>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka PKO Ekstraklasy + zaległy (1.02 - 6.02.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-02-5 o 20.22.30.png
Zrzut ekranu 2023-02-5 o 20.22.42.png
Nie masz konta w Go+bet, nic straconego - załóż je wchodząc na goplusbet.pl lub klikając w baner i odbierz Cashback 1000 PLN
bez ryzyka 1000x200.png
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 18:00
spotkanie: Stal Mielec vs Raków Częstochowa
typ: powyżej 7.5 kartek w meczu
kurs: 5.00
bukmacher: Superbet

Ostatnio kilka typów nietrafionych, brakło niewiele, ale co zrobić . Próbujemy przełamać zła serie takim oto typem .
Mam przeczucie że ten mecz będzie brzydkim meczem. Pisał tu kolega wyżej o tym, że w lecie Stefański też sędziował mecz tych drużyn i kibice Stali nie byli zadowoleni z jego sędziowania . Spodziewam się, że kibice i zawodnicy stali pamiętają bardzo dobrze ten mecz i może być tu nerwowa atmosfera przez cały mecz.. Sędzia ten ma średnia kartek bliska 5 kartek/ mecz także nie jest źle .
Wydaje mi się też, że Stal tu mocno się postawi, będą grali ostro często na pograniczu faulu lub faulując żeby przeciwnika zatrzymać . Raków też pewnie zacznie łapać flustracja przy niekorzystnym wyniku . Osobiście wydaje mi się że zobaczymy tutaj dużo kartek .
 
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
Siemka oto moje luźne przemyślenia na dziś. Mam nadzieję że nowe posty w dziale są mile widziane :)

Stal - Raków

Stal po odejściu Hamulicia nie błyszczy w ofensywie. Z przeciętnym Radomiakiem nie stworzyli żadnego zagrozenia pod bramką przeciwnika. Raków też na razie nie błyszczy i strzela mało bramek. Myślę, że mecz zakręci się koło remisu albo Medalikom uda się wcisnąć gola czy dwa i przechylić mecz na swoja stronę. Jeśli z Radomiakiem nic nie udało się stworzyć to czy z Rakowem się uda ? Wiadomo nasza liga nie takie przypadki widziała, ale wydaje mi się że Stal tutaj nic nie wciśnie. Fajnie wyglądają opcje na zakłady łączone w totalbet

Typ: Raków/remis & bts nie @ 2.06 totalbet

Lechia - Widzew

Patrząc na aspekt statystyczny, jak Lechia gra u siebie i jakie usposobienie ma zespół prowadzony przez ex-trenera Widzewa, Marcina Kaczmarka mozna rzec, że mało goli padnie w tym spotkaniu. Choć jeśli spojrzymy na grę Widzewa i ich futbol na tak i to, że obrona nie jest monolitem a w ostatnich spotkaniach traciła gole (nawet z Jagiellonia z którą powinna wygrać) to nie zdziwi mnie jakiś remisik np. 1:1 Choć z samych "wrażeń artystycznych" z ostatnich dwóch spotkań Widzew gra lepszą piłkę. Lechia pomimo meczu na lodzie z Górnikiem w 1 połowie broniła się dosyć rozpaczliwie i dopiero doszła do głosu gdy z Górnika zeszło powietrze. Sam jestem ciekaw w jakim kierunku pójdzie to spotkanie. Liczę że padną conajmniej 2 gole takie 1:1 mi pasuje :) Ostatnie bezpośrednie spotkanie w Łodzi zakończyło się wynikiem 2:3 dla Lechii.

Typ: Remis/Widzew & over 1,5 gola @ 1.97 totalbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +328
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
Siemka oto moje luźne przemyślenia na dziś. Mam nadzieję że nowe posty w dziale są mile widziane :)

Stal - Raków

Stal po odejściu Hamulicia nie błyszczy w ofensywie. Z przeciętnym Radomiakiem nie stworzyli żadnego zagrozenia pod bramką przeciwnika. Raków też na razie nie błyszczy i strzela mało bramek. Myślę, że mecz zakręci się koło remisu albo Medalikom uda się wcisnąć gola czy dwa i przechylić mecz na swoja stronę. Jeśli z Radomiakiem nic nie udało się stworzyć to czy z Rakowem się uda ? Wiadomo nasza liga nie takie przypadki widziała, ale wydaje mi się że Stal tutaj nic nie wciśnie. Fajnie wyglądają opcje na zakłady łączone w totalbet

Typ: Raków/remis & bts nie @ 2.06 totalbet

Lechia - Widzew

Patrząc na aspekt statystyczny, jak Lechia gra u siebie i jakie usposobienie ma zespół prowadzony przez ex-trenera Widzewa, Marcina Kaczmarka mozna rzec, że mało goli padnie w tym spotkaniu. Choć jeśli spojrzymy na grę Widzewa i ich futbol na tak i to, że obrona nie jest monolitem a w ostatnich spotkaniach traciła gole (nawet z Jagiellonia z którą powinna wygrać) to nie zdziwi mnie jakiś remisik np. 1:1 Choć z samych "wrażeń artystycznych" z ostatnich dwóch spotkań Widzew gra lepszą piłkę. Lechia pomimo meczu na lodzie z Górnikiem w 1 połowie broniła się dosyć rozpaczliwie i dopiero doszła do głosu gdy z Górnika zeszło powietrze. Sam jestem ciekaw w jakim kierunku pójdzie to spotkanie. Liczę że padną conajmniej 2 gole takie 1:1 mi pasuje :) Ostatnie bezpośrednie spotkanie w Łodzi zakończyło się wynikiem 2:3 dla Lechii.

Typ: Remis/Widzew & over 1,5 gola @ 1.97 totalbet
1 1


No cóż przewidywania dosyć całkiem trafione, szkoda meczu Widzewa w którym było multum sytuacji szkoda że bez goli. Sam Widzew mógł pokryć ten over.

Na jutro:

Śląsk - Korona

Moim zdaniem kursy nie odzwierciedlają dobrze tego spotkania, choć może się mylę.
Osobiście nie widzę aż tak dużej dysproporcji między zespołami jak pokazują kursy. Nie zdziwie się jak Korona wywiezie punkty z Wrocławia. Obydwie defensywy raczej tracące gole i niezbyt solidne. Spodziewam się meczu walki choć obfitujący w gole dla obydwu drużyn.

Remis/Korona & bts @ 2.97 totalbet

Wisła Płock - Lech

O Wiśle ciężko cokolwiek powiedzieć na podstawie 1 spotkania. W zeszłym tygodniu nie obejrzeliśmy jej meczu z racji warunków atmosferycznych. W ostatnim spotkaniu na wyjeździe Lech z Miedzią stracił 2 bramki. Teoretycznie mógłbym pójść w bts, ale pójdę nieco pod prąd z racji tego że Wisła sprzedała swoich 2 najlepszych ofensywnych graczy co może przełożyć się na brak goli z ich strony w tym spotkaniu a Lech na razie gra dosyć solidnie, choć standardowo zabezpieczę się podpórką gdyby wyszedł mecz ala w Mielcu

Remis/Lech & bts nie @ 2.83 totalbet

Jagiellonia - Pogoń
W największym skrócie można zadać pytanie kiedy ta Pogoń się ogarnie ? i skończą się prezenty świąteczne o których wspominał Kamil Grosicki.Teoretycznie powinna wystąpić sportowa zlość po takim cienkim meczu ze Śląskiem. Gra Jagielloni jest dosyć niezawysokich lotów i tak na prawdę powinni w Łodzi przegrać, ale zaangażowaniem wyszarpali gola w Łodzi na wagę jednego punktu. Ciekawy jestem czy Imaz i Gual zagrają, jeśli tak to przy obecnej tendencji do tracenia goli przez Pogoń myślę, że Jaga może swoje wcisnąć a jakość piłkarska na pewno będzie po stronie Pogoni.

Remis/Pogoń & bts @ 2.32 totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +847
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock 1X @1.88 STS

Dla mnie to analogiczna sytuacja jak w meczu Stal - Raków, tylko mamy tutaj nieco mniejszy kurs, ale potencjał ofensywny w drużynie gospodarzy większy. W Poznaniu wróciły demony przeszłości, czyli gra wyjazdowa bez zwycięstw. W rundzie jesiennej tego nie widzieliśmy, tutaj nie potrafili pokonać Stal Mielec oraz słabiutką Miedź, mimo, iż praktycznie całe spotkanie dominowali - kłania się tutaj marniutki atak pozycyjny. Lech może mieć już w głowie wyjazdowe spotkanie LKE w czwartek, gdzie wcale nie są na straconej pozycji, a i sporo kasy do wyszarpania za awans. Wisła jak do tej pory tylko jedno spotkanie w Gdańsku zakończone porażką, drugi mecz przełożony przez złe warunki atmosferyczne, ale trzeba zaznaczyć, że to drużyna własnego podwórka z bilansem 8-1-1. Gra gości mnie kompletnie nie przekonuje, po tym co zobaczyłem w Mielcu i Legnicy, myślę, że wynik będzie oscylował w okolicach remisu, nie wykluczam też zwycięstwa gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, PKO BP Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń powyżej 2.5 bramki
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Niby dziś dużo meczy, ale ciężko znaleźć coś fajnego z dużym kursem i szansa wejścia. Wydaje mi się, że ten typ który podaje jest opłacalny a kurs na to zdarzenie jest za duży.
Jagielonia po wznowieniu rozgrywek 2 remisy z Piastem i Widzewem. Pogoń remis też z Widzewem i porażka że Śląskiem . Czyli wg tych wyników to Jagiellonia radziła sobie ciut lepiej po wznowieniu rozgrywek. Jednakże myślę, że Pogoń właśnie w tym meczu powróci na właściwą ścieżkę i wygra dziś strzelając minimum 3 bramki.
Pogoń dobrze grała w sparingach. 4 bramki z Qarabag i 2 z FCSB ( oba mecze wygrane) pokazują, że potrafią oni strzelać bramki. Tak samo 3 bramki z Widzewem.
Dpodatkowi trzeba też wspomnieć o tym że drużyna z Pomorza ma patent na Jagiellonię. Wygrali ostatnie 5 bezpośrednich spotkań.
Jak dla mnie 3 bramki po tym kursie to jednak jest promocja.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Wisła Płock 1X @1.88 STS

Dla mnie to analogiczna sytuacja jak w meczu Stal - Raków, tylko mamy tutaj nieco mniejszy kurs, ale potencjał ofensywny w drużynie gospodarzy większy. W Poznaniu wróciły demony przeszłości, czyli gra wyjazdowa bez zwycięstw. W rundzie jesiennej tego nie widzieliśmy, tutaj nie potrafili pokonać Stal Mielec oraz słabiutką Miedź, mimo, iż praktycznie całe spotkanie dominowali - kłania się tutaj marniutki atak pozycyjny. Lech może mieć już w głowie wyjazdowe spotkanie LKE w czwartek, gdzie wcale nie są na straconej pozycji, a i sporo kasy do wyszarpania za awans. Wisła jak do tej pory tylko jedno spotkanie w Gdańsku zakończone porażką, drugi mecz przełożony przez złe warunki atmosferyczne, ale trzeba zaznaczyć, że to drużyna własnego podwórka z bilansem 8-1-1. Gra gości mnie kompletnie nie przekonuje, po tym co zobaczyłem w Mielcu i Legnicy, myślę, że wynik będzie oscylował w okolicach remisu, nie wykluczam też zwycięstwa gospodarzy.
Nie żebym się czepiał, ale chyba właśnie nie oglądałeś tych meczów Lecha 🙂 Lech raczej ma problemy z wykorzystywaniem sytuacji i skutecznością niż z kreowaniem sytuacji i atakiem pozycyjnym. Ktoś kto oglądał to widział jakie sytuację potrafił marnować Ishak np, gdyby był skuteczniejszy to taki mecz z miedzią mógłby się skończyć 3/4-0 a nie 1-0, świadczy też chociażby o tym xG w spotkaniu z miedzią na poziomie 3,5... Takze kto chce niech się sugeruje analizą tego pana, ja bym nie polecał.

Dopisze coś od siebie. Lech tak jak wspomniałem wyżej ma raczej problem ze skutecznością niż z kreowaniem sytuacji. Dodatkowo Wisła na pewno nie wyjdzie tak cofnięta jak chociażby Stal, miejsca będzie więcej. W Wiśle odeszło dwóch najlepszych zawodników ofensywnych, stawiam w tym meczu na gości.
Lech @2.01 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +847
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
powyżej 4,5 kartek @ 1,72 5

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

powyżej 3,5 kartek @ 1,54 3

Ako: 2,65
/ Totalbet

Śląsk dzięki niespodziewanym 3 pkt. w Szczecinie odskoczył trochę od strefy spadkowej ale cały czas muszą być czujni i punktować. Kielczanie ostatnio odnieśli ważne zwycięstwo nad Cracovią dzięki czemu nadzieje na zachowanie ligowego bytu zostały podtrzymane. Także mamy kolejne spotkanie o "6 punktów". kolejek coraz mniej także o odpuszczaniu nie ma mowy.

Co do jutrzejszego spotkania Zagłębia z Piastem to tutaj sprawa wydaje się jeszcze bardziej oczywista. Obie ekipy dzielą zaledwie 3 pkt. w tabeli, Zagłębie zwyciężając odskakuje na 6 pkt., Piast przy zwycięstwie może zbliżyć się do innych ekip będących poza strefą spadkową. Smaczku spotkaniu dodaje osoba nowego szkoleniowca Lubinian a więc doskonale znany w Gliwicach Waldemar Fornalik, który zna jak nikt inny zawodników Piasta i bez problemu przygotuje swój nowy zespół taktycznie na tej pojedynek. Porażka Piasta postawi ich w bardzo trudnym położeniu i niewykluczone iż były trener ekipy z Gliwic dołoży cegiełkę do ich spadku.

Bardzo dobry kurs na przynajmniej 4 kartki znalazłem na Totalbecie, inni bukmacherzy oferują zdecydowanie niższe kursy na to zdarzenie.
Także taki dubelek proponuję do zagrania w tej kolejce Ekstraklasy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1331
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
Wczorajszy dzień całkiem udany. Na dziś próbuje tak:

Zagłębie - Piast

O meczu Zagłębiu z Piastem zostało już trochę napisane, więc nie będę powtarzał tych samych wniosków. Nie zdziwię się jeśli Piast zostanie bardzo dobrze rozpracowany przez Waldka Fornalika i za dużo nie pokaże w meczu z Miedziowymi.

Typ: Zagłębie z X & bts nie @ 2.71 totalbet

Górnik - Radomiak

Patrząc na statystyki Górnik mało strzela, Radomiak mało traci więc mecz może być dosyć mało porywającym widowiskiem. Górnik u siebie powinien zacząć punktować z takimi rywalami jak Radomiak jeśli ma zamiar nie bić się o utrzymanie.

Typ: Górnik z X & under 2,5 @ 2.14 totalbet

Legia - Cracovia

Znając styl gry obydwu zespołów Legia będzie dominować Cracovia nastawi się na grę z kontry. Myślę że obydwie drużyny strzelą gola, Legia traci koncentrację w 2 połowach spotkań i traciła gole z niżej notowanymi zespołami. Do tego dorzucam sobie typ na asyste Josue, przez którego przechodzą wszystkie akcje ofensywne Legii i przeważnie każdą piłkę musi "przystęplować" .

Typ:
Legia z X & bts tak @ 2.32 totalbet
Josue asysta @ 2.70 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Zagłębie-Piast obie strzelą 1.97 sts

Piast przyjeżdża do Zagłębia,gdzie raczej nie będą bronić wyniku .Po dzisiejszym składzie widać ,że Vuko będzie grał ofensywnie. Skład wygląda ciekawie z Wilczkiem na szpicy który potrafi strzelać. Gracze Fornalika w ostatnim meczu z Legią nie prezentowali się źle ,mają w składzie zawodników którzy ofensywnie dają radę. Liczę na bramki w tym meczu z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +362
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Warta Poznań - Miedź Legnica
Typ: powyżej 3.5
Kurs: 4.60
Bukmacher: Lvbet
Analiza:


Gdyby to była runda jesienna to zdecydowanie szedł bym w under w tym spotkaniu, lecz jest to runda wiosenna i miedź musi zacząć grać ofensywnie jeżeli chce pozostać w ekstraklasie.
Nie ma tu wielu argumentów statystycznych przemawiających za overem jednak tak jak mówiłem miedź musi grać odważnie. Już w ostatnim meczu z Lechem stworzyli sobie sporo sytuacji, które mogli zamienić na bramkę. Myślę, że tym razem strzela i być może na jednej bramce się nie skończy. Warta to środek tabeli, nie grożą im ani puchary, ani spadek. U siebie ostatnio zazwyczaj strzelali. Nie sądzę żeby przeciwko słabej defensywie Miedzi nie udało im się strzelić .
Liczę na to, że szybko strzelona bramka rozwiąże nam tu worek z bramkami i będziemy oglądać cios za cios .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom