>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1xbit pomoc w wypłacie

A 0

andrzej1406

Użytkownik
Witam , wpłacilem do 1xbit 0,027 eth a minimum to jest 0,05eth i niestety nie moge tych pieniedzy wyplacic dopoki nie dopłace do tych 0,05 eth (pisalem z supportem) , czy byłby ktos w stanie pomóc ,oczywiscie odpłatnie ,udostepnie konto jesli bedzie taka potrzeba.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Witam , wpłacilem do 1xbit 0,027 eth a minimum to jest 0,05eth i niestety nie moge tych pieniedzy wyplacic dopoki nie dopłace do tych 0,05 eth (pisalem z supportem) , czy byłby ktos w stanie pomóc ,oczywiscie odpłatnie ,udostepnie konto jesli bedzie taka potrzeba.
No ale jakiej pomocy oczekujesz? Support napisal co masz zrobic wiec doplac ta reszte i po problemie. Przeciez to tylko kilka stowek. A od siebie zalecem nie trzymac tam wiekszych pieniedzy bo bez zadnego powodu potrafia zamknac konto i skonfiskowac kase.
 
A 0

andrzej1406

Użytkownik
niestety nie ma takich pieniedzy daltego napisałem posta o pomoc ;)
Post automatycznie złączony:

Za pomoc dam 100zł jak tylko wypłace te eth ,które wpłaciłem , jesli jest ktos w stanie dopłacic brakujaca kwote to byłbym wdzięczny
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Andrzej, ale nawet jak doplacisz to i tak buk nie pozwoli Ci raczej wyplacic tych pieniedzy dopuki ich nie obrocisz.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Bo tutaj wszyscy mowia, ze rusek to zlodziej, oszust i gowno. A jak napiszesz, ze grasz i nie masz z nim problemow to powiedza, ze jestes wyslannikiem ruska i tez jestes oszust😁 Tak to dziala na tym forum😁
Tyle klamstw w jednym poscie :) nie wszyscy, wyrazenie "wszyscy" jest agresywne i uzywa sie go w celu wzmocnienia argumentu, ktory przewaznie jest klamstwem :) sam napisales, ze 1xbit Cie oszukal i przed nimi przestrzegasz... nawet w tym temacie napisales, zeby autor tematu liczyl sie z konfiskata srodkow i zamknieciem konta... To forum dziala tak, ze ludzie dziela sie swoimi doswiadczeniami a jak maja inne niz Twoje to klamia :) bo 99,9% negatywnych opinii o ruskim czyli 1/1000 to prawda a reszta to klamstwo :)
 
A 0

andrzej1406

Użytkownik
dobra Panowie ;) temat był inny niż wasze dyskusje ,zapytałem o pomoc , a otrzymałem dwie skrajne opienie na temat bukmachera nie poparte żadnymi dowodami , tak wiem mój wpis ze wpłacałem i wypłacałem też nie ma dowodu ,ale moge wrzucic screen z konta jesli bedzie taka potrzeba.Czy znajdzie jakaś dobra osoba ,która mi pomoże ? daje pełny dostęp do konta z racji tego ze przez najbliższe 2 tygodnie i tak nie uda mi sie samemu tego wypłacic dodaje od sb 100zł za pomoc
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Bo tutaj wszyscy mowia, ze rusek to zlodziej, oszust i gowno. A jak napiszesz, ze grasz i nie masz z nim problemow to powiedza, ze jestes wyslannikiem ruska i tez jestes oszust😁 Tak to dziala na tym forum😁
Ja gram od kilku miesięcy i nie mam absolutnie żadnych problemów kasa, momentalnie na koncie wypłaty do max 2 dni na koncie 😉 Bardzo polecam najlepsza, oferta pre i live jaka widziałem gdziekolwiek i bardzo dobre kursy 👍 No i super bonus reload piątkowy do 400zl max. Udało mi się raz, obrócić i 200zl wpadło dodatkowo z, bonusu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dobra Panowie ;) temat był inny niż wasze dyskusje ,zapytałem o pomoc , a otrzymałem dwie skrajne opienie na temat bukmachera nie poparte żadnymi dowodami , tak wiem mój wpis ze wpłacałem i wypłacałem też nie ma dowodu ,ale moge wrzucic screen z konta jesli bedzie taka potrzeba.Czy znajdzie jakaś dobra osoba ,która mi pomoże ? daje pełny dostęp do konta z racji tego ze przez najbliższe 2 tygodnie i tak nie uda mi sie samemu tego wypłacic dodaje od sb 100zł za pomoc
a czemu nie obstawiasz, zeby to rozmnozyc? limit 0? znajdz inna metode wplat (sprawdz czy sie da eth przetransferowac na inne coiny, dla ktorych jest wymagana mniejsza wyplata, niektore buki tak maja) i sprobuj wyplacic.
 
A 0

andrzej1406

Użytkownik
P przestrzalninja

No ale jakiej pomocy oczekujesz? Support napisal co masz zrobic wiec doplac ta reszte i po problemie. Przeciez to tylko kilka stowek. A od siebie zalecem nie trzymac tam wiekszych pieniedzy bo bez zadnego powodu potrafia zamknac konto i skonfiskowac kase.
a czemu nie obstawiasz, zeby to rozmnozyc? limit 0? znajdz inna metode wplat (sprawdz czy sie da eth przetransferowac na inne coiny, dla ktorych jest wymagana mniejsza wyplata, niektore buki tak maja) i sprobuj wyplacic.
nie moge tego roznożyć bo nie mam tych pieniedzy na koncie i nie ma jak dopłacic bo zwyczajnie w swiecie nie mam tyle kasy ,dlatego zalozyłem temat ;) nie mozna przetransfortować na inne coiny - sprawdziłem wszystkie opcje przed napisaniem tematu ;) Podwajam stawke temu ,kto mi pomoże daje 200zł czyli prawie połowe tego co wpłaciłem
 
Do góry Bottom