>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

20. kolejka Bundesligi (21.1 - 23.1.2022)

Status
Zamknięty.
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Spotkanie: Lipsk - Wolfsburg
Typ: Lipsk - 1,5
Kurs:2,36
Bukmacher: Fortuna


Analiza:

Witam serdecznie. Spotkanie drugiej i czwartej ekipy poprzedniego sezonu. Jak pisałem przed tygodniem, Lipsk z potencjałem na top 3. Dysponują niesamowitą siłą ognia. Silva, Nkunku i spółka nabierają rozpędu pod wodzą trenera Tedesco. O miejsce w top 4 na koniec sezonu jestem spokojny. Na bolączki ekipy z Wolfsburga miało być zatrudnienie Floriana Kohfeldta. Niestety, kryzys się pogłębia i widmo spadku coraz bliższe.

Rozpędzone Byki stratują Wilki. Póki co wataha nie istnieje...

Jak najbardziej do pogrania:

Silva strzeli @ 2,5 STS
Nkunku strzeli @ 2,75 STS

Pozdrawiam i powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: RB Lipsk vs VfL Wolfsburg
Typ: każda drużyna powyżej 1.5 żółtej kartki
Kurs: 2.45⛔
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Byki wyraźnie odżyły pod przewodnictwem Domenico Tedesco. Jest to trener, który w 1. Bundeslidze świętował już sukcesy, jak chociażby wicemistrzostwo Niemiec z Schalke. Potem jego kariera powędrowała do Rosji i w Spartaku również cieszyli się ostatnio ze srebrnego medalu. To pokazuje, że szkoleniowiec ten nie jest z przypadku i drzemie w nim spory potencjał, który w Lipsku ma także przynosić sukcesy. Co by nie mówić współpraca idzie do przodu i gospodarze liczą, że za chwilę znajdą się za plecami Bayernu Monachium. Dodatkowo po odpadnięciu Bawarczyków i BVB pojawia się okazja sięgnięcia po raz pierwszy po DFB Pokal. Trzeba wrócić do rzeczywistości, bo przed Bykami pojedynek z Wilkami. Wolfsburg niestety zaliczył spory spadek względem tego, jak prezentował się w poprzednich rozgrywkach. Były mocarne plany, aby podbić niemiecką ekstraklasę i po części się to udało, bo udział w Lidze Mistrzów przyniósł sporo profitów, ale po odejściu Olivera Glasnera nic się nie układa w Wolfsburgu. Efekt nowej miotły w postaci Floriana Kohfeldta zadziałał jedynie na chwilę. Czy dzisiaj nadejdzie przełamanie gości?

Jestem zdania, że Wolfsburg się dzisiaj postawi i nawet jeżeli brakuje umiejętności, to trzeba nadrobić to walką. Stawiam na kartoniki w tym spotkaniu. Odkąd pamiętam, mecze bezpośrednie obu klubów są ostre i na boisku panuje wiele negatywnych emocji. Wilki powinny się w najbliższym czasie przełamać i najlepiej dokonać to na wymagającym przeciwniku. Liczę, że Daniel Siebert stanie na wysokości zadania i będzie kartkował piłkarzy obu zespołów.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom