>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

25. kolejka Serie A [2.03-4.03.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-02-28 o 10.58.37.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Sassuolo- Napoli powyżej 2.5 goli
Cagliari- Bologna obie strzelą
Roma lub remis
Ako: 3.46 E efortuna


Ja za drobne spróbuje takie trio.
Napoli bez Manolasa i Kulibaliego wiec dwoch srodkowych obronców, a na Mapei Stadium może nie ostatnio ale bardzo często pada dużo bramek. Sassuolo lubi grać z drużynami, które nie murują własnej bramki, a tak na pewno zagra Napoli. Obie defensywy nie należą do najszczelniejszych, a z przodu jest kim straszyć. Berardi, Caputo, Djuricic czy Locatelli a do tego Mertens, Insigne czy Zieliński.

Na Sardynii kazdemy cięzko sie gra, może nie w tym sezonie, ale to ciężki teren. Bologna tutaj bedzie bez swoich dwoch podstawowych obronców- Tomiyashu i Danilo, a na środku po raz pierwszy wystąpi para Antov- Soumaro, na pewno bedzie jeszcze jakiś brak zgrania czy to ze sobą czy ze Skorupskim. Myśle, że takie nazwiska jak Joao Pedro, Pavoletti czy Nainggolan odpalą w końcu. Bologna Mihajlovica ostatnio w formie, naprawde miło się na nich patrzy, z przodu fajnie te akcje konstruują, jest Barrow, Sansone, Orsolini czy Soriano. Ja biore obie strzelą.

Roma tego nie przegra, pewnie wygraja, ale gram bezpiecznie. Fiorentina jest słaba, naprawdę dawno tak nie grali. Wygrali ze Spezia 3:0, ale tam Spezia była bez obrony. Ostatni mecz z Udinese ich zwerfykiwał, oni w ogole nie mają jakości z przodu, jedyny który ogarnia to Drągowski. Prandelli nie ma pomyślu, Ribery kompletnie bez formy. Do składu Romy wraca Kumbulla, wiec w obronie bedzie wzmocnienie, do tego Smalling trenował z drużyną, ale z tego co mi wiadomo nie ma sil na 90 minut. Dla mnie Spinazzola, Veretout, Pellegrini czy Mkhitaryan ich po prostu zjedzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
PARMA - INTER
Powyżej 2 goli, powyżej 8 rzutów rożnych
@1.95 Forbet
FT:1-2
RR:2-2

Parma bez formy,przedostanie miejsce w tabeli,6 pkt straty do bezpiecznego 17 w tabeli Cagliari.Dwa ostatnie mecze ze Spezią oraz Udinese prowadzenie do przerwy 2:0 by na koniec remisować 2:2....coś niedobrego dzieje sie u gospodarzy.Natomiast Inter idzie jak burza po mistrzostwo ,zwycięstwo goni zwycięstwo .Lukaku strzela gola za golem.Kurs na czystą 2 lub handi -1.5 jak dla mnie nie do gry
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom