>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Grand Prix Arabii Saudyjskiej [25 - 27 marca 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2022
1647872153924.png

Piątek, 25 marca:

#1 Trening ▶ 15:00
#2 Trening ▶ 18:00

Sobota, 26 marca:
#3 Trening ▶ 15:00
#Kwalifikacje ▶ 18:00

Niedziela, 27 marca:
#Wyścig ▶ 19:00

1647872296485.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Jeddah Corniche Circuit
Lokalizacja: Dżudda, Arabia Saudyjska
Pierwsze Grand Prix: 2021
Długość toru: 6.174 km
Liczba okrążeń: 50
Całkowity dystans wyścigu: 308.450 km
Rekord okrążenia: Lewis Hamilton (2021) - 1:30.734

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Hulkenberg zastąpi Vettela także w Grand Prix Arabii Saudyjskiej. Sebastian wróci do startów z Astonem dopiero od rundy w Australii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +710
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
W trakcie pierwszego treningu F1 na torze w Dżuddzie doszło do ataku rakietowego na placówkę Aramco zlokalizowaną około 15 kilometrów od toru.
Podczas 1. treningu Max Verstappen zgłaszał, że czuje smród spalenizny w aucie. Zespół zapewniał go, że to nic z bolidem.
Czyżby tym czymś był dym po tym, jak rakieta uderzyła w bazę Aramco (główny sponsor F1) w Dżuddzie (czyli mieście, w którym odbywa się wyścig...).

 
Otrzymane punkty reputacji: +835
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Kazdy zespol poprawi sie jeszcze do kwalifikacji. Ten tor jest zupelnie inny niz ten w Bahrajnie i wg mnie bardziej bedzie pasował Redbullowi. Wieksza czesc toru przejazdza sie z pedałem gazu w podłodze. Byki musza jeszcze popracowac nad jazdami z miekka mieszanka ale póki co sa blisco Leclerca na posredniej. Mimo ze oba trenengi padły łupem Charlesa to mysle ze Byki odrobia lekcje i kwalifikacje beda nalezały do Maxa

Verstappen wygra kwale
kurs 2 fortuna

Interesuje mnie tez duet Ferrari. Wg mnie roznica miedzy nimi bedzie sie zmniejszac i mimo faworyzowania Leclerca ja widze tu szanse dla Carlosa

Leclers - Sainz 2
kurs 3,27 fortuna
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Arabii Saudyjskiej - kwalifikacje, sobota 18:00
Perez
- Hamilton @ 1.70
Ocon - Ricciardo @ 1.65
Kurs: 2.81
Bukmacher: Betx
Analiza:

Red Bull ze wszystkich ekip wydaje sie, ze bedzie tutaj najmocniejszy i ze to wlasnie oni maja najwiecej tempa po piatku do wyciagniecia z bolidu. Perez od tego sezonu powinien juz byc znacznie blizej Verstappena i nie odstawac tak w kwalifikacjach. Kurs bardzo fajny dlatego gram bo Mercedes ma dalej duze problemy.
Nowy sezon, stary Ricciardo. Australijczyk ma wciaz klopot z szybkimi okrazeniami w kwalifikacjach. Przegapienie przez niego calej drugiej tury testow na pewno mu w tym nie pomoglo i widac, ze Daniel w dalszym ciagu ma problem z szybka jazda. Do tego jakos nie wierze w McLarena mimo, ze tutaj juz powinni byc mocniejsi wzgledem Bahrajnu. Alpine widze gdzies na granicy Q3 a Ricciardo nie zdziwi mnie jak przepadnie w Q1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3335
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dobry bet na lepsze miejsce Pereza od Hamiltona. Ja jeszcze przygladam sie parze Alonso - Magnussen. Duńczyk z Haasa miał problem z układem hydrulicznym i nieststy nie pojedził sobie w za duzo . Jednak była cało noc na dopracowanie ustawien, bedzie jeszcze P3 . Bolid Haasa co pokazał Szmacher sprawuje sie niezle i mysle ze Kevin zaprezentuje sie lepiej od zespolowego kolegi i pokusi sie tutaj o miejsce w pierwszej dziesiatce. Mysle ze stac go by byc tutaj przed zawodnikami Alpine

Alonso - Magnussen 2
kurs 2,72 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +269
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie wiem czy tylko mnie to kłuje w oczy ale zobaczcie kurs na pare Max-Checco. Mam co prawda pogrnego Maxa na wygraną ale kurs 8 na Pereza gdzie z kazdym treningiem jest blizej Holendra to chyba przesada, to na Sainza , od którego Perez moze być i wyzej w parze z Maxem jest 4 a tu taki kurs?. Tor jest szybki ale nie wybacza błędów, jadac na limicie wszystko moze sie zdarzyc, a Max juz przekonał sie rok temu ze tor jest zdradliwy a pedził by odebrac P1 Lewisowi i zaliczył dzwon. Wg mnie w kwalifikacjach mozemy miec niespodzianke i do walki o P1 moga sie włączyc i Perez i Sainz a moze ktos jeszcze. Wracajac do meritum Perez stracił do Maxa w 3 treningu 0,065 i wg mnie jest blisko a ten kurs wart ryzyka bo i Checco stać nawet na wygrana w kwalifikacjach i za mniejsza stawke musze sprobowac

Verstappen - Perez 2
kurs 8 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2619
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Oficjalnie: W GP Arabii Saudyjskiej wystartuje 19. kierowców. Haas potwierdził, że Mick Schumacher nie wystartuje w jutrzejszym wyścigu.

Ricciardo ukarany cofnięciem o trzy pola do wyścigu w Dżuddzie. Australijczyk zablokował Ocona na szybkim przejeździe w Q2.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: F1/GP Arabii Saudyjskiej
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wyścig
Typ: Charles Leclerc zwycięstwo
Kurs: 2.55⛔
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Nie ma co się łudzić, kto będzie dzisiaj walczył o zwycięstwo. Mercedesy są daleko z tyłu i Lewis Hamilton odrobi zapewne wiele pozycji, ale nie będzie w stanie zagrozić Red Bullom i Ferrari. Jego kolega ze stajni George Russell tylko w przypadku jakiejś poważnej kolizji z przodu ma szanse na zwycięstwo. To powoduje, że skupimy się na czterech kierowcach w czerwonych i granatowych barwach. Pobieram sobie wygraną Charlesa Leclerca. Po treningach i kwalifikacjach widać, że znajduje się w świetnej formie i z bolidu wyciąga maksimum. Oczywiście będzie musiał uporać się na starcie z Sergio Perezem, ale ma na to wiele okrążeń. Wydaje się, że w tempie wyścigowym Ferrari jest po prostu lepsze od Red Bulla, a stajnia spod czerwonego Byka miała swoje problemy w Bahrajnie. Wątpię, aby wszystko nagle po tygodniu funkcjonowało, jak należy i stawiam na drugie zwycięstwo Monakijczyka w tym sezonie F1. Typ może trochę zbyt oczywisty, ponieważ Jeddah Corniche Circuit jest nieprzewidywalny, ale kurs to dla mnie value, które warto spróbować.

Jakieś luźne przemyślenia:

Leclerc - Verstappen 1 @1.72 ⛔
Poniżej 16.5 sklasyfikowanych kierowców @1.40✅
AKO @2.41 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja narazie mysle nad takim dubletem

Magnussen - Norris 1
Ocon - Gasly 1
kurs ako 2,55 fortuna

W bolidzie Hassa jest spory potencjał i mysle ze Kevin nie wykorzystał go do tej pory, po czesci przez poczatkowe problemy. Mysle ze dzis przy dobrej strategii moga byc dobre punkty. Wg mnie McLaren jeszcze przez jakis czas bedzie miał problem w wyscigu podobnie jak wiekszosc aut z silnikiem Merca i im dłuzej potrwa ten wyscig tym beda wygladali gorzej
z drgiej pary stawiam na Alpine, które jest tu mocne i mysle ze moga miec mocne punkty. Gasly narzeka na samochód i zobaczymy czy w wyscigu nie odezwa sie problemy z podłogą
Szukam jeszcze czegos z dobrym kursem
 
Otrzymane punkty reputacji: +189
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Arabii Saudyjskiej - wyścig, niedziela 19:00
Typ: Liczba kierowców sklasyfikowanych - under 15.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na starcie wyscigu bedziemy mieli 19 kierowcow. Samochod Schumachera po sobotniej kraksie byl zbyt zniszczony aby mozna go bylo szybko odbudowac. Ja w przewidywanie wynikow sie nie pcham bo to totalna loteria przy tej konfiguracji toru. Moze zdarzyc sie totalnie wszystko i nic mnie nie zdziwi. Wybieram under kierowcow ktorzy dojada do mety. Jeden wypadek, jakis SC albo czerwona flaga moga spowodowac reakcje lancuchowa i kolejne incydenty. Licze na ciekawy wyscig i chaos na torze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1093
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Max - Perez 2 @ 2,23
ewentualni
Leclerc - Perez 2 @2,49
EDit: pech niestety. Szkoda Sergio.
Fortuna

Gram oba zskłady, ale większą stawką idę w ten pierwszy. Max wygląda tutaj nieźle, ale daleko od ideału. Sergio z każdą sesją był bliżej, aż w końcu pojechał idealne kółko i zdobył PP. Po kolizji Micka, Sergio poświęcił praktycznie cały ten czas przerwy, na analizę swojej jazdy i realizator dosyć często nam to prezentował. Jak widać przyniosło to efekt. Red Bull jest tutaj dalej nieco wolniejszy od Ferrari, ale różnica nie jest jakaś bardzo znaczna. Wiele rozegra się na starcie, bo zapewne obaj kierowcy Ferrari będą chcieli przed pierwszym zakrętem zrównać się z Checo i wziąć go w tzw "kleszcze" zanim zrobi się ciasno. Ten tor nie wybacza błędów, więc też nie spodziewam się jakiejś nadmiernej agresji kierowców Ferrari. Jeśli tylko Meksykanin nie opóźni startu, to powinien być przed kierowcami Ferrari i co najważniejsze przed Maxem, a o wyprzedzanie nie jest tutaj jakoś bardzo łatwo. Na tyk etapie sezonu pewne jest to, że bolid Sergio nie odstaje od bolidu Maxa tak jak było to w zeszłym roku. Jeśli tylko pojedzie bezbłędnie, a spokojnie go na to stać, to powinien dojechać na metę przed swoim kolegą z zespołu. Również wierzę w to, że przy dobrej taktyce RB są dzisiaj w stanie walczyć o zwycięstwo, bo na pewno aż tak mocno od Ferrari nie odstają. Na korzyść Meksykanina działa również to, że zapewne z kierowców za nim najbardziej agresywnie pojedzie Max i będzie naciskał na kierowców Ferrari co może trochę spowolnić całą trójkę na zakrętach i wtedy Checo będzie miał szansę odejchać na starcie.

Z luźnych przemyśleń :
Hamilton - Bottas 2 @1,75 Fortuna ( zagrałem to i chwilę później kurs spadł do 1,55, więc nie wiem, czy dalej warto, ale patrząc na problemu Lewisa i pozycję na starcie, to jest spora szansa, bo Valteri wygląda dobrze na początku sezonu)

obaj kierowcy Williamsa będą sklasyfikowani : Nie @2,02 Fortuna
Latifi nie wygląda tutaj zbyt pewnie. W pierwszej sesji kwalifikacji skończył na bandzie i również w sesjach treningowych zdarzały mu się błędy, a ten tor błędów nie wybacza, tak jak pisałem wyżej. Może być też jakaś awaria , jak to często bywa na początku sezonu, a jeszcze mamy Albona, który może popełnić jakiś błąd i bet będzie na plus

Ocon top 6 @2,45 Fortuna
W poprzednim sezonie Francuz był 4 na tym torze. Teraz kwalifikacje ukończył na 5 miejscu. Za nim jest Russell, którego bolid narazie jest zagadką. Wydaje mi się, że ten trudny tor naprawdę mu leży i warto spróbować po takim kursie. W Bahrajnie był 7, więc może tym razem zalapie się do top 6.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1087
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Charles Leclerc wygra wyścig @2.4 Unibet

Ja takiego zaufania jak koledzy do bolidów Red Bulla nie mam, wg mnie tam jest jeszcze sporo do poprawy i wciąż mogą być awaryjne. Ferrari ma przygotowany tu bolid znacznie lepiej, jedzie jak po sznurku i tu widzę przewagę Ferrari. Sporo się może wyjaśnić już na starcie, jeśli Charles wyprzedzi Pereza na pierwszym zakręcie, raczej wygranej nie odpuści, jeśli Perez się obroni zapowiada się ciekawy race, a wynik końcowy może się rozstrzygnąć dopiero na ostatnich okrążeniach.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Czy drugi raz z rzedu wygra Leclerc? Mnie sie cos wydaje ze nie. Redbull od poczatku postawił na długie przejazdy i cwiczyli sporo eksploatujac posredna mieszanke. Mysle ze ta opona moze byc tu kluczowa. Z drugiej strony jezeli bedą czeste dzwony to moment zjadu do Pitlane bedzie kluczowy i moze on przesadzic o wygranej. Patrzac na kursy oferowane na pierwszą czwórke najbardziej atrakcyjnie wyglada kurs na Carolsa Sainza. Cała czwórka jest blisko, bo w wysigu moze sie wiele wydarzyc. W tempie wyscigowym na tym torze Czerwoni wg mnie nie beda miec takiej przewagi, Byki sa tu zdecydowanie blizej i jezeli nie przekombinuja z ilośćą paliwa jak tydzien temu , bo chyba nikt nie wierzy w ten bajer z pompą paliwową ( w Kilerze to sie zepsała rzeczywiście ale nie w Hondzie ) to kto wie czy po wygrana nie siegnie tu Perez. Rok remu miał pecha moze los mu to wynagrodzi.

Ja postawie na wygraną i Sainza i Pereza w odpowiednich proporcjach

Sainz kurs 8
za mniejsza stawke

Perez kurs 3,75
za wyzsza stawke
oba STS
 
marti55 4,9K

marti55

BOSS
czerwona flaga TAK @1,75 STS⛔
najpewniejszy typ na dziś. Będą wypadki, stłuczki...trzeba będzie posprzątać tor. Jeszcze wczoraj @2,20 dawali.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom