>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa 2020

Status
Zamknięty.
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Tez mysle ze ogarna takie handi...ja natomiast gram cos innego...
Polis - Wolbert 2 kurs 2.22 sts
Typ ryzykowny ale po takim kursie sproboje....gdzie jak nie w Opolu Kevin ma zaszalec...pare ladnych sezonow tor zna jak wlasna kieszen....polis tez w gazie i lepsza forma nawet ale zdarzaly mu sie jakies glupie wpadki....ze stawka nie szaleje ale wchodze w to zobaczymy😉
PYKŁO😊 34/44 2 liga
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
W ewinner jest Lambert poniżej 13,5 po kursie 3,jedzie z juniorami których może asekurować z tyłu przy prowadzeniu 5-1,zresztą nie musi dostać nominowanego biegu
Post automatycznie złączony:

A sts będzie miał ten mecz live,tyle że nie można mieszać par,możliwe jest granie par tylko z tego samego biegu,lub typowo jaka drużyna wygra dany bieg i to można mieszać
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
g**wniane PL buki tylko Betclic wystawil kursy na ten mecz jesli chodzi o 1x2 :D
1.24/15/4.65 ale bez handicapow..

edit/sorry jeszcze forBEt wystawil ale tez bez AH i tylko R.Lambert o12,5
Ewinner 1,33 ale łapcie w sts na live handi na gospodarzy,realnie powinno być ok.55-35,niemiecki tor jest specyficzny i promuje gospodarzy, bardzo ciężki do odczytania dla innych zawodnikow
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Masters under 8.5 sts kurs 1.84
Typ ryzykowny bardzo ale specyficzny tor w krosnie a Masters hmmm nie klei mi sie do do konca w over,choc to zawodnik ktory potrafi zrobic 14 w 6 a nie zdziwie sie jak ukula 5pkt...ze stawka nie szaleje ale pozostale linie wybrane przez buka w miare rozsadnie wiec zostaje Masters...to tak rozgrzewkowo bo ciekawsze typy widze w 1 lidze😉😉
LEKKO😊konczy nam sie 2 liga...czas na podsumowania...36/46 jak dobrze licze...mysle ze calkiem przyzwoicie i dobrze to wyszlo😊z njecierpliwoscia czekam na kolejny sezon 2 ligowy😉😉
 
Ostatnia edycja:
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Dzisiaj z żużla 2 ligi jeden mecz A wybrałem takich żużlowców

Rolnicki 2.5 więcej pkt jedzie z Stachyra w parze więc jemu pkt już może zabierać 3 pkt to wedkug mnie mało jest żeby zdobyć gdzie nie ma się juniorów żeby go zamieniać i do tego dość łatwy 12 bieg na 2 juniorów oraz jeszcze jeden bieg też przeciwko juniorowi gospodarzy sts kurs 1.50

M.Hansen mniej 10.5 ciężkie niego prócz biegu 12 rywale którzy mogą odbierać mu punkty do tego kolega z pary Polis jeden z liderów gospodarzy chyba najlepszy w tym sezonie w 5 biegach 11 pkt ciężko do zdobycia sts kurs 1.80 szczęście tutaj Rolnicki wyprzedził go na ostatnim luku ale na plus dzisysj tylko Rzeszów słabiutko




Adams235 A Ty co polecasz zagrać?
 
Ostatnia edycja:
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dzis odpuscilem 2 lige i za bardzo nic ciekawego nie widzialem....tym bardziej ze dzis mocniej w 1 lige chce uderzyc i sprobowac cos z ekstra 😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom