>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2023 PDC Pro Tour: European Tour

Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Cześć,

Proponuję jeden zbiorczy temat na wszystkie eventy w ramach European Tour w roku 2023. PDC zaplanowało 13 turniejów.

Pierwszy przystanek robimy w niemieckim Kiel. Start już dziś o godzinie 13

20230224_065548.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +607
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Jermaine Wattimena - Niko Springer
Springer wygra @2.54 (Totalbet}
Kurs na Niemca ciągle spadają. Niko jest w dobrej formie i będzie grał przed swoją publicznością, więc z pewnością dobrze się przygotował do tych zawodów. Natomiast Wattmiena ma duże wahania formy. Mecz 50/50, więc taki kurs to spore value. Ciekawostką jest że panowie spotkali się dokładnie rok temu o tej porze w ramach tego samego eventu w pierwszej rundzie i górą był Niko.

Ryan Joyce - Usher, Graham
Over 8,5 legów @1.45 (STS) /Usher wziął 3:6
Joyce może czuć się największym przegranym WC, bo zagrał świetny mecz (Bodajże średnia 103) i musiał przełknąć gorycz porażki w pierwszej rundzie. Tutaj kurs na jego zwycięstwo trochę zniżony. W Playersach prezentował się słabo i liczę, że Usher wykorzysta swoje szanse. 9 legow powinniśmy zobaczyć - wątpię żeby Ryan w obecnej formie wziął w cuglach to spotkanie.

Gabriel Clemens vs Daryl Gurney
Clemens wygra @2.00 (pzbuk) /dramat co ten Clemens zrobił.. Miał tyle okazji, żeby odjechać. Miał lotkę meczową. Przegrał ten mecz na własne życzenie
Gabriel zrobił sporą niespodziankę docierając do półfinału WC. Dobrą formę potwierdził w Playersach nr 3 docierając do finału. Gurney nie jest tym samym zawodnikiem co kiedyś, a jak dodamy do tego publikę, która będzie go deprymować, to szala przechyla się w stronę Clemensa. Po tym kursie warto spróbować
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +607
hiro 76,7K

hiro

Użytkownik
Chyba pierwszy raz w życiu mam tak, że żywcem nie widzę nic do zagrania na 1/2 z pierwszej rundy w turnieju serii European Tour...

Jesteśmy po 8 turniejach podłogowych (4 PC i 4 kwale do ET), które rozegrano na 2 ubiegłych weekendach, co może nam dawać pewny ogląd formy zawodników. Oczywiście podłogowe to co innego niż nawet mała scena w ET, ale zawsze coś można wyhaczyć.

James Wade v Raymond van Barneveld
Typ: powyżej 3,5 maksa @ 1,72 etoto 5

Zauważyłem, że RVB złapał dobrą formę, rzucał po 2-3-4 maksy w meczach PC i kwalifikacjach. Zmierzy się z Wadem, który zdobywa dziesiątki 140, a niewiele maksów. Ale liczę, że Anglik dołoży minimum 1 od siebie - na podłogowych regularnie mu się to udawało.

William O’Connor v Stephen Bunting
Typ: powyżej 4,5 maksa @ 1,62 etoto 2

Bunting w PC zagrał 14 meczów i rzucił w nich aż 36 maksów, a O'Connor zagrał tylko 5 spotkań w PC, zdobywając w nich 12 maksów. Obaj ładnie układają lotki w potrójnej 20, liczę, że 5 maksów razem zdobędą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +667
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Peter Wright vs James Wade
Wade +2.5 @1.50 (STS) / niestety zabrakło. Głównie przez tragiczne podwójne Wade'a. Akurat ten element gry zazwyczaj był nienaganny. Mimo wszystko James miał swoje liczne szanse, co utwierdza mnie w przekonaniu, że Wright jesy w kiepskiej dyspozycji
Wcale nie będę zaskoczony jak Wade to weźmie, ale idę w bezpieczną opcję +2.5.
Wright w Premier League nie wygrał jeszcze spotkania. Miał w styczniu kilka genialnych spotkań, ale ostatnio jego gra pozostawia sporo do życzenia. Wade znowu odnajduje się na D20 i zamki: potrójna - podwójna / potrójna - single - podwójna, kończy prawie bezbłędnie. Liczę, że Anglik się odbije i będziemy go jeszcze widywać w finałach dużych imprez.

Michael Smith vs Niko Springer
Springer +3.5 @1.90 (STS)
Niko po pierwszych 7 legach z Wattimeną miał bodajże średnią 105 (finalnie skończył na 97.59 / 5 maxów / 40% C/O). Nie wiem czy stać go na drugi mecz na tak wysokim poziomie, ale Smith ostatnio potrafi być chimeryczny. 3 legi na Niemca przy tym kursie - zdecydowanie warte ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Damon Heta vs Bradley Brooks
Over 8,5 legów @1.80 (STS)

Brooks coraz bardziej puka do czołówki i potrafi nawiązać walkę z najlepszymi. Wczoraj na punktacji był dość przeciętny, ale zapoznał się już z publiką i areną więc dzisiaj powinien mieć łatwiej. Heta w tamtym roku znacząco się rozwinął i wygrał pierwsze eventy w karierze. Był bodajże w top 3 graczy z najwyższym % C/O w całym PDC. Jednak ostatnio trochę się zatrzymał - zwłaszcza na scenie. Panowie spotkali się podczas PC1 i górą był Bradley wygrywając 6:2
Kurs na 9 legów wygląda atrakcyjnie
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Wright vs Brown
Brown +3.5 @1,72 Brown wygrał
Kurs na taką linię musi spaść, więc łapie już teraz. Tak jak wyżej pisałem - gram przeciwko Peterowi

Bunting vs Clayton
Bunting wiecej 180-tek @1,90 5:1
Typ ryzykowny, bo na przełamanie: Stephen się zaciął i ostatnio maxy gorzej siedzą, a Clayton nieprzewidziany w tym aspekcie. Może rzucić 0-1 albo 5.. Bardziej grane na czutkę

Chisnall vs Price
Over 6,5 180-tek @2,20 15 maxów!! :oops:o_O🤯
Linia wysoka i dosyć trudna do pokrycia, ale myślę, że zobaczymy tutaj 10-11 legów. Chizzy od zawsze rzuca dużo maxów, a Price"owi ostatnio siedzi T20. Już podczas Premier League miał chrapkę na 9 lotkę i kilka razy udało mu się rzucić 6 idealnych lotek otwierając lega.
Dodatkowo:
Over 9,5 legów @1.90

Smith vs DVD
Smith więcej 180-tek @2.30
MIchael maxy rzuca albo mało albo seryjnie. Obaj zawodnicy to ścisły top PDC w kategorii 180-tek na leg (w ujęciu rocznym) i obaj ostatnio rzucają trochę poniżej swojej średniej. Zdarzenie 50/50 i warto gdzie zagrać DNB.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Przed wczorajszym meczem była mowa o kontuzji nadgarstka i że walczy z bólem. Natomiast nie słyszałem nic, żeby miał nie wystąpić dziś
Post automatycznie złączony:

Od 40 sekundy
 
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Searle vs Brown
Brown +2.5 @2.32 (STS) trochę szok. Brown nie wyszedł na scenę..
Komuś w STS'ie pomieszało się z kursami. To samo Handi u innych: 1.68 (unibet), 1.85 (etoto), 1.82 (Totalbet). Nie wiem czy to nie będzie zakwalifikowane jako błąd i rozliczone po kursie 1, ale próbuję. Abstrahując od tego, że moim zdaniem kurs na Searle'a jest mocno wystrzelony. To prawda, że gra tu bardzo dobrze i pewnie + wygrał ostatnio Playersy, ale często na scenie potrafi mieć wylewy - jak chociażby z Sousą na WC. Dla mnie mecz 50/50, więc jak to Handi przejdzie, to kurs złoto.

Clayton vs Beaton
Walijczyka faworytem? Oczywistość. Ale kurs 4.80 (lvbet) na Beatona, który odprawił w dobrym stylu Aspinalla i Cullena, to dla mnie szok. Nic tylko korzystać.
Osobiście zaatakuje delikatnie
Beaton +3.5 @1.45 (STS)
Over 8,5 legów @1.60 (STS)


I dla zabawy:
Kto pierwszy zdobędzie 180: nikt @50 (superbet)


Kolejny błąd w STS z meczu Humphries vs DVD. Ale tutaj nie ma wątpliwości, że będzie zwrot - pomylili kolejność.
Screenshot_20230226_173958_Chrome.jpg

/trzeba było skończysz na 1/8..
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Nie znalazłem czasu, żeby wrzucić analizę, ale dzisiaj próbuję poszukać wyższych kursów:

Van Der Velde -2,5 @2,02
Barneya vs Sebesta poniżej 7,5 legów @2,40
Williams vs Henderson powyżej 9,5 legów @1,96


Dodatkowo dla zabawy stawiam po 25 ziko na zwycięstwo:
Chisnalla @23
Van Duijvenbode @15
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Kto rano wstaje. Panowie fortuna przesadziła z docenianiem Crossa. To rzutki wszystko się może zdarzyć, ale.

Wszędzie kursy na Roba na linie powystawiane na 2,5 Maxy a w fortunie po tych samych kursach co u konkurencji linia 3.5. warto do dubelka po @1.59

Ponadto Joyce to nie ogórek. I o ile sts daje 2.5 na to że rzuci więcej maksow o tyle fortuna daje już 5.20. szok. Trzeba skorzystać, nawet podpierajac się remisem na zwrot. Przestrzelili kursy wyraznie
 
Ostatnia edycja:
G 9,3K

golyy

Użytkownik
Kto rano wstaje. Panowie fortuna przesadziła z docenianiem Crossa. To rzutki wszystko się może zdarzyć, ale.

Wszędzie kursy na Roba na linie powystawiane na 2,5 Maxy a w fortunie po tych samych kursach co u konkurencji linia 3.5. warto do dubelka po @1.59

Ponadto Joyce to nie ogórek. I o ile sts daje 2.5 na to że rzuci więcej maksow o tyle fortuna daje już 5.20. szok. Trzeba skorzystać, nawet podpierajac się remisem na zwrot. Przestrzelili kursy wyraznie
Chyba to był chwilowy błąd, bo 10 minut po Twoim poście już linia poprawiona na 3,5 ;)
 
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Z kategorii: 'okazja' polecam Pietreczko +2,5 za @1,92 w STS
Na Unibet dają na to zdarzenie 1,66

Gram to razem z Chisnallem @1,45
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +908
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Pietreczko ze stanu 5:1 wygrywa z numerem #2 😅
Początek był tragiczny do oglądania, ale jak młody zamknął 152 na 19, to się zrobiło meczycho. Później o włos chybione 170.
Szkoda, że zabrakło odwagi, żeby zagrać live. Polowałem jak był kurs 10, ale się nie zdecydowałem. Niemniej i tka jest nieźle
 
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Pietreczko się nie zatrzymuje.
Ostatnimi meczami zagwarantował sobie udział w Grand Prix i jeżeli się nie mylę, to weźmie też udział w Matchplay. Piękna historia.

Heta vs Noppert
Noppert wygra @1,80 (STS)
Trzeba łapać takie kursy, bo moim zdaniem Noppert jest obecnie w lepszej dyspozycji. STS trochę przestrzelił i spodziewam się, że kurs na Danny'ego spadną w okolice 1,65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +197
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Pietreczko vs Cross
Niemiec zrobił wynik o którym pewnie nawet nie marzył, ale na Crossie się zatrzyma. Próbuję grubszy kurs
Cross -2,5 @2,30 (unibet) Cross wygrał 6:5

Rock vs DVD
Miałem Josha -1,5 z Dolanem i niestety uwalił fajne AKO. Prowadził już 4:0..
Myślę, że Dirk to weźmie , ale stawiałem już na jego zwycięstwo końcowe, więc nie będę dublować. Abstrahując od tego, że przy tak dysponowanym Pricie i MVG, to szanse na zwycięstwo Holendra są małe.
Spróbuję:
DvD więcej maxów @1,75 (fortuna)

MVG vs Price
Takich meczy się nie obstawia, tylko podziwia - zwłaszcza po tym co obaj dziś i wczoraj zaprezentowali - poezja. Price wygrał 2 ostatnie bezpośrednie starcia, w tym zdecydowanie: 6:1 w finale Nocy 8 Premier League.
Osobiście odpuszczam, ale jakbym miał cos próbować, to więcej maxów Gerwyna @2,44 - taki atrakcyjny kurs na fortunie. Unibet wystawił 2,25 3:3 w 180
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Beznadziejny Cross na początku spotkania.. 27 lotka w 2 legu.. Później punktował tylko przy swoim liczniku. Po 4 legach średnie obu kręciły się w granicach 70.
 
Do góry Bottom