>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka PKO Ekstraklasy (17.03 - 19.03.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-03-12 o 10.18.18.png

Nie masz konta w STS, nic straconego - załóż je wchodząc na sts.pl lub klikając w baner i odbierz 1660 PLN
Copy_of_Standard_Paczka_baner_w_FORUMBUK-1000x200-English.jpg
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock
Górnik @ 1.95
STS

25. kolejkę ekstraklasy zaczniemy od spotkania w Zabrzu, gdzie może być naprawdę gorąco. W ostatnich dniach pojawił się komunikat z klubu, że trener Gaul zostaje w Zabrzu na jeszcze jedno spotkanie przeciwko właśnie Wiśle i jeśli zwycięstwo będzie dość okazałe to zostaje, w przeciwnym razie wylatuje z klubu. Śmieszna decyzja bo moim zdaniem, trener miał już dużo szans żeby poprawić grę Górnika ale w tym aspekcie nic się nie zmieniło.
Mimo to idę w kierunku gospodarzy. Górnik pod ścianą i jeśli chce zostać w lidze to musi wygrać. Na temat składu nie będę się wypowiadał bo w klubie niema stałej jedenastki bowiem trener cały czas szuka/rotuje nie wiadomo o co chodzi.
Tak naprawdę zobaczymy czy piłkarze są za trenerem w klubie czy może przejdą obok tego meczu obojętnie i porostu zagrają na wyrzucenie Gaula.
Mimo przeciwności jakie napisałem odnośnie Górnika to wydaje mi się, że Górnik musi wygrać. W Zabrzu kibice maja dość tej błazenady rządzących z UM klubem i wszyscy chcą prywatnego właściciela, który będzie odpowiednio zarządał klubem tak jak to ma wyglądać.
Wisła wyszła z dołka, a mało brakowało i ostatnio wygrali by również z Widzewem. Na szczęście dla Górnika, goście przełamali się na kimś innym i nie będą musieli tego robić w Zabrzu. Wisła w tym spotkanie nie podłoży się bo sami nie maja najlepszej sytuacji w tabeli, a gdyby nawet tak było to Pavel Stano również zebrał mocną burę od kibiców.
Ten mecz jest kolejnym dla Górnika o być albo nie być w ekstraklasie w przyszłym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +409
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jeszcze apropo jutrzejszego meczu Górnik - Wisła. Sędzia spotkania będzie Stefański, który w tym sezonie sześciokrotnie pokazywał na wapno. Jeszcze lepszą osoba w wozie VAR jest Raczkowski, bardzo mało lubiany sędzia przez Zabrzańskich kibiców, który nie jednokrotnie przekręcił nas na wynik w kilku poprzednich sezonach. Raczkowski usiadł również w wozie VAR w spotkanie Jagiellonia - Górnik i tam również podyktował jedenastkę dla gospodarzy.
Uważam, że jutro może być podobnie dla gości, mimo, że powyższy typ podałem zwycięstwo Górnika. Dopiero jednak teraz widzę, że ta para będzie nam jutro gwizdać, a więc proponuje jeszcze:
Rzut karny w meczu @ 2.75
Wisła strzeli z karnego @ 7.00
STS / Betclic
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Radomiak Radom - Legia Warszawa
Typ: Superbets: Radomiak otrzyma powyżej 2.5 kartek, Legia otrzyma powyżej 2.5 kartek
Kurs: 3.30
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Początkowo myślałem o graniu innego superbetsa na piątek z ekstraklasy a mianowicie takiego że w meczu górnika obie drużyny wykonają powyżej 3.5 rożnych i otrzymają powyżej 2.5 kartek, ale jednak wybieram derby Mazowsza.
Proponuję też pograć tu ogólne overy kartkowe nawet i te największe, ale do konkursu wybieram nieco bezpieczniejszy według mnie typ w tym meczu .
Legia ostatnio jest w dość dobrej formie, próbuje gonić Raków, ale sądzę, że może im się w końcu przydarzyć wpadka i to właśnie w tym meczu . Radomiak pod formą, 2 porażki ostatnio, a wcale nie może być bezpieczny jeszcze bo parę kolejek zostało a przewaga nad strefą spadkowa to 7 punktów.
Uważam, że to będzie brzydki mecz z wieloma faulami. Takie brzydkie mecze między tymi drużynami już bywały choćby w 2021 roku kiedy w meczu były aż 3 czerwone kartki.
Radomiak kartki zbiera i to dość regularnie. Legia jak nie będzie szło po jej myśli ( a tego właśnie się spodziewam ) to też te kartki będzie łapała .
Sędzia niby taki średni do kartek, dlatego właśnie do konkursu daje taki typ, a nie najwyższy over kartek, ale myślę że kartki w tym meczu będą pokazywane dość często .
 
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
Górnik - Wisła

Poniższą analizę mozemy zacząć klasykiem: "suma szczęścia = 0" i tak można okreslić dokonania Wisły Płock z ostatnich 2 spotkań. Gdzie szczęście pomogło z Wartą to oddało w meczu z Wdzewem. Generalnie gra Wisły nie jest najwyższych lotów. Na wyjazdach są 3 drużyną od końca tabeli 3 ostatnie wyjazdy = 3 porażki. Po przeciwnej stronie mamy Górnik, który też nie grzeszy formą, choć wizualnie wydaje się być w lepszej dyspozycji od Nafciarzy. Jestem ciekawy jak nastawiony wyjdzie Górnik na dzsiejsze spotkanie, teoretycznie Gaul dostał ultimatum "wygrania przekonująco", więc skoro Górnik miałby się rzucić do ataku to czy Wisła nie będzie miała swoich szans do strzelenia gola ? Generalnie obydwa zespoły nie strzelają dużo, więc pasowałby bity under 2,5, ale przeczucie mówi mi że będzie bts pasuje mi takie 1:1, więc próbuje. Historycznie, kiedy obydwa zespoły mierzyły się ze sobą w Zabrzu nigdy nie padł bezbramkowy remis.

Typ: Gornik/X & bts tak @ 2.25 totalbet

Radomiak - Legia

Teoretycznie Legia nie powinna przegrać w Radomiu, chociaż dają tworzyć wiele sytuacji przeciwnikom, w szczególności w meczach na swoim stadionie.
Tydzień temu Stal powinna skończyć conajmniej z jedną strzelona bramką. Legia na 2 ostatnich wyjazdach w lidze, raczej skromne zwycięstwa 0:1 z Piastem oraz Górnikiem. Wydaje się, że Radomska defensywa nie powinna wpuścić wielu goli, ostatnie spotkania u siebie Radomiaka to 3 undery. Wydaje mi spotkanie może zakręcić się w okolicach underu 2,5 a nawet nie powiedziane, czy nie będzie btsa. Wraca Josue, który będzie grał główne skrzypce w konstruowaniu ataku Legionistów. Portugalsko-brazylijski zaciag Radomiaka robi nawet niezłą robotę z przodu i kto wie czy nie strzelą bramki przy tendencji Legii do dawania szans na strzelenie gola przeciwnikom. Przeczucie mówi bts, ale tutaj pójdę na under 2,5.

Typ: Legia/X & under 2,5 @ 2.18 totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1241
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Gdyby kogoś interesowało, to zrobiłem statystykę meczy Ekstraklasy i 1 Ligi z tego sezonu, w których do przerwy było 0:0.
Może się przydać dla grających na 0:0 do przerwy i Live.

Do przerwy 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
Sobota:

Śląsk Wrocław - Stal Mielec

Sobotę zaczynamy od teoretycznie najmniej atrakcyjnego starcia 25 kolejki spotkań. Patrząc na grę obydwu zespołów wydaje się, ze odrobinę większe szanse ma zespół z Wrocławia. Śląsk ma przynajmniej napastnika i zawodników potrafiących coś wykreować z przodu np przy okazji jakiejś kontry (czytaj Yeboah, Exposito). Stal oczywiście kuleje z powodu braku napastnika, choć tydzień temu w spotkaniu z Legią nie powinni zakończyć z 0 dorobkiem bramkowym, tylko oczywiście brakło skuteczności. Śląsk ostatnimi czasy gra jedynie dobrze tylko z wyżej notowanymi rywalami i Stal jest dobrym przeciwnikiem na przełamanie tej serii, choć jak to ze Śląskiem bywa nie mają dobrej defensywy i lubią tracić bramki. Obydwa zespoły ze stylu gry raczej bramkostrzelne nie są, pójdę w under 2,5 choć nie zdziwi mnie bts i takie 1:1.

Typ: Śląsk/remis & under 2,5 @ 2.21 totalbet

Jagiellonia - Zagłębie

Wydaje się, że będzie to jedno z ciekawszych spotkań sobotnich gier, które powinno obfitować w gole. Jagiellonia u siebie gra lepiej aniżeli na wyjazdach a Zagłębie lepszą dyspozycję pokazuje w delegacji. Jaga strzelała przynajmniej jedną bramkę w 10 ostatnich spotkaniach. G gazie jest Nene a i Imaz czy Gual też nie zapomnieli jak strzela się bramki. Patrząc na wrażenia artystyczne z gry w ostatnich spotkaniach wydaje się, że w lepszej dyspozycji powinni być gracze Zagłębia (zagrali bardzo fajne spotkanie wyjazdowe z Radomiakiem) i to w ich stronę skłonie się dzisiaj wraz z btsem.

Typ: Zagłębie/Remis & bts tak @ 2.51 totalbet

Pogoń - Korona

Nie ma co powtarzać tych samych argumentów z analiz z tygodni poprzednich. Pogoń robi dużo wiatru z przodu, ale daje sporo szans rywalom i defensywa nie jest najwyższych lotów. Wydaje mi się pomimo tego, że Korona słabo gra na wyjazdach to będzie miała swoje szanse na strzelenie gola. Idę w zwycięstwo Pogoni, lecz z btsem.

Typ: Pogoń/Remis & bts tak @ 2.19 totalbet

Raków - Cracovia

Raków jak gra każdy widzi, nie ma co klepać wielkich analiz. Dyspozycja = top. Cracovia za Zielińskiego gra raczej z kontry, defensywnie szczelnie broniąc i próbując wykorzystać swoje okazję. Wydaje się że Raków może być zmotywowany za jesienną porażke 3:0 z Pasami by wymierzyć im jak najwyższy wymiar kary. To ja pójdę trochę pod prąd w under 2,5 bo wydaje mi się, że defensywa Pasów nie pozwoli na taki lanie jak ostatnio Śląsk. Raków wygrywa, ale takie spokojne 2:0

Typ; Raków/remis & under 2,5 @ 2.0 totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
Niedziela:

Warta - Lechia

Dziś okaże się w jakiej tak naprawdę dyspozycji jest Lechia, która za rywala ma solidną Wartę Poznań. Ostatnia mobilizacja w Gdańsku przyniosła wygraną 4:0 z Miedzią Legnica i dzięki temu zwycięstwu Lechia trzyma się w walce o utrzymanie. Warta u siebie zbyt dużo nie strzela nie licząc meczu z Koroną. Wydaje się, że drużyna Warty będzie spokojnie czekać na to co Lechia ma do zaproponowania, dogodnie kontrując kiedy będzie ku temu okazja. Lechia za Kaczmarka generalnie raczej woli grać z kontry niż kreować sytuację. Patrząc na dyspozycję to chyba Warta nie powinna przegrać tego spotkania plus przeczuwam under 2,5.

Typ; Warta/remis & under 2,5 @ 2.07 totalbet

Miedź - Piast

Jestem ciekaw jak Miedź zareaguje po batach w Gdańsku, czy międzynarodowa paczka zawodników nadal będzie mocno się bić o utrzymanie. Miedź lepsze mecze rozgrywa zazwyczaj na swoim boisku. W 3 ostatnich spotkaniach u siebie Miedź strzelała przynajmniej gola oraz oczywiście traciła bramki, więc pasuje bts. Piast w 2 ostatnich spotkaniach na wyjeździe, pewne zwycięstwa 0:2 i dziś mają dobrą okazję do podreperowania swojego bilansu punktowego.

Typ: Piast/remis & bts tak @ 2.71 totalbet

Widzew - Lech

Najciekawsze meczycho niedzielnych spotkań. Jedynie czego nie wiemy to jak dużą ilość zmian zrobi trener van der Brom w porównaniu do meczu pucharowego z Djurgarden. Lech przy swojej tendencji do dawania szans przeciwnikom w meczach ligowych zdaje się, że tego przysłowiowego gola straci, choć ostatnio Widzew dużo nie strzela, a defensywa Widzewa nie jest też monolitem a i Ravas nie raz lubi przepuścić jakąś bramkę która teoretycznie powinna być obroniona (np. tak jak w ost spotkaniu z Wisłą Płock). Przeczucie mówi mi że mecz zakonczy się wynikiem 1:1.

Typ: Lech/remis & bts tak @2.24 totalbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +596
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
Faktycznie post wysłał się po czasie rozpoczęcia meczu a byłem święcie przekonany, że nacisnąłem wyślij przed meczem. Jestem dziś na wyjeździe, więc może coś z netem a pisałem z telefonu. Dzięki za czujność mój błąd :)
 
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Widzew Łódź vs Lech Poznań
Widzew powyżej 4,5 różnych @1,90 (Superbet)
2 połowa Widzew DNB (zwrot w przypadku remisu) @2,19 (STS)
Widzew będzie przegrywać, ale nie przegra @4,10 (Totalbet)
Juliusz Letniowski otrzyma kartkę @6,50 (Superbet)


Po meczu z Legią w 22 kolejce, Widzew czeka kolejne starcie z odwiecznym rywalem. Spotkanie z Lechem to mecz podwyższonego ryzyka i na pewno na trybunach i boisku będzie gorąco.
W Poznaniu Widzew przegrał 2:0 i moim zdaniem był to najgorszy mecz rundy jesiennej w wykonaniu Widzewiaków. Jakby nie było, to jesień była bardzo udana dla ekipy z Łodzi, natomiast wiosną punktują i grają gorzej. Niestety wychodzi krótka ławka rezerwowych i zmęczenie. Ambicji nie można im odmówić, bo nadal pokonują duży dystans na boisku, ale motoryka nie do końca taka sama. Ponadto zbierają mniej drugich piłek, atakują mniejszą liczbą graczy, i oprócz Pawłowskiego, reszta liderów ma wahania formy.
Na plus: odblokował się Sanchez, który jednak nie trenował w tygodniu z drużyną i nie wiadomo na 100% czy zagra.
Lech w tym sezonie przede wszystkim dobrze broni. 2ga drużyna w lidze, która straciła najmniej goli (zaraz za Rakowem), a w 5 ostatnich meczach LKE nie stracili bramki. Mecz rewanżowy z Djurgarden ułożył się po myśli Lecha, bo całą drugą połowę grali w przewadze i w końcówce wypunktowali Szwedów.

Mój scenariusz na mecz pod który podałem typy
Lech zaczyna mocno i strzela bramkę - Widzew już za czasów gry w pierwszej lidze często źle wchodził w spotkanie i tracił gola jako pierwszy. Im dalej w mecz tym Lech bardziej siada (odezwie się dużo minut w nogach). Ponadto Widzew jest konsekwetny i cały czas gra swoje, a większość goli, które strzelą wpada w drugich połowach

Dodatkowym smaczkiem jest postać Letniowskiego, który ma coś do udowodnienia: po pierwsze Lech, to jego poprzednia ekipa. Julek nie zrobił tam zawrotnej kariery - zanotował raptem 5 występów. Myślę, że będzie w nim chęć udowodnienia, że w Poznaniu się pomylili nie dając mu więcej szans. Ponadto 2 ostatnie mecze zaczął na ławce, więc o ile dostanie szansę gry (a myślę, że wyjdzie dziś w podstawowej 11), to nie powinien odstawiać nogi. Julek łapie sporo kartek, bo motorycznie nie jest predatorem, więc często jest spóźniony. Zazwyczaj schodzi do bazy po ok. godzinie, ale za drobne można spróbować
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom