>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1xbet zmieniony kurs na 1.01 oszustwo....

A 3

aru64

Użytkownik
Witam
Postawiłem zakład koszyków z handicapem po kursie 1.83
Zmieniono mi kurs na 1.01 z powodu ewidentnego błedu bukmachera.
Nie chcą mi go rozliczyć po 1.00...
Cytuje ich &quot;Dziękuję za oczekiwanie. Zgodnie z punktem 2.21 Regulaminu, jeżeli w podanych na stronie kursach został popełniony ewidentny błąd, zakład zostanie rozliczony po aktualnym kursie, zgodnym z danym markietem.&quot;
Ja: W takim razie chce anulować zakład. po kursie 1.01 nie będę ryzykował 170 PLN
1xbet &quot;
Proszę chwilę poczekać.
Jacek, 13:18, dzisiaj
Dziękuję za oczekiwanie, W danym przypadku zwrot zakładu nie jest przewidziany.
&quot;Wszystkie zakłady są udostępniane oraz aktualizowane na stronie według uznania zakładu bukmacherskeigo. W tym momencie dany zakład może być już niedostępny w ofercie, został on jednak postawiony i przyjęty. Zakład zostanie rozliczony zgodnie z protokołem meczu ze źródeł oficjalnych.
 
A 3

aru64

Użytkownik
Oszustwa nie ma, ale jestem w plecy 150 PLN z ich winy &quot;ewidentnego błędu&quot;
Do zamknięcia
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Oszustwa nie ma, ale jestem w plecy 150 PLN z ich winy &quot;ewidentnego błędu&quot;
Do zamknięcia
aru64 Opisz mi to jeszcze raz na maila, od A do Z
Faktycznie ma tu zastosowanie regulamin, ale chciałbym się upewnić, że dobrze zrozumiałem Twój przypadek.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
aru64
Rozumiem Twoje rozczarowanie, ale w takim przypadku nic nie poradzę ze względu na obowiązujący regulamin.
Przepraszam w imieniu 1xBet za zaistniałą sytuację.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A potem kolego z 1xbet piszesz, że to konkurencja podsyła wszystkie świnie i oczernia twoją super firmę na forach bez powodu. A Ty przepraszasz za obowiązujący regulamin ????
Po prostu stańcie się bardziej ludzką firmą, nie szukając dodatkowych diengów w regulaminach tworzonych ewidentnie przeciwko graczowi. Nie wspominam już o tych sprawach związanych z konfiskatą środków &#39;bo tak&#39;.
 
Do góry Bottom