>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka Ligue1(11.02 - 13.02.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-02-7 o 08.18.12.png

Zapraszamy do dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą.


980x100.jpg
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
11.02, 21:00 - PSG vs. Rennes

Przed ekipą z Parc des Princes stoi kolejna okazja na powiększeniej swojej przewagi w tabeli ligowej nad resztą stawki i umocnienie się w fotelu lidera. Paryż odwiedzi drużyna Rennes, która aktualnie plasuje się na 5. lokacie i walczy o miejsca premiowane udziałem w Lidze Mistrzów. Czy goście mają szanse na wyjazdowe punkty?


Przed tygodniem świetna seria paryżan w meczach domowych została przerwana w Pucharze Francji - wówczas podopieczni Mauricio Pochettino odpadli z rozgrywek kosztem zespołu z Nicei dzięki świetnej dyspozycji naszego rodaka, Marcina Bułki. Nadchodzące starcie ligowe stanowić będzie doskonałą okazję na rehabilitację i powrót na dobre tory lidera francuskiej Ligue1. Zadanie powinno być wykonalne, ponieważ 7 na 8 ostatnich meczów pomiędzy tymi zespołami w Paryżu zakończyło się zwycięstwem gospodarzy.

Do zwycięstwa drużynę Paris Saint-Germain poprowadzić mogą Lionel Messi i Kylian Mbappe, którzy powinni zameldować się na murawie od 1. minuty spotkania. Niestety w spotkaniu najprawdopodobniej nie wezmą udziału inni ważni zawodnicy, m.in. Ramos, Wijnaldum, Di Maria, Herrera, Gueye, Diallo ani Icardi. Lista absencji w szeregach gospodarzy jest więc stosunkowo długa, co może przyczynić się do ułatwienia zadania gości, jakim jest wywiezienie punktów z Paryża.

Choć PSG wciąż pozostaje faworytem meczu, rywalizacja powinna być wyrównana i dynamiczna. Spodziewamy się otwartego spotkania i bramek po obu stronach. Warto podkreślić, iż BTTS padł w 6 na 8 ostatnich pojedynków tych zespołów!

PSG wygra i padnie BTTS, 600 zł -> 1568 zł!

Propozycję typu na piątkowe starcie Ligue1 znajdziemy u bukmachera BETFAN, gdzie możemy zagrać ją po wysokim kursie 2.97. Jeżeli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, zarejestruj się z kodem FORUMBUK, aby odebrać atrakcyjną ofertę startową w postaci zakładu bez ryzyka aż do 600 zł oraz bonusu 100% od 2. wpłaty!
 
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Lyon - Nicea Obie drużyny strzelą gola @ 1.7 różne buki

Jeden z kolegów na forum w typach dnia rzucił BARDZO WYMOWNĄ statystyką. Lyon w ostatnich 25 spotkaniach u siebie nie strzelił gola TYLKO RAZ. W tym sezonie na własnym terenie remisowali z PSG, ograli Marsylię, strzelają jak szaleni, prawdziwe monstrum. Przegrali jeden mecz, z Reims, ale... strzelili w nim bramkę. Tyle o gospodarzach.
Nicea ma kapitalny sezon, strzelają wiele bramek, wyrzucili z Pucharu Francji po karnych PSG i wygląda na to, że będą się bili o 2 miejsce z Marsylią w lidze. Gouiri i Delort w napadzie to jest gwarancja bramek w tym sezonie. Po drugiej stronie boiska Dembele, Paqueta, Faivre. Przypomina mi ten mecz spotkania Lyonu u siebie z Marsylią czy PSG, czyli ofensywa, okazje i bramki. To, co kibic kocha najbardziej.
Ojj meczycho z bramkami nam się szykuje, koniec, kropka
 
Ostatnia edycja:
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
To co wczoraj zagrała Nicea pod buka to kryminał, jestem ciekaw ile przytuliły piłkarzyki po meczu. 0 checie do gry, 0 ataków, ten mecz wyglądał jak juniorzy którzy pierwszy raz przyjechali grac w piłkę do Lyonu. Zamykali mi bttsem ako 55 .... tragedia jak te mecze są ustawiane to łeb pęka. Tego się nie dało oglądać, wyszli jakby za karę mieli grac. Przegrywać i nie atakować, nie chcieć przekroczyć środka boiska to wolało o pomstę do nieba. Lyon jest dla mnie najbardziej skorumpowana druzyna w tej lidze, kupują sobie mecze i nikt z tym nic nie robi. Nicea najlepsza druzyna wyjazdowa w lidze oddała 1 strzał w meczu.... to tyle podsumowując ten cyrk francuski
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
galica13 522

galica13

Użytkownik
To co wczoraj zagrała Nicea pod buka to kryminał, jestem ciekaw ile przytuliły piłkarzyki po meczu. 0 checie do gry, 0 ataków, ten mecz wyglądał jak juniorzy którzy pierwszy raz przyjechali grac w piłkę do Lyonu. Zamykali mi bttsem ako 55 .... tragedia jak te mecze są ustawiane to łeb pęka. Tego się nie dało oglądać, wyszli jakby za karę mieli grac. Przegrywać i nie atakować, nie chcieć przekroczyć środka boiska to wolało o pomstę do nieba. Lyon jest dla mnie najbardziej skorumpowana druzyna w tej lidze, kupują sobie mecze i nikt z tym nic nie robi. Nicea najlepsza druzyna wyjazdowa w lidze oddała 1 strzał w meczu.... to tyle podsumowując ten cyrk francuski
Wiadomo. Ustawili żebyś Ty przegrał swoje 2 złote, skandal.
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
To co wczoraj zagrała Nicea pod buka to kryminał, jestem ciekaw ile przytuliły piłkarzyki po meczu. 0 checie do gry, 0 ataków, ten mecz wyglądał jak juniorzy którzy pierwszy raz przyjechali grac w piłkę do Lyonu. Zamykali mi bttsem ako 55 .... tragedia jak te mecze są ustawiane to łeb pęka. Tego się nie dało oglądać, wyszli jakby za karę mieli grac. Przegrywać i nie atakować, nie chcieć przekroczyć środka boiska to wolało o pomstę do nieba. Lyon jest dla mnie najbardziej skorumpowana druzyna w tej lidze, kupują sobie mecze i nikt z tym nic nie robi. Nicea najlepsza druzyna wyjazdowa w lidze oddała 1 strzał w meczu.... to tyle podsumowując ten cyrk francuski
Nie ma się co dziwić, mieli puchar w środku tygodnia, a ten jak widać jest dla nich ważniejszy niż wyższa lokata w lidze o jedno oczko, bo 1-wsze m-ce już jest zarezerwowane dla PSG. Patrz zeszły tydzień rożwnież wygrany puchr z PSG w środku tygodnia, a później mecz z Clermont przegrany u siebie 0:1, kopiuj wklej ta sama sytuacja, przypadek, nie sądzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom