>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka Bundesligi (26.05 - 27.05.2020)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2020.05.24 18.09 - 001.png
Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dortmund - Bayern 0:1
Typ: Lewandowski strzeli
Kurs: 1.73
Bukmacher: forBET
Analiza: Der Klassiker to zdecydowanie najciekawsze wydarzenie 28 kolejki Bundesligi, tym razem zostanie rozegrane w Dortmundzie. Ciężko wyrokować jakim wynikiem się zakończy, ponieważ obie drużyny są w mega formie, gospodarze mogą pochwalić się serią 6 kolejnych zwycięstw, a ogólnie na ostatnie 10 spotkań w lidze tylko raz przegrali, pozostałe 9 padło ich łupem, goście mają jeszcze lepszą serię, pozostają niepokonani od 14 ligowych spotkań, z czego aż 13 wygrali i raz podzielili się punktami z Lipskiem. To także spotkanie i rywalizacja dwóch super strzelców Haalanda, który przebojem wdarł się do Bundesligi i strzelił już 10 goli w 10 pierwszych spotkaniach z naszym rodakiem Robertem Lewandowskim, który zmierza po kolejny tytuł króla strzelców i ma na koncie 27 trafień oraz wciąż walczy o pobicie rekordu legendarnego Mullera, który w jednym sezonie zdobył 40 goli. Jak wspomniałem ciężko typować zwycięzcę tego spotkania, bo tu żaden praktycznie wynik nie będzie niespodzianką, kursy na bramki zbite do granic możliwości, z rożnymi różnie bywa w tych klasykach, dlatego wybrałem opcję na gola Lewego, tak jak pisałem jest liderem strzelców Bundesligi, wciąż walczy o pobicie rekordu wszech czasów niemieckiej ekstraklasy, indywidualnie o koronę dla najlepszego snajpera, a drużynowo o kolejne mistrzostwo, dodatkowo jak wiadomo wykonuje karne z niebywałą skutecznością. Poza tym widać, ze bardzo lubi grać przeciwko swojemu byłemu klubowi, z którego 6 lat temu przeniósł się do Monachium. Dotychczas grał przeciwko BVB 19 razy i w 11 zdobywał przynajmniej gola (5x 1 gol, 5x 2 gole i 1x 3 gole), a w sumie uzbierał ich już 18.
 
Ostatnia edycja:
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dortmund - Bayern
Typ: mniej niż 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.55
Bukmacher: STS

Mecz na szczycie to mało powiedziane. Mecz o mistrzostwo Niemiec to juz bliższe prawdy. Ale obawiam się, że przerwa w rozgrywkach i stawka trochę sparalizuje obie ekipy. Najpierw chciałem pójść w małą liczbę bramek, ale patrząc historycznie i oglądając mecz Bawarczyków z Frankfurtem odpuściłem, bo może być jakieś szaleństwo i radosna gra bez obrony. Ale zerknąłem na inny aspekt meczów miedzy nimi. Rzuty rożne. Patrząc na poprzednie pojedynki ich spotkania nie obfitowały w rożne, oczywiście z wyjątkami. Ostatnie mecze to 3, 10 (Superpuchar), 12, 6, 3 zagrań od chorągiewki. W meczach ligowych po przerwie Bayern 9:4 z Unionem, 7:2 z Eintrachtem, Borussia 4:2 z Schalke i 2:2 z Wolfsburgiem. Ja czuję, że nie będzie dużo rogów w tym spotkaniu, Borussia w tym aspekcie nie szaleje, a Bayern w meczach wyjazdowych też ma nizsze statystyki. Linia na poziomie 10 rogów wydaje się bezpieczna, a kurs nadaje się do dołożenia do dubla.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Paderborn
Typ: Augsburg over 1.5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Ogladalem ostatni mecz Schalke z Augsburgiem i to byla totalna miazga. Dominacja od A do Z w wykonaniu ekipy gosci. Ja wiem, ze Schalke jest teraz w mega dolku i gra straszna kaszane ale Augsburg zagral po prostu koncertowo. Presowanie i inteligentne ustawianie prawie jak za najlepszych lat Barcelony. Wygladalo to bardzo imponujaco i obiecujaco jesli chodzi o kolejne mecze. Dodatkowo na czele zespolu stanal nowy trener i widac, ze w tym przymusowym okresie przerwy od rozgrywek wykonal on dobra robote. Efekt nowej miotly jest tutaj bardzo widoczny. Teraz slowko o gosciach. Paderborn gra slabo i zajmuja ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Zostalo 7 kolejek do konca a oni traca juz 9 pkt do bezpiecznego miejsca. Sytuacja jest bardzo trudna i mysle, ze jednak sie juz z tego nie podniosa i spadna. Teraz zaczyna sie ten okres kiedy to te slabsze zespoly beda robily niespodzianki. Tak jest zawsze z ekipami zajmujacymi miejsca w strefie spadkowej, ze pod koniec rozgrywek graja na duzej spinie i potrafia urywac punkty zdecydowanym faworytom. Czy tak bedzie i tym razem? Nie sadze bo Augsburg tez bedzie grac bardzo umotywowany osoba nowego trenera i ostatnia latwa wygrana z Schalke. Stawiam w tym meczu zdecydowanie w kierunku gospodarzy a konkretnie w ich minimum 2 gole. Mecz na swoim obiekcie ze slabym Paderborn to idealna okazja na postrzelanie sobie. Mysle, ze 2 bramki powinni spokojnie wcisnac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dortmund - Bayern
Typ: Remis
Kurs: 4.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Szlagier Bundeligi. Mający jeszcze szanse na tytuł piłkarze Borussi Dortmund podejmują na Signal Iduna Park odwiecznych rywali z Monachium. Szykuje się zacięty i obfitujący w bramki pojedynek. Dortmund ma obecnie cztery punkty straty do prowadzących w tabeli Bundesligi Bawarczyków, tak więc można śmiało powiedzieć, że jest to mecz o tak zwane sześć punktów. Wygrana gości znacząco przybliży ich do mistrzostwa. Wygrana gospodarzy spowoduje zniwelowanie różnicy tylko do jednego punktu. A remis? No właśnie. Powinien bardziej urządzić gości niż gospodarzy. Ale nie spodziewam się, aby goście mieli grać asekuracyjnie. Wydaje mi się, że Dortmund może osiągnąć nawet prowadzenie w tym spotkaniu, ale finalny rezultat zakończy się podziałem punktów. Robert Lewandowski goni Gerda Muellera pod kątem rekordowej liczby strzelonych bramek w jednym sezonie Bundesligi. Już po dwóch ostatnich meczach pokazał, że podczas koronawirusowej przerwy nie próżnował, a w takim meczu jak dziś będzie jeszcze bardziej chciał zaliczyć gola. Czy uda mu się pobić liczący już pięćdziesiąt lat rekord? Przekonamy się za kilka tygodni. Tymczasem niechaj strzeli coś na Iduna Park, a i Haland i spółka nie pozostaną im dłużni.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: każda drużyna powyżej jednego rzutu rożnego w każdej połowie
Kurs: 4,00 aż się wierzyć nie chce, ale typ nie wszedł, bo Bayern swój ostatni rzut rożny miał na samym początku drugiej połowy...
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Spróbowałem tego typu w meczu Bayernu z Eintrachtem i nie udało się, bo Eintracht rozkręcił się dopiero w drugiej połowie. Teraz jednak szansa na powodzenie typu jest znacznie większa, bo Borussia Dortmund to jest obecnie naprawdę godny rywal Bayernu i tu dominacji Bayernu z pewnością nie będzie. Borussia Dortmund została wzmocniona Haalandem i ich siła ofensywna jest ogromna, pod tym względem nie ustępują Bayernowi. Jeśli chodzi o rzuty rożne, to Bayern pod względem robienia cornerów jest jedną z najlepszych drużyn na świecie, w każdym meczu mają ich mnóstwo. Z Borussią Dortmund też powinni nabić po przynajmniej dwa w obu połowach. Trudniejsze zadanie czeka Borussię Dortmund, bo oni tak dużo rogów nie robią. W meczu z Bayernem jednak może być inaczej. Borussia musi wygrać to spotkanie, by mieć jeszcze realne szanse na mistrzostwo, bo jak wiadomo Bayern bardzo rzadko traci punkty i trudno jest liczyć na ich potknięcia. Wobec tego powinniśmy widzieć często atakującą Borussię, zwłaszcza jeśli wynik będzie nie po ich myśli. W dwóch meczach Dortmundu po powrocie Bundesligi robili mało rzutów rożnych, ale patrząc na ich skład, to mają kim te rzuty rożne robić i z Bayernem mają szanse, by zrobić przynajmniej po dwa w każdej połowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
Popieram typ kolegi wyżej zwłaszcza, że często zdarza mi się grać te zdarzenia, raz miałem nawet szczęście trafić kupon złożony z 3 takich typów w tegorocznej Lidze Mistrzów.
Co do samego typu, jak kolega słusznie zauważa, Borussia, zmuszona do gonienia Bayernu w ligowej tabeli, zwłaszcza grająca u siebie (mimo braku kibiców) powinna od początku postawić na ofensywę. Zaskakuje mnie kurs - na podobne typy widywałem juz kursy na poziomie 3,3-3,5 i taki w tym wypadku uważałbym za bardziej adekwatny.
Borussia, poza zawodnikami na skrzydłach, dysponuje również 2 wahadłowymi co w oczywisty sposób zwiększa możliwości w ataku. Ma to szczególne znaczenie z uwagi na fakt, iż wciąż nie w pełni zdrowy jest Jadon Sancho. Anglik w meczu z Wolfsburgiem dostał od trenera niecałe 30 min a mimo to błysnął przebojowością. Bez niego o rożne może być trudniej gdyż traci dynamika na skrzydle jednak wsparcie wahadłowych powinno nieco rekompensować brak jego "pierwiastka szaleństwa".
Rożne Bayernu powinny być formalnością - wspomniane ustawienie Borussii sprzyjać będzie rajdom Bawarczyków.
Na plus Borussi w kontekście rzutów rożnych należy też wskazać obecność Haalanda. Motywacja do strzelenia bramki, zwłaszcza po przeciętnym spotkaniu przeciwko Wolfsburgowi, spowoduje zapewne jeszcze większy ciąg na bramkę Norwega. Dodatkowo warunki fizyczne - względnie często zdarza się, że po rzucie rożnym oglądamy od razu kolejny. Tu wspomniane warunki fizyczne Haalanda mogą się przydać utrudniając interwencje obronie Bayernu przy potencjalnym cornerze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leipzig - Hertha
Typ: obie drużyny strzelą w II połowie
Kurs: 2.80
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Nie mam wątpliwości że spotkanie rokuje ku temu że będzie obfitować w bramki. Już pierwsze indywidualne mecze obydwu dzisiejszych rywali po przerwie pokazały, że piłkarze są głodni gry i zaliczają bramki, wykorzystując jednocześnie nie zawsze wysoką formę golkiperów.

Lipsk swój ostatni mecz na wyjeździe wygrał 5:0 z Mainz. Hertha - dwa ostatnie mecze to wygrane 3:0 i 4:0 (odpowiednio z Hoffenheim i Union Berlin). Co ciekawe, w obydwu spotkaniach festiwal strzelecki rozpoczynali dopiero w drugiej połowie. W efekcie wszystkie siedem goli zdobyli po przerwie.

Timo Werner mniej lub bardziej świadomie goni Roberta w ilości strzelonych bramek. Depcze po piętach Polakowi w klasyfikacji strzelców, tracąc do niego obecnie trzy gole. Z pewnością będzie chciał pójść za ciosem i dorzucić coś dzisiaj.

Myślę że obydwie ekipy jak najbardziej mają zadatki ku temu żeby zdobyć co najmniej po jednej bramce w drugiej połowie gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
K 55,7K

kossma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: zwycięstwo Borussia Dortmund
Kurs: 3.55
Bukmacher: ETOTO
Analiza: O determinacji Borussii w zbliżającej się potyczce możnaby się rozpisywać. Jest oczywista. W końcu gdież indziej jak nie na swoim terenie jest szansa uzyskać pozytywny rezultat w rywalizacji o miano najlepszej drużyny piłkarskiej w Niemczech. Biorąc pod uwagę osłabienia jakie dotknęły ekipę z Monachium (kontuzje Coutinho, Alcantara) kursy na zwycięstwo Bayernu w ofertach bukmacherskich nie powinny wykazywać tendencji malejącej. Jest jednak inaczej, nawet pomimo tego iż Bawarczycy w meczu wyjazdowym ze słabym Unionem Berlin zwyciężyli "tylko" 0:2 z czego pierwszy gol dopiero w 40 minucie z karnego. A jedenastka Favre Lucien'a takim samym stosunkiem bramkowym ograła znacznie silniejszy i okrzepły w najwyższej klasie rozgrywkowej od Unionu, Wolfsburg. Moim zdaniem to gospodarze są w dzisiejszej konfrontacji faworytem. Pamiętajmy, że w Dortmundzie nawet bez "dwunastego zawodnika" odprawieni w niecodzienny sposób zostali piłkarze Schalke, niecodzienny bo statystyki meczowe sugerowałyby raczej remis niż tak zdecydowane zwycięstwo (4-0).Skuteczność: 4 strzały na bramkę = 4 gole!. Przywykli do dominacji na własnym terenie i urywania punktów takim formacjom jak PSG czy Inter (mecze Ligi Mistrzów odpowiednio: 2-1 i 3-2) nie powinni zawieść i tym razem. A Bayern... hmmm, ma za sobą 13 pojedynków bez porażki (wszystkie licząc: ligowe, pucharowe, towarzyskie itd.).
Jak przyjrzeć się trochę statyce ilości gier w których nie ulegali przeciwnikom, taka "trzynastka" nie wystąpiła już od dawna. Notowali 14, 15 meczów bez porażki, odstęp 12 zmagań nawet się powtórzył. Teraz jest 13....
..
 
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dortmund - Bayern
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 3.1
Bukmacher: fortuna

Na dziesięć bezpośrednich starć dzisiejszej pary ostatnimi czasy tylko raz padł wynik poniżej 2.5 gola. Rzec by można, że kierując się H2H typ na under to szaleństwo jednak zaryzykuję i obstawię undera. Bayern w meczach u siebie przeplata under z overem, tym razem wychodzi na małą ilość goli. W pierwszej połowie nikt bramki nie będzie chciał stracić a nawet jeśli po strzeleniu jej, drużyna nie ruszy na hura po kolejną tylko będą się zabezpieczać defensywą. Bayer jak i Dortmund ofensywnie grają dobrze ale z druzynami słabszymi, tutaj spotkanie dwóch konkretów i zapewne defensywa będzie miała dziś motywację aby pokazać kto jest lepszy.
I na dodatek ten kurs zanizony na maksa, to tylko upewnia mnie, że dziś padnie Under 2.5 gola !
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Bayern vs BVB, podwójna szansa 0-0, kurs 1.90, fortuna

Wielki hit niemieckiej ligi i mimo że bez publiki, to nie powinno zabraknąć emocji. Potencjał obu ekip jest ogromny i obie z tych druzyn mogą realnie myśleć o mistrzostwie kraju. W tym meczu spodziewam się zaciętego meczu w którym na pierwszym planie powinny być formacje ofensywne. Halland vs Lewandowski to na pewno będzie smaczek i nie można wykluczyć, że to właśnie oni będą kluczowi w kontekście proponowanego typu. Sam typ zakłada, że remis będzie po pierwszej połowie lub w całym meczu. Myślę że BVB wzięłoby taki wynik w ciemno po ostatnich gorszych meczach z Bayernem.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: powyżej 3,5 gola
Kurs: 1.98
Bukmacher: FORTUNA
Niemiecki "der Klassiker". Jest to spotkanie, na które czekają fani piłki nożnej na całym świecie i tylko żal, że odbędzie się przy pustych trybunach. Dortmund odniósł zwycięstwo w 5 ostatnich domowych spotkaniach, legitymując się przy bilansem bramkowym 19:1. Ekipa z Monachium z kolei wygrała 7 ostatnich wyjazdowych spotkań mając bilans goli 23:2. Już te dwa zestawienia uwidaczniają jak bramkostrzelne są obydwa zespoły i że dziś czeka nas starcie gigantów. Borussia rozegrała u siebie 13 spotkań i aż 10 z nich kończyło się overem 3,5 a średnio na Signal Iduna Park padało 4,2 gola/mecz. Z kolei wyjazdowych meczach Bayernu padało średnio 4,0 gola, a over 3,5 był pokryty w 9 na 13 przypadków. W ostatnich 5 bezpośrednich pojedynkach pomiędzy obydwoma drużynami aż 4 razy był pokryty over 3,5. Dziś również liczę na ciekawe spotkania z dużą liczbą bramek.
 
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Borussia wygra przynajmniej jedną połowę @2.05 forBet
Borussia strzeli gola w obu połowach @3.15 forBet


Hit tej kolejki, Borussia jeżeli chcę jeszcze w tym sezonie myśleć o walce o mistrzostwo to w tym spotkaniu muszą wygrać, bo remis nic im tutaj nie daje.
Borussia u siebie w tym sezonie jest niepokonana i strzela bardzo dużo bramek, w tym sezonie aż 45 bramek w 13 spotkania h na własnym stadionie.
Pierwsze dwa mecze imponujące, wygrana u siebie z Schalke 4-0, wygrana na wyjeździe 0-2 z Wolfsburgiem robią wrażenie. Wraca Sancho najprawdopodobniej do wyjściowej 11, także jakość piłkarska jeszcze wzrasta w BVB. Młode wilczki z Dortmundu na pewno mają dużą chęć zrewanżować się za porażkę w Monachium 4-0.
Bayern też po restarcie 2 mecze wygrane, 0-2 z Unionem na wyjeździe i 5-2 z Eintrachtem u siebie. Wygrywają ale nie przekonują mnie na razie, według mnie dużo lepiej na początku wygląda Borussia, od razu wskoczyła na wysoki poziom i prezentują lepszy futbol.
Borussia dwa ostatnie spotkania u siebie wygrała z Bayernem i w tym spotkaniu też według mnie są faworytem co nie wskazują kursy.

Bayer Leverkusen - Wolfsburg
Bayer Leverkusen @1.80 forBet
Kai Havertz strzeli gola @2.39 forBet


Leverkusen jest w niesamowitym gazie, przejechali się po Werderze 1-4 oraz po Moenchengladbach 1-3 oba mecze grając na wyjeździe.
Ich gra wygląda imponująco i wydaję się, że będą walczyć o 3 miejsce z Lipskiem.
Grają świetnie w każdej formacji, bez błędów w obronie, bardzo skutecznie w ataku.
Nie mówię, że Wolfsburg to słaba ekipa, ale Leverkusen jest w świetnej formie i u siebie nie powinni mieć problemów.
Kai Havertz, bo o nim mówi prawie każdy w piłkarskim środowisku, jest w genialnej formie, w ostatnich meczach jak nie zaliczy asysty to strzeli bramkę. W starciu z Moenchengladbach strzelił dwie bramki w meczu z Werderem również. Ogólnie w 4 ostatnich meczach strzelał bramki i patrząc na jego formę powinien strzelić i dzisiaj, tym bardziej, że gra za Vollanda jeszcze w ataku. Tak więc sytuację na pewno jakąś będzie miał i jedną bramkę na pewno strzeli.
 
Ostatnia edycja:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Frankfurt - Freiburg
Freiburg powyżej 1.5 rożnego w I poł. @1.68
lvbet

Czy Frankfurt przed pandemią, czy po pandemii, to nie ma znaczenia, ponieważ dalej grają tak jak grali. Jest to zupełnie inna drużyna niż w poprzednim sezonie, gdzie walczyli z czołówką, a teraz bronią się przed spadkiem, bo mają tylko cztery punkty przewagi nad Dusseldorfem.
Przyjezdni plasują się na 7. miejscu i tracą dwa punkty do Wolfsburga. Sezon bliżej końca, więc trzeba zacisnąć zęby i pokazać się z jak najlepszej strony.
Freiburg zremisował z RB Lipsk 1:1 i nabił 4 korki, a w pierwszej połowie pokrył powyższą linię.
W poprzedniej kolejce skromna przegrana z Werderem i w pierwszej połowie pokryta powyższa linia.
Mam nadzieję, że wykorzystają słabość przeciwnika i już od pierwszych minut będą prowadzić grę.
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Werder B. - M-gladbach (8+5)
Typ: poniżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,05
Typ: poniżej 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,62
Bukmacher: bwin
Ligi piłkarskie powoli wracają do gry. Dwa mecze to zbyt mała próbka aby mówić o statystyce, chociaż cokolwiek wskazuje na ewentualny trend. Tak jest w przypadku obu ekip.

Biorąc pod uwagę ostatnich 10 spotkań mamy średnie:
gospodarze 3,8 wykonywanych rzutów rożnych przy średniej meczowej 9
goście 4,2 wykonywanych rzutów rożnych przy średniej z meczów 9,4
Biorąc pod uwagę ostatnie 4 spotkania mamy średnie:
gospodarze 3,5 wykonywanych rzutów rożnych przy średniej meczowej 8
goście 2,8 wykonywanych rzutów rożnych przy średniej z meczów 7,5
Jak widać ostatnie spotkania wypadają statystycznie dużo poniżej dla obu ekip, tak więc możemy mówić o minimalnym trendzie spadkowym.

Biorąc pod uwagę ostatnich 10 spotkań (Werder u siebie, M-gladbach na wyjazdach) mamy średnie:
gospodarze 4,6 wykonywanych rzutów rożnych przy średniej meczowej 10,4
goście 4,8 wykonywanych rzutów rożnych przy średniej z meczów 8,9
Biorąc pod uwagę ostatnie 4 spotkania (Werder u siebie, M-gladbach na wyjazdach) mamy średnie:
gospodarze 4 wykonywanych rzutów rożnych przy średniej meczowej 9,8
goście 3,8 wykonywanych rzutów rożnych przy średniej z meczów 7,3
Jak widać ostatnie spotkania wypadają statystycznie dużo poniżej dla obu ekip. W tej klasyfikacji także widać spadek wykonywanych rzutów rożnych

Statystyka za nami, tak więc trzeba spróbować to wykorzystać. Tym bardziej, że obie ekipy mają dość niski poziom wykonywanych cornerów przez siebie.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Lipsk - Hertha
Lipsk + powyżej 2.5 gola @ 1.63
Fortuna


Przed nami nieźle zapowiadające się spotkanie. Hertha pod wodzą nowego trenera naprawdę spisuje się przyzwoicie, a szczególnie w grze ofensywnej. Piłkarze z Berlina w dwóch spotkaniach zaaplikowali swoim rywalom łącznie aż sześć goli, a 35-letni Ibisević przeżywa chyba drugą młodość. Hertha pnie się w górę tabeli, a ich gra może się podobać. Dzisiaj zapewne będą chcieli iść za ciosem, a to oznacza problemy dla ich rywali. Lipsk jest oczywiście zdecydowanym faworytem i w poprzednim spotkaniu pokazał swoją siłę w postaci strzelonych goli jak i samej gry do której nas potrafili przyzwyczaić w Lidze Mistrzów oraz lidze. Spodziewam się zatem, że będzie to spotkanie z dużą ilością goli oraz, że to gospodarze wyjdą z tego pojedynku zwycięsko.

Lipsk: Gulasci – Klostermann, Upamecano, Halstenberg, Angelino, Sabitzer, Kampl, Laimer, Poulsen, Nkunku, Werner

Hertha: Jarstein – Pekarik, Boyata, Torunarigha, Plattenhadt, Darida, Grujic, Lukebakio, Cunha, Mittelstädt, Ibisevic.
 
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
TSG Hoffenheim - 1.FC Köln | 27 V 2020; 8:30 PM

Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli i są względnie bezpieczne. Przyjezdni mają 10 punktów przewagi nad strefą spadkową, a Gospodarze - 12. Do szóstej lokaty, którą okupuje obecnie Wolfsburg, dającej kwalifikacje do Ligi Europy, "Wieśniaki" tracą tylko sześć oczek, ale Ich gra musiałaby diametralnie poprawić (są bez wygranej w BL od 7 spotkań), jeśli by chcieli by awansować do Ligi Europy. Linia rzutów rożnych w tym spotkaniu ustalona jest na poziomie 11 i mam nadzieję, że zostanie dzisiaj przekroczona. Ze względu na grę w "polskim buku" linia zakładu wynosi 11.5 kornera... Tak wysoka linia jest spowodowana faktem, że dzisiaj do Sinsheim przyjeżdża ekipa Köln. Co ciekawe - obie ekipy mają identyczne statystyki średniej rzutów rożnych - "jedynie" po 48,1% overów 11.5, więc co skłoniło mnie na betu na over?
Mam nadzieję, że Hoffenheim spróbuje od pierwszego gwizdka wywrzeć presję na Köln - wszak muszą się kiedyś przełamać, bo 7 meczów z rzędu w BL bez wygranej chluby Im nie przynosi. Jak tak się stanie - to do momentu strzelenia bramki(ek) cornery powinni nabijać. W ostatnim meczu, z Paderborn, nabili ich 8. Tam trener Schreuder zagrał z ustawieniem trójki środkowych obrońców z dwoma "wahadłowymi". Takie ustawienie próbuje także trener Köln - Gisdol. Trener, który nota bene prowadził także w prawie 100 meczach Hoffenheim, co powinno stanowić kolejny smaczek w dzisiejszym spotkaniu. W ostatnim meczu derbowym Köln - z Fortuną Düsseldorf - Gisdol ustawił zespół od początku meczu w formacji 4231 z czwórką obrońców, co doprowadziło do deficytu dwóch bramek i dopiero po zmianie systemu na trójkę środkowych obrońców z dwoma "wahadłami" drużyna doprowadziła do remisu. Zmiana systemu gry nastąpiła w 60. minucie spotkania, czego wynikiem były "nabite" 4 korki w ostatnich 30 minutach spotkania przez samą drużynę Köln. Super zmianę zaliczył szczególnie Dominick Drexler, który grał na "prawym wahadle", autor 2 asyst. Mam nadzieję, że zagra też dzisiaj, bo naprawdę jego wrzutki prawą nogą można porównać z "zegarmistrzowską precyzją". W ogóle to ekipa Köln zaliczyła dziwne wyniki po przerwie spowodowanej pandemią - z Mainz prowadzili już 2:0 by zremisować 2:2, z Fortuną gonili wynik od 0:2 i udało Im się zremisować. Przewiduję, że dzisiaj też będą musieli "gonić wynik", a już niejednokrotnie udowadniali w tym sezonie, że na wyjeździe sami potrafią zaaplikować rywalom 10 kornerów...
Podsumowując - potrójna motywacja w ekipie Hoffenheim - własny obiekt, 7 meczów bez wygranej w BL i osoba Markusa Gisdola z jednej strony - i gra bez większej presji oraz dwa ostatnie mecze to przynajmniej 5 kornerów "zdobytych" - z drugiej. Liczę na szybki mecz z dużą ilością sytuacji bramkowych i oczywiście rzutów rożnych!

Powyżej 11.5 rzutów rożnych @ 2.28 | e f o r t u n a
0:10 (0:5 HT)
 
Ostatnia edycja:
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Düsseldorf - Schalke
Düsseldorf @2.65 forBet
Düsseldorf powyżej 1.5 bramki @2.47 forBet
Düsseldorf -1 @5.40 forBet


Po wczorajszym beznadziejnym dniu atakuję mocno w spotkanie Fortuny z Schalke.
Dla Fortuny przeciwnik idealny na to żeby trochę odskoczyć od Werderu.
Każdy kto śledzi Bundeslige to widzi co się dzieje z drużyną z Gelsenkirchen.
To co grają w ostatnich meczach w obronie to parodia, sami sobie praktycznie bramki strzelają. W spotkaniu z Augsburgiem liczyłem na ich przełamanie, ale po tym co zobaczyłem to stwierdzam, że do końca sezonu z taką grą będzie im ciężko z kimkolwiek wygrać.
W ataku bieda, z gry wypadł Harit i Serdar, dwóch bardzo ważnych graczy, którzy ciągnęli ten wózek.
Dwa mecze po restarcie i bilans 0-7 i 0 punktów mówi sam za siebie, 4-0 z Dortmundem można jeszcze jakoś zrozumieć, ale lanie od Augsburga u siebie 0-3 już niekoniecznie.
Düsseldorf dzielnie walczy o byt w Bundeslidze, w sumie z mojego punktu widzenia po dwóch spotkaniach powinni mieć 6 punktów, ale mają tylko 2 po 2 remisach. Z Paderborn u siebie 0-0, gdzie o ile mnie pamięć nie myli to obiło trzykrotnie obramowanie bramki Paderborn. W ostatniej kolejce remis z Kolonia 2-2, gdzie do 88 minuty prowadzili 0-2 ostatecznie tracąc zwycięstwo.
Patrząc na grę Schalke ciężko wierzyć, że są w stanie tutaj coś zdziałać, tym bardziej, że bez swoich gwiazd to w ataku nawet nie mają kim straszyć.
Fortuna jeżeli chce uniknąć spadku to to spotkanie według mnie jest idealną okazją żeby odskoczyć od Werderu i gonić bezpieczną pozycję w tabeli. Ich gra wygląda naprawdę obiecująco i jeżeli nic nadzwyczajnego się tutaj nie wydarzy to nic nie powinno przeszkodzić w wygraniu tego ważnego dla nich meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom