>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Przed nami druga kolejka Ligue 1, oto spotkania wraz z kursami ( Bwin )

Zapraszam do analizowania, komentowania i wyrażania swojego zdania na temat w/w spotkań. Mam nadzieję że razem &quot;rozpracujemy&quot; tą kolejkę ;)
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Mecz: Lille - Le Mans
Typ: 1 ⛔
Mecz drugiej kolejki Ligue 1 pomiędzy zespołami Lille oraz Le Mans. Gospodarze dzisiejszego meczu rozpoczeli sezon od bezbramkowego remisu z Nancy na wyjeździe. W poprzednim sezonie Lille zajęło 7 miejsce z dorobkiem 57 pkt. Na własnym obiekcie wygrali 8 razy, 7 meczy zremisowali, a 4 przegrali. Przed nowym sezonem z klubu odeszło dwóch kluczowych zawodników jakimi byli Makoun oraz Lichtensteiner. Tego pierwszego dało jednak zastąpić się kupionym z Villarreal Mavubą. W zespole Le Mans zaszły bardzo duże zmiany przed nowym sezonem. Z klubu odeszło wielu dobrych i podstawowych zawodników, m.in.: Romaric, Matsui, Marko Basa, Stephane Sessegnon, Tulio de Melo, Jean Calve oraz Hassan Yebda. Na ich miejsce sprowadzono F.Thomas, F.Strömstad oraz T. Helstad. W pierwszym meczu piłkarze Le Mans przegrali na własnym obiekcie 1:0 z Lorient. Zeszły sezon klub zakończył na 9 pozycji z 52 pkt na koncie. Na boiskach rywali 5 razy wygrali oraz zremisowali, a 9 razy przegrali. W tym sezonie może być trudniej o poprawę tego wyniku, ze względu na sprzedaż podstawowych graczy. W poprzednim sezonie Lille wygrało na własnym obiekcie 3:1 i w dzisiejszym meczu również spodziewam się pewnej wygranej gospodarzy.
Wynik: 1-3 ⛔
 
drabcio 0

drabcio

Użytkownik
AS Saint-Etienne - FC Sochaux-Montbéliard
Typ:1 / [hc 0-1] 1
AS Saint-Etienne mimo optycznej przewagi nie wywieźli ze Stade Nungesser nawet punktu. Brakło przede wszystkim skuteczności napastnikom Laurenta Roussey. Powetować sobie tą porażke powinni już w najbliższym spotkaniu, podejmować będą bowiem Sochaux, które uległo tydzień temu na własnym obiekcie beniaminkowi z Grenoble.
Trzy dni po niespodziewanej porażce z Grenoble trener przyjezdnych Francis Gillot w wywiadzie skomentował to spotkanie. Jego zdaniem drużyna nie zagrała źle, a bramki stracone w ostatnich były wynikiem indywidualnych błędów. Jednocześnie skrytykował swoich zawodników za brak koncentracji w ostatnim fragmencie meczu. Moim zdaniem jednak i przygotowanie fizyczne do sezonu nie jest jeszcze u tej ekipy na odpowiednim poziomie.
Wszystkie braki z pewnością zostaną obnażone już w najbliższą sobotę. Nie tylko statystyki przemawiają za gospodarzami. Moim zdaniem to najpewniejszy typ w tej kolejce. Zanosi się na zwycięstwo nawet z handi.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Saint Etienne-Sochaux
Typ: 1
Kurs : 1,85 ✅✅WYNIK 2:1✅✅


Na Stade Geoffroy-Guichard gospodarze jakim sa piłkarze Saint Etienne podejmą zespół Sochaux. Moim zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, których bardzo ciężko jest ograc na własnym boisku i mało komu to się udaje w całym sezonie ligowym. Większych braków w składach obu zespołów nie ma. Gospodarze są podrażnieni meczem z 1 kolejki i wyjazdową porażką 0:1 z Valenciennes. Sochaux w poprzednim sezonie dzielnie walczył do końca o utrzymanie w elicie ostatecznie się udało. Uważam że gospodarze
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Olympique de Marseille vs AJ Auxerre
Typ: 1
Kurs: 1,5 Bet-at-home.pl
Gracze ze Stade Velodrome mają coś do udowodnienia, co nie udało się w poprzednim sezonie przez słaby start. Atakują mistrza kraju, mocne stwierdzenia, jednak sądze, że wygrana jest możliwa, a do tego potrzeba zwycięstw z średniakami, jakim niewątpliwie jest AJA. Oczywiście OM nie są faworytem rozgrywek, ale 2 miejsce myślę, że bez większych komplikacji zdobędą. AJA jak wspomniałem jest średniakiem, aspiracje jak każdy team mają duże, ale miejsce 8-10 to max co osiągną w tym sezonie ???? Do tego rozgoryczenie po ostatnim meczu Les Marseillais zremisowanym 4:4 doda im więcej siły. Dzięki za dodanie kilku zdań do mojego typu. Ja pragnę jeszcze dorzucić słówko na temat transferów. Póki co strata Nasriego jest nieodczuwalna, za pieniądze z jego sprzedaży udało się pozyskać Hatem Ben Arfę, który gra równie pięknie co Nasri w poprzednich latach, oraz kilku graczy aby zapełnić lukę w drużynie i skompletować pełny, równy skład. Idealne posunięcie Pape Dioufa na polu transferowym ????
 
S 0

saviola07

Użytkownik
Olympique de Marseille vs AJ Auxerre
Typ: 1
Kurs: 1,5 Bet-at-home.pl

Gracze ze Stade Velodrome mają coś do udowodnienia, co nie udało się w poprzednim sezonie przez słaby start. Atakują mistrza kraju, mocne stwierdzenia, jednak sądze, że wygrana jest możliwa, a do tego potrzeba zwycięstw z średniakami, jakim niewątpliwie jest AJA. Oczywiście OM nie są faworytem rozgrywek, ale 2 miejsce myślę, że bez większych komplikacji zdobędą. AJA jak wspomniałem jest średniakiem, aspiracje jak każdy team mają duże, ale miejsce 8-10 to max co osiągną w tym sezonie ???? Do tego rozgoryczenie po ostatnim meczu Les Marseillais zremisowanym 4:4 doda im więcej siły.
Zgadzam się z typem jak najbardziej. Dodam, że gracze Marsylii w tym spotkaniu zagrają bez swojego kapitana Lorika Cany, który w meczu z Brann Bergen doznał kontuzji palca u nogi. Jednak w mocnym personalnie składzie i meczu tylko z sredniakiem ligi AJA (taka jest prawda niestety) nie będzie to duże osłabienie i nie powinno przeszkodzić w zwycięstwie co najmniej 2 bramkowym. Po bramce powinnien strzelić Niang i Cissé i dać upragnione zwycięstwo kibicom czego brakło w poprzedniej kolejce.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Olympique Marsylia-AJ Auxerre
Typ: 1
Kurs : 1,55 ✅✅WYNIK 4:0✅✅


Na Stade Velodrome przyjeżdza dzisiaj &quot;polski&quot; zespół Auxerre. W pierwszej kolejce Marsylia zremisowała pechowo 4:4. Po czwartkowym meczu w PUEFA i wyjeździe do Norwegii urazu doznał kapitan Marsylczyków Lorik Cana i dzisiaj nie wystąpi. Ponadto z kluczowych graczy zabraknie w dzisiejszym mecz Valbueny i Rodrigueza. Jednak kadra OM została dobrze wzmocniona przed obecnym sezonem i nawet takie braki da się wypełnic. Gospodarze największą siłą dysponuja w ataku co pokazali już w meczu z Rennes strzelając cztery gole. Trener Eric Gerets po czwartkowym meczu był bardzo zadowolony ze swoich zawdoników wypowiadając takie oto słowa &quot;Chcieliśmy strzelić gola i ta sztuka nam się udała. Po drugie, nie straciliśmy gola. Mieliśmy ponad 60% posiadania piłki i kontrolowaliśmy mecz taktycznie. Jestem bardzo usatysfakcjonowany takim wynikiem i bardzo szczęśliwy z dyspozycji, jaką pokazali moi gracze&quot;.
Zespół Auxerre wiele traci na swojej wartości w meczach wyjazdowych, a na Stade Velodrome Marsylie jest bardzo ciężko pokonac;) Siła ofensywna gospodarzy jest ogromna i powinna zostac dzisiaj wykorzystana.

Kadry zespołów na dzisiejszy mezc

▶Olympique Marsylia
Bramkarze: Mandanda, Riou
Obrońcy: Taiwo, Hilton, Erbate, Bonnart, Civelli, Zubar
Pomocnicy: Cheyrou, Zenden, Kaboré, M&#39;Bami, Ziani, Ben Arfa
Napastnicy: Niang, Cissé, Grandin, Koné

▶AJ Auxerre
Bramkarze: Riou, Sorin
Obrońcy: Hengbart, Coulibaly, Mignot, Grichting, Popov
Pomocnicy: Lejeune, Dudka, Pedretti, Chafni, Jasse, Langil, A. Traoré, Narri
Napastnicy: Oliech, Quercia, Jeleń

Marsylczykom w ostatnich sezonach bardzo dobrze się grało z Auxerre gdzie u siebie wygrali te mecze kolejno 2:1 3:1 1:0. Mając za sobą kibiców i większe możliwości uważam ze gospodarze zdobęda 3pkt zaczynając marsz po mistrza ????
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Mecz: FC Lorient-Olympique Lyonnais
Typ: over2,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betgun
Lyon wygrał już mecz w tej rundzie powyżej 2,5 bramki, było to kolejke temu. Gospodarze w kolejkę temu też odnieśli zwycięstwo skromne 1-0 z Le Mans. Uważam że mecz zakończy sie overem, ponieważ goście mają mocną ekipę i są w stanie wygrać 3-0, ale może być też tak że gospodarze dadzą radę cos ustrzelić a jestem pewein że Lyon wygra ten mecz dlatego uważam że będzie over. Pamętajmy że w drużynie gości ma kto strzelać bramki kolejkę temu zdobył 2 gole Benzema i dziś też powinien coś strzelić.

Tak wyglądały wyniki Lorient z Lyonem
Lyon Lorient 2-0 2007/2008
18.08.07 Lorient Lyon 2-1 2007/2008
10.02.07 Lyon Lorient 1-0 2006/2007
16.09.06 Lorient Lyon 1-3 2006/2007
27.07.02 Lyon Lorient 5-1 2001/2002
23.03.02 Lyon Lorient 2-0 2001/2002
17.11.01 Lorient Lyon 0-3
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Mecz: FC Lorient-Olympique Lyonnais
Typ: X/Lyon (Połowa/Koniec spotkania)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betfair
Już sporo o tym meczu zostało napisane... Dlatego też ja tylko powielę kilka informacji bo nic innego do głowy mi nie przychodzi... Tak więc Lyon w pierwszej kolejce ograł spokojnie 3:0 na własnych &quot;śmieciach&quot; ekipę Toulouse... Jednak nie był to Lyon z poprzedniego sezonu takie przynajmniej miałem wrażenie... Był to Lyon grają jak przed 3 - 4 laty, czyli ofensywnie, efektownie a co najważniejsze efektywnie... Nowy trener widocznie wpoił na dobre zawodnikom swoją filozofię gry i wygląda to dobrze... Lorient zaś nieoczekiwanie pokonało w meczu wyjazdowym Le Mans 1:0 po wykorzystanym w 58 minucie rzutem karnym... Jednak mecz był bardzo wyrównany i remis zapewne nie skrzywdziłby żadnej z drużyn... Jak widać Lorient nie zamierza w tym sezonie sprzedać łatwo skóry co pokazali już w pierwszej kolejce... Sądzę, że przeciwko Lyonowi nastawią się bardziej defensywnie i będą czekali na dogodne okazje do kontrataku... Takie ustawienie na pewno nie ułatwi życia Lyonowi który atakować &quot;musi&quot; bo przecież mierzą ponownie w majstra więc takie mecze wygrywać należy... Dlatego też tak a nie inny typ bo prędzej czy później Benzema i spółka obronę gospodarzy przełamią a przy zmotywowanej drużynie Lorient prawdopodobne jest, że będzie to raczej później...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bardzo dobry mecz Marsylii która rozbiła Auxerre aż 4:0 oglądałem cały mecz i naprawdę gra podopiecznych Geretsa mogła się podobac. Grandin i Zenden chwilkę po wejściu na boisku strzelają piękne bramki, kapitalny w środku pola M&#39;Bami, cała formacja obrona bez zastrzeżen. Dynamiczni dwaj boczni pomocnicy Ben Arfa i Ziani oraz bardzo aktywny kapitan zespołu Niang. Auxerre nie grało do pewnego momentu źle ale jak dostali bramki to odechciało im się grac. Fatalnie spisywał się obrońca Grichting, jeśli chodzi o polaków, Darek Dudka jeden z lepszych zawodników Auxerre zaś Irek Jeleń poza jednym ładnym strzałem, bezbarwny. Marsylia pokaże jeszcze na co ją stac...
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Temat już raczej ciągnięty nie będzie, jako że OM - AJA to był ostatni mecz 1. kolejki Ligue1. Nie widziałem meczu, łączę harczało pod wieczór i nie mogłem obejrzeć, jednak po wyniku i krótkim opisie Sutka raczej potwierdzą się moje przemyślenia. Sprzedaż Nasriego wpłynęła tylko dobrze na zespół, nowi gracze pod skrzydłami Belga Geretsa od razu sie wpasowali w drużynę i moim skromnym zdaniem Marsylia jest jedyną drużyną francuską, która będzie walczyć w tym sezonie z Ol. Lyon - a być może nawet ich przegonią co jest bardzo możliwe sądząc po potencjalne graczy ????
pozdrawiam ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Podsumowanie 2 kolejki Ligue 1
Grenbole – Rennes 1:0

Lorient - Lyon 0:0
Marsylia – Auxerre 4:0
Lille - Le Mans 1:3
Nice - Nancy 2:1
Caen – Valenciennes 3:1
Nantes – Monaco 1:1
Saint-Etienne – Sochaux 2:1
Toulouse – Le Havre 2:1
PSG – Bordeaux 1:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom