>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23. kolejka PKO Ekstraklasy (3.04-5.04.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-03-22 o 14.23.45.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

Magical Snap - 2021.03.15 22.04 - 002.png
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wisła Płock - Piast
Poniżej 2.5 gola
@1.72 Fortuna


Dla Piasta będzie to kolejna niezwykła szansa na wejście po szczeblach tabeli ligowej niemal na sam szczyt. Przypomnijmy - jeszcze w ósmej kolejce byli na samym dnie Ekstraklasy, by obecnie znaleźć się na szóstym miejscu, ze stratą zaledwie dwóch punktów do czwartej Lechii. Dzisiejsze zadanie nie jest bardzo trudne - wystarczy pokonać na wyjeździe Wisłę Płock, która - odwrotnie niż Piast - spadła w klasyfikacji z siódmego na 13. miejsce i prezentuje formę daleką od ideału. Wprawdzie remis z Rakowem i Śląskiem można uznać za cenny, ale niekoniecznie będzie to oznaczać, że mają ogromne szanse w walce z Piastem. Jednak znamienne jest to, że na 14 bezpośrednich spotkań, nigdy nie wygrał gość. Nie dość tego - mecze rozgrywane w Płocku przeciwko gliwiczanom zazwyczaj kończą się niewielką liczbą bramek. Sądzę, że Piast tego meczu nie przegra, ale dla kibicowskiego oka ten mecz nie będzie barwny. Mój typ to max. dwa gole w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +270
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin strzeli gola
@1.61 FORTUNA

Pojedynek na szczycie Ekstraklasy. Lider - Legia - zmierzy się na Stadionie Wojska Polskiego z wiceliderem - Pogonią. Zespół ze Szczecina w ostatnich bezpośrednich spotkaniach z Legią prezentował się bardzo dobrze. Pogoń bowiem nie przegrała żadnego z 5 ostatnich meczy z Legią, więc nie może dziwić ich pewność siebie przed tym pojedynkiem. Gospodarze mają 7 pkt przewagi nad Pogonią i ich ewentualne zwycięstwo już przesądzi o tytule mistrzowskim. W ostatnich tygodniach Legia odniosła 5 wiktorii w 5 kolejnych ligowych spotkaniach, co dało im właśnie wcześniej wspomnianą przewagę nad wiceliderem. Legia w 11-stu meczach domowych w lidze straciła aż 17 bramek! Pogoń z kolei na wyjazdach również 11-stu pojedynkach strzeliła 14 goli. Ponadto Legia w ostatnich 4 spotkaniach u siebie z Pogonią straciła 6 bramek! Teraz Pogoń nie ma już nic do stracenia w tym pojedynku. Remis nic im nie daje, dlatego stawiam na ofensywny football ze strony Pogoni i ich bramka w meczu powinna być tylko kwestią czasu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +270
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Cracovia - Lech
Cracovia przedział bramek 1-2
@1.57
etoto
Nasza Ekstraklasa potrafiła nieraz zaskakiwać, ale chyba większość ekspertów jest zgodna co do tego, że Cracovia nie ma na tyle dobrej defensywy by w meczu z taką drużyną jak Lech strzelać więcej niż dwie bramki. Bardziej może zastanawiać czy gospodarze coś strzelą. Według mnie tak. Lech nie jest drużyną, która Cracovii mocno nie leży, bo potrafili im strzelić minimum bramkę w 6 ostatnich meczach bezpośrednich. Ostatnio Cracovia może nie strzelała za dużo bramek, ale w swoich meczach nie była zepchnięta do defensywy przez rywali i potrafiła sobie tworzyć ciekawe okazje do zdobycia gola. Sądzę, że jeśli podczas przerwy poprawili swoją skuteczność to nie powinno być problemu ze zdobyciem bramki z Lechem, którego obrona zagrała ostatnio w lidze mocno przeciętnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +250
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Wisła Płock - Piast
Typ poniżej 4,5 żołtej kartki Poszaleli 7 kartek uzbierali :(
Kurs 1,55
Betfan

Obie ekipynie notują dużej liczby kartek w swoich meczach. W H2H ostatnie ich spotkanie w 2020 skończyło się bez żadnej kartki. 3 mecze w 2019 to kolejno 3,3 i 1 kartka. Dlatego linia 4,5 żółtek wydaje się bardzo do gry na sobotnie południe. Jak spojrzymy tez na kolejne mecze obu ekip to wyniki kartkowe mieściły się w przyjętej linii. Do tego sędzia Pan kos nie szasta kartkami w spotkaniach ligowych. W lidze 2,3 kartki w pucharach wyciągał 6-krotnie, ale to inny kaliber spotkań.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków 2:0

Widać mocną ofensywę w Wiśle Kraków od kilku kolejek, ich gra wygląda zupełnie inaczej niż miało to miejsce na początku sezonu. Przerwa zimowa bardzo dobrze podziałała na Białą Gwiazdę - oczywiście wiele w tym zasługi trenera jak i piłkarzy, którzy widać, że cieszą się grą i ich pobyt na murawie nie wygląda już tak jak by wychodzili za karę.
Co prawda ich miejsce w tabeli jest nadal dość niskie bo zajmują dopiero 11 miejsca na 16 drużyn jednak jest niesamowity ścisk w tabeli bo w przypadku wygranej mogą awansować nawet na 6 miejsce, do podium tracą zaledwie 9 punktów.
Podbeskidzie jest drużyną ostatnią w tabeli - Oni, Stal Mielec i Cracovia na ten moment walczą o utrzymanie.
Gospodarze tego meczu tracą sporo bramek, Wisła zaś ostatnio strzela dość dużo bramek jednak uważam, że gospodarze także mają papiery na to aby pokonać bramkarza gości stąd mój typ....kurs wydaje się być naprawdę bardzo dobry.

Wisła lub remis i powyżej 1,5 bramki 1,82
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Górnik Zabrze - Warta Poznań Over 4.5 kartek @2.70 Unibet

Po raz kolejny w kierunku kartek, gdzie arbitrem będzie Sz. Pan Raczkowski. Tym razem mamy atrakcyjny kurs na linie 4.5, a to dlatego, że spotkają się drużyny, które nie łapią zbyt dużej ilości kartek, oraz mają zapewnione utrzymanie i stawka meczu nie jest zbyt wysoka. No może gospodarze jeszcze z małymi szansami na walkę o puchary, ale myślę, że nie jest to główny cel dla tych drużyn. Sędzia Raczkowski ma najlepszą średnią, jeśli chodzi o kartki w Ekstraklasie, z niczego potrafi upomnieć zawodnika i na to liczę i tym razem. Ostatnio sędziował też mecz Litwa - Włochy i tam również utrzymał swoją wysoką średnią. Oczywiście, przyjdzie pewnie mecz, gdzie arbiter nie pokryje takiej linii, ale mam nadzieję, że mimo świątecznego nastroju, zobaczymy minimum 5 kartek. Z ciekawostek, na 12 sędziowanych spotkań, tylko 1 raz nie pokrył zaproponowanej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Wisła Płock-Piast Gliwice
Witam po przerwie reprezentacyjnej, już za godzinę rozpoczynamy 23. kolejkę Ekstraklasy. Opiszę mecz, którym właśnie zaczynamy. Do Płocka przyjeżdża bardzo dobrze spisujący się w ostatnim czasie Piast Gliwice. Goście wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań, gdzie dość szczęśliwie zremisowali bezbramkowo w Poznaniu z Lechem. Warto zauważyć, że jest to drużyna, która traci bardzo mało bramek a ich mecze są głównie underowe. W tym kierunku będę zmierzał. Płocczanie w tym sezonie spisują się w sumie tak, jak się tego spodziewałem, są w dolnej części tabeli, jednak przez reformę ligi, spadek im nie grozi. Jest to drużyna bez większych gwiazd, z kilkoma zawodnikami, którzy wcześniej zapowiadali się na lepszych piłkarzach w lepszych polskich klubach, ale skończyli w Płocku, więc ta kariera nie do końca powiodła się tak, jak tego oczekiwali. Nie spodziewam się tutaj zwycięstwa gospodarzy, tak samo jak i wielu bramek. Stąd taki typ dziś Wam polecam.
Piast lub remis i poniżej 3.5 gola w meczu Kurs: 1.71 Forbet

E: Zgodnie z planem, Piast wygrywa 1:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Legia-Pogoń
Legia wygra 1,85
Legia -1 3,15

fortuna
Legia ostatnio nie ma szczęścia do meczów z Pogonią lecz kiedy to zmienić jak nie dziś.W ostatnim bezpośrednim meczu 0-0 od tamtego momentu drużyna z Warszawy zaliczyła progres. Legia w dobrej formie od kilku spotkań. Kontrolują przebieg spotkania i stwarzają sobie dużo dogodnych sytuacji. Legia w tym sezonie strzeliła 24 gole z ataku pozycyjnego co pokazuję , że coś tam w piłkę grają. Pogoń takich bramek strzeliła tylko 5! Strzeliła za to dużo z stałych fragmentów lecz w przypadku kontrolowania przebiegu spotkania przez Legie ilość stałych fragmentów będzie mniejsza niż zazwyczaj. Slisz i Martins dobrze operują piłką w środku pola oraz ją odbierają . Legia z grając 3-5-2 jest zdecydowana i drużyny nie mają wielu sytuacji podbramkowych. Myślę , że Pogoni będzie dzisiaj ciężko i muszą liczyć na stałe fragmenty lub prezenty obrony Legii choć i w tym elemencie nastąpiła poprawa. Mocną stroną Pogoni jest obrona , ponieważ stracili w tym sezonie tylko 13 bramek, jednak myślę , że gospodarze mają tyle jakości aby pokonać Stipicę minimum 2 razy. Luquinhas i Kapustka który ewidentnie złapał formę bardzo dobrze spisują się w środku pola i kreują sytuacje. W ataku Pekhart , który ma już 19 goli i jest typowym kilerem. Legia dziś wygrywając zapewni sobie 10 pkt przewagi i tytuł będzie o krok. Widzę po stronie drużyny Michniewicza więcej argumentów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +348
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Wisła Płock - GKS Piast Gliwice typ 2 kurs 2.56 Betfan

Po przerwie reprezentacyjnej wraca Ekstraklasa. Na dzisiaj wybrałem najwcześniejsze spotkanie pomiędzy Piastem Gliwice a Wisła Płock. W Gliwicach raczej są wszyscy zawodnicy do dyspozycji trenera, ale są minimalne szanse że mogą nie zagrać Żyro i Alves. Chodź wszystko wskazuje na to, że jednak będą do dyspozycji trenera. W Wiśle Płock brakuje bardzo dobrego napastnika jakim jest Airam oraz Obradovica i Tomasika. Piast Gliwice nadal gra w Pucharze Polski i nadal pierwszą trójka jest w zasięgu Piasta. Gliwiczanie od pewnego czasu nie zastrzymują się i według mnie takie mecze jak dzisiaj po prostu trzeba wygrywać. Wisła ma dość bezpieczna przewagę nad miejscem, które daje spadek do 1 ligi. Różnica wynosi siedem punktów. Według mnie kurs jak najbardziej zachęca do zagrania tego typu. Dodam jeszcze że Wisła Płock nie wygrała spotkania od czternastego lutego. Piast mniej więcej od tamtego okresu wygrał już w czwarty mecz i mam nadzieję że na tym nie poprzestaniemy. Mamy coraz to bardziej zgrany zespół i według mnie pierwsza trójka to jest kwestia czasu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +351
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków [obie drużyny strzelą gola - tak] 1.84 STS
Ech, ta Wisła...

Bardzo ważne spotkanie dla ekipy gospodarzy, aby nie tracić dystansu do pozostałych ekip z dolnych rejonów tabeli. Ostatnie spotkania nie były dla nich udane, porażki w Mielcu i Grodzisku z bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie. Ale mieliśmy przerwę na reprezentację i był czas, by trochę to wszystko poukładać, by złapać trochę świeżości i w końcu zagrać o pełną pulę. Podbeskidzie potrafiło przecież na swoim stadionie ograć Legię, Górnika, urwać punkty Jagiellonii i Lechii. W świąteczny poniedziałek motywacja powinna być duża, bo jak już wcześniej wspomniałem w przypadku porażki rywale w tabeli zaczną odjeżdżać. Goście z kolei grają całką fajną, ofensywną piłkę, chociaż ostatnio trochę jakby przygaśli. Niemniej nadal to ekipa ofensywna, która w lidze jest druga pod względem strzelonych bramek. Dlatego liczę w tym spotkaniu na gole z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 750,9K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Cracovia - Lech Poznań

TYP: X2 I PONIŻEJ 3,5 GOLA @1,70 FORBET

Spotkanie w Krakowie czternastej Cracovii z ósmym Lechem. Piłkarskich fajerwerków w tym meczu nie doświadczymy. Lech ma spory problem ze strzelaniem goli, ale prócz ostatniego meczu z Jagiellonią nie traci też ich zbyt dużo. Cracovia natomiast od dawna dołuje i nie da się oglądać ich meczów. Lech tutaj nie powinien przegrać i nie spodziewam się też dużej ilości bramek. Przewidywany wynik 0:0/0:1 dla Lecha
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cracovia - Lech 2:1 (3-4 RR)
Lech powyżej 5,5 RR, @1,84 Fortuna


Ostatnie sobotnie spotkanie w PKO Ekstraklasie Cracovia podejmuje Lecha, faworytem są przyjezdni, ja jednak jak w większości meczy Kolejorza spróbuję pograć rzuty rożne. Lech to najskuteczniejszy zespół w tej kwestii zarówno jeśli weźmiemy pod uwagę łączną liczbę cornerów czy z podziałem na mecze domowe czy wyjazdowe, we wszystkich na czele klasyfikacji Lech. W rundzie rewanżowej Cracovia zagrała na własnym stadionie 3 mecze i pozwoliła nabić 3 rożne Podbeskidziu, 8 Zagłębiu oraz 5 Śląskowi, w tym samym okresie Lech w delegacji zagrał 4 mecze i w Zabrzu nabił 3 cornery, w Płocku 4, w derbach z Wartą 11 i 3 w Szczecinie. Dwie ostatnie wizyty Kolejorza przy ul. Kałuży w Krakowie to kolejno 12 i 10 rożnych, jedni i drudzy nie zachwycają w tym sezonie, forma po przerwie na reprezentację to wielka niewiadoma, ogólnie liczę, ze Pasy, którym widmo spadku już całkiem realnie zagląda do środka postawią się mocno i Lech będzie się musiał nieźle natrudzić, żeby wywieźć punkty z Krakowa, a co za tym idzie wykona sporo stałych fragmentów z narożnika boiska.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Cracovia - Lech
Typ : Cracovia wygra przynajmniej jedną połowę - NIE
@
1.69 Betfan


Już za kilkadziesiąt minut Cracovia która jest bardzo blisko spadku oraz nie może przełamać swoją złą passę zmierzy się z Lechem który można powiedzieć że gra w kratkę. Według mnie z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie drużyna z Poznania która po prostu gra lepiej niż Cracovia która jednej połowy nie wygrała w lidze już od kilku meczy. Drużyna z Krakowa nie zmienijąc swojego stylu gry może już niedługo pożegnać się z Ekstraklasą a dziś Lech powinien się do tego przyczynić nie dając szans na żaden punkt Cracovi.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:30 Górnik Zabrze - Warta Poznań
Górnik @ 2.06
Wynik:
Fortuna

Górnik jeśli jest myślami przy TOP5 w lidze to dzisiejsze spotkanie musi wygrać. Warta jest rywalem niewygodnym o czym przekonali się piłkarze Legii, Lecha, Wisły Płock czy Piasta. Tak naprawdę pierwsza moja myśl to gramy zwycięstwo gości, którzy to na wyjazdach punktują. Jednak jestem zdania, że przerwa na reprezentację ich mogła wybić z rytmu, a tego rytmu brakuje gospodarzom.
Górnik co prawda rozegrał sparing podczas przerwy w którym uległ Zagłębiu Lubin 5:3, ale dwutygodniowa przerwa od ligi być może dobrze im zrobiła. Brosz wygrał ostatni mecz ligowy u siebie, ale gra nie powalała na kolana, a dopisywało szczęście i skuteczność. Dzisiaj chciałbym zobaczyć dobrą grę Górnika, taką jak z początku sezonu. Ambitny, waleczny i przede wszystkim skuteczny zespół, który w spotkaniu u siebie nie pozwala rywalowi na rozkręcenie się. Jak będzie naprawdę?. Dowiem się do poniedziałkowego obiadu, bo mecz już o 12:30...
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Górnik Zabrze - Warta Poznań

Over 3,5 żółtych kartek @1.60 Betfan


Początkowa myśl była na over 4,5 żółtych kartoników w tym spotkaniu ale ten typ już w sobotę podany został przez tarki_16 tarki_16 więc aby propozycja nie została powtórzona zdecydowałem się jednak na niższą a nie wyższą linię, czyli ponad 3,5 żółtych po całkiem przyzwoitym kursie 1,60. Do tego co było opisanie powyżej można dodać, że sędzia Raczkowski w ostatnich meczach pokazywał następującą ilość żółtych kartoników: 6 (Wisła K-Stal), 7 (Zagłębie-Jagiellonia), 8 (Wisła K-Pogoń), 8 (Raków-Lechia), 6 (Podbeskidzie-Górnik). W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami w Grodzisku Warta przegrała z Górnikiem 0:1, wówczas sędzia Łukasz Szczech pokazał tylko 2 żółte kartki. Uważam, że zarówno zaproponowana tutaj linia +3,5 jak i +4,5 żółtych kartoników w tym spotkaniu powinna zostać spokojnie pokryta.
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
ponad 29,5 fauli @ 1,67 (EE)
Betclic
ponad 4,5 kartek @ 2,05
Unibet

Coraz mniej kolejek do końca i Podbeskidzie w takich spotkaniach domowych musi punktować. Cracovia wygrała i odskoczyła już na 5 punktów, natomiast Stal nie zagra w tej kolejce także przed gospodarzami szansa na opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli. Goście już spokojni jeżeli chodzi o utrzymanie ale w przypadku wygranej mogą przynajmniej na chwilę wskoczyć na 7 miejsce.
Sędziuje Daniel Stefański a więc czołowy arbiter w pokazywaniu kartek w tym sezonie, średnia 5,0 za 65 pokazanych żółtych plus 3 czerwone. Obie ekipy również znajdują się w czołówce obejmującą klasyfikację kartek. Podbeskidzie na 4 miejscu, na koncie 51 żółtych (średnio 2,32 żółtych na mecz) i 4 czerwone. Wisła jeszcze wyżej bo na drugim, 56 żółtych (średnio 2,55) i 1 czerwona.
Pierwsze spotkanie w Krakowie Wisła wygrała pewnie 3-0, fauli było 30, 5 żółtych i 1 czerwona.
Post automatycznie złączony:

Górnik Zabrze - Warta Poznań
Richmond Boakye strzeli gola @ 3,15
Unibet

Pozwolę sobie przytoczyć to co pisałem przy okazji poprzedniego spotkania Górnika:
Co do Boakye to CV jeżeli chodzi o bramki ma bardzo dobre ale na razie tego nie potwierdza. W końcu się wstrzeli i zdobędzie tą premierową bramkę w Ekstraklasie. Było słychać głosy, że Górnika wybrał tylko dlatego aby się pokazać, strzelić parę bramek i dzięki temu zapracować sobie na lepszy kontrakt. Kolejki uciekają i coraz ich mniej także jak Boakye chce coś ugrać to musi zacząć strzelać.
Dzisiaj kolejna okazja, Warta co prawda gra bardzo defensywnie i sporo w ich pojedynków wyników 1-0 czy 0-1 ale Górnik u siebie gra bardzo ofensywnie i okazji parę na bramkę będzie miał i myślę, że przynajmniej 1 na bramkę zamieni Boakye.
 
Ostatnia edycja:
plax 1,8K

plax

Użytkownik
Górnik Zabrze vs Warta Poznań (12:30)
Typ: Strzały Celne - 1X2: Górnik Zabrze
Kurs: 1,49
BUK: Betclic

Analiza:

Dzisiaj pod lupę w niezawodnej ekstraklasie wziąłem pierwszy mecz tego dnia sam będę używał tego typa do doubelka... Górnik pomimo tego, że gra u siebie nie jest on dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania nie raz Warta Poznań zaskoczyła... Górnik u siebie na ostatnie 5 spotkań (3 W, 1 D, 1 L z Legią Warszawa). Gdzie licząc celne strzały u siebie wyniosła 27 lekko ponad 5 celnych. Warta natomiast na ostatnie 5 meczy równo 15 czyli średnio 3 sytuację na mecz. Warto dodać, że pojedynek ostatni z 26.10.2020r oni zdominowali w sytuacjach bramkowych, celnych strzałach, rożnych lecz tylko zdołali jedną bramkę strzelić..
W składzie Górnika nie zobaczymy obrońcę Giannisa Masourasa z podowu żółtych kartek, a u gości dwóch polaków Fiedosiewicza i Kieliba, ale oni kontuzję od dłuższego czasu mają.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Górnik Zabrze - Warta Poznań Górnik nie przegra więcej różnych Warta więcej kartek 4,00 betfan

Tak świątecznie bez pomysłu podoba mi sie to kombo w betfanie .Górnik powinien prowadzić grę atakować miec po swojej stronie posiadanie więcej sytuacji bramkowych- co powinno sie przełożyć na różne. Zabrzanie potrafią grać szybko z klepki niezle wyglądają na skrzydłach. Warta dobrze broni gra defensywnie nastawiając sie na kontrę kwestia jak będzie z kartkami ale przy ciągłym ataku dobrym pressingu a z tego słynnie ekipa Brosza kartki po stronie zielonych powinny sie pojawić reasumując Górnik powinien byc ekipa starająca sie grać szybko i kombinacyjnie na połowie Warty- duzo strzałów z dystansu....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom