>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1xbet - zniknięcie pieniędzy z konta

M 3

matik111

Użytkownik
Witam,opisze dziś dziwna rzecz która wydarzyła się rano
Puściłem zakład na mecz NBA który oglądałem do około 3:30,po przebudzeniu o godzinie 6 postanowiłem sprawdzić czy zakład został rozliczony(taki nawyk) lecz zamiast całej kwoty zobaczyłem tylko końcówkę wygranej

Myślałem,ze to zwyczajny błąd przy rozliczeniu wiec wszedłem na live chat gdzie po sprawdzeniu konta konsultant powiedział mi ze przegrałem tą kwotę na automatach
Chyba nie muszę mówić ze tak nie było,odrazu napisałem do angielskiego i polskiego supportu,polski kazał pisać z angielskim a oni poprosili o zdjęcia dowodu osobistego i zgłosili sprawę do specjalistów.Aktualnie czekam na odpowiedz.
Sytuacja wydaje mi się o tyle dziwna ze wątpię żeby tajemniczy pan hacker czekał do rana aż usnę żeby włamać mi się na konto(i miał na to tylko 2h),korzystam tylko z internetu na telefonie,hasło mam inne niż na innych bukach.Wiele razy trzymałem tam większe kwoty przez dłuższy okres.Z drugiej strony firma 1xbet z roku na rok buduje sobie lepsza wiarygodność wiec wątpię żeby robili na moim koncie jakis przekręt.Nigdy nie miałem z nimi problemu,wszystko działało super.
Tak jak pisałem aktualnie czekam na informacje wiec jak coś dam znać
Miał ktoś podobna sytuacje,jeśli rzeczywiście na konto ktoś się włamał i oni wykryją to po IP to mogę liczyć na zwrot pieniędzy?
 
Do góry Bottom