>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

28 Kolejka Ekstraklasy [06.05-08.05.2010]

Status
Zamknięty.
K 0

krycha1101

Użytkownik
Bardzo ciekawa kolejka nam się szykuje. Uważam, że każdy może wygrać w tym zestawie spotkań no może oprócz Lecha, który zapewne pokona słabo spisującą się w tej rundzie Polonię Bytom. Moim zdaniem to jest bardzo ważna kolejka, być może ta, która zdecyduje o mistrzostwie. Wisła i Ruch mają bardzo ciężkie mecze i bardzo prawdopodobne, że nie wygrają swoich meczy wyjazdowych. Analizowałem całą tą kolejkę bardzo wnikliwie, ale chyba nie postawię zbyt dużych pieniędzy na żadną z drużyn. Zbyt duże ryzyko. Dzisiaj gra Arka i GKS ze sobą. Podejrzewam, że może być remis ale co będzie to przekonamy się po meczu.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Buki wystawiły duży kurs na Bełchatów (ponad 3).
Jest to spowodowane oczywiście jednym, walką o utrzymanie.
Jednak bilans ostatnich gier Arki pokazuje, że pomimo walki o utrzymanie nie potrafią oni wygrywać, posiadają za małe umiejętności.
W ostatnim meczu Bełchatów rozprawił się bez problemów z Cracovią która również nie była pewna utrzymania, wiec jak widzimy chcieć nie zawsze znaczy móc ;)
Teoretycznie sezon dla Bełchatowa sie skończył, lecz nie wyobrażam sobie by trener Ulatowski tolerował brak zaangażowania, a jeśli go nie zabraknie to o przynajmniej remis jestem spokojny ????
GKS Bełchatów, GKS X2, Under 2.5 ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Moim zdaniem remis w meczu Arka - GKS jest najmniej prawdopodobny. Arki 1 punkt nie zbawi w walce o utrzymanie. Do końca trzeba będzie zagrać o pełną pulę punktów. Grać z zaangażowaniem i agresją od pierwszej do 90 minuty. GKS nic już nie musi, ale to żaden argument bo grać będą, a na boisku się nie położą. W meczach w których drużyna zajmuje ostatnie miejsce i jeśli tutaj nie wygrają to praktycznie żegnają się z Ekstraklasą, wszyscy piłkarze powinni dać z siebie 100%.
Arka WIN - 2,40
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Dzisiaj faktycznie warto przyjrzeć się spotkaniu Arki z GKSem. Gospodarze walczą o utrzymanie i na pewno będą walczyć ze wszystkich sił. Tylko pytanie czy to przyniesie efekt. Wydaje się, że zespół z Gdynii nie radzi sobie z presją jaka na nich teraz ciąży. Natomiast ekipa trenera Ulatowskiego gra już na pełnym luzie ponieważ nie walczą już o żaden cel w lidze. Oczywiście stwierdzenie gra na luzie nie odnosi się do ich zaangażowania czy postawy na boisku tylko do sytuacji klubu. Często gdy gra się bez obciążenia psychicznego to prezentuje się lepiej niż w przypadku presji o czym świadczy ostatni pojedynek Cracovii gdzie GKS wygrał 3:0. Liczyłem wtedy, że walczący o ligowy byt team Pasów pokona GKS, który gra o pietruszkę. Okazało się, że jednak krakowianie nie udźwignęli tego ciężaru. Dziś może być podobnie w zespole Arki. Wprawdzie wciąż mają szanse na utrzymanie jednak przegrywają kolejne próby zmniejszającym tym samym swoje nadzieje. Uważam, że dziś nie pokonają zespołu gospodarzy i tym samym podpiszą na sobie wyrok spadku. Ale czy tak się stanie przekonamy się dopiero po meczu.

Moja propozycja:

GKS lub remis (około 1.55)
GKS dnb (około 2.05)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Arka z nożem na gardle, jeśli dzisiaj nie wygra to już raczej nic jej nie uratuje przed spadkiem. Presja wyniku na drużynie z Gdyni jest, a nie wygląda na to, żeby Bełchatów miał w tym meczu zadanie zdobycia trzech punktów w jakikolwiek sposób ułatwić. Stawiać na Arkę nie będę, ponieważ nie przekonują mnie swoją grą. Tracili punkty w końcówkach spotkań np. z Polonią Bytom, czy też przegrywali łatwo z Koroną Kielce. Dzisiaj wiadomo, zaangażowanie powinno być, ale czy wygrają? Bełchatów rzucać na rywala w sumie się nie powinien, ale znowu przegrywać zamiaru też nie ma. Spokojny początek i X do przerwy to mój plan na ten mecz.
X do przerwy - 2,05 w Unibet [4/10] ✅
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Bełchatów już nie ma możliwości zmiany miejsca w tabeli także nie widze specjalnego wysiłku gości w tym meczu tymbardziej że nie grają przed włąsną publicznością
Piłkarze to pracownicy i nic już więcej nie wyrobią niezależnie od wyników [(44 pkt 5 pozycja,) 10 pkt przewagi nad 6 Lechią i 7 pkt nad 4 Legią]
więc powini dać szanse młodzierzy by łapali doświadczenie, a nawet jak nie to nie widze tu Gks-u gryzącego trawy a pare meczy Arki widziałem
Nie widze tu ciśnienia Bełchatówa specjalnego opracowania taktyki na Arkę czy motywacji, wyjdzcie chłopaki na boisko i grajcie swoje, mają wakacje nikt nie będzie dostawiał nogi
Arka gra jak gra, przy biernej postawie rywala powinni wygrać, ta determinacja meczowa często przechyla wynik na daną szalę

ARKA-BEŁCHATÓW typ:1
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Arka - Bełchatów
Jak nie dzisiaj do kiedy? Utrzymania nikomu za darmo się nie daje, więc trzeba je wywalczyć na boisku, albo dając w łapę. Jedna drużyna z dołu tabeli podobno wzięła pod uwagę wariant drugi, ale arkowcy ani o tym myślą. Dzisiaj po prostu muszą wspiąć się na wyżyny. Ława z Ulanowskim powinni wziąć sprawy w swoje ręce, kierować zespołem. Bełchatów to nie żadne ogórki, ale nie walczą już o nic, więc do meczu praktycznie podchodzą ze spokojem. Gdynianie niech zagrają ofensywnie (chociaż raz!) + wyłączą Nowaka do spółki z Cetnarskim bo obaj potrafią rozklepać każdą defensywę ligi niemal w pojedynkę. Mój typ: Arka ✅
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Jako, że nie każdy zagląda do tematów o bukach, a oferta jest atrakcyjna, wklejam info także tutaj:
&quot;Ekstrakasa&quot; na Ekstraklasie!

Jesteś fanem Ekstraklasy i lubisz obstawiać LIVE?

Jeśli do tego jesteś wytrwały i lubisz piłkarskie maratony to nagrodzimy Cię bonusem 100pln!

Rzecz jest bardzo prosta: Postaw zakład LIVE w wysokości co najmniej 15 złotych na każdy z meczów jednej kolejki Ekstraklasy a otrzymasz od nas 100 złotych!

http://www.tobet.com/docs?content=Ek...ent_only=false
Nie ma minimalnych kursów, jedyne co jest wymagane to zagranie wszystkich spotkań w jednej kolejce, a pierwsze mecz juz dzisiaj!
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Poprzednia kolejka okazała się kolejką cudów,liczyłem że dziś będzie inaczej ale skąd ????
Arka wygrywa strzelając bramke w 93min.
Ten mecz skłonił mnie do zagrania meczy Piast-Śląsk 1 2,55
Śląsk ostatnio gra tragicznie i ma już tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową.W razie porażki,oba zespoły zrównają sie punktami. Śląsk ostatnio wygrał na wyjeździe prawie rok temu- 19/05/07 właśnie z ... Piastem.

Ciekawie również wygląda Zagłębie-Odra X2 1,7

jednym zdaniem zapowiada się kolejna kolejka cudów w naszej &quot;czystej&quot; już polskiej skopanej
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Zaglebie Lubin - Odra Wodzislaw Slaski 2 3,5

Wodzislawianie w ostatniej kolejce zrobili kolejny krok w walce o utrzymanie. Zawodnicy Marcina Brosza po niezlym meczu pokonali Arke Gdynia 2-1. Swietnie w zespole z Boguminskiej spisuja sie Onyszko oraz Brasilia. Ten drugi jest motorem napedowym akcji wodzislawskiej Odry co udowodnil juz nie raz. O ostatnim meczu Zaglebia z Polonia mozna pisac wiele, ale wiemy ze mecz meczowi nie rowny. Zaglebie w pierwszej polowie dominowalo zdecydowanie w drugiej natomiast role nieco sie odwrocily. Zaglebie od kilku kolejek gra niemal niezmienionym skladem, ale w spotkaniu z Odra nie zagraja Bartczak oraz Stasiak! Zaglebie na osmym miejscu ciagle nie jest pewne utrzymania, ale ich sytuacja wyglada o nieco llepiej anizeli Odry. Terminarz Lubinianianie rowniez maja zdecydowanie lepszy, bowiem w ostatniej kolejce Odre czeka spotkanie z Wisla Krakow! Zaglebie gra uy siebie, ale jak pokazuja statystyki wcale atutem wielkim to nie jest. Odra zndaje sobie sprawe ze w dwoch kolejkach musi zdobyc szesc punktow bo batalia z Wisla Krakow dla wodzislawnian moze byc ostatnia na boiskach ekstraklasy.
 
I 0

indahause0

Użytkownik
Jagiellonia-Ruch Ch. LB 2,5 1 1.55
Cracovia-Polonia W. LB 2,5 1 1.55
Witam, moje typy na dzisiejszy już dzień to raczej małe liczby bramek, Cracovia i Polonia 2 zespoły teoretycznie ze sobą &quot;zaprzyjaźnione&quot; przewiduję tutaj remis 1:1, w warszawie mecz skończył się wynikiem 1:0 dla Cracovii, typuję mały remis lub jednobramkowe zwycięstwo ciężko stwierdzić której ekipy ale bardziej skłaniam się ku Polonii bo mają o co grać szczególnie że dzisiaj wygrała arka, by przypieczętować utrzymanie wypadało by wygrać, natomiast Jagielonia która ostatnio nie gra zbyt dobrze, większe parcie będzie miała postawa Ruchu który jest obecnie nazywany najbardziej waleczną ekipą ekstraklasy, a poza tym myślę że będzie walczył o utrzymanie 3 miejsca w tabeli (!), aczkolwiek dużo bramek tu nie widzę. 0:1, lub 0:2 jak dla mnie max.
Pozdrawiam !
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Jagiellonia - Ruch
Ja mam ciągle w pamięci spotkanie z jesieni, gdy chorzowianie wygrali aż 5:2. To było prawdziwe widowisko już nawet pomijając grad goli. Jagiellonia w cale nie była wtedy słabsza, grała otwartą piłkę, do przodu podobnie jak Ruch. To tak jak inne spotkanie sprzed roku - ŁKS grał z Cracovią - padł wynik 4:3. Piękny mecz. Dzisiaj coś czuję, że znowu będzie sporo bramek. Gospodarze praktycznie nie grają już o nic w lidze, mogą spokojnie na luzie podejść do meczu, z kolei goście - cóż, z Pucharu odpadli więc przez ligę na pewno będą chcieli wywalczyć europejskie puchary. Mój typ: over 2.5 ⛔
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Myśle że w spotkaniu Jaga - Ruch padnie remis, nie widzi mi się Jaga przegrywająca w dziwnych okolicznościach, cały sezon becalują za korupcje i tu nagle dadzą Ruch&#39;owi wygrać ;) Myśle że do końca sezonu zagrają swoje przynajmniej na własnym terenie by zakończyć ten sezon bez kolejnego nastawienia lupy na ten klub..przy twardym dobrym widowisku żadna ze stron nie pogardzi remisem a po ostatniej kolejce w Gdańsku zawrzało..jak będzie przekonamy się niebawem, Jaga jeszcze tego utrzymania do końca nie ma przy czarnym scenariuszu

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów X@3,
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Tomy ma racje. Właśnie oglądałem 1 połowę meczu Jaga-Ruch.
Dno kompletne. Nic się nie dzieje. Piłkarze chyba już poczuli wakacje. Moim zdaniem po tym co zobaczyłem w 1 połowie to ewidentnie gra na remis. Taki wynik satysfakcjonuje obie strony więc po co się przemęczać. Wyjdą pokopią trochę futbolówkę i każdy będzie zadowolony. Oby się chłopaki w 2 połowie rozkręcili bo jak na razie wygląda to bardzo podejrzanie podobnie jak w ostatnich meczach Lechii-Piast i Arki-Bełchatów.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Typ: Suma goli: Powyżej 2.5
Kurs: 2.67
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Do tej pory w meczach na szczycie (Lech - Legia, Wisła - Lech czy Ruch - Legia) wielu bramek nie oglądaliśmy w większości były to mecze o to by nie stracić bramki i liczenie, że wszystko odrobi się w następnych kolejkach. Mecz przy Łazienkowskiej ma jednak zupełnie inny wymiar obie ekipy zagrają dzisiaj o komplet punktów i nikogo (jak w spotkaniu Wisła - Lech) nie zadowoli remis). Proponuje więc zagrać tutaj over 2.5 bramek w bet365 kurs wynosi na to zdarzenie, aż 2.67 i według mnie grzechem byłoby z tego nie skorzystać.
Wisła musi wygrać jeżeli chce obronić tytuł mistrzowski, Legia musi wygrać jeśli chce włączyć się w walkę o Ligę Europy (wczoraj po bardzo kontrowersyjnych decyzjach sędziego Siedleckiego Ruch najgroźniejszy rywal Legii przegrał z Jagiellonią). Tak jak już wspomniałem na wstępnie żadna z ekip na pewno nie zagra dzisiaj na remis dzisiaj możemy spodziewać się piłkarskiej wojny i wymiany ciosów myślę, że ze sporą ilością bramek.
W ostatnich 7 meczach na Łazienkowskiej w Ekstraklasie pomiędzy Legią a Wisłą tylko raz w sezonie 2006/07 padł wynik underowy (1:1) w pozostałych spotkaniach padały overy i dzisiaj też na taki liczę.
Warto zaznaczyć, że obie ekipy ostatnio nie grają najlepiej w defensywie. Wisła z Marcinem Juszczykiem w bramce gra słabo pokazała to w meczu z Koroną gdzie obrońcy &quot;Białej Gwiazdy&quot; popełniali masę błędów z uwzględnieniem również bramkarza. Co do Legii to ta ma Janka Muchę w bramce ale już gra obrońców pozostawia sporo do życzenia nie mówię tu o bocznych obrońcach bo to jest tragedia ale o duecie Astiz - Choto niby najlepszy duet w Ekstraklasie środkowych obrońców ale również popełniających sporo błędów.
Co prawda w ofensywie obie ekipy również nie mają za bardzo czym straszyć ale należy pamiętać, że będzie to mecze nawet o 6 punków i obie ekipy muszą wygrać. Według mnie bramek dzisiaj na Łazienkowskiej nie zabraknie i warto zagrać na over 2.5 ponieważ tak naprawdę bardzo trudno wskazać w tym meczu faworyta.
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Polonia Bytom 1/2
Typ:1
Kurs:1.65
Buk: unibet
Analiza:
Lech pewnie zmierza do objęcia fotela lidera naszej ekstraklasy tuż przed zakończeniem sezonu i traci do liderującej Wisły już tylko punkt, a Krakowianie zmierzą się dziś z Legią na Łazienkowskiej, która jest co prawda w kryzysie, ale to i tak bądź co bądź jedna z najlepszych ekip w naszej lidze, która też może dziś wykorzystać wczorajsze potknięcie Ruchu Chorzów, który przegrał 0:1 z Jagiellonią. Lech zatem może dziś liczyć na jakąś stratę punktową wiślaków toteż jeśli sami nie zawiodą mogą już dziś objąć lidera w tabeli, a co za tym idzie praktycznie mistrza, bo nie sądzę żeby później dali się jeszcze Wiśle wyprzedzić. Poza tym za Lechem przemawia atutu stadionu przy Bułgarskiej, gdzie potrafią rozegrać wspaniałe mecze nie tylko w lidze krajowej (jak chociażby ten ostatni z Legią gdzie pokonali stołecznych 1:0 po fenomenalnej bramce Stilicia), ale także zmierzyć się z zespołami dobrej klasy europejskiej, o czym przekonał nas ostatni sezon pucharu uefa, gdzie Lech potrafił wyjść z grupy, a wchodząc do niej pokonał u siebie Austrię Wiedeń zapewniając sobie awans w 120 minucie spotkania! Gospodarze na własnym boisku mają bilans 10:two:1, a goście na wyjazdach to skromne 2:4:7, a to również dużo nam mówi o różnicy klas między tym zespołami, do tego dochodzi fakt, że polonia już się utrzymała, a o wyższe cele również nie ma szansy powalczyć,a dla drużyny której sezon kończy się przed końcem rozgrywek, trudno o jakąkolwiek motywacje do wygranej, zwłaszcza przy tak mocnym przeciwniku jakim w ostatnich kolejkach jest bez wątpienia rozpędzona poznańska lokomotywa, stawiam na pewne zwycięstwo Lecha, już do przerwy
 
legia 122

legia

Użytkownik
Legia-Wisła x2 kurs 1,5 10/10
Legia jest zbyt słaba żeby dwukrotnie w tym sezonie wygrać z Wisłą Kraków , dodatkowo absencja Choto powoduje że dużo pewniej stawiam na Wiślaków. Kumbev Kiełbowicz Jarzębowski Grzelak to gracze zupełnie innego formatu niż naszpikowana reprezentantami Wisła Karków , poza tym znowu kolejny raz Legia jest fatalnie przygotowana do rundy.
mecz z Ruchem obnażył wszystkie braki Legionistów , zero pomysłu na grę , brak lidera , brak kogoś kto poderwie ten zespół.
ogółem nawet właściciele Legii którzy kompletnie na piłce się nie znają już zapowiadają prawdziwą rewolucję w kadrze Legii która poprostu jest zbyt słaba i zdecydowanie odstaje od Lecha czy Wisły Kraków na obecną chwilę.
mecz w Poznaniu gdzie Lech totalnie dominował na boisku , mecz z Koroną która oddała 15 strzałów na bramkę wojskowych czy mecz Ruchem i walenie głową w mur pokazują że pewna formuła w Legii już się wyczerpała , pewni gracze prochu już nie wymyślą.
w dodatku nie wiem czy gracze tacy jak Grzelak Mięciel Jarzębowski Szala Kumbev którzy wiedzą że w następnym sezonie klub nie widzi dla nich miejsca w kadrze będą umierali dziś za Legię...

Wisła x2 10/10 i zupełnie nie widzę szans na zwycięstwo Legii w tym meczu.
Jak ktoś ma wątpliwości niech obejrzy jeszcze raz sobie mecz z Ruchem czy Koroną Kielce...
 
B 0

betarda

Użytkownik
Date: 2010-05-08
Sport: Soccer
Match / Event: Lech Poznan - Polonia Bytom
Market: Asian Handicap
Pick: AH -1.75 home
Odds: 2.01
Stake: 8
Bookie: 12bet



Analyze: Well this should be easy Lech victory. Lech didn\&#39;t lose with Bytom from about 10 years and on home ground from 35 years. They are in top form having 6 win in row at Bulgarska. Only goalkeepers are out Kasprzik, Buric also striker Chrapek is out but Lech got great squad much more better than Polonia. Polonia is without win away for half year. They are coming without Hricko and Telichowski but their squad will be totally different than in previous games. Coach Szatalow told that when the club will be safe he will make some experiments. Polonia played really poor round and now they will field some unexpierienced players againt the best polish team. This is not wise idea and handicup should be cover easily. Karalić, Milenković, Reiman and others totally unknown players will play today. Lewandowski want to be topscorer so with 15 goals now he will try to improve his result scoring minimum 2 goals. I strongly believe in Lech easy victory here.


Add by: Szaku (bestyieldbet) ;)
 
hokeista 0

hokeista

Użytkownik
Mecz: GKS Katowice - Motor Lublin
Data: 08.05.2010 19:00
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Betsson

Analiza: Zbliża się koniec ligi w tym sezonie, jednak nadal toczy się walka o czołowe miejsca, jak i te, które pozwolą się w lidze utrzymać. Jednym z takich meczy będzie właśnie mecz opisywany przeze mnie. GKS Katowice to bardzo dobra, licząca się w I lidze drużyna, która nadal walczy o awans do do Ekstraklasy. Na 2 rozegranych kolejek zajmują szóstą pozycję z niewielką stratą do czołowej trójki, która premowana jest awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej w Polsce. Drużyna na miejsce czwartym rozegra baraże, więc jest się o co bić. Na 7 kolejek do końca GKS Katowice traci 8 punktów do wicelidera - Sandecji Nowy Sącz oraz 5 do znajdującego się na 4 miejscu ŁKS-u. Na ich drodze stanie drużyna, która już najprawdopodobniej spadnie do II ligi - Motor Lublin. Są oni na przedostatnim miejscu ze stratą 11 punktów do Wisły Płock, która znajduje się na miejscu barażowym. Postawa Motoru Lublin zawodzi przez cały sezon i nie mają co liczyć na poprawę. Na wyjazdach Motor Lublin wygrał 2 mecze, 3 zremisował oraz odniósł 9 porażek. Bilans bramkowy 11:26. GKS Katowice u siebie wygrał 5 meczy, 7 remisując oraz odniósł tylko jedną porażkę. Bilans bramkowy to 18:8 na ich korzyść. Porównując sytuację obydwu drużyn w tabeli, ich możliwość o walkę o premiowane miejsca oraz ambicję stawiam beż wątpienia na GKS Katowice.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom