>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

23. kolejka Ligue1 (10.02 - 12.02.2023)

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Nice - AC Ajaccio
Typ 1 @ 1.50 // STS

Jedno z piątkowych spotkań w ramach francuskiej Ligue 1 będzie to konfrontacja pomiędzy Nice z Ajaccio. Gospodarze są wyraźnym faworytem tego starcia i nie ma się czemu dziwić. Wygrywają regularnie swoje spotkania w tym przed tygodniem okazali się lepsi od OM 1-3. Pomimo, że mieli dużo bardziej wymagającego rywala podopieczni Digarda potrafili stworzyć sobie dogodne sytuacje do strzelania bramki i co najważniejsze je wykorzystać. A na pewno mają kim straszyć swoich przeciwników, ponieważ szansę na grę od początku maja chociażby Diop, Moffi, Laborde, czy też Thuram oraz Ramsey.

Natomiast tego nie można powiedzieć o drużynie przyjezdnych. Ajaccio od początku sezonu radzi sobie przeciętnie i nie widać żadnej poprawy. Na przestrzeni ostatnich tygodni regularnie przegrywają. Udało im się wygrać jedynie z zespołem Angers (najsłabszą drużyną w całej stawce). Dodatkowo również trudno szukać plusów przemawiających za tym zespołem, ponieważ w ofensywie są najsłabszą ekipą - żadna z drużyn nie strzeliła mniej bramek od nich. Również to widoczne jest podczas każdego pojedynku, gdzie kreowanie okazji bramkowych przychodzi dla nich z wielkim trudem. Wcale nie lepiej także to wygląda w obronie. A teraz przyjdzie im zmierzyć się z dużo bardziej wymagającym zespołem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +189
O 309,7K

ogon_w44

Typer
dyscyplina: Piłka nożna Francja, ligue 1
godzina: 15:00
spotkanie: Angers vs Auxerre
typ: superbets: powyżej 2.5 i obie powyżej 1.5 kartek
kurs: 4.50
bukmacher: Superbet

Pojedynek dwóch ostatnich drużyn, dla których widmo spadku jest widoczne coraz bardziej. Tu musi się coś dziać w tym meczu, nie widzę innej opcji .
Od razu mówię, że można sobie to rozdzielić i pograć same overy bramkowe lub same overy kartkowe na co podam kursy na koniec.
Zacznę od analizy bramek. Obie ekipy to najgorsze defensywy w lidze Angeles traciło 47 bramek, a rywal tylko jedna mniej. Przy tak słabych defensywach tych drużyn widzę tutaj kilka bramek, mimo tego że obie też i mało strzelają. Obie ekipy nie mają jednak czego bronić w tym meczu, remis nie pasuje żadnej i uważam że tu pierwsza bramka rozwiąże nam sznurek z bramkami. Gdy jedna drużyna wyjdzie na prowadzenie druga na pewno będzie się otwierała jeszcze bardziej co może skutkować strata kolejnej bramki. Początkowo miałem iść w tym typie w obie strzela zamiast +2.5 ale +2.5 jednak wydaje mi się bezpieczniejsze.

Jeśli chodzi o kartki, to nie raz się przejechałem na kartkach w lidze francuskiej ale teraz powinno być inaczej. To dla obu mecz śmiało można rzec mecz o 6 pkt, nie sądzę żeby ten mecz był czysty . 5 ostatnich spotkań gospodarzy 12 kartek po ich stronie, goście natomiast 10. Czyli obie łapią średnio po te 2 kartki na mecz lub lepiej . W meczu tak ważnym średnia powinny podreperować.

Dodatkowe opcje :
+2.5 bramki w meczu 2.10
+3.5 bramki w meczu 3.70
+4.5 kartki w meczu 2.30
+5.5 kartki w meczu 3.30
+6.5 kartki w meczu 5.00
Angers +2.5 gola 5.25
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nice - AC Ajaccio 3:0

Gospodarze tego spotkania czyli Nice są w bardzo dobrej formie, ostatnie 3 mecze to zwycięstwa z Marsylią, Lens i Lille czyli czołówką ligi i niespodziewanie włączają się w walkę o Europejskie Puchary, co prawda ta strata jest jeszcze spora ale jeśli będą tak punktować to kto wie czy za kilka kolejek nie będą już w tej strefie.
Ich dzisiejszy rywal jest teoretycznie najsłabszym z pośród 3 ostatnich pojedynków więc teoretycznie powinno być luźno ale czy tak będzie? Często bywa tak, że z tymi słabszymi rywalami tracili punkty ale mam nadzieję, że dziś tak nie będzie. Ajaccio zajmuje 18 miejsce premiowane spadkiem z ligi więc pokazuje to nieco układ siły tej drużyny.

Nice 1,60
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom