>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

27 Mistrzostwa Azji 2013 1-11 Sierpnia

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Chiny - Malezja​
Chiny -72,5 1 1.99 @ MarathonBet 3/10✅
Chiny (rank. 11) mierzą się z Malezją (rank. 69). Chiny nieoczekiwanie przegrały mecz otwarcia z Koreą 59 do 63, to na pewno zmobilizuje ich do dobrej gr. Malezja przegrała z Iranem 115-25. Teraz teraz będzie jeszcze trudniej bo musza przeciwstawić się Chinom które będą chciały zamazać plamę po ostatnim meczu.

Chinese Taipei - Arabia Saudyjska
Arabia Saudyjska +22,5 kurs 1,92 @ Pinnacle3/10 ⛔
Chinese Taipei (rank. 42) i Arabia Saudyjska (rank. 69). Tajwan rozpoczął mistrzostwa po męczarniach z Jordanem gdzie zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w ostatniej kwarcie. Arabia Saudyjska z kolei skazywana na porażce z Filipinami przegrała ‘tylko’ 66-78. Wydaje mi się ze tutaj Arabia nie będzie tak słaba i taki handi pokryje.

Japonia - Hong Kong
Japan -23,5 1,85 @ Unibet 3/10 ⛔
Japonia (rank. 35)Hongkong (rank. 71). Japonia ostatni mecz przegrała z Katarem 74-75 przez swoja głupotę po wygraniu pierwszych 3 kwart potrafili wszystko roztwonic w ostatniej. W tym meczu nie może być niespodzianki różnica klas jest ogromna.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Chiny -72,5 1 1.99 @ MarathonBet 3/10]

Chiny (rank. 11) mierzą się z Malezją (rank. 69). Chiny nieoczekiwanie przegrały mecz otwarcia z Koreą 59 do 63, to na pewno zmobilizuje ich do dobrej gr. Malezja przegrała z Iranem 115-25. Teraz teraz będzie jeszcze trudniej bo musza przeciwstawić się Chinom które będą chciały zamazać plamę po ostatnim meczu.
Kompletnie się z tym nie zgadzam. Nieoczekiwanie przegrali i to ich zmobilizuje do dobrej gry? błagam, co to jest za argument? przegrali bo są bez formy i grali słabo, to już lepsze.

Malezja od Iranu dostała, ale od Iranu to dostają zawsze, dwa lata temu również ostre baty od Irańczyków, ale w meczach z np. Koreą potrafili jakoś się tam utrzymać (porażka z Koreańczykami jedynie 42:89), z Tajpej zanotowali &quot;niezły&quot; wynik 62:209.

Chiny to nie Iran i nie powinni rozbić tak Malezyjczyków. Linia 72.5 jest zdecydowanie zawyżona, wręcz kosmicznie wysoka.

Malezja +72.5 (1.85) Betclic ⛔ jednak kompletna amatorka

ale dobrze, że temat założyłeś ;)

Od siebie jeszcze jeden typ zapodam:

Jordan +11.5 (1.93) Pinnacle ✅ (ja osobiście po 2.14 połapałem, ale poleciało już)

Nie wiem zupełnie skąd taka linia, Filipiny są mocno przereklamowane, buki strasznie duże te handicapy na nich dają. Jordan naprawdę fajnie pograł dzisiaj z Tajpej, mieli przestój w czwartej kwarcie i przez to minimalnie przegrali. Filipiny zagrały żałośnie z kompletnym outsiderem z Arabii, wygrana jedynie 78:66 kiedy handi na nich chodziły po 30 pkt. Jordan to jakieś 3 klasy wyżej niż Arabia, myślę, że nawet o zwycięstwo się może jutro pokusić.
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Właśnie śledze mecz Chiny-Malezja i wynik 31:2 po 1 kwarcie nienapawa optymizmem do twojego typu +72,5 pkt .
Obecnie na live jest +89,5 pkt.
Po co takie drużyny wogóle dopuszczają do gry na mistrzostwach.
Wczoraj porażka z Iranem 90 punktami i 2 kwarty przegrane w stosunku
42:3
33:2
Szok ! Dzisiaj może być to samo jak niepoprawią gry
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Elano67 większego pecha niż ty miałeś w meczu Tajwanu z Arabią to mieć niemożna.Narzucali w ostatniej kwarcie 3 Tajwańczycy i wygrali równo 23pkt
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Korea Południowa - Iran 3/10
Iran -7,5 1.83 @ Paddy Power ✅

Korea Południowa (rank. 33) kontra Iran (rank. 20). Korea zaczęła dość zaskakująco mistrzostwa bo od zwycięstwa z Chinami, w zasadzie tamten mecz był cały czas pod kontrolą Chin ale w ostatniej kwarcie wszystko się posypało i Korea niespodziewanie wygrała. Iran z kolei dał lekcje kosza Malezji rozgramiając ją 115-25. Cos czuje że Irańczycy mogą zajść daleko w tym turnieju, i jeśli myślą o choćby medalach to taką Koree muszą ograć spokojnie.


Kazachstan - Bahrain 3/10 ⛔
Kazachstan -16,5 1,86 @ Pinnacle​

Kazachstan (rank. 47) Bahrajn (rank. 75). Bahrajn jest zdecydowanie jednym z najsłabszych zespołów w tym turnieju i jeśli zespół będzie odpowiednio zmotywowany to Kazachstan nie powinien mieć z nimi problemu.

Jordan - Filipiny 3/10
Jordan +9.5 1,92 @ Pinnacle ✅

Jordan całkiem dobrze radził sobie z Tajwanem przegrywając nieznacznie bo tylko 4 ptk. W tym meczu była podobna sytuacja jak u Koreii Południowej Chiny prowadziły przez 3 kwarty i w ostatniej kwarcie zespół oddał mecz… Filipiny niby jeden z faworytów tego turnieju ale z słabiutką Arabia wygrał ‘tylko’ 12 ptk. gdzie Arabia jest uznawana za autsajderów tego turnieju. Wydaje mi się że w tym meczu Jordan nie podda się i może nawet wygrać, handi też powinien pokryć

Tajlandia - Indie 3/10
Indie -5,5 1,89 @ Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Mecz za 15 minut, więc szybko:
Hong Kong (+20.5) - Katar 1.87 Pinnacle ⛔ żałosna pierwsza kwarta zaważyła. Dalsza część mecz już bardzo wyrównana.
Gracze z Hong Kongu wczoraj znakomicie zaprezentowali się w meczu z Japończykami, przez długi okres czasu gra była na styku. Dopiero w trzeciej kwarcie Japonia odskoczyła. Japończycy zdołali wygrać jedynie 76:59, myślę że Hong Kong ma naprawdę spory potencjał i jeśli tylko dzisiaj nie spuchnie za szybko jak miało to miejsce z Japonią to pokryje ten handicap spokojnie. Katar to żadni mocarze, wygrana 1 pkt z Japończykami, przez głupotę tych drugich i roztrwonienie dużej przewagi w końcówce meczu.


Co nie zmienia faktu,że analiza z dupy wzięta i mam nadzieję,że nikt tego nie postawił. Tak trudno jest prawidłowo sprawdzić wynik? //xmarcinx
Sam jesteś z dupy wzięty. Japonia wygrała 17 punktami i odskoczyła dopiero w drugiej połowie spotkania, Hong Kong grał z Japończykami przez większość meczu równy mecz, więc logiczne że w meczu z Katarem można było zagrać to +20.5.
Masz na tyle mało mózgu, żeby wiedzieć, że nie każde value wchodzi? Tym razem się nie udało, co nie znaczy że typ był w złym kierunku ???? Mecz był równiutki, zaważyła pierwsza kwarta w której Katarowi siedziała trójka na poziomie 50% i aż 6 rzutów za 3 im wpadło.
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Panowie co myślicie o meczu Iran-Chiny ?
Na Chinczyków można wyłapać kurs 2,55 a to może być ich dzień tym bardziej że Irak narazie nie zachwyca ( meczy z Malezją nie biore pod uwage )
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Filipiny -3.5 1.85 bet365
GRam tutaj w stronę gospodarzy, Liga Filipińska jest napewno mocniejsza niż Tajska, Tajwan zanotował tutaj dobre wyniki ale jak widać w meczu z Jordanem stracił aż 87 ptk, a podejrzewam ze Filipiny które mają lepszą obronę niż Arabia czy Jordan nie dadzą sobie tyle rzucić. Typ opieram na prostej sprawie czyli na tym że Liga Filipińska jest lepsza, Filipiny grają u siebie... typ z tyłka wzięty... więc o brak szczegółowej analizy proszę się nie czepiać, ponieważ wszystkie typy w tym dziale są chyba oparte na suchych typach.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
działa, tylko musisz pewno odświeżyć ze 20 razy. nie wiem czemu, ale stronki azjatyckich turniejów tak mają, przynajmniej u mnie. za którymś razem &quot;zaskoczy&quot;
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Obstawia ktoś jeszcze te mistrzostwa? ????

Bahrajn (+28,5) - Chiny
(66-88)
Ostatnia kolejka drugiej rundy, mecz raczej o pietruszkę Wczoraj Chiny gładko ograły Indie 34-ma punktami, a Bahrajn przegrał &quot;zaledwie&quot; 19-ma punktami z Iranem, choć przed meczem można było złapać na nich handicap aż +44,5. Tutaj Chiny nie powinny aż tak żyłować się o wynik, więc mam nadzieję że Bahrajn te swoje 50 punktów, które powinny wystarczyć do pokrycia handicapu rzuci.
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
No ciężki to był mecz, ale tak jak się spodziewałem po przerwie Chińczycy odpuścili i kontrolowali tą przewagę. Jeśli chodzi o mecze Hong Kong - Filipiny to tutaj można dać ujemny handicap na gospodarzy, muszą wygrać bo po przegranej Tajwanu z Katarem spadli na 3 pozycję, a jeśli wygrają odpowiednio wysoko to wskoczą na 1-wsze miejsce, poza tym to gospodarz. A Indie - Korea Południowa bym nie ruszał.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Hehehe , śmieszne są te Filipiny. W ogóle koszykówka Azji powinna być zaliczana również jako inny sport tak jak i kobiet. Lepiej olać ten temat i nie typować tego turnieju wcale, takie jest moje zdanie.
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Za nami 2 pierwsze mecze i kto oglądał mecz Japoni ten wie że kosz azjatycki rządzi się swoimi prawami.
1.01 na Japonie przed meczem a na live można było nawet kurs 3.0 złapać na nich.
Ostatecznie wygrali 9pkt ale 3 minuty przed końcem nic nie wskazywało na to że wygrają ale poszła ostra seria Japoni i mecz skończył się tak jak się skończył.
Kto lubi ryzyko mógł załapać kurs 9.00 na 2 do przerwy a Indie aż 12pkt wygrali 1 połówke ????

Najbliższy mecz to mecz Iraku z Jordanem.
Handicap na poziomie 22,5pkt a linia punktowa 135,5pkt co o tym myślicie ?
Do meczu zostało 20 minut
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom