>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22. kolejka Premier League - (10.01-12.01.2020)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Kursy 1,29 na United i Chelsea to naprawdę przesada.
Patrząc jak te kluby potrafią spaprac mecz, to aż żal. 
Może jakies handi w stronę gości? 
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Man Utd - Norwich
Powyzej 2.5 kartki w meczu i Norwich powyzej 0 kartki -  kurs 1.44 
Czerwone Diably stracily ostatnio punkty w Londynie z Arsenalem i strata do strefy LM wynosi juz 5 punktow wiec wygrana z ostatnia druzyna PL to obowiazek.Aby tak sie stalo trzeba wziac sie do roboty juz od pierwszych minut spotkania.Natomiast Norwich jak widac umie sie postawic druzyna z top 6 o czym swiadczy chociazby remis ze Spurs 2-2 u siebie czy wygrana 3-2 z The Citizens na wyjezdzie wiec napewno bedzie to mecz walki z obu stron chociazby dlatego ze Kanarki wciaz maja realne szanse na utrzymanie.Jezeli chodzi o  staty to Norwich zajmuje 5 pozycje jesli chodzi o zk ze srednia 2.10 kartki na mecz natomiast Diabelki sa na 10tym ze srednia 1.90 kartki na mecz.Sedzia spotkania jest Anthony Taylor jeden z najbardziej overowych arbitrow w PL ze srednia 4.80 kartki na mecz.Po dlugiej serii rozdawania kartek ostatnio troche przystopowal bo jego  mecze to kolejno 0,1,3 kartki ale mysle ze w takim meczu spokojnie powinien pokazac te 3 karteczki.

Bournemouth- Watford
Powyzej 3.5 kartki w meczu - kurs 1.22
Tutaj mecz o 6 punktow druzyn ktore znajduja sie w strefie spadkowej.Gospodarze nie potrafia wygrac od 14 grudnia kiedy pokonali The Blues w Londynie 0-1. Natomiast widac ze Watford zaczyna lapac wiatr w zagle bo od czterech kolejek sa bez porazki( po przegranej na Anfield 0-2).Jesli chodzi o staty to Bournemouth jest 6 ze srednia 2.10  zk na mecz natomiast Watford 3 ze srednia 2.33 zk na mecz wiec jak widac  kartki lubia zbierac .Sedzia spotkania jest Mike Dean ktory rowniez jest overowym sedzia ze srednia  4.70 kartki na mecz.

BET 365
AKO 1.75 - stawka 500e
Ew 878e
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Sheffield - West Ham
Typ : zakład Specjalny : WEST Ham nie przegra, wykona najwięcej różnych, a Sheffield otrzyma najwięcej kartek @17,00 Forbet 


To jeden z tych betow, gdzie  potrzebne jest szczęście, a ja dziś na to licze. Do bramki Londynczykow wrócił Łukasz Fabiański, ostatnio czyste konto w starciu z Bouremouth i widać tam bylo, że drużyna odzyskała pewność siebie. Dzisiaj jadą na trudny teren do Sheffield, które jednak jest drużyna lepiej grająca na wyjazdach, ale wiadomo, że w tym sezonie grają rewelacyjnie więc nie zależnie od terenu, to są bardzo grozni. Trener Wilder ma świetny pomysł na tą drużynę i bardzo imponuje mi to płynne taktyczne przejście z ustawienia 3-5-2 w atatku do ustawienia 4-4-2 kiedy się bronią i wtedy Lundstram cofa się do obrony i wchodzi w rolę czwartego środkowego obrońcy!, bo wahadłowi zajmują pozycje bocznych obrońców. Gospodarze dzisiejszego meczu lubią posiadać piłkę na własnym boisku i nie boją się ataku pozycyjnego, co może miec wpływ na mój dzisiejszy zakład, bo goście będą próbowali kontr, a mają do tego szybkich zawodników więc Licze, że zawodnicy Sheffield będą ich faulowac i złapią w ten sposób parę żółtych kartek. Myślę, że West Ham dzisiaj nie przegra, oni są w bardzo trudnej sytuacji, muszą zbierać punkty, bo pod wodzą Pellegriniego zamiast bić się o europejskie puchary i spokojnie trzymać miejsce w top 10 to oni walczyli o utrzymanie dlatego przygoda Chilijczyka z klubem dobiegła końca. Goście mają lepszych zawodnikow na wielu pozycjach i powinni jak najszybciej wyjść z tej trudnej sytuacji w jakiej się znajdują. Problem może być z rzutami różnymi, ale tutaj liczę na szczęście, bo to tak naprawdę jest loteria i mam nadzieję, że West Ham uzbiera ich więcej. Po takim kursie taki bet warto pograć. 
 
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
To prawda ,że Man Utd ostatnio zawodzi, przegrana z Arsenalem, tylko remis z wolverhampton, a przede wszystkim dotkliwa porażka z lokalnym rywalem z niebieskiej części Manchesteru muszą boleć, dlatego Norwich, drużyna z samego dna ligowej tabeli wydaje się idealnym kandydatem do poprawy nastrojów, dlatego mój typ na to spotkanie to wygrana Manchesteru (-1). Fortuna na opcję handicapu proponuje nam kurs 1.98, który uważam za dość atrakcyjny i godny uwagi. Ważnym akcentem w tym spotkaniu może się okazać brak najlepszego strzelca drużyny gości Teamu Pukki-ego, zdobywca 9 z 22 wszystkich bramek Norwich narzeka na ścięgno udowe i duży palec u nogi w związku z czym jego występ stoi pod znakiem zapytania.Bezpieczniejszą opcją na to spotkanie jest pójście w stronę rzutów rożnych, faktycznie gospodarze powinni ruszyć szturmem na bramkę gości od pierwszych minut, co z reguły przekłada się też na zdobycze i w tym aspekcie gry, a Norwich traci ich dość sporo bo średnio 7,57 na mecz.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
 Tottenham - Liverpool
TYP: Liverpool -2
Kurs: 5,5
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam serdecznie. Jeszcze sezon temu, byłby to mecz "top 4". No właśnie. Byłby. Obecny sezon to zdecydowana dominacja?.. nie masakracja Premiership przez ekipę The Reds. Ekipa Jurgena Kloppa to absolutny dominator obecnych rozgrywek. Koguty na razie siódme miejsce i strata 28 punktów do lidera. Dzisiaj bez dwóch podstawowych pomocników: Sissoko (20-2) , NDombele (15-2) i w szczególności Harrego Kanea (20-11). Pewnie Mou postawi piętrusa i zasieki jak pod Verdun????, ale na nie wiele to się zda. Buki oceniają zwycięstwo zespołu gości w okolicach 1,7. W Boxing Day Liv rozjechał Lisy na King Power Stadium 4:0 (Kurs 2,02). Dzisiaj na pachnącym jeszcze Tottenham Hotspur Stadium spodziewam się podobnego wyniku. Śmiem twierdzić, że Mane, Salah i spółka, zrobią dzisiaj z Kogutów niezły rosół. Smacznego....

Pozdrawiam i powodzenia.

Niech będzie co będzie, Czas wszystko równo w swym unosi pedzie.
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Aston Villa-Man City
Wedlug mnie City powinno ten mecz wygrać ale liczę na ambicje słabszej drużyny i chęć pokazania się. Lubie obstawiać rzuty rozne i na te liczę ze strony gospodarzy. Mieszkam w UK i gram w WH a tam stoi kurs 17 na over 6 roznych Aston Villi. A, ze gram ogolnie 4fun to moja stawka będzie £10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom