>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

20 darmowych spinów Betway do gry Hitman

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Masz 20 Darmowych Spinów w grze Hitman!


Drogi Łukasz,

Betway.com zaprasza Cię do wypróbowania naszego wyróznionego nagrodami Kasyna za darmo! W prezencie aktywowalismy na Twoim koncie Kasyna 20 Darmowych Spinów w naszej popularnej i wyróżnionej nagrodami grze video Hitman. Ta gra zabiła całą konkurencję i została ogłoszoną najlepszą maszyną wrzutową video roku 2007!

Udaj się do naszego Kasyna jeszcze dzis i zacznij wygrywać! Oferujemy ponad 400 ekscytujących gier Ruletki, Black Jacka, Gier Stołowych i maszyn wrzutowych!

Czy będziesz jednym ze szczęśliwców, który zgarnie jeden z naszych ogromnych Jackpotów przekraczających 8,100,000 USD? Największe jackpoty online znajdziesz tylko w Betway.com.

Wejdź do Kasyna i otrzymaj swoje Darmowe Spiny teraz!

Powodzenia!
Betway.com



Sprawdźcie maile, nie pytać mnie o warunki obrotu i tak dalej...bo dopiero bede sprawdzal promocję...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Oni juz dwa razy dawali takie darmowe spiny-czy wcześniej tez otrzymaliście takie czy teraz po raz 1? bo to może byc dla wybranych
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ja mam konto pół roku i pierwszy raz to widzę... ???? 60% się już zainstalowało, zaraz sprawdzę to
 
D 5

dami21

Użytkownik
Ugrałem jakoś fuksiarsko 10 $ miałem 3 &quot;18&quot;jeszcze dodatkowo 18 spinów , potem na ruletce poszło do 28 $ ale widze ze mozna tylko to co ponad wyplacic czyli ok 50 pln ( 18 $ ) trzeba pytać support (chyba mam szczęscie cos ostatnio do kasyna :p_)

W TYM TEMACIE PROSZĘ TEŻ PISAĆ KONKRETY-ZAPYTANIA ITP. -a nie ja wygrałem 5 $ a ja 3 $!!!!!!

Chyba też podałem informacje ....dami21
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
To co się ugrało na spinach tez można wypłacić ale trzeba obrócić tym chyba 5 razy z tego co pamiętam z poprzednich razy.Ostatni raz to promo u nich było we wrześniu 2007.
 
D 5

dami21

Użytkownik
To co się ugrało na spinach tez można wypłacić ale trzeba obrócić tym chyba 5 razy z tego co pamiętam z poprzednich razy.Ostatni raz to promo u nich było we wrześniu 2007.
30 razy ,( ja dałem sobie spokoj i wyplaciłem te 18 $)
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
Zagraj za przynajmniej 20 dolarów w naszym kasynie w sobotę i otrzymaj 20 darmowych spinów w grze Hitman - grze, która została ogłoszona najlepszą maszyną wrzutową roku 2007! Wszystko co musisz zrobić, to zagrać za kwotę 20 dolarów (na przykład zagrać 2x za $10, lub 20x za $1. Nie musisz grać wysoko, aby otrzymać 20 darmowych spinów).

mi takie cos przyszlo
 
Do góry Bottom