>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [30.09.2021] - Czwartek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-09-19 o 21.03.15.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Antwerp - Eintracht Frankfurt
Typ: Michael Frey strzeli gola (nie zagrał od początku)
@2.95 TOTALbet

Od dłuższego czasu obserwuję tego dwudziestosiedmioletniego szwajcarskiego napastnika, i chcąc nie chcąc staje się on absolutny liderem zespołu. I to takim, bez którego nie byłoby komu strzelać. Frey jest obecnie liderem klasyfikacji strzelców belgijskiej Jupiler League, wyprzedzając o dwie bramki samego Paula Onuachu. Dziś przed nim dość trudne zadanie - pomóc drużynie wygrać z Eintracht Frankfurt. W ostatnim czasie piłkarze z Antwerpii pokazali, że stać ich na walkę z lepszymi od siebie. Tym bardziej spodziewam się dzisiaj zaciętej rywalizacji, w której końcowy rezultat jest trudny do przewidzenia. Będę jednak upatrywał bramek, a skoro po stronie gospodarzy ktoś ma strzelać, to właśnie Frey. Tym bardziej, że na ostatnich sześć meczów, w jakich grał, w pięciu zdobywał bramkę.
 
Ostatnia edycja:
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Antwerp/remis @1.90 Superbet szkoda że w samej końcówce

Dzisiaj na pierwszy ogień mecz pomiędzy Antwerpią a Frankfurtem. Eintracht w tym sezonie mocno poniżej poziomu z poprzedniego roku. Na 6 meczów w bundeslidze 5 remisów i jedna sroga porażka z BVB 5:2. Zarówno mecze wyjazdowe Frankfurtu jak i domowe pokazują, że nie są w stanie dominować w meczu, co pokazuje nawet ostatni mecz w LE z Fenerbahce - co prawda udało się dociągnąć remis ale Fenebahce zmarnowało w ostatnich minutach rzut karny.

Antwerpia u siebie dosyć stabilna, na pewno tak jak wyżej użytkownik Successful napisał - stać ich na walkę z teoretycznie "lepszymi" od siebie. Nie obserwuję AŻ TAK meczów drużyny z Belgii więc swój typ opieram bardziej na słabej formie Eintrachtu. Spodziewam się zatem wyrównanej gry i remisu 1:1.

Leicester win @1.68 Superbet nie wiem jak to skomentować xD Legia mogła to wziąć nawet 4:0, beka
Leicester -1 @ 2.80 Superbet

Odnośnie typowania tego meczu poczekam na pewno na ogłoszenie składów. Niemniej jednak Leicester powinno poradzić sobie z Legią grając nawet rezerwami. Różnica jakości ogromna. Co więcej Leicester aby zakwalifikować się do następnego sezonu do LM, moim zdaniem, musi położyć duży nacisk na LE i spróbować ją wygrać, gdyż walka o TOP4 w Anglii już jest poza zasięgiem. Legia jak na razie słabiutko w tym sezonie, odległe miejsce w ekstraklasie (co prawda dwa zaległe mecze ale nie jest powiedziane, że je wygrają), trochę szczęście w pierwszym meczu ze Spartakiem. Według mnie brak jakichkolwiek argumentów aby ten mecz przynajmniej zremisować.
 
Ostatnia edycja:
J 13,5K

janok

Użytkownik
Fenerbahce - Olympiakos obie strzelą gola: tak
1.72 STS

Co do tego meczu, to jedni i drudzy nieźle zaczęli zmagania w fazie grupowej. Grecy od zwycięstwa z Antwerp, Turcy od remisu we Frankfurcie. Gospodarze w sezonie 21/22, licząc ligę oraz europejskie puchary na 10 rozegranych spotkań w 9 strzelali przynajmniej jednego gola. Olympiakos na 11 meczów w 10 zdobywał bramkę w tym w siedmiu spotkaniach więcej niż jedną.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Antwerp vs Eintracht Frankfurt
Typ: Filip Kostić zanotuje asystę
Kurs: 3.00
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Również skupię się na tym meczu, ale na swoim ulubieńcu, jakim jest Filip Kostić. Najwidoczniej pogodził się ze swoim losem, że kolejne pół roku pozostanie we Frankfurcie. Zapewne znacie jego historie z niedoszłym transferem do Lazio, nie ma co o tym więcej przypominać. Jest zadanie do wykonania i jak widać Serb jest profesjonalistą. Maszyna Olivera Glasnera się rozpędza i pomimo remisowych wyników, wygląda to coraz lepiej. Jedną z głównych postaci ma być znów Filip Kostić i udowadnia to w ostatnich rywalizacjach. Ja celuje w jego asystę, ponieważ w SGE pojawił się rosły napastnik, do którego może grać piłki. Chodzi mi oczywiście o Samie Lammersie, który nigdy Andre Silvą nie będzie, ale powoli odnajduje się w niemieckich warunkach. Antwerp nie jest żadną potęgą, dlatego myślę, ze Orły strzelą 1-2 gole, a przy jednym z nich udział będzie miał nasz bohater. W każdym z ostatnich trzech meczów Serb popisał się asystą. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie podobnie.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Ciekawa historia z Kelechi Iheanacho. Zawodnik Leicester nie zagra w dzisiejszym spotkaniu z Legią, ponieważ kontrola graniczna wykazała nieścisłości w jego dokumentach.
 
K 620

karawan225

Użytkownik
Witam. Proponuję bardzo fajny zakład na dzisiejszy mecz Legia - Leicester, a mianowicie obie drużyny powyżej 1 żółtej kartki, kurs 2,65 w zakładach specjalnych bukmachera Fuksiarz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +620
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Liga Europy
Godzina 18:45
Napoli : Spartak
czerwona karta (nawet dwie )
kurs 4.20 /
ETOTO

Grupowi rywale Legii , liczę , że po porażce z Legią Spartak będzie mocno podrażniony i dziś postawi wszystko na jedną kartę aby zapunktować , wiadomo w Serie A jak i w Rosyjskiej Premier lig sporo czerwieni co oznacza że brutalnej gry nie brakuje i na to liczę w tym spotkaniu że nikt nogi nie odstawi , sędzią jest Słoweniec Iwan Kruzliak , ten pan również nie oszczędza się w pokazywaniu kartek w LE które sędziował w 28 meczach 154 żółtka 11 czerwonych no i jak tu nie zaryzykować w czerwień po wysokim jak dla mnie kursie ! :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +790
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Legia - Leicester
Typ: 2 (akurat tu miło było się pomylić ;))
Kurs: 1,60
Buk: Fortuna

Jakkolwiek w większości przypadków, kiedy gra Legia, byłem optymistą, tak dziś powodów do optymizmu nie mam za dużo. Po pierwsze jestem fanem Premier League i o sile Lisów nie trzeba chyba nikogo przekonywać, po drugie zaś Legia nie może złapać właściwego rytmu gry, formy i tak naprawdę to przed każdym spotkaniem jest wielką niewiadomą.

Choć Leicester w tym sezonie również nie zachwyca, to dochodzą słuchy, że Ligi Europy nie zlekceważy i Brendan Rogers wypuści taki skład, żeby i wilk był syty, i owca cała, a więc aby pozwolił na odniesienie spokojnego zwycięstwa niskim kosztem. Remis z Napoli sprzed dwóch tygodni o niczym nie świadczy, i aby myśleć dziś o jakichkolwiek punktach warszawianie musieliby zagrać ponad swoje możliwości.

Nie jest to zadanie z gatunku mission impossible, ale nie wydaje mi się, że w obliczu zgęstniałej atmosfery i ostatniej porażki po paradoksalnie jednym z lepszych meczów z Rakowem, dziś będzie niemiłosiernie ciężko.

Trener Michniewicz wypowiadał się w radiu o ogromnej dysproporcji w wartości składów, budżetów itp. i o tym, że w sporcie pieniądze nie grają, ale myślę, że zdaje sobie sprawę, że dziś poprzeczka będzie zawieszona niezwykle wysoko i każdy punkcik wyszarpany Anglikom będzie dla nas ogromnym sukcesem.

Niemniej jednak szykuje się kawał meczycha i trzymam kciuki za polski zespół ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Jędrzejczyk żółta kartka @2.75

Wiele idiotycznych fauli i kartek w jego wykonaniu. Kartka w każdym z czterech ostatnich meczów w europejskich pucharach. Dodatkowo w 6 ligowych meczach 3 kartki. Dzisiaj stawka duża a gorąca głowa i porywcze pomysły powinny owocować w kartkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom