrala z gornikiem we wszystkich rozgrywkach od 16 spotkan-uwazam ze seria nadal bedzie trwac.pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Typ : obie strzelą
Kurs 1,50
Fortuna

Wznowienie rozgrywek po koronowirusowej przerwie przyniosło kilka zaskakujących rezultatów. Wsód nich było gładkie zwyciestwo Zagłębia w szczecinie. 3:0 zrobiło wrażenie. W kolejnym meczy tym razem u siebie miedziowi podejmą Lecha, który u siebie z Legią walczył, walczył, ale nic nie wywalczył. Mało tego nie udało mu się nawet strzelić bramki. Ja patrząc na ststystyki bramkowe Zagłębia idę w stronę BTTS, bo jak inaczej można patrząc na bilans 44:40 po 27 kolejkach. Do tego Lech 45:26, a 18:15 w 13 meczach wyjazdowych i jak do tego dołożymy że w 4 ostatnich meczach H2H zawsze obie drużyny strzelały bramkę to mam nadzieję, że ten typ będzie wygrany, a jak będzie to boisko zweryfikuje jak obie drużyny przygotowały się do ponownych meczów w tych nienormalnych warunkach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wisła Kraków - Legia
Legia
@1.75
Fortuna

Legioniści pokazali już, że przerwa koronawirusowa nie wpłynęła negatywnie na formę zespołu, a ich szanse na tytuł są ogromne. W niedzielę podejmują krakowską Wisłę, która jeszcze niedawno była bardzo zagrożona spadkiem. Obecnie też muszą pilnować, aby nie spaść do 1. ligi, ale istnieją przesłanki ku temu, że się wybronią. I to mimo wysokiej porażki (4:0) z Piastem. Skupmy się jednak na dzisiejszym meczu. Wisła jest drużyną, która z dużym prawdopodobieństwem nie zabierze Legii punktów. Legia swoje dwa ostatnie mecze wygrała, oba na wyjeździe, w tym jedno spotkanie ligowe z Lechem i jedno z MIedzią Legnica w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski. Wielu dobrze pamięta koniec października ubiegłego roku, kiedy to zdemolowali przy Łazienkowskiej Wisłę Kraków 7:0. Dziś z pewnością tak wysoki wynik się nie powtórzy, ale wygrana Legii przy takim kursie wydaje się być okazją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
. W niedzielę podejmują krakowską Wisłę
To Wisła podejmuje Legię.
Co do typu pełna zgoda. Problemy kadrowe i organizacyjne Wisły, puste trybuny. Wszystko przemawia za Legią. Myślę, że kurs na wygraną gości jeszcze spadnie do niedzieli, więc to chyba ostatnia okazja (choć kurs 1,75 nie powala).
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
To Wisła podejmuje Legię.
Co do typu pełna zgoda. Problemy kadrowe i organizacyjne Wisły, puste trybuny. Wszystko przemawia za Legią. Myślę, że kurs na wygraną gości jeszcze spadnie do niedzieli, więc to chyba ostatnia okazja (choć kurs 1,75 nie powala).
Racja, miałem na myśli: (...) Podejmują rywalizację z krakowską Wisłą ;)
Zgadzam się, kurs na gości powinien spaść.
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Hej to może tak o de mnie dwa typy ...

Korona - Piast
Over 2.5
@ 2.26
Fortuna

Zacznę od takiego zakładu. Obydwie drużyny świetnie weszły w mecze po przerwie. Śmiem twierdzić iż będzie to mecz na śmierć i życie.

Arka - Śląsk
Arka Win
@ 3.00
LvBet

Spoglądając na obydwie ekipy nasuwa mi się jedno Arka walczy o życie natomiast Śląsk zawodzi. Dla mnie ekipa z Gdynii jest po prostu wstanie ograć Wrocławian, którzy zaliczyli wtopę u siebie z Rakowem.

Jeszcze tak na boku napiszę o Legii, która dla niektórych wydaje się być dobrą inwestycją. Niestety nie odważył bym się grać tutaj na Warszawian po takim kursie. Dla mnie over 2.5 albo obie strzelą niestety dla mnie w tym meczu nie ma żadnej wartości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Pogoń Sz. - Cracovia - poniżej 2,5 goli @1,82 fortuna

Oba zespoły w pierwszych meczach po przymusowej przerwie zaprezentowały się nie najlepiej. Porażka Pogoni 3:0 z Zagłębiem a Cracovia straciła w końcówce nawet remis z Jagiellonią. Co ważne ani Cracovia ani Pogoń ofensywną grą i skutecznością się nie popisali co skutkowało tym, że obie te drużyny skończyły swoje mecze bez zdobytej bramki. Oba zespoły na przestrzeni sezonu zaliczają częściej poniżej 2,5 goli a szczególnie Pogoń, która do tej pory osiągała poniżej tej linii 2/3 spotkań. Sytuacja w tabeli dla obu tych zespołów może nie jest bardzo komfortowa w kontekście top8 czy też walki o wyższe cele, zwłaszcza przy ostatniej ich formie, ale też nie jest zła aby musieli nadmiernie ryzykować czy bardzo ofensywnie grac i koniecznie za wszelką cenę ugrać tutaj w tym meczu 3 punkty
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Jagielonia - Wisła Płock
Jaga
@1.71
Fortuna

Witam. Zapraszam na mecz sobotni gdzie faworyt jest jeden dla mnie Jagielonia. Jaga w ostatniej kolejce zdobyła jakże ważne 3 pkt na Cracovii ,Ktora zagrała bardzo mądrze strzelajac bramke w 90 min meczu. W tym meczu byli lepsza druzyna dojzalsza. Jaga zajmuje obecnie 8 miejsce dajace gre w grupie mistrzowskiej a do miejsca na podium brakuje im zaledwie 3 oczka , jesli w sobote wygraja beda bardzo blisko moj typ to pewne 2-0. Za to Wisla z Plocka zaliczyla wpadke u siebie ulegajac az 1-4 z Korona! Plotczanie w tym meczu sa wedlug mnie skazani na pozarcie. Obecnie zajmuja 12 miejsce i nie maja szans na top 8. Raczej sie utrzymaja , nie walcza juz o nic a Jaga przeciwnie o europejskie puchary , takze faworyt murowany.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice (konkurs ekstraklasy)
obie strzelą gola @ 1.84 (wyg. 16.19)
Fortuna

28. kolejkę gier zaczniemy od spotkania w Kielcach gdzie tamtejsza Korona podejmować będzie Piast Gliwice. Zarówno Korona Kielce, jak i Piast Gliwice zaliczyli bardzo udany powrót do ligowych zmagań. Zespół Macieja Bartoszka w dobrym stylu rozprawił się z Wisłą Płock (1:4), natomiast Piast pokonał u siebie 4:0 Wisłę Kraków. Korona Kielca wyglądała na bardzo zmotywowaną drużynę, która pomimo straty gola nie opuściła głowy w dół, a zaczęła atakować i przyniosło to efekt w postaci czterech goli. Korona wyglądała bardzo dobrze jeśli chodzi o ambicje, zaangażowanie i determinację. Piast natomiast wykorzystał błędy Wisły w obronie i był mega skuteczny. Byłem lekko w szoku jak zobaczyłem, że dwa trafienia zaliczył Parzyszek i jedno Tuszyński. Obie ekipy mają jasny cel, Korona walczy o utrzymanie, natomiast Piast chce dotrzymać kroku Legii w walce o mistrzostwa, choć tu wydaje się już być pozamiatane. Mam nadzieje, że jutrzejsze celowniki zawodników nie będą rozregulowane i zobaczymy przynajmniej po jednym trafieniu z każdej z ekip. Co do absencji gospodarze bez Piotra Pierzchały (kontuzja). Mistrz Polski bez Gerarda Badii (kontuzja). Reszta jest do dyspozycji trenera.

17:30 Wisła - Legia
Legia @ 1.75 (wyg. 15.4)
Fortuna


Wisła mega zawiodła w spotkaniu z Piastem. Błędy, które popełnili piłkarze w obronie są niedopuszczalne. Niestety ta przerwa nie zbyt dobrze wpłynęła na gospodarzy, którzy wcześniej byli w dobrej formie, a gra Wisła mogła się podobać. Legia w niedziele przyjeżdża do Krakowa po trzy punkty i takie błędy przeciwnika chętnie zamienili na gole. Legia pomimo skromnej wygranej z Lechem 1:0 wyglądała dobrze. Nie powiem Lech miał swoje okazje, ale na straży stał min. Majecki. Kursy pewnie polecą w dół dlatego już dzisiaj polecam pobierać win Legii, która pewnie zmierza po kolejnego majstra...
"Biała Gwiazda" w hicie bez Pawła Brożka (kontuzja), Macieja Sadloka czy Vukana Savicevicia (pauzy za żółte kartki). Po stronie lidera zabraknie Jose Kante (dyskwalifikacja za czerwoną kartkę). Poza kadrą znajdą się jeszcze Arvydas Novikovas, Radosław Cierzniak, Maciej Rosołek (urazy), Ivan Obradović (rezerwy).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Zagłębie Lubin-Lech Poznań
W najciekawszym sobotnim spotkaniu 28. kolejki Ekstraklasy, Zagłębie Lubin podejmie Lecha Poznań. Drużyna gospodarzy po przerwie zaczęła rozgrywki bardzo pozytywnie, od zwycięstwa w Szczecinie z Pogonią aż 3:0. Lech przyjedzie w dużo gorszym nastroju po przegranej na własnym stadionie z Legią, po frajerskim błędzie van der Harta. Kadrowo Lech jest drużyną zdecydowanie mocniejszą od Zagłębia, spodziewam się że będą dominować i grać piłką, a Zagłębie spróbuje zaatakować z kontry, sądzę, że Kolejorz mimo braku Jóźwiaka przyjedzie do Lubina po swoje i zgarnie trzy punkty, a remis to minimum co zdobędą według mnie. Typuję jednobramkowe zwycięstwo gości.
Lech lub remis 1.51 Fortuna 3:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Górnik - Lechia
TYP: X2
Kurs: 1.79
Buk: Fortuna
Również widzę tutaj ciekawy zakład na Lechię z podpórką. Uważam, że kursy powinny być bardziej wyrównane na to spotkanie. Lechia zaimponowała mi w starciu z Arką. O ile w innym thrillerze z Zagłębiem to oni roztrwonili przewagę to w meczu derbowym było inaczej. Trener Stokowiec mówił o pracy z psychologiem i chyba coś musi być na rzeczy skoro Lechia dwukrotnie przegrywając od razu bierze się do roboty i przynosi to pozytywne skutki. Oczywiście jeśli chodzi o Gdańszczan to martwi ich słaby występ w obronie, ale myślę, że poprawią mankamenty w formacji defensywnej i tylu bramek już nie stracą. Ponadto ma u nich kto strzelać bramki. Jest walczący o pierwszy skład Conrado, jest bramkostrzelny Paixao, odblokował się też Zwoliński. Źle nie jest. Jeśli chodzi o Górnika to owszem są bardzo dobrze grającą u siebie drużyną, ale tym razem nie będzie ich wspierać publiczność, co na pewno jest sporym minusem. Ponadto w ostatnim spotkaniu z ŁKS piłkarze trenera Brosza świetnie nie zagrali. Bramka jak to bywa w meczach z udziałem Łodzian podarowana przez nich, a sam Górnik wcale nie musiał tego meczu wygrać. Na pewno Górnik ma znikome szanse na awans do TOP 8, a i widmo spadku na razie nie zagląda im w oczy. Wydaje mi się, że więcej do zyskania mają Lechiści. Mogą z pewnością zbliżyć się do strefy pucharowej jeszcze przed ostatnimi 7 kolejkami. Grają bowiem w kolejnych spotkaniach ze słabo spisującą się Pogonią i Cracovią. Górnik patrząc na ich najbliższy rozkład gier może się powoli przygotowywać do gry w grupie spadkowej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Pogoń - Cracovia
X2
1.51 fortuna
Postanowiłem pójść na przełamanie tej tragicznej serii drużyny z Krakowa. 5 przegranych z rzędu przez ekipe która zajmuje 4 miejsce w tabeli i która jeszcze kilka kolejek temu była stawiana obok Legii na głównego kandydata do zdobycia mistrza. Mimo że Pogoń również ma bardzo słaba serię bo od 6 spotkań nie wygrali to ja uważam że Cracovia w tym spotkaniu wyjdzie bardzo zmotywowana. H2h na ostatnie 5 spotkań to po 2 zwycięstwa obu drużyn i remis. Cracovia grała świetnie w rundzie jesiennej i z całą pewnością kibicie czekają na powrót do optymalnej formy. Każda seria kiedyś się kończy i ja uważam że zespół z Krakowa wkoncu zdobędzie minimum jeden punkt.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Górnik - Lechia
TYP: X2
Kurs: 1.79
Buk: Fortuna
Również widzę tutaj ciekawy zakład na Lechię z podpórką. Uważam, że kursy powinny być bardziej wyrównane na to spotkanie. Lechia zaimponowała mi w starciu z Arką. O ile w innym thrillerze z Zagłębiem to oni roztrwonili przewagę to w meczu derbowym było inaczej. Trener Stokowiec mówił o pracy z psychologiem i chyba coś musi być na rzeczy skoro Lechia dwukrotnie przegrywając od razu bierze się do roboty i przynosi to pozytywne skutki. Oczywiście jeśli chodzi o Gdańszczan to martwi ich słaby występ w obronie, ale myślę, że poprawią mankamenty w formacji defensywnej i tylu bramek już nie stracą. Ponadto ma u nich kto strzelać bramki. Jest walczący o pierwszy skład Conrado, jest bramkostrzelny Paixao, odblokował się też Zwoliński. Źle nie jest. Jeśli chodzi o Górnika to owszem są bardzo dobrze grającą u siebie drużyną, ale tym razem nie będzie ich wspierać publiczność, co na pewno jest sporym minusem. Ponadto w ostatnim spotkaniu z ŁKS piłkarze trenera Brosza świetnie nie zagrali. Bramka jak to bywa w meczach z udziałem Łodzian podarowana przez nich, a sam Górnik wcale nie musiał tego meczu wygrać. Na pewno Górnik ma znikome szanse na awans do TOP 8, a i widmo spadku na razie nie zagląda im w oczy. Wydaje mi się, że więcej do zyskania mają Lechiści. Mogą z pewnością zbliżyć się do strefy pucharowej jeszcze przed ostatnimi 7 kolejkami. Grają bowiem w kolejnych spotkaniach ze słabo spisującą się Pogonią i Cracovią. Górnik patrząc na ich najbliższy rozkład gier może się powoli przygotowywać do gry w grupie spadkowej.
Typu nie neguje, ale pisanie, że Górnik przygotowuje się do gry w grupie spadkowej jest trochę dziwne. Zakładając, że Górnik dzisiaj wygra będzie miał zaledwie dwa punkty starty do grupy mistrzowskiej. Spotkania przed nimi ciężkie, Derby z Piastem oraz mecz z Legią. Lechia również nie zagrała wybitnego meczu w spotkaniu z Arką, a więc spokojnie są w zasięgu Górnika, który w spotkaniach domowych gra zdecydowanie lepiej niż na wyjeździe. Moim zdaniem nawet przy braku publiczności Górnik dzisiaj jest w stanie pokusić się o trzy punkty ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
  • Najlepsze analizy czerwca 2020 (3. miejsce)
  • #15
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona-Piast
Typ: wynik meczu/obie drużyny strzelą: 2/tak
Kurs: 5.25
Bukmacher: STS
Analiza:

Zacznę może od tego, że nie wiele tak naprawdę jest tu do analizowania. Wiadomo było, że wszystko, co działo się przed wymuszoną przerwą w rozgrywkach można sobie w buty wsadzić. Zaczynamy tak naprawdę od nowa, o czym chyba najdobitniej przekonali się kibice Wisły Kraków. Trzeba, zatem bliżej przyjrzeć się tak naprawdę tylko dwóm spotkaniom, aby wyciągnąć jakieś konstruktywne wnioski, i przewidzieć, co będziemy mogli zobaczyć w dzisiejszym meczu.

Zacznijmy może od gospodarzy. Drużyna z Kielc w poprzedniej kolejce grała na wyjeździe z Wisłą Płock. Dość szybko stracili bramkę po fatalnym błędzie bodaj Kovacevicia, jednak bramka zbytnio ich nie podłamała, i niecałe 20 minut później już prowadzili. Co ciekawe na 2 bramkach się nie skończyło, ponieważ w drugiej połowie dołożyli następne dwie. Co w tym ciekawego? Ano to, że Korona ostatni raz przekroczyła magiczną barierę więcej niż jednej bramki strzelonej w meczu w październiku :)) A tu z nienacka wbili aż 4. Widać, że w drużynę wstąpiły nowe siły, a za taki stan rzeczy, odpowiada z pewnością nowy/stary trener Maciej Bartoszek, który wręcz zaraża entuzjazmem swoich zawodników, co usłyszeć mogliśmy również i my, jeśli mecz oglądaliśmy bez dopingu. Korona nie jest jakoś dużo lepsza piłkarsko niż przed przerwą, jest za to dużo waleczniejsza, widać tu jeszcze wiarę w utrzymanie. Oczywiście Wisła Płock zagrała fatalnie, i większość bramek niejako podarowała gościom, ale prezenty również wykorzystywać trzeba umieć, co w naszej kochanej lidze nie jest wcale oczywistością. Kielczanie potrafili, i myślę, że na własnym boisku mogą być w tym aspekcie jeszcze lepsi. Co do obrony analizowanej drużyny, to tutaj nie było aż tak kolorowo. Kielczanie błędy popełniali, natomiast popełniali ich na pewno mniej niż przeciwnicy, oraz nie popełniali aż tak fatalnych, jednak przeciwko lepszej drużynie z pewnością na jednej straconej bramce by się nie skończyło (na dwóch możliwe, że też nie).

Rywalem Korony będzie obecny wciąż Mistrz Polski. Piast Gliwice, bo o nich mowa, podejmował u siebie Wisłę Kraków, i nie pozostawił złudzeń, kto w chwili obecnej jest lepszym zespołem. Gliwiczanie prowadzenie i kontrolę nad meczem objęli już w 1 minucie, i tak jak ich dzisiejsi rywale dorzucili jeszcze 3, natomiast nie stracili żadnej. Tak jak i w poprzednim omawianym spotkaniu większość goli zostało Piastunkom podarowane, przez fatalnych rywali.

Mimo wielu podobieństw w formie rywali i w osiągniętym wyniku, zdecydowanie lepiej piłkarsko wyglądał Piast i to on jest w moim odczuciu faworytem tego spotkania. W przeciwieństwie do Korony kontrolowali oni całe spotkanie, a na swoją bramkę pozwoli przez 90 minut oddać zaledwie jeden celny strzał, i to z daleka (niecelny strzał oddał niestety za to Brożek, z okolic pola bramkowego, powinna paść z tego bramka). Natomiast Korona na pewno nie jest bez szans i swoim szaleństwem, lub stałym fragmentem, (które świetnie bije pewien sympatyczny Fin) powinna ukłuć, choć raz Piasta, zwłaszcza, że teraz grają u siebie.

Należy pamiętać, że w zeszłej kolejce Ekstraklasy padło mnóstwo bramek, po indywidualnych błędach, widać, że piłkarze jeszcze nie mają tej czutki w ustawieniu się, czy wybiciu piłki, i tyczy się to niemal każdej drużyny. Korona i Piast natomiast, jako jedne z nielicznych potrafiły to bezlitośnie wykorzystać, i dlatego liczę tutaj na bramki, mam nadzieję z obydwu stron. Jednakże jak wspomniałem do zanalizowania mamy tu tylko po jednym spotkaniu na drużynę, stąd też do tego wszystkiego należy podchodzić raczej ostrożnie. Nie mamy tu zbyt szerokiej perspektywy, żeby być do czegoś w 100% przekonanym. Ja ryzykuję takie wydarzenie, niemniej jednak ciekawymi alternatywami wydają się również takie zakłady, jak BTTS, over 2.5, czy wygrana gości (wszystkie kursy w okolicach 2.0)

Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +301
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Korona Kielce - Piast Gliwice
Typ X @3,25 Fortuna


Osobiście uważam, że powrót trenera Bartoszka do Korony to najlepsze co mogło się przytrafić tej drużynie od czasu kiedy bez powodu się to pozbyto. Korona w meczu w Płockiem wyglądała momentami naprawdę dobrze i chociaż wysokie zwycięstwo zawdzięczają w głównej mierze fatalnej postawie Płotczan w defensywie, to jednak byli zespołem zdecydowanie lepszym. Goście dzisiejszego meczu, czyli Piast też zapakował 4 bramki i też Wiśle, ale Krakowskiej, która w defensywie zagrała chyba gorzej niż jej imienniczka z Płocka. Faworytem jest Piast, który gra o Puchary i gdzieś tam jeszcze tli się nadzieja na dogonienie Legii i obronienie tytułu, ale dzisiaj o zwycięstwo nie będzie łatwo, bo Korona bije się o utrzymanie, a każdy punkt może byc dla nich na wagę złota. Osobiście uważam, że tanio skóry nie sprzedadzą i obstawiam w tym meczu podział punktów.
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
JAGIELLONIA BIAŁA - WISŁA PŁOCK typ 1 kurs 1.72 Fortuna. W ostatniej kolejce lepiej poradziła sobie Jagiellonia , która wygrała z faworyzowaną Cracovią 1:0. Wisła przegrała natomiast aż 1:4 z Koroną Kielce, choć każdy raczej spodziewał się jej zwycięstwa. Białostoczanie będą faworytem tego spotkania.w poprzednich ośmiu domowych starciach Jagiellonia doznała tylko jednej porażki, odnosząc w tym czasie pięć zwycięstw. Ogólnie w tym sezonie u siebie Jagiellonia wygrała 7 z 13 spotkań w tym dwa ostatnie z Wisłą. Dodatkowo Jagiellonia nie straciła bramki w 5 z 7 ostatnich potyczek na własnym stadionie. W tych wspomnianych meczach poniżej 2,5 bramki padło sześciokrotnie. Wisła strzeliła na wyjazdach 13 bramek w 13 meczach.Obie drużyny nie będą mogły zagrać w sobotnie popołudnie w najsilniejszych składach. W drużynie Jagiellonii zabranie przede wszystkim pauzującego za żółte kartki kapitana Tarasa Romanczuka. Z kolei Nafciarzom nie będzie mógł pomóc Rafał Wolski, który z powodu poważnej kontuzji kolana został wyeliminowany z gry na kilka najbliższych miesięcy.Moim zdaniem Jagiellonia zdecydowany faworyt, ale wrzyscy wiemy jak nieprzewidywala jest Polska ekstraklasa.
 
Ostatnia edycja:
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Raków - ŁKS 1 1.73

Dwóch beniaminków, ale znajdujących się na odległych biegunach. Łodzianie totalnie bez motywacji mogą powoli pogodzić się ze spadkiem. Nowy trener zatrudniony głównie pod kątem powrotu do Ekstraklasy za rok, a więc tak naprawdę sezon już na straty. Świadczy o tym też postawa w pierwszym meczu z i tak bardzo przeciętnym Górnikiem i to u siebie. Raków z kolei to jedna z rewelacji i radzą sobie bardzo dzielnie. Nadal liczą się w walce o grupę mistrzowską i szczególnie u siebie na pewno nie odpuszczą, tym bardziej, że na własnym boisku mają bardzo dobry bilans 7 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki. Dla porównania ŁKS na wyjeździe tylko 1 zwycięstwo, 2 remisy i aż 10 porażek. Kurs wydaje mi się adekwatny do ryzyka i jak najbardziej do grania.
 
wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik
Korona - Piast under 2,5 @ 1.65 Fortuna

Rozumiem, że Korona pod wodzą Bartoszka ma 2 wygrane i progres może być zauważalny teraz, już był w Płocku, choć trzeba przyznać, że Wisła wiele zrobiła aby przegrać wysoko i była tam cała masa błędów. Piszę to dlatego, że mecz z dobrze zorganizowanym Piastem sądzę , że będzie wyglądał zupełnie inaczej. Nie podchodzę entuzjastycznie do typów na bramki, wręcz przeciwnie uważam, że będzie to spotkanie underowe. Spotykają się ze sobą zespoły jakby nie patrzeć, których średnia bramek w spotkaniach z ich udziałem nie powala(Piast 2,1/ Korona 1,9 najmniej w lidze). Oczywiście, że można powiedzieć, że pierwsze kolejki po przerwie będą sprzyjać większej ilości bramek,bo obrońcy popełniają więcej błędów ale to jest nasza ekstraklasa i równie dobrze możnaby napisać, że ofensywni zawodnicy będą mieli problem z trafianiem w bramkę. W pierwszej kolejce były różne spotkania i te w których było ciekawie i padały gole i całkowicie nudne. Wg mnie to dzisiejsze spotkanie będzie nudne. Oba zespoły mają o co walczyć, będzie sporo "badania się na początku" i Korona nie rzuci się na Piasta, nie wierzę w to. Myślę, że będzie to mecz walki z bardzo możliwym podziałem punktów. Kursy na under znacznie spadły od ich wystawienia tak jakby bukmacher również sugerował niski wynik.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Korona -Piast over 2.5 @2.24 fortuna
Zaraz mecz wiec nie ma czasu na dlugie rozpisywanie. Obie druzyny rozstrzelaly sie nieco w pierwszej kolejce po dluzszej przerwie, sadze ze w tym meczu tez pojda na zywioł i strzela minimum trzy bramki. Korona i Piast maja o co walczyc, Korona wiadomo trudniejsza sytuacja w tabeli, ale musza punktowac natomiast Piast bedzie bil sie o najwyzsze cele do ostatniej kolejki dlatego musi wygrywac takie mecze jak z Korona zeby przynajmniej narzucic presje Legii. Korona jednak zrobila dobre wrazenie w ostatnim meczu, wiec tutaj wcale nie bedzie tak łatwo gosciom. Koledzy rozpisali sie juz na temat tego meczu, nie będę przedłużał i mam nadzieję, że zobaczymy ofensywne starcie z wieloma bramkami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom