>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka Premier League (19.09 - 21.09.2020)

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Everton pod wodzą trenera Ancelottiego na pewno będzie chciał wrócić do walki o europejskie puchary. The Toffees dokonało bardzo fajnych wzmocnień - przede wszystkim w ataku widzimy Jamesa, który już przeciwko Tottenhamowi pokazał, że nadaje się do grania na najwyższym poziomie i nadal ma to coś - może nie jest zawodnikiem najszybszym, ale przegląd pola, dogrania itd. ma naprawdę wybitne co będzie kluczowe odnośnie dograń piłki do Richarlisona czy Calverta-Lewina, bo to właśnie oni będą w głównej mierze odpowiedzialni za zdobywanie bramek. Linię pomocy wzmocnili Doucoure oraz Allan, których także nie trzeba przedstawiać, do tego w zespole jest Andre Gomes oraz Sigurdsson. Linia obrony została w zasadzie bez zmian - co wg mnie nie jest najlepsze, bo w tamtym sezonie mieli dość spore problemy w defensywie. W bramce Pickford, który jest po prostu solidny i raczej nic poza tym.
West Brom jest nominowany przez ekspertów do spadku po tym sezonie - w zasadzie znaleźli się bezpośrednio w Premier League trochę szczęśliwie, bo Brentford dało dosłownie dupy w dwóch ostatnich kolejkach. Trener Bilic ma solidną drużynę do grania w Championship, a nie w najwyższej klasie rozgrywkowej i niestety będzie to widoczne z meczu na mecz. Główną siłą beniaminka w ubiegłym sezonie były bardzo szybcy skrzydłowi, którzy strzelili łącznie ponad 20 bramek i zanotowali ponad 30 asyst. W Premier League na pewno nie będą mieli tyle miejsca do rajdów i przede wszystkim staną na przeciw nim lepiej zbudowani, bardziej doświadczeni zawodnicy. Na pewno na plus dla West Bromu jest zakontraktowanie Ivanovicia, który da trochę spokoju i doświadczenia z tyłu, ale nie można zapominać, że jest on już po prostu wolnym zawodnikiem, a w obecnym trendzie piłkarskim środkowi obrońcy dość dużo muszą się ścigać z napastnikami, a w tym starciu tak naprawdę szybkościowo to on ma jedynie szanse z Jamesem.. który raczej będzie dogrywał za plecy na Richarlisona, Lewina czy ewentualnie Keana, który też jest szybki, a w drugiej połowie na tle zmęczonego przeciwnika będzie się wydawał jeszcze lepiej przygotowany biegowo.
Według mnie West Brom będzie musiało jeszcze parę kolejek poczekać aż zmierzą się z trochę słabszymi przeciwnikami i będą w stanie powalczyć o zwycięstwo. W tym meczu po prostu Everton przewyższa doświadczeniem czy też jakościowo beniaminka i podejrzewam, że nawet nie uda się strzelić "honorowej" bramki.

Everton handicap -1.5 @2.47 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Man United - Crystal powyżej 4.5 różnych w 1 połowie @1.69
Manchester przyzwyczaił nas do ofensywnej gry, szczególne na Old Trafford. United powinno narzucić swój styl gry od początku, szybkie skrzydla i kontry na pewno w tym pomogą. Podejrzewam, że wynikna z tych sytuacji rogi i sytuacje bramkę. Mam nadzieje ze nie będzie tutaj żadnej kalkulacji z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Cóż wczoraj nie starczyło mi czasu aby polecić dubla Everton i Arsenal. Dziś mam więcej czasu więc mam trzy propozycje.

Chelsea - Liverpool

Co tu się rozpisywać Liverpool zagrał wesoły futbol z Leeds obrona z jednej i drugiej strony grała na pół gwizdka. Gdyby nie Salah to ten mecz mógł się zakończyć podziałem punktów. Patrząc na składy to Chelsea najmocniej się według mnie wzmocniła w tym okienku transferowym. Moja propozycja na ten mecz to obie strzela i over 2,5 bramki. Patrząc na 3 mecze wczoraj to poza spotkaniem Arsenalu mieliśmy iście hokejowe wyniki.

Obie strzelą/ powyżej 2,5 1,80 STS // wynik końcowy 0:2 Jorginho karne w ten sposób to Ty możesz West Brom strzelać ośle !!!!!!

Southampton - Tottenham


Święci w poprzedniej kolejce zepsuli mi kupon przegrywając 0:1 z Crystal Palace. Jedna kontra ustawiła ten mecz. Z kolei Spurs przegrali również 0:1 z Evertonem W tym meczu idę w stronę Mourinho. W meczu z Evertonem Spurs mieli sytuację aby wyrównać ale razili ogromną nieskutecznością. Obie drużyny potrzebują punktów. Patrząc na h2h to Święci są faworytem. Liczę na przebudzenie Spurs.

Spurs DNB 1,7 STS // wynik końcowy 2:5 dr-joint dr-joint dzięki za wsparcie. Twoje słowa dały mi do zrozumienia słuchać siebie nie innych. Pozdro

Newcastle - Brighton


Mecz między Srokami, a Mewami. Można humorystycznie zapytać kto komu oko wydłubie. Sroki w poprzedniej kolejce zepsuły mi kupon wygrywając z mizernym West Ham 0:2. Z kolei Brighton uległo Chelsea 1:3 mimo, że oglądałem tylko skróty to Brighton na własne życzenie ten mecz przegrało. Patrząc na h2h za wiele bramek w tych spotkaniach nie padało. Liczę jednak, że Brigton strzeli tą jedną bramkę bo ma kim !!

Brigthon strzeli 1,40 STS // wynik końcowy 0:3 12 min i już było 0:2. Za tydzień Mewy grają z United.

To tyle z moich wypocin ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Cóż wczoraj nie starczyło mi czasu aby polecić dubla Everton i Arsenal. Dziś mam więcej czasu więc mam trzy propozycje.

Chelsea - Liverpool

Co tu się rozpisywać Liverpool zagrał wesoły futbol z Leeds obrona z jednej i drugiej strony grała na pół gwizdka. Gdyby nie Salah to ten mecz mógł się zakończyć podziałem punktów. Patrząc na składy to Chelsea najmocniej się według mnie wzmocniła w tym okienku transferowym. Moja propozycja na ten mecz to obie strzela i over 2,5 bramki. Patrząc na 3 mecze wczoraj to poza spotkaniem Arsenalu mieliśmy iście hokejowe wyniki.

Obie strzelą/ powyżej 2,5 1,80 STS

Southampton - Tottenham

Święci w poprzedniej kolejce zepsuli mi kupon przegrywając 0:1 z Crystal Palace. Jedna kontra ustawiła ten mecz. Z kolei Spurs przegrali również 0:1 z Evertonem W tym meczu idę w stronę Mourinho. W meczu z Evertonem Spurs mieli sytuację aby wyrównać ale razili ogromną nieskutecznością. Obie drużyny potrzebują punktów. Patrząc na h2h to Święci są faworytem. Liczę na przebudzenie Spurs.

Spurs DNB 1,6 STS

Newcastle - Brighton

Mecz między Srokami, a Mewami. Można humorystycznie zapytać kto komu oko wydłubie. Sroki w poprzedniej kolejce zepsuły mi kupon wygrywając z mizernym West Ham 0:2. Z kolei Brighton uległo Chelsea 1:3 mimo, że oglądałem tylko skróty to Brighton na własne życzenie ten mecz przegrało. Patrząc na h2h za wiele bramek w tych spotkaniach nie padało. Liczę jednak, że Brigton strzeli tą jedną bramkę bo ma kim !!

Brigthon strzeli 1,40 STS

To tyle z moich wypocin ;)
Tottenham? Żart nie wąski! XD Postawiłem na nich w lidze europy jak grali z jakimiś plackami z bułgarskiej za dosyć duże stawki jak na mnie, a dokładniej to Tottenham over 2,5 i ogólny over 3,5 i gdyby nie cud i 2 czerwone kartki dla gospodarzy to straciłbym sporo, a tak przy stanie 1:2 dla Spurs zamknąłem nawet z minimalnym zyskiem. Dlatego nigdy więcej na nich nie postawie ani grosza i innym radze to samo.
 
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Southampton - Tottenham over 2.5 @ 1.99 fortuna
Tottenham 2X w 1 połowie @1.55 fortuna

Mecze pomiędzy tymi drużynami zazwyczaj kończyły się powyżej dwoma bramkami, przynajmniej w poprzednich latach. Jedna i druga ekipa nie zaczela zbyt dobrze rozgrywek. Tottenham musi zacząć strzelać bramki, potrafią konstruować akcje, ale brakuje wykończenia. Southampton natomiast nie prezentuje się dobrze na tyle w obronie, żeby całkowicie spowolnić ofensywę Spurs. To samo Tottenham w obronie, nie są zbyt pewni w tym elemencie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Tottenham? Żart nie wąski! XD Postawiłem na nich w lidze europy jak grali z jakimiś plackami z bułgarskiej za dosyć duże stawki jak na mnie, a dokładniej to Tottenham over 2,5 i ogólny over 3,5 i gdyby nie cud i 2 czerwone kartki dla gospodarzy to straciłbym sporo, a tak przy stanie 1:2 dla Spurs zamknąłem nawet z minimalnym zyskiem. Dlatego nigdy więcej na nich nie postawie ani grosza i innym radze to samo.
Może i żart, ale ta drużyna ma potencjał musi się tylko przebudzić. Takie jest moje zdanie. Święci wielkiej piłki nie grają. Oglądałem ich mecz z Crystal i żenada. Leeds by lepiej zagrało.
 
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Witam, po 10 latach przerwy.

Na dziś idę w strone dubla

Southampton – Tottenham
typ: 1
kurs: 3.30 @totalbet

Święci nie są gwarantem wygranej, co zaznaczam na wejściu. Jednak patrząc na forme Tottenhamu i fakt, że grali w LE w tygodniu to Soton ma tutaj niezłą szanse do wykorzystania. Zaliczyli falstart z Crystal Palace, ale po wczorajszej wtopie United można uznać, że te Crystal Palace to nie są znowu takie ogórasy do lania. IMO remis lub wygrana Soton nie będzie żadnym zaskoczeniem. W spotkaniu z Evertonem ekipa Mou grała przynajmniej w drugiej połowie jakąś totalną żenadę.

Licester - Burnley
typ: 1
kurs: 1.67 @totalbet

Lester dobrze weszło w sezon. Vardy znów imponuje skutecznością jednak typ opieram na osłabieniu rywali. Wiadomo nie każda ekipa e PL to Manchester City. Burnley jest solidne jednak bez 4 podstawowych graczy może mieć ogromne problemy. Dając wiarę internetom nie zagra m.in. kapitan Mee, Cork, Gudmundson i Barnes. To będzie strata jakości, która z taką kadrą jaką ma Burnley musi być widoczna.

Pozdro
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dzisiaj Aston Villa podejmie u siebie Sheffield. AV nie rozegrało jeszcze meczu ligowego, będzie to ich inauguracja i fajnie, że na własnym obiekcie. Lwy dokonały paru fajnych wzmocnień co pokazuje, że w sezonie 20/21 nie chcą się bić o utrzymanie do samego końca tylko spokojnie zajmować miejsce w tabeli dające spokój. Największą "gwiazdą" zakupową jest bez wątpienia Ollie Watkins kupiony za 30 mln €, który w poprzednim sezonie strzelił aż 25 bramek w Championship co finalnie przełożyło się na drugie miejsce w klasyfikacji strzelców i zabrakło mu tylko jednej bramki do zajęcia pierwszego miejsca. Anglik już zadebiutował w barwach AV w ramach EFL Cup i strzelił swojego pierwszego gola. Kolejnymi nabytkami są Traore z Lyonu, Martinez z Arsenlu i Cash z Nottingham Forest - ogólnie Lwy wydały aż 82 mln € na tych czterech zawodników, a poza nimi udało się także sprowadzić do klubu na zasadzie wolnego transferu Hogana z Birmingham, który strzelił w poprzednim sezonie 9 bramek oraz Greena będącego bez klubu od stycznie tego roku. Dziwi mnie tylko fakt, że trener Smith nie ściągnął jak do tej pory żadnych obrońców poza Cashem, ponieważ defensywa AV była drugą najgorszą w sezonie 19/20 w Premier League - no chyba, że liczy na Martineza, który wybroni większą ilość piłek lecących do bramki od Heatona i Reiny. Dzisiaj do dyspozycji Anglik ma w zasadzie całą kadrę poza trzema zawodnikami, którzy są kontuzjowani od początku tego roku, więc jest to bez znaczenia.
Po drugiej stronie boiska stanie Sheffield, które według mnie w ubiegłym sezonie zajęło zbyt wysokie miejsca jak na swoje możliwości. Podejrzewam, że w obecnej kampanii ciężko będzie im powtórzyć taki sukces jakim bez wątpienia jest 9 miejsce i zaledwie 5 punktów straty do Tottenhamu, który zajął miejsce dające granie w kwalifikacjach do LE. Szable nie dokonały tak "spektakularnych" wzmocnień jak AV, wydali w tym okienku 30 mln € z czego aż 20 mln € przeznaczyli na bramkarza Ramsdale, który w ubiegłym sezonie bronił barw Bournemouth i w 37 meczach Premier League zanotował tylko 5 meczy bez straconej bramki, a w pozostałych 32 meczach wyjmował piłkę z siatki aż 62 razy - także chyba też nie powinno się po tym zawodniku oczekiwać, że będzie wygrywał/remisował mecze Szabli. Problemem drużyny Sheffield było bez wątpienia w ubiegłym sezonie strzelanie bramek, ponieważ udało im się zmieścić futbolówkę zaledwie 39 razy w bramce przeciwnika, co daje zaledwie jedną strzeloną bramkę na mecz ligowy. W okienku transferowym do tej pory nie ściągnęli żadnego bramkostrzelnego zawodnika, mają na to jeszcze co prawda 2 tygodnie, ale na dzień dzisiejszy nadal będą mieli problem w ofensywie. Drużyna prowadzona przez trenera Wildera przegrała w pierwszej kolejce z Wolves nie strzelając żadnej bramki, w środku tygodnia zagrali mecz w ramach EFL Cup, który przegrali po rzutach karnych z Burnely, a w samym meczu oddali tylko 5 strzałów celnych na bramkę.
W mojej opinii aktualnie AV ma więcej jakości w swoich szeregach, a Sheffield do czasu jak nie dokona porządnego wzmocnienia linii ataku to nadal będą się męczyć ze strzelaniem bramek i po raz drugi zdobycie tak małej ilości bramek może nie wystarczyć na osiągnięcie pozycji w tabeli ligowej dającej utrzymanie. Dzisiaj stawiam na gospodarzy, którzy u siebie nie powinni mieć zbyt dużych problemów w pokonywaniu tego typu przeciwników, dodatkowo Szable w meczach wyjazdowych grają po prostu słabo.

Aston Villa @2.70 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna Anglia, Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Wolverhampton - Manchester City
Typ: Manchester City over 1,5 goli
Kurs: 1.54

Bukmacher: Unibet
Wynik: Manchester City już przed pierwszym meczem ma stratę 6 punktów do Liverpoolu i nie sądzę, żeby mieli się już potknąć. Co można powiedzieć o City. Żadnego meczu towarzyskiego nie rozegrali, ostatni mecz ponad miesiąc temu przegrany w Lidze Mistrzów z Lyonem. W jakiej są formie? Na pewno dobrej. Guardiola wiedział co robi dając tyle odpoczynku swoim podopiecznym, a później stawiając na spokojny trening. W poprzednim sezonie, co ciekawe oba spotkania wygrała drużyna Wolves, 2:0 na wyjeździe i 3:2 dla siebie. Pep na pewno wyciągnął wnioski z porażek. A Wolverhampton? Dobrze weszli w sezon ligowy, wygrywając w pierwszej kolejce 2:0 na wyjeździe z Sheffield Utd. Ciężko mi dać więcej statystyk z prostego względu. To jest pierwszy ligowy mecz City, drugi Wolves. Nie wiadomo na co tak naprawdę stać te zespoły. Jednak znając siłę i potencjał Obywateli, skłaniam się ku temu, że powinni to spotkanie wygrać, a co bardziej mnie interesuje, strzelić przynajmniej 2 gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom