>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [29.10.2020] - Czwartek

Status
Zamknięty.
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Hmmmm.
W czechach zawieszono rozgrywki. Nawet z treningami sa problemy. Moze byc problem dla czeskich druzyn z normalnym prxygotowaniem sie do meczow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
C 152

Chiron155

Użytkownik
Zdarzenie: Milan - Sparta Praga
@1,4 Milan wygra + ilość goli under 6,5. UNIBET

Milan jest w dobrej formie, mecz rozegrają u siebie. Pomimo zakażenia głównego bramkarza powinni wygrać tracąc jedną bramkę max. Na tą chwilę nie ma dodatkowych zakażeń, zakładam, że wyjdą w pełni zmotywowani aby nałapać punktów na niepewne czasy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 21

zet

Użytkownik
Rozważam granie Rangersów z handi. Do złapanie za jakieś 2,40. Do Szkocji nie polecieli Tiba (mózg drużyny), Kamiński (podstawowy skrzydłowy), Czorny (podstawowy środkowy obrońca) oraz Butko (być może zagrałyby na prawej obronie). Kurs póki co zadowalający
 
Ostatnia edycja:
Tiuter45 0

Tiuter45

Użytkownik
Zdarzenie: Slavia Praga - Bayer Leverkusen
Typ: Bayer Leverkusen kurs 2.00 STS

Bayer Leverkusen jest ostatnio w świetnej formie nie przegrał ostatnich 8 spotkań oraz ma 3 serie zwycięstw z rzędu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Kolejna promocja dnia. Over 2.5 rangers. Lech słaby oberwie minimum 3 bramki, polecam
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Widze ze bieda w temacie a dialog na temat meczy pucharowych sie nie klei, wiec pozwolilem sobie wkleic zaklad z mojego tematu aby upiekszyc temat.

Rangers win + Rangers Corners over 4.5 = 1.87 Bwin (1:0 , Rangers Corners 9) szkoda Lecha

Rangers - Lech Poznan G 21:00 I 29.10

Nie odkryje Ameryki piszac ze Rangers jest usiebie faworytem a kursy i tak polecialy i wciaz leca w dol, Jest to spowodowane ze Lech zagra oslabiony bez czterech zawodnikow; Jakub Kamiński, Bohdan Butko, Djordje Crnomarkovic, Pedro Tiba. Jest to spowodowane "eksploatacja" druzyny gdy na przyklad Steven Gerrard ma wybor bogactwa w druzynie prawie na kazdej pozycji. Lech fajnie zagral Benfica i rowniez mi sie podobala gra lecha, mimo ze mam takie wrazenie osobiste ze Benfica grala na 65% swoich mozliwosci ale to takie moje odczucia. W kazdym badzrazie szkoda ze lech jest nekany przez kontuzje bo zycze im dobrze i mogli by namieszac ale trudny mecz ich czeka w szkocki

Problem Lecha to kontuzje i sa ku temu przyczyny, waska karda nie zezwala na rotacje w skladzie i trzeba grac caly czas podstawowymi pilkarzami aby trzymac wynik a to kosztuje zmeczenie a co za tym idzie kontuzje w druzynie. To prowadzi do tego ze sypie sie gra w lidze, gdzie z oslabiona Cracovia przegrywali i to usiebie, jeszcze bedzie tak ze te puchary wyjda bokiem i odbije sie to na slabych wynikach w lidze, czego im nie zycze a jak chca grac w pucharach w nastepnym sezonie to trzeba w lidze tez zdobywac punkty.

Patrz na Rangers, spisuja sie bardzo dobrze w lidze od x czasu pokonali Celtic na wyjezdzie 2-0 do tego maja tak szeroka kadre ze Steven Gerrard rotuje skladem i w meczu Livingston dokonał aż pięciu zmian. Dzięki temu mógł oszczędzić kluczowych zawodników na kolejne spotkanie w Lidze Europy. Maja jedna kontuzje Nikola Katic a dwoch zawodnikow wraca, jeden po kontuzji drugi po kwarantanie przynajmiej tak wyczytalem na BBC Scotland. Mam takie wrazenie ze Rangers od kiedy podniosl sie z kolan to bardzo chce i zaznaczaja swoja obecnosc w Europie i narazie to im sie udaje majac co raz wiekszy apetyt.

Jezeli chodzi o rzuty rozne to w meczach Lecha zazwyczaj pada sporo rzutow roznych, srednia w lidze wynosi 12 na mecz, lech zezwala przeciwniką srednio na 5 rzutow roznych, mimo ze maja wieksze posiadanie w lidze. Ostatnie trzy mecze wyjazdowe w Lidze Europy to trzy rzuty rozne zdobywaly owiele slabsze druzyny niz Rangers czyli Hammarby (SWE) 3 oraz Apollon rowniez 3 a wezmy pod uwage ze lech mial wieksze posiadanie. Gdy te posiadanie tracil jak w meczu z Charleroi (BEL) to 7. Fakt ze w koncowce sie bronili aby awansowac i troche tych rogow po wpadlalo dla gospodarzy. Sadze ze Lech tutaj nie bedzie sie bronil, bo nie ma czego bronic, grali ofensywnie w ostatnim meczu i media ich po tym wystepie chwalily , wiec czekam rowniez na ofensywny mecz a Lech rownize ma wysokie posiadanie ale sadze ze przy pilce wiekszocs czasu beda Rangers ktorzy usiebie dobrze graja, wiec licze na ofensywny mecz.

Rangers napewno jest silniejsza druzyna niz Charleroi i w tym przypadku beda mieli wiekesze posiadanie co powinno zaowocowac minimum 5 roznymi, tutaj w lidze w Szkockiej zajmuja pierwsze miejsce pod wzgledem posiadania pilki 67.73 na mecz oraz zajmuja pierwsze miejsce w lidze pod wzgledem rzutow roznych 6.67 a srednio w ich meczach pada ponad 9 rzutow roznych.(Ogolnie)

Ale gdy popatrzysz na statystyke Rangers usiebie w domu to te statystykich wygladaja jeszcze bardziej imponujaco. W lidze usiebie na obecna chwile komplet wygranych na 6 meczy a bramki 16-0 z czego w ostatnich czterech meczach nie stracili gola a idac dalej Posiadanie ponad 71% z czego srednio 9 rzutow roznych w domu, patrzac na oslabionego Lecha nie bedzie im latwo przeciwstawic sie tm statystyka dlatego, powyzej 4,5 rogu czyli minimum 5 uwazam ze to powinno przejsc. Rowniez mozna zagrac na Kartki ponizej 2.5 dla Rangers, szkoci dostaja bardzo malo kartek w lidze czyli ogolnie, 0.83 najmniej w lidze na mecz a usiebie 0.67 prawdopodobnie jest to spowodowane dominacja nad przeciwnikiem usiebie.

Stawiam tutaj na druzyne o wiekszym potencjale ale nawet jezeli nie wspominac tutaj o potencjale to trzeba napisac to, ze mam wrazenie ze Rangers sa w lepszej kondycji fizycznej i bardziej wypoczeci a lech nekany kontuzjami z waska kadra dobrych zawodnikow jest nie widomą jak zniesie trudy meczu a gdzie jeszcze trzeba dodac forme gospodarzy plus to ze usiebie dobrze sie czuja. Z tego powodu stawiam na zwyciestwo plus wiecej jak 5 rogow ale mozna zmienic to na zolte kartki ponizej 2.5. W Bwin 1.91 z rogami a z kartami 1.82 (Wiecej zakladow nie przewiduje w tym tygodniu usiebie w temacie, ogolnie to mysle o zamknieciu tematu lub zawieszeniu ale chyba przetrwa do konca stycznia gdy skonczy sie konkurs)



W moim temacie jest jeszcze inny zaklad na Lige Europy, poprostu trzeba pokombinowac a nie kiedy zaryzykowac i zwiekszyc linie o 1 punkt ale nikogo do niczego nie na mawaim kazdy ma swoj rozum.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +248
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Fantastyczne typy powyżej, i nie gorsze analizy, chyba lecę po kredyt i atakuje grubo na Rangersów. Przypomnę tylko, że nie tak bardzo dawno temu, nic nie grająca Legia pojechała do Szkocji na mecz z Rangersami i stracili bramkę dopiero w 90 min meczu, a osłabiony Lech grał jak równy z równym z dobrze dysponowaną Benficą. Od siebie dodam, że wpadł mi fajny typ:

Granada - PAOK Over 6.5 kartek @3.30 (czerwona kartka=2)

W tej Lidze Europy może zdarzyć się wszystko, prawie jak w Ekstraklasie, jednak spróbujemy coś zagrać. Granada to jedna z moich ulubionych drużyn Hiszpańskich, która praktycznie nigdy Mnie nie zawodzi jeśli chodzi o kartki, grają głównie z kontry, bardzo skutecznie w defensywie i niezwykle ostro, zawsze łapią tych parę kartoników w meczu, w 1 kolejce LE 5 zawodników drużyny zostało napomnianych żółtymi kartami, może teraz nie będzie już tak kolorowo, ale drużyna gości może spokojnie pomóc w pokryciu tejże linii. Goście z Grecji w ostatnich spotkaniach pucharowych kartkowali odpowiednio: 2, 3, 4, i 5 żółtych kartoników, więc również nie odstawiają nóg. Pomóc może również w tym przypadku sędzia, Tiago Martins z Portugalii, który ma bardzo wysoką średnią jeśli chodzi o żółte kartki w tym sezonie, bo 5.75, a w całej karierze 5.24 żk, nie licząc oczywiście czerwieni i to we wszystkich rozgrywkach. Myślę, że możemy zobaczyć ostry mecz, obydwa zespoły dobrze kartkują, więc próbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
chyba lecę po kredyt i atakuje grubo na Rangersów. Przypomnę tylko, że nie tak bardzo dawno temu, nic nie grająca Legia pojechała do Szkocji na mecz z Rangersami i stracili bramkę dopiero w 90 min meczu, a osłabiony Lech grał jak równy z równym z dobrze dysponowaną Benficą.
Kolego Tarka , ja nie nawoluje nikogo do grania grubo na Rangersow , pozatym jakbys zagladal do mojego tematu to bys wiedzial ze jest cos takiego jak Money Management ale nie wiele wiesz, widzac po twojej wypowiedzi.

Co do daleszj twojej wypowiedzi do Rangers ktora grala z Legia , to Rangers byli o jeden poziom jak nie o dwa poziomy nizej od obecne druzyny, czyli twoje porownania mozesz wrzucic do kosza. Po drugie Benfica bawila sie z Leche-em grajac na 65% swoich moziliwosci, chyba ze jest taka slaba... ale to moje osobiste odczucie.

W sporcie kazdy ma szanse, nawet Lech ale ja stawiam na wiekszy potencjal gospodarzy, jezeli ty nie czytasz analiz to skad mozesz wiedziec.

Pozatym kolego Tarki ,jezeli lech zremisuje lub wygra ja nie zbiednieje w kontekscie swoich przychodow, zycze im dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Kolego Tarka , ja nie nawoluje nikogo do grania grubo na Rangersow , pozatym jakbys zagladal do mojego tematu to bys wiedzial ze jest cos takiego jak Money Management ale nie wiele wiesz, widzac po twojej wypowiedzi.

Co do daleszj twojej wypowiedzi do Rangers ktora grala z Legia , to Rangers byli o jeden poziom jak nie o dwa poziomy nizej od obecne druzyny, czyli twoje porownania mozesz wrzucic do kosza. Po drugie Benfica bawila sie z Leche-em grajac na 65% swoich moziliwosci, chyba ze jest taka slaba... ale to moje osobiste odczucie.

W sporcie kazdy ma szanse, nawet Lech ale ja stawiam na wiekszy potencjal gospodarzy, jezeli ty nie czytasz analiz to skad mozesz wiedziec.

Pozatym kolego Tarki ,jezeli lech zremisuje lub wygra ja nie zbiednieje w kontekscie swoich przychodow, zycze im dobrze.
Nic nie mam do Twojego typu , cieszę się , że pojawiło się mnóstwo argumentów przemawiających za typem. Pisaliśmy analizę w tym samym czasie i nie widziałem jeszcze Twojej wypowiedzi , chodziło mi o powyższe wypowiedzi , tudzież wypociny. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Lech slaby i ch...
Walimy pod korek bo kolega ma zlote info. Wiecej takich informacji
Dzieki
Żadnych informacji koleżko złoty nie mam bo nie jestem żadnym fryzjerem, jeśli interesowałbys się trochę piłka to wiedziałbyś, że rangersi mają zawsze full spine na le a gerrard to jest gość charakterny a nie jakaś piz.. I jego przemowy są dobitne, do tego pseudo obrona ofensywnego lecha który oberwie pierwsza brame to pewnie rzuci się już całkiem i oberwie kolejne to pewne jak śmierć i podatki, plus moje czucie ponad 20 letnie doświadczenie daje nam niesamowity typ, który dziś siada jak tata w mamę czyli over 2.5 gola rangersow a. Stawki każdy dobiera pod siebie chyba każdy wie ile jest w stanie postawić na dane zdarzenie. Dla mnie pewna kasa i dzielę się czuciem. Tydzień temu dałem pewniak na benfice a dziś to samo na rangersow, trzeba zarabiać na pewniakach, lepiej sam rzuć coś spoko a nie komentujesz, widzimy się wieczorem na zielono oczywiście.,z fartem
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Wiecie, rozumiecie...tak sobie czytam spokojnie wasze analizy i ja jednak uważam że Lech gola może bachnąć nie wykluczając jednocześnie jego porażki. Rangersi jak tak patrzę na ich spotkania nie grali również z jakimiś podobnie jak Kolejorz mocnymi ekipami. Galatasaray, Celtic..tylko z tymi...ok, na szkockie warunki obronę mają bardzo dobrą ale wszyscy doskonale wiemy jak Lech gra w pucharach. Idzie po prostu na żywioł. Osobiście obstawiłem na jednym kuponie zwycięstwo Szkotów a na drugim BTS. Ale dzisiaj tyle innych spotkań...
Dla mnie "fajne" mecze to:

Benfica-Standard L. TYP 1 8/10
Molde-Rapid W. TYP BTS 6/10
Roma-CSKA S. TYP 1 5/10
Antwerp-Tottenham TYP 2 5/10
Milan-Sparta Praga TYP over 2,5 4/10


Pozdrawiam wszystkich i życzę samych wygranych!/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Glasgow Rangers - Lech Poznań
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 2,90
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Podoba mi się typ użytkownika kamasutra10 na over 1,5 gola Lecha, a teraz kurs na ten typ jest jeszcze wyższy(u Lecha jest trochę kontuzji) i pomimo osłabień Lecha uważam, że można to zagrać. Oprócz tego typu podoba mi się również typ na rzut karny w meczu. Lech Poznań grał bardzo widowiskowo w eliminacjach do Ligi Europy. Pierwsze spotkanie w fazie grupowej z Benficą pokazało, że z naprawdę mocnymi rywalami Lech nie ma zamiaru się cofać grając na bezbramkowy remis tylko grają swoje, czyli odważnie, próbując stwarzać sobie okazje. Taka taktyka nie dała punktów w meczu z Benficą, ale dała dwie strzelone bramki i Lech pozostawił po sobie dobre wrażenie. Z Glasgow Rangers też trzeba zagrać odważnie, pasywna obrona nie zda egzaminu. Według mnie zobaczymy tutaj otwarty mecz, w którym sporo będzie się działo, a co za tym idzie będzie szansa na rzut karny. W spotkaniu Lecha z Benficą rzut karny był już podyktowany właściwie na samym początku i widzę duże szanse na to, że w tym meczu też zobaczymy karnego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +104
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Rangers - Lech 1:0 (9-5 RR)
powyżej 10,5 RR Fortuna


2. kolejka Ligi Europy, nasz jedynak w Europie Lech Poznań pojechał do spotkanie do Szkocji. Faworytem są gospodarze, ja już nie raz powtarzałem, że unikam grania przeciwko swoim drużynom i jeżeli już gram takie spotkanie to staram sie szukać innych opcji niż tradycyjne 1x2, a w tym spotkaniu postanowiłem przyjrzeć się rzutom rożnym. Kolejorz od dłuższego czasu kojarzy mi się właśnie z ekipą, której sposób gry sprzyja nabijaniu sporej ilości cornerów, dzisiaj pewnie będą mieć mniej od Rangersów, bo to raczej oni będą prowadzić grę, ale kilkukrotnie na pewno wyjdą z kontrą, zresztą patrząc na Lecha w tym sezonie w pucharach nie sądzę, żeby trener Żuraw pojechał postawić autobus w Glasgow, raczej postawi na ofensywny styl. Teraz trochę statystyk, wybrałem tylko mecze, które oba zespoły grały w eliminacjach oraz już 1. kolejce grupowej Ligi Europy. Najpierw będzie ogólna liczba rzutów rożnych, a w nawiasie cornery nabite tylko przez Rangers oraz Lecha. Szkoci rozegrali do tej pory 4 mecze i kolejno zdobyli w nich 12 (8), 9 (5), 12 (6) i 11 (5), natomiast Lech swoją grę zaczął rundę wcześniej stąd 5 spotkań, w których padło 7 (6), 8 (5), 6 (3), 11 (3) oraz 15 (5). Widać, że rożnych więcej jest w meczach dzisiejszych gospodarzy i tak jak wspomniałem na początku to pewnie oni będą głównie prowadzili grę, ale Lech też na pewno coś od siebie dołoży, liczę, że linia 11 cornerów powinna zostać pokryta, ciekawie też wygląda zakład na minimum 5 rożnych Lecha po kursie ponad 2, ale wydaje mi się jednak, ze ogólna linia meczowa jest bezpieczniejsza i dlatego wybrałem tą opcję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ten Lech co ogrywal Fiorentine na wyjezdzie kilka lat temu to byl slabszy niz dzisiejszy Lech a Fiorentina to zespol bez porownania lepszy od Rangersow, wtedy byla liderem ligi wloskiej
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Rangers - Lech ; Po 45 Minutach nie zapowiada sie na bramki, Rangers nie ma pomyslu aby strzelic a Lech probuje ale na probach sie konczy, cos czuje ze skonczy sie 0:0 , na to wyglada, w over 2.5 trudno wierzyc po tym co widzielismy w pierwszej polowie. z ogranizowane i ostroznie graja obydwie druzyny w obronie.. - Fakt ze Lech moglby wygrac ten mecz bo szalu u gospodarzy to nie ma.
W 2 polowa lepsza do ogladania , szkoda lecha, 5 minut Lech zostal zepchniety i wystarczylo ale Lech mial swoje okazje . Ale Morelos, taki pilkarz przydal by sie lechowi :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom