>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka Primera Division [06-09 marca 2015]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Bardzo ciekawie zapowiada się seria nr 26 w hiszpańskiej Primera Division. Na czoło wysuwa się pojedynek na Vicente Calderon w Madrycie gdzie Ateltico zagra z Valencią. Mecz o 3msc ? a może o coś więcej ? Ciężko na ten moment wyrokować jeszce bo do końca rozgrywek dużo kolejek, ale bez wątpienia zwycięzca tego meczu będzie miał jeszcze szanse powalczyć z Barcą i Realem o tytuł.
Wspomniany Real zagra na San Mames z Bilbao, a Barcelona podejmie Rayo. Oba zespoły są rzecz jasna dużymi faworytami.

Ale zanim będziemy przeżywać emocje w Primera Division jeszcze dziś czekają nas rewanże w Copa Del Rey, a sytuacja po pierwszych meczach jest ciekawa i dziś można oczekiwać wielu emocji w rewanżach. A do dyskusji o tych meczach zapraszam tutaj -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f26/copa-del-rey-2014-15-polfinaly-118450.html#post5194678
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Barcelona - Vallecano
Kartka dla Jordiego Alby :zoltakartka: ✅ easy ????

Typy naprawde warte pogrania! Obaj zawodnicy maja w tym sezonie po 4 żk i nastepna grozi ich zawieszeniem na 1 mecz. Mimo, ze graja z tzw. &quot;ogorkami&quot; to Lucho ma juz chyba w tym sezonie nauczke, ze nikogo nie mozna lekcewazyc i mysle, ze Sergio i Jordi pojawia sie na boisku od pierwszych minut. Jesli zarobia teraz karteczke to beda pauzowac w meczu wyjazdowym z Eibarem i wroca z czystym kontem na wiadomo jak wazny mecz z Realem. Na pewno Enrique nie zaryzukuje takich zawodnikow, zeby odpuscili ten arcywazny mecz. Ktorys z nich na pewno sie wykartkuje, a ja obstawiam, ze obaj. Na razie buki, u ktorych przewaznie gram nie wystawily takich zakladow, ale bede czekal i od razu lapal jak cos sie pojawi. Pozdrawiam!

Edit. Busi raczej nie zagra - kontuzja w meczu z Villareal&#39;em. Wygladalo naprawde groznie.

Edit. 2. Po statystykach sedziego (w zalaczniku) widac, ze lubi kartkowac, szczegolnie ostatnio. Mysle, ze kartka Jordiego w tym meczu to czysta formalnosc. Bede pisal do Unibet&#39;a o wystawienie tego zakladu, bo na Betssonie placa tylko 2.50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Na pierwszy ogień biore spotkanie Barcy z Rayo i handicap na Blaugrane -2,75 w Unibecie. Katalończycy sa w bardzo dobrej formie, pokonali dwa razy Villarreal w pucharze, ograli Man City na wyjeździe wiec poradzą sobie również z Rayo zwłaszcza że spotkanie na Camp Nou. Rayo nie kalkuluje lubią grać ofensywnie więc mysle ze jezeli nie postawią autobusu to Barcelona ich rozjedzie przynajmniej przewagą trzech bramek. Dołożyć można do tego że Suarez strzeli gola bo jest w znakomitej formie ale kurs nie jest zbyt zachęcający jednak jak ktoś chce to ja polecam.
Barca - Rayo typ: Barca -2,75 azjan @1,64 Unibet✅
Barca - Rayo typ: Suarez strzeli @1,38 Unibet edit. STS wystawił 1,6 na gol Urugwajczyka✅
Na drugi typ wybieram mecz Realu z Bilbao i poszukam tutaj szczescia w bramce dla drużyny gospodarzy. Jak wiemy Real ostatnio nie zachwyca, gubi pkty w lidze i stylem gry jest daleki od poczatku sezonu. Bilbao natomiast powoli odbudowuje forme i morale, gra dobrze szczególnie u siebie i awansowali do finału Pucharu Króla. Myślę ze u siebie spokojnie mogą pokusić sie o brameczke przeciwko Realowi
Bilbao - Real typ: Gospodarze over 0,5 gola @1,58 Unibet✅
Powodzenia;) Bardzo cieszy stuprocentowa skuteczność;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Levante - Eibar 1 @ 2,15 2:1 ✅
Trzeba przyznać, że już w pierwszym meczu w tym sezonie między tymi drużynami to ekipa Levante zasłużyła bardziej na trzy punkty. Mecz zakończył się wynikiem... 3-3!
Wbrew pozorom nie był to aż tak otwarty mecz. Po prostu wchodziło to co w innym meczach obijało słupki, poprzeczki, bramkarzy.
Eibar kompletnie bez formy. Nie twierdzę tego jedynie po wynikach. Sześć kolejnych porażek i tyklko z Elche zagrali przyzwoite spotkanie i zasłużyli na remis, przy odrobinie szczęścia nawet na wygraną (często wykazywał się nasz Przemek Tytoń i troszkę uratował te 3 punkty). Mimo, że Elche wyprzedza w tabeli Levante, to jednak sądzę, że ci drudzy są lepszą drużyną. Na pewno troszkę to zależy od terminarza spotkań. Levante na wyjeździe ma do rozegrania już tylko dwa teoretycznie trudne mecze (Valencia i Real), a Elche na wyjeździe grało głównie z tymi słabszymi. A u siebie... jak to w Hiszpanii, każdy może wygrać ze sobą. Przykładem Sociedad, które potrafi wygrywać z pierwszą trójką, a także zaliczyć wpadki ze słabszymi rywalami. Ale nie o tym...
Levante nieźle radzi sobie u siebie. Potrafili pokonać Valencie, Malage 4-1 aż, Almerie i Granade, zaliczyli też trzy remisy. Zdecydowanie trudniej grało im się z Barcą i Realem i nie dziwimy się. Eibar to beniaminek i jak na beniaminka przystało przechodzą wreszcie kryzys. Bo gdzie nie spojrzeć, obojętnie w jaką ligę, tam beniaminek w jakimś momencie przechodzi kryzys i &quot;zapomina&quot; o zdobywaniu punktów. Spadek w ciągu sześciu kolejek z 8 na 13 miejsce można nazwać kryzysem, prawda?
Ciekawie wygląda natomiast Levante na swoim stadionie. Wliczając puchary, Levante w ostatnich 10-ciu spotkaniach zaliczyło tylko jedną porażkę. Rywali mieli w sumie średnich, nie wliczając Valenciii i Albacete (puchar).
Czuję się zobowiązany wspomnieć o ostatnim spotkaniu Levante - o meczu z Rayo, gdzie czteroma trafieniami popisał się Bueno. Wygrana Rayo zasłużona. Nie do końca jednak zasłużyli na aż cztery gole. Moim zdaniem trochę pomógł bramkarz Levante - Marino. Co najmniej jeden można wpisać na jego konto, a patrząc bezlitośnie, nawet dwie.
W meczu z Granadą potrafili wygrać w sześć minut...w sześć ostatnich minut. Wygrywając 2-1 strzelali Granadzie gole w 88 i 94 minucie meczu. Ta kartka Colungi (czerwona oczywiście, skoro wspominam) trochę naciągana. Faul w środku pola. Koleś faulowany kładzie się na murawę, rzuca to w lewo, to w prawo, patrzy jak sędzia pokazuje czerwo, i wstaje jakby się nic nie stało... kabaretowa sytuacja. Potem jeszcze dwie czerwone, dla obu stron - za &quot;bójkę&quot;... pf, odepchnięcie się nawzajem Emotikon grin
Wcześniej - z Barceloną - Levante bez szans. Ciekawie zagrali z Malagą (wygrana 4-1).
Eibar, tak jak wspomniałem, w ostatnich spotkaniach bez błysku. Jedynka!

Deportivo - Sevilla 2 bez remisu @ 1,55 3-4 ✅
Obawiam się grać na czystą dwójkę. Na ostatnie 6 spotkań wyjazdowych, Sevilla wygrała tylko jeden mecz, przegrywając pięć razy. Nie patrzę oczywiście na same wyniki, dlatego też opiszę te przegrane sześć spotkań. Dziwny mecz z Sociedad (4-3...). Wiemy, że Sociedad lubi grać z mocnymi ekipami (ograli Real, Barce, Atletico i zremisowali z Valencią oraz wspomniana wygrna 4-3 z Sevillą. Wcześniej niezły mecz z Realem, ale jednak porażka 1-2. Średni, przegrany mecz z Valencią 1-3. i w pucharze porażka z Espanyolem 1-3 po średnim meczu. Gra Sevilli na wyjeździe w ostatnich pięciu spotkaniach ligowych podobała mi się tylko z Realami: Sociedad i Madryt. Rywale mocni dlatego te porażki jakoś bardzo mocno nie dziwią, ale jednak gram &quot;bez remisu&quot;. Może mi wypomnicie, że napisałem iż m.in Getafe mocne... tak, Getafe jest u siebie dość mocną ekipą, o czym przekonała się Barca (0-0), Real (do ok 60 minuty było 0-0), czy Atletico (1-0).
Deportivo od trzech spotkań bez gola. Nie dali rady nawet strzelić Almerii, która grała 35 minut w osłabieniu.
Deportivo potrafiło strzelić nawet trzy gole, nie tracąc żadnego z Valencią, ale to było dawno - z październiku. To raczej przez słaby mecz Valencii, a nawet fatalny, aniżeli przez dobrą grę Deportivo.
Sevilla ostatnio, już z udziałem Krychowiaka, zremisowała z Atletico po naprawdę niezłej grze. Na moje oko zasłuzyli na wygraną w tym spotkaniu. W grze Atletico można wyróżnić tylko Torresa. Dziwne, ale prawdziwe. Wcześniej dobry mecz wyjazdowy w LE z Monchengladbach i awans do dalszej fazy. W czwartek rozegrają pierwszy mecz LE z Villarreal. Nie ma jednak mowy o oszczędzaniu się. 5 dni przerwy to na pewno wystarczająco dużo czasu, aby się zregenerować.

Barcelona - Rayo gospodarze over 3,5 @ 1,66 6-1 ✅
Pamiętam jak oglądając pierwszy mecz tych drużyn w tym sezonie, nie mogłem uwierzyć jakim cudem Barcelona zdobyła TYLKO dwa gole.
Teraz już wiem. Nieuznany gol ze spalonego. Można się kłócić czy był spalony czy nie. Stykowa sytuacja. Munir zepsuł sytuację 2vs1... napalił się, a mógl na pustą wyłożyć Neymarowi. Teraz gra Suarez. Potem zasłużona czerwona kartka po drugiej żółtej. Messi psuje dwukrotnie dobre sytuacje, potem psuje &quot;setkę&quot;. Rayo jest to trzecia drużyna pod względem straconych goli. Czasem (a raczej często!) sami sobie prokurują okazje dla rywala.
Bardzo wysokie ustawienie rywala to świetna okazja do zdobywania goli dla Barcy. Tak właśnie gra Rayo - wysoko ustawiony cały zespół.
Tak w ogóle to świetnie mi się obstawia w tym sezonie mecze Barcelony. Zaczynając już od meczów sparingowych.

Villarreal - Celta Vigo 1 @ 1,9
Niech no ja wreszcie trafię tą Celtę! ???? Tym razem przeciwko nim, ale nie z zemsty, że z Elche mi nie wygrali, a po prostu z analizy. Jestem obiektywny i w obstawianiu nie patrzę na symaptię do klubów. A Celta to mój drugi ulubiony zespół La Liga. Dobra, koniec tego. Czas brać się za analizę.
Celta na wyjeździe mi się podoba o 80% mniej, niż u siebie. To drużyna, która musi mieć dużo sytuacji, aby strzelać gole. Na wyjeździe ich mają oczywiście mniej, niż grając u siebie, dlatego też czasem wracają z meczu ligowego bez nawet zdobycia gola. Jak ktoś obejrzał wszystkie mecze Celty w tym sezonie to ma prawo się zdziwić, że ta druzyna najwięcej goli w jednym meczu zdobyła tylko trzy - 3-1 z Getafe, 3-0 z Levante, 3-1 z Las Palmas (w pucharze). Niezłe ekipa z tej Celty, ale zdecydowanie brakuje im skuteczności!
Na wyjeździe przegrali wysoko tylko z Realem, reszta porażek to jednobramkowe. Wygrali nawet z Barcą, przyznajmy, na farcie i z Atletico zremisowali 2-2 na MEGA FARCIE (tu akurat potrzebowali dwie sytuacje podbramkowe, aby zdobyć dwa gole; ten mecz był ewenementowy w wykonaniu Celty.
Villarreal... ta drużyna pokazała, że nawet składem rezerwowym potrafią coś zagrać i to z liderem La Liga - Realem. Wynik 1-1 może nie w 100% zasłużony, ale w 70-80 na pewno, a patrząc, że &quot;słabym&quot; składem to jeden punkt naprawdę nieźle wywalczony. Z Barcą pierwszym składem zagrali... no średnio, stać ich było na więcej, ale jednak z Barcą, która jest w formie, gra się trudno! Wydaje mi się, że trener Villarreal znów będzie oszczędzał trochę zawodników, bo w czwartek mecz Ligi Europejskiej z Sevillą. Nie będzie zapewne jednak tak dużo roszad jak z Realem. Muszę pochwalić całą kadrę Villarreal. Mają ją naprawdę równą!
Kurs wzrósł z ok. 1,6 na 1,9. Powód: ta gra w czwartek w LE. Ja jednak opisałem jak się ma sytuacja. Przyznam jednak, że po 1,6 bym tego typu jednak nie zagrał. A po 1,9... już ciekawy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
furman19 928

furman19

Użytkownik
Elche v Almeria
Powyżej 6.5 1.950 ⛔
(azjatycka suma kartek)

Kolejny bardzo istotny mecz w kwestii utrzymania się drużyn w PD.
Pojedynek kandydatów do spadku , dlatego zapowiada się kolejny mecz walki .
Zła sytuacja w tabeli na pewno zmobilizuje obie drużyny do ogromnej mobilizacji w takich meczach na prawdę trudno spodziewać się,że zawodnicy będą odstawiać nogi.Ostatnie mecze :8 żółtych 1 czerwona: 8 żółtych 1 czerwona : 10 żółtych 1 czerwona .Zaskoczeniem dla mnie jest tak niska linia ,spokojnie bukmacher mógł wystawic 7.5 i nie było by w tym nic dziwnego.
konkrety :
-sytuacja w tabeli dla obu drużyn,walka o utrzymanie (16/17 mniejsce)
-styl gry obu drużyn bardzo ostry ,waleczny
-sędzia Carlos Del Cerro Grande (pokazuje sporo kartek)

bet 3 6 5



Barcelona v Rayo Vallecano
Rayo powyżej rzutów rożnych 2.5 2.20 ⛔
Tutaj krótko bo nie ma co za dużo mówić o wyniku.Bardzo możliwy wynik hokejowy.ja skupiam się na rzutach rożnych dla przyjezdnych.
Kolejny prezent ze strony bukmachera ,może gdyby to była inna drużyna to bym się zastanowił ale taka linia i kurs dla rayo ???? ? Z tego trzeba skorzystać ! Ostatnie mecze z Barceloną :6,5,6 .Nie zdziwię się jak Rayo będzie miało więcej rożnych niż Barca, gospodarze raczej częściej będą pakować piłkę do siatki niż nabijać rogi .Dla mnie typ bomba, 3 rogi po tak wysokim kursie !
Polecam



bet 3 6 5
 
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
Athletic Bilbao- Real Madryt
typ: over 10,5 RR @1,9 STS

Jutro odbędzie się arcyważne spotkanie dla Królewskich, z racji tego, że w poprzedni weekend &quot;tylko&quot; zremisowali z Villarealem i z bezpiecznej przewagi nad Barcą zostało tylko dwa oczka. Real będzie zawźęcie atakował o pierwszej minuty i sukcesywnie będzie nabijał RR po akcjach oskrzydlających, a Atletic też z pewnością coś dołoży od siebie. Co można zauważyć od początku sezonu, Real ma dużo RR ale bardzo mało ich wykorzystuje. Linia jest dość niska jak na takie spotkanie więc typ powinien ładnie wejść.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Ath Bilbao - Real Madrid 2 @1.50 WH ::: 1j

Nie ma co kombinować, gram na królewskich. Takiej drużynie wręcz nie przystoi tracić punktów w dwóch ligowych kolejkach z rzędu. Niedługo grają mecz z Schalke, ale i tak wychodzą najmocniejszym na obecną chwilę składem. Zresztą z Niemcami grają u siebie i mają dwubramkową zaliczkę, więc są spokojni. Athletic odpadł ostatnio z Ligi Europejskiej, ale awansował dalej w Pucharze Króla. U gospodarzy nie zagrają między innymi San Jose, Iturraspe i Laporte, a więc są to poważne osłabienia. W Realu nie zobaczymy Modricia, Rodrigueza i Ramosa, ale w końcu jest to drużyna na tyle dobra i mająca tak szeroką kadrę, że tego nawet nie odczują. Do składu powraca Sami Khedira.

Granada CF - Malaga 2 AH 0 @1.91 Marathon ::: 0.5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
solucky 283

solucky

Użytkownik
Wie może ktoś jak to jest, gdy zawodnik dostaje w jednym meczu 2 żółte kartki i dodatkowo jeszcze ma 3 w sezonie to jak będzie wyglądało jego zawieszenie, które dotyczy 5 żk?? Czy to będzie 3 + 1 z tego meczu gdzie dostał 2 żk?? Wiem, że troszkę to powikłane, ale interesuje mnie sytuacja Isco, który w 3 meczach zarobił po jednej karteczce, a w 1 z meczów dostał 2 żk. Czy jak teraz dostanie żk to będzie pauzował w meczu z Levante czy dopiero będzie miał 4 kartki w ogólnym rozrachunku??

Gdzieś wyczytałem, że teraz już ma 4 na koncie i jak dziś dostanie następną to będzie pauzował w następnej kolejce i wróci na GD z czystym kontem. Natomiast na polskim fanpage&#39;u Realu piszą, że ma 3.

Betsson płaci 3.70 za jego kartę. Myślę, że jak napisze się z prośbą o wystawienie zakładu do Unibet&#39;a to może być to kurs około 5. Tak jak np. w Betssonie kartka Daniego Alvesa 2.4, w Uni 4.2.
Dodam jeszcze, że nie szalałbym ze stawką za kartkę Isco, ale za &quot;drobniaki&quot; warte pogrania, jeśli się oczywiście okaże, że teraz ma już 4. ????

W załączniku screen z jego statami.
Z góry dzięki za pomoc. ????
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Ath Bilbao - Real Madrid
Real w słabiutkiej dyspozycji...Zespół królewskich bardzo obniżył loty, co prawda wygrywają, ale męczą sie czasami strasznie z dużo słabszymi zespołami.Dlatego na San Mames spodziewam się dziś zaciętego spotkania z dużą ilością kartek.Real musi dziś wygrać w kontekscie zbliżającego sie Gran Derby.Athletic podbudowany awansem do finalu Pucharu Króla tanio skóry nie sprzeda.Sedzią dzisiejszego spotkania jest Alberto Undiano Mallenco.Co prawda ostatnio dużo nie kartkuje, ale jestem przekonany że dziś będzie miał dużo pracy.Dlatego pobieram azjatycką sume kartek over 6 po kursie 1.900 na Bet365.✅✅✅
Elche v Almeria
O tym spotkaniu napisał już użytkownik Furman19.Nic dodać nic ująć.Spokojnie te 7 karteczek zobaczymy.Także gram azjatycka sume kartek over 6.5 na Bet365 po kursie 1.950.⛔Niestety klapa....
Na niedzielę spodziewam sie tak jak użytkownik SoLucky karteczki dla Alby.Bedzie skutkowało to zawieszeniem w meczu z Eibar, ale za to bedzie gotowy i wypoczety nie tylko na Real, ale również na rewanżowe spotkanie z Manchesterem City.Kurs na kartkę Alby 2.50 w Betsson.Pobieram dzis bo do jutra pewnie spadnie jak się połapią...✅✅✅ Wszystko zgodnie z planem 3-0 i mozna karteczke złapać ;)
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Wie może ktoś jak to jest, gdy zawodnik dostaje w jednym meczu 2 żółte kartki i dodatkowo jeszcze ma 3 w sezonie to jak będzie wyglądało jego zawieszenie, które dotyczy 5 żk?? Czy to będzie 3 + 1 z tego meczu gdzie dostał 2 żk?? Wiem, że troszkę to powikłane, ale interesuje mnie sytuacja Isco, który w 3 meczach zarobił po jednej karteczce, a w 1 z meczów dostał 2 żk. Czy jak teraz dostanie żk to będzie pauzował w meczu z Levante czy dopiero będzie miał 4 kartki w ogólnym rozrachunku??
Gdzieś wyczytałem, że teraz już ma 4 na koncie i jak dziś dostanie następną to będzie pauzował w następnej kolejce i wróci na GD z czystym kontem. Natomiast na polskim fanpage&#39;u Realu piszą, że ma 3.
Betsson płaci 3.70 za jego kartę. Myślę, że jak napisze się z prośbą o wystawienie zakładu do Unibet&#39;a to może być to kurs około 5. Tak jak np. w Betssonie kartka Daniego Alvesa 2.4, w Uni 4.2.
Dodam jeszcze, że nie szalałbym ze stawką za kartkę Isco, ale za &quot;drobniaki&quot; warte pogrania, jeśli się oczywiście okaże, że teraz ma już 4. ????
W załączniku screen z jego statami.
Z góry dzięki za pomoc. ????
Isco ma na koncie 3 kartki także musiał by dostać jeszcze 2 by nie zagrać z Barceloną.Aktualnie jedynym zawodnikiem z 4 kartkami w druzynie królewskich jest Arbeloa.O sytuacji kartkowej w Realu rozpisuje sie hiszpański AS.
Zródło http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&amp;amp;id=57677
 
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Atletico - Valencia
Czy Atletico wreszcie odnajdzie forme z meczu z Realem? I czy zespół Espirito Santo wreszcie dojrzał i zacznie regularnie punktować na wyjazdach?
Oto dwa główne pytania które stawiam sobie przed niedzielnym hitem.

Zacznijmy od Atletico - przydarzyło im sie coś na kształt pamietnej wygranej Celty na Camp Nou na Jesieni tamtego roku. Po spektakularnej wygranej z wielkim rywalem ( tutaj mamy do czynienia z Realem) przyszedł mały kryzys i dość słaba gra. Z tym że były to głownie mecze wyjazdowe a w tym sezonie Atletico nie błyszczało na wyjazdach. Co innego u siebie ciagły pressing i tłamszenie rywali było na porządku dziennym.
Do składu na dobre powinien wrócić Koke , ale zabraknie &quot;Mirindy&quot; i przede wszystkim gościa który moim zdaniem tworzy 50 proc ofensywy zespołu Simeone w tym moemencie czyli A Griezmanna. Na urazy narzekają też Gimenez i Siqueira. Gdyby nie brak przebojowego francuza to Atleti było by jeszcze wiekszym faworytem niż jest obecnie.
Simeone znow pewnie postawi w drugiej lini zasieki i zagra 4 srodkowymi pomocnikami a z przodu bedzie operował Mandzukic.
Teraz przejde do Valencii
Słabo im idzie w delegacjach - ostatnio widać poprawe - zwyciestwa z Espanyolem i Cordobą , tak na prawde to grali w tym sezonie chyba tylko jeden powazny wyjazd z Sevilla na poczatku , no i jeszcze na El Madrigal z Villarealem o dziwo te mecze poszły im dobrze . Ale były też solidne wtopy patrz La Coruna , Granada Levante czy Sociedad . Z tym że jak mowie widać małą poprawe.
Ogolnie maja problemy z zespołami dobrze broniącymi , musza grac atak pozycyjny i łatwo ich skontrować czyli idelany rywal dla Atletico...
Sami nie bronią dobrze co było widać w meczu np z Cordobą i czesto popełniaja błedy co pokazał mecz z Espanyolem. Dodatkowo mocno niepewny jest wystep filara obrony Nicolasa Otamedniego
Atletico ostatnio meczyło bułe w przodzie - mogło to byc spowodowane brakiem Koke - teraz on wraca ale zabraknie Griezmanna wg mnie wiecej jakosci daje obecnie francuz.
Valencia ma za sobą jeden duży argument - na solidnych rywali wychodzą na pełnej K...
Do tego brak Griezmanna
6.00 na Los Che biore z checią bo szkoda by nie zagrać biorąc pod uwage potencjał druzyny z Mestalla
Valencia win 6.00 bet 365⛔
Valencia X2 2.30 bet 365✅
Valencia pow 1.5 gola 4.50 bet 365⛔
/// zdecydowały dwa błedy , ale środkowi Atletico zjedli drugą linie nietoperzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 84

winmasters

Użytkownik
Athletic Bilbao kontra Real Madryt
Przed nami interesująca batalia w La Lidze. Bilbao podejmie Królewskich. Gospodarze na pewno będą starać się sprawić niespodziankę. Na pewno przykładem będzie Villareal, który ukradł punkty na Santiago Bernabeu. Real to jednak wielki zespół z wielkimi nazwiskami i nie spodziewamy się kolejnej wpadki z ich strony. Ronaldo jest głodny bramek i pragnie ponownie wrócić na szczyt. Obecnie jest jednak w tle Messiego. Portugalczyk jednak jest w stanie szybko dojść do swojej optymalnej dyspozycji. W zeszłym sezonie padł tutaj remis. Tym razem nie liczymy na taki wynik. Naszym zdaniem mecz potoczy się dobrze, ale dla Królewskich:
Real wygra mecz, 1.53 ⛔ 0:1
Kursy od Winmasters

Promocje w Winmasters - Bonus 100% do 150PLN lub 50% do 250PLN
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Primera Division, 07.03.2015 18-00
Spotkanie: Bilbao - Real
typ: Handicap 2-0 - REAL
Kurs: 4,00
Winmasters
Analiza:
Wielkimi krokami zbliża sie Gran Derbi, a przewaga Realu nad Barceloną w poprzedniej kolejce zmalała z czterech do dwóch punktów. Tak wiec strata punktów z Baskami nie wchodzi w grę, jeśli Królewscy chcą wychodzic na Camp Nou jako lider. Bilbao ten sezon ligowy moze uznac juz dawno za stracony i nawet ostatnie dobre wystepy nie pozwolą wskoczyc do czołowej szóstki, bo strata do Villareal to aż piętnaście oczek. Jedyna szansa na awans do Ligi Europy to Copa del Rey i ten cel został już osiągnięty, bo w środę wygrywjąc w Barcelonie z Espanyolem zakwalifikowali sie do finału CdR, gdzie czeka juz na nich Barcelona. Bilbao dalekie jest też od utrzymania, bo przewaga nad Elche i Almerią, które są na granicy utzymania to ledwie sześć punktów. Szukać więc punktów trzeba, ale z Realem bedzie na pewno ciężko. Królewscy maja przede wszystkim cały tydzieć wolnego, bo w Pucharze Króla nie grali, czekam przede wszystkim na przebudzenie CR7, który ten rok zaczął kiepsko i nie strzela regularnie jak na początku sezonu. Tak jak on stabilnej formy szuka cały Real, który jednak regularnie punktuje. Skład Realu jest stabilny i raczej niespodzianki w składzie nie bedzie, bo Anchelotti po prostu nie ma zbyt duzego pola manewru po tym jak kontuzje złapali Modric, Ramos i James. Czy Real odpali w Bilbao?? Moim zdaniem tak, bo Athletic potrafi zagrac świetny mecz (jak dwumecz z Napoli o LM), ale zaliczyc takie porażki u siebie jak z Cordobą, Elche czy Granadą czy pogromy z Atletico (1-4) czy Barceloną (2-5). W Bilbao Real ostatnio wygrał osiem z dziesięciu spotkan, tak wiec czemu miałoby być inaczej dzisiaj?? Moim zdaniem komplet punktów pojedzie do Madrytu
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja dziś pokombinuję. Gram w ten sposób od kilkunastu kuponów i fajnie to wychodzi. Mianowicie mam pomysł na żółte kartki w drugiej połowie meczu. Jak wiadomo, wtedy jest ich więcej. Zawodnicy nie mają już tyle siły, więc często ratują się faulem, czasami jest to też wynik irytacji lub odcięcia prądu. Dziś 3 mecze z pewnością będą wyrównane. Real nie jest w formie, która rozrywałaby rywali na kawałki. Elche z Almerią będzie wyrównanym spotkaniem dwóch ekipy, które walczą o utrzymanie w tym sezonie. Na koniec zostaje Granada z Malagą. Goście u siebie byliby faworytem na poziomie kursu 1,4-1,5, ale miejsce rozgrywania spotkania ma znaczenie. Na wyjeździe się pomęczą. Gospodarze grają najbardziej wyspiarską piłkę w Hiszpanii, a Malaga też potrafi pokopać rywala. Mieli z tym problemy na początku sezonu, gdzie łapali sporo czerwonych kartek. Teraz ich gra często wygląda tak, że przy prowadzeniu jednobramkowym schodzą do defensywy i starają się to trzymać licząc przy okazji na kontry. Wyrównane mecze = dużo kartek w drugiej połowie. Warto spróbować. Ja gram takie zakłady w totomixie, bo w Marathonie mam limity.
Bilbao - Real | więcej żółtych kartek w drugiej połowie 1,48
Elche - Almeria | więcej żółtych kartek w drugiej połowie 1,48
Granada - Malga | więcej żółtych kartek w drugiej połowie 1,48
AKO 3,24
Totolotek
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Primera Division, 08.03.2015 17:00
Spotkanie: Real Sociedad - Espanyol
Typ: 1
Kurs: 2.22
Winmasters
W jednym z niedzielnych spotkań La Liga na Estadio Anoeta Real Sociedad podejmie drużynę Espanyolu Barcelona. Faworytem tej konfrontacji wydają się być gospodarze i mój typ na ten mecz to właśnie ich wygrana. Ekipa prowadzona przez Davida Moyesa jest jednym z największych rozczarowań tego sezonu. Jak narazie piłkarze z Kraju Basków zgromadzili na swoim koncie tylko 27 oczek, przez co ten sezon jest już praktycznie stracony. W tym meczu jednak gospodarze będą chcieli za wszelką cenę wygrać i zdobyć kolejne 3 punkty. Na własnym boisku Baskowie prezentują się solidnie o czym zdążyły się już przekonać między innymi drużyny Sevilli czy Realu Madryt. Espanyol Barcelona w tym sezonie prezentuje się zdecydowanie lepiej. Goście zajmują jak narazie 10 lokatę i mają 5 punktów przewagi nad swoim rywalem. W ostatnich 3 spotkaniach gracze z Katalonii odnieśli 2 zwycięstwa co pokazuje nam, że tanio skóry nie sprzedadzą. Obaj trenerzy nie bedą mieli do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. W tym meczu nie zagrają w ekipie z San Sebastian: Mikel Gonzalez, Carlos Martinez, Carlos Vela a w drużynie z Barcelony Jose Canas. Typuje w tym meczu wygraną Basków.
Ostatnich 5 bezpośrednich pojedynków na Estadio Anoeta:
19.04.14 PRI Real Sociedad Espanyol 2 : 1
04.11.12 PRI Real Sociedad Espanyol 0 : 1
20.11.11 PRI Real Sociedad Espanyol 0 : 0
02.10.10 PRI Real Sociedad Espanyol 1 : 0
12.11.06 PRI Real Sociedad Espanyol 1 : 1
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Barcelona będzie miała mecz w którym będzie mogła sobie postrzelać z tego względu, że Rayo nie ma startu do lepszych drużyn. Zawsze grają ofensywnie, w ostatnim sezonie nawet ta ofensywa słabo wygląda. Barca po ostatniej domowej porażce będzie miała szansę się zrehabilitować. H2h wyraźnie pokazuje, że dla Katalończyków takie mecze to zwyczajny spacerek. Jutro powinniśmy zobaczyć wynik do jednej bramki, zobaczymy jak wysoki. Elche, Levante, Cordoba - obrona Rayo to podobny kaliber. Strzelam DW w takim meczu.
Barcelona - Rayo
Barcelona wygra 5:0 8,60 Winmasters
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom