>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

27. kolejka PKO Ekstraklasy (23.04-25.04.2021)

Status
Zamknięty.
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
W Cracov pojedynek gigantów -12 i 13 miejsce ,sąsiedzi w tabeli , sąsiedzi zza miedzy będą grali sobie w futbol, ale taki w ich mniemaniu , nie taki prawdziwy. To będzie taki mini soccer. Coś w stylu mało piłki w piłce. Czego nie brakuje w takich meczach - oczywiście nerwów, fauli co przed kamerą uznane jest za nieustępliwość, walkę i szczególny wymiar derbów. Taki mecz w którym całe środowisko tłumaczy,że nie dało się tu grać w piłkę tylko to była ta tzw. gra na emocjach. W ostatnich 3 z 4 meczy over 1,5 kartki do przerwy. Sędziuje Bartuś Frankowski sędzia międzynarodowy, który potrafi rzucić kartkami choć ostatnio stroni. Pytanie czy będzie wstanie na tyle poskromić tą plejadę zagranicznych najemników co na jakiś czas zamieszkuje byłą stolicę naszego kraju by uspokoić ten mecz ? No nie wydaje mnie się. Nie pomaga też sytuacja wokół obu klubów, wyniki. Dodatkowo te teksty w prasie - Tylko derby mogą udobruchać kibiców. Oj powinno się dziać.

Moje propozyjszyn , jee mordeczki to :
Wisła - Cracovia over 1,5 kartki do przerwy @ 1,55 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Wisła Kraków - Cracovia Kraków
ponad 32,5 fauli @ 1,5 (EE)
ponad 6,5 kartek @ 2,15
Etoto

Derby Krakowa a więc automatycznie na myśl przychodzą typy na faule i kartki.
Gospodarze tego pojedynku ostatnio fatalna dyspozycja i 4 porażki z rzędu i tylko zwycięstwo w derbach może choć trochę zadowolić jej kibiców. Cracovia w środku tygodnia odniosła skromne i cenne zwycięstwo 1-0 nad Wisłą Płock czym bardzo przybliżyła się do utrzymania i może spokojniej podejść do tego pojedynku.
Na ostatnie 5 spotkań derbowych gdy gospodarzem była Wisła tylko raz taka linia nie została pokryta w 2015r, zawodnicy popełnili wtedy 32 faule. Następne spotkania to: 40, 33, 34 i ostatnio 39.
Raczej nie powinniśmy się spodziewać w tym meczu ładnej i składnej gry a raczej wiele przewinień i sporo przerw w grze.
 
Ostatnia edycja:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Ode mnie coś dosyć kreatywnego
Mecz: Warta Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ: Wynik do połowy/wynik końcowy - 2/1
Kurs: 35.00
Bukmacher: Betclic

Wiadomo, że przy takim typie trzeba mieć trochę szczęścia, ale myślę, że ma on podstawy by wejść.
Zaczynając od Warty, jak wiemy jest to ekipa z bardzo defensywnym stylem gry. Tracą naprawdę małą ilość bramek, szczególnie jak na beniaminka. Ze względu na styl gry to nie strzelają ich również za dużo, ale jak już strzelają to naprawdę duża część z nich jest w przedziale minutowym 70-90. Gdzieś słyszałem, że około 20 z 36 zdobytych punktów Poznaniacy zdobyli właśnie dzięki bramkom w tym przedziale czasowym. Nie liczyłem tego dokładnie, ale myślę że jak najbardziej jest to możliwe, bo wystarczy wejść w kilka ostatnich ich spotkań i przeanalizować minuty w których wpadały bramki.
Co do Jagiellonii to jest to drużyna, która właściwie jest przeciwieństwem Warty. Dosyć słabo zorganizowana ostatnimi czasy, strzelają dosyć sporo bramek, ale jeszcze więcej tracą. Nawet z drużynami, które mają bardzo nikły potencjał ofensywny. Młody Xavier Dziekoński jest dosyć perspektywicznym bramkarzem i dobrze, że już gra w pierwszym składzie, ale nie jest on zbyt pewnym punktem tej ekipy, bo często zdarzają mu się błędy.
Po powrocie Imaza Jagiellonia zaczęła strzelać więcej bramek, ale zauważyłem też taką zależność, że w ostatnich meczach strzelali bramki jako pierwsi i potem kompletnie oddawali grę przeciwnikom. Tak było z Wisłą Płock, z którą prowadzili 0:2, a ostatecznie zremisowali 2:2 po stracie bramek w końcówce. Podobnie było ostatnio ze Stalą Mielec.
Patrząc na ostatnie poczynania obu drużyn, wydaje mi się że znowu może być tak, że Jaga rzuci się do ataku od początku i mimo bardzo dobrej gry defensywnej Warty, mogą oni strzelić bramkę. Po czym tak jak bywało to w ostatnich meczach, cofną się i oddadzą pole do popisu przeciwnikom. Warta zacznie atakować, a Jagiellonia coraz bardziej się sypać. Warta dzięki swoim piorunującym końcówkom strzeli 2-3 bramki i będzie po zawodach ;)
Dodatkowo dla tych co nie wierzą w przypadki powiem, że mecz w rundzie jesiennej między tymi ekipami zakończył się właśnie łamakiem 2/1. Nie sugeruję tutaj żadnych ustawek, ale historia może się powtórzy ;)
Oczywiście typ jest bardzo ryzykowny, ale myślę że do pogrania za drobne to jak najbardziej.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń Szczecin wygra przynajmniej jedną połowę
@1.59 FORTUNA
W grudniu Pogoń wygrala za Stalą 2:0. Jutro obydwie drużyny spotkają się ponownie. Pogoń obecnie jest wiceliderem Ekstraklasy z 6-cioma pkt straty do lidera. Stal z kolei jest na samym końcu tabeli z dorobkiem zaledwie 21 pkt po 25 spotkaniach. Ostatnie 4 spotkania Stali to 2 remisy i 2 porażki. W środku tygodnia uratowali oni remis w 5 minucie doliczonego czasu gry z Jagiellonią, zdobywając bramkę na 3:3. Pogoń z kolei znów nabiera rozpędu, bowiem odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu, nie tracąc też przy tym żadnej bramki. Jeśli Pogoń marzy jeszcze o możliwości zdobycia mistrzostwa, a tak jest na pewno, to takie spotkanie jak z czerwoną latarnią ligi musi wygrywać. Ja stawiam jednak trochę bezpieczniejszy typ, że Pogoń wygra przynajmniej jedną połowę.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Pan Frankowski wyrasta ewidentne na polskiego Kuipersa. Chyba trzeba połamać zawodnikowi nogę, żeby otrzymać jakiś kartonik. Pozwala zdecydowanie na za dużo , co może się w końcu skończyć jakąś poważną kontuzją. Nie dziwię się Legii , gdzie po którymś meczu , gdzie brutalnie faulowany był Liquinas, nie chcieli , żeby ten arbiter był wyznaczany na spotkania z ich udziałem. Przykładowo inny normalny sędzia już do połowy w derbach Krakowa pokazałby minimum 2-3 kartki
 
R 961

rabatko

Użytkownik
Pan Frankowski wyrasta ewidentne na polskiego Kuipersa. Chyba trzeba połamać zawodnikowi nogę, żeby otrzymać jakiś kartonik. Pozwala zdecydowanie na za dużo , co może się w końcu skończyć jakąś poważną kontuzją. Nie dziwię się Legii , gdzie po którymś meczu , gdzie brutalnie faulowany był Liquinas, nie chcieli , żeby ten arbiter był wyznaczany na spotkania z ich udziałem. Przykładowo inny normalny sędzia już do połowy w derbach Krakowa pokazałby minimum 2-3 kartki
Co mu zrobisz? Dostał premię od buchmachera żeby pokazał mniej niż5,5 ŻK!!!
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Lechia - Legia

Typ: 1X Kurs: 2.08

STS

Co tu dużo mówić dzis spróbuje tak. Pogoń przegrała - Legia o tym wie tak więc widze to tak, że nie ma się co dziś zbytnio spinać co by nie złapać niepotrzebnych kartek i kontuzji tylko dograć mecz do końca, a w następnej kolejce pokonać beznadziejną Wisłe i świetować mistrzostwo na własnym terenie. Fakt w tych czasach bez kibiców ale znając życie pod stadionem będzie ich mnóstwo.

Wynik: 0:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom