>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

25. kolejka Ligue1 (25.02 - 27.02.2023)

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Lille - Brest
Typ 1 @ 1.44 // STS

Lille po dosyć dobrym pojedynku z PSG, ale ostatecznie przegranym teraz przyjdzie im zmierzyć się z Brestem, gdzie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną. Rożnica klas pomiędzy tymi zespołami jest spora na korzyść gospodarzy i jestem przekonany, że będzie to widoczne na boisku.

Drużyna Brestu na przestrzeni ostatnich pojedynków radziła się bardzo przeciętnie, zresztą jak od początku sezonu. Obecnie mają tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową, a do tego nie zanotowali żadnej wygranej w czterech ostatnich rywalizacjach. W delegacjach kompletnie też im gra nie idzie, a mają jeden z najgorszych bilansów w całej stawce Ligue 1.

Lille pod względem sportowym jest zdecydowanie mocniejszym zespołem, prezentują znacznie większą jakość gry. Pokazali to chociażby przed tygodniem w rywalizacji z PSG, a można powiedzieć, że byli lepiej zorganizowanym zespołem. Stanowili solidny kolektyw, a podopieczni Fonseca stworzyli więcej sytuacji bramkowych, na tyle swojego rywala. Patrząc na kadrę zespołu to mają w swoim zespole znacznie lepszych piłkarzy, jak chociażby David, Gomes, czy też Bamba.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +374
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 13:00
Spotkanie: FC Lorient - AJ Auxerre
Typ: 2
Kurs: 3,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230226_075759.jpg
Lorient u siebie ma bilans 6 zwycięstw, 3 remisow i 3 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali jak narazie 1 zwycięstwo, 2 remisy i 9 porażek i pod tym względem razem z Angers są najgorszym zespołem w meczach wyjazdowych. Jak dla mnie oba zespoły nanpapierze z podobnym potencjałem z tym, że Lorient jeszcze do niedawna zajmował miejsce w strefie pucharowej a Auxerre znajduje się w strefie spadkowej. Ciężko powiedzieć skąd taka różnica między tymi ekipami skoro uważam, że potencjał mają podobny. Po prostu Lorient dopisuje w niektórych meczacj dużo szczęścia, oczywiście nic nie umniejszam tej ekipie, bo swoje zdobyli. Po prostu są skuteczni w ataku i mają mnostwo szczęścia w obronie. Jednak powoli ich to szczęście opuszcza, bo już nie notują takich wyników jak w pierwszej części sezonuni już spadli poza strefę grybw europejskich pucharach. Jednak celem tego zespołu było utrzymanie się w lidze i to wypełnią spokojnie. Drużyna zajmuje wysokie bezpieczne miejsce i może grać na luzie. Auxerre z kolei takiego komfortu nie ma i musi wygrywać aby się utrzymać. Widziałem kilka spotkań tej drużyny i muszę stwierdzić, że nie grają tak źle jak wskazuje na to miejsce, które zajmują. To jest właśnie ta różnica między tymi zespolami. Loroent jest skuteczniejsze nie raz wyprowadzili 2 akcje po których padły 2 gole a Auxerre gra dobrze, trzyma się atakuje ma sytuacje ale ich nie wykorzystuje, potem dostają bramkę i wszystko się sypie. Ja przy tych kursach jednak sprobuję na gości. Jak wspomniałem dla mnie oba zespoły maja podobny potencjał ale to Auxerre jest w dużo gorszej sytuacji i oni muszą wygrywać. Ostatnio u siebie wygrali z Lyonem 2-1 po dobrej grze i dziś licze na powtórkę. Lorient jest bezpieczny im ewentualna porażka nie zaszkodzi. Na puchary ten zespół jednak dla mnie jest za słaby i myślę, że im bliżej będzie końca sezonu tym częściej Lorient będzie przegrywać.
0-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +582
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom