>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

$20 Poker Inside Bez Depozytu [Poker]

dziubla 0

dziubla

Użytkownik
Step 3: Enter Your NetellerŠ Account Details . . .
As of now the only way we are able to send you your sponsored amount is through Neteller.
Please complete steps #1 and #2 before entering your Neteller Account ID.

Step 4: Confirm You Deposited The Sponsorship Amount In CD Poker!
Sponsored Amount has not been sent to you yet.
The Sponsored Amount has not been sent to you yet. Please allow up to 48 hours for us to process your sponsorship.

No i po promocji...A ten pisze ze bez depozytu...:S
 
dziubla 0

dziubla

Użytkownik
:S Jednak mialem racje, trzeba wplacac...A przynajmniej ja musze, wypelnilem wszystkie kroki i czekalem i zmienil mi sie tam status na &quot;Deposit or contant support&quot; no to napisalem do nich maila co jest nie tak to oni mi ze w celu werfyfikacji konta musze kase im wyslac... :/
 
L 45

laha

Forum VIP
Dziubla po co piszesz 2 posty pod rząd ?? od tego masz opcje edit a to się nazywa nabijanie postów ;)

P.S Teraz tylko nierób tutaj oftopick&#39;ow i niepisz ze coś tam.. jak masz mi coś do powiedzenia to na pw (na gg nie bo Cie nieodblokuje)
 
L 0

lancelot

Użytkownik
Teraz podobno dają 2 inne bonusy też po 20$ ;)

A dla tych którzy nie wiedzą co i jak:

1. Odwiedzasz witrynke http://www.pokerinside.com , wchodzisz w zakładke join now, rejestrujesz sie, w miejscu KOD: wpisujesz ELKOZL lub link: http://pokerinside.com/index.php?bonus=ELKOZL , w miejscu refferal: ELKOZL (bede bardzo wdzieczny) - radze nie zakladac wielu kont prawdopodbnie skonczy sie to blokada z 0 kożyści

2.Nastepnie wchodzisz w zakladke Sponsorship pobierasz oprogramowanie CD POKER-a
rejestrujesz sie w CD Pokerze

3. Wracasz do Pokerinside wbijasz swoje dane z CD Poker-a (twoj nick z Cd Pokera)

4. Zakladasz swoje konto w Neteller (link:
http://x1.neteller.com/referrals/signup?9056D022106114420 ), podobnie wracasz na poker inside i wstukujesz dane z Netteler-a ID itd.

5. Weryfikacja danych: przesylasz w bardzo latwy sposob poprzez witryne Poker Inside
scan lub zdjecie swojego dowodu tożsamości

6. Po udanej weryfikacji otrzymujesz maila (kilka godzin), nastepnie pieniążki wpływają na twoje konto w Neteller

7. Ostatnim krokiem jest wejscie do CD Poker, zakladka Cashier-Netteler, wpisanie kwoty 20$ i przelanie jej do CD POKER.

Odradzam przeznaczania pieniedzy z Neteller-a na inne cele niz CD POKER poniewaz automatycznie udzial w dalszym sponsorowaniu zostanie zablokowany (dowiesz sie z e-maila), a czeka jeszcze kolejne 20$ so Pacific Poker i inne roomy.
 
B 0

blue20

Użytkownik
Jak tą kase teraz wypłacic? POgrałęm troche i zostało mi 9 euro co klikam wypłata na netellera to kasa wraca zpowrotem na dcpokera. Wypłacał ktoś na netelera? MOże na moneybookers nie bedzie problemu? Pozdro
 
D 2

dybek61

Użytkownik
20$ jest,teraz chciałbym pograć,tylko że mam wrażenie że nie dopełniłem formalności
proszę o instruktaż np.co mam wpisać tu: Your CPR Number albo:Your CD Poker Alias
 
K 0

kondi

Użytkownik
20$ jest,teraz chciałbym pograć,tylko że mam wrażenie że nie dopełniłem formalności
proszę o instruktaż np.co mam wpisać tu: Your CPR Number albo:Your CD Poker Alias
Twój numer w CD Pokerze i hasło także w CD Pokerze
 
Do góry Bottom