>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Bukmacher 1xbet - wpłaty/wypłaty

G 683

gzjjr

Użytkownik
Wpłacał ktoś kartą Dipocket? Są jakieś opłaty czy jest tak jak z kartą Revolut, czyli zero opłat

G 683

gzjjr

Użytkownik
Próbował ktoś dzisiaj wpłacić kartą revolut? Do tej pory zero problemów a teraz próbuje i pierwszy raz odsyła mnie do apki revolut aby potwierdzić płatność, potwierdzam ją i mimo tego jest błąd

slomiany400 802

slomiany400

Użytkownik
Próbował ktoś dzisiaj wpłacić kartą revolut? Do tej pory zero problemów a teraz próbuje i pierwszy raz odsyła mnie do apki revolut aby potwierdzić płatność, potwierdzam ją i mimo tego jest błąd
Ja żadną kartą nie mogłem wpłacić już od miesiąca

waska 131

waska

Użytkownik
Miasto
Torun
Jak szybko wypłacają na jeton wollet? Ktoś już ta metoda wypłacał?

Q 0

qrchuck1983

Użytkownik
Witam widze, ze od pewnego czasu nie ma ecopayz. Mam problem z wplata przez mastercard z ecopayz. Ktos poleci jakas metode, nie chce sie ladowac w krypto. Ktos poproeadzi mnie przez jetonwallet? Czy dlugo trwa weryfikacja? Otrzymujemy wirtualna karte? Czy trzeba czekac? Czy u klonow xbet tez sa poblokowane wplaty? Z gory dzieki za odpowiedz.

G 683

gzjjr

Użytkownik
Nie da się wpłacić żadną kartą do ruska obecnie. Co do Jeton to szukaj w temacie o Jeton, tam jest wszystko napisane

Otrzymane punkty reputacji: +1
G 683

gzjjr

Użytkownik
Ja kartą Revolut nie mogę tam wpłacić już od dwóch miesięcy, to i tak dobrze ze ty jeszcze mogłeś.
Dzisiaj mam z kolei inny problem bo w apce mam info, że z tej aplikacji nie można korzystać w moim kraju. Kiedyś chyba był taki problem tutaj omawiany. Ktoś ma jakiś pomysł?

adik1992 21,6K

adik1992

Znawca - tenis
Miasto
Kraków
Ja kartą Revolut nie mogę tam wpłacić już od dwóch miesięcy, to i tak dobrze ze ty jeszcze mogłeś.
Dzisiaj mam z kolei inny problem bo w apce mam info, że z tej aplikacji nie można korzystać w moim kraju. Kiedyś chyba był taki problem tutaj omawiany. Ktoś ma jakiś pomysł?
Mi co jakiś czas to wyskakuje i żeby zalogować się ponownie. Jak się zaloguje to jest ok.

G 683

gzjjr

Użytkownik
Wypłacał ktoś dzisiaj krypto? Pierwsza wypłata jak zwykle momentalnie a druga zamulają już 6 godzin

G 683

gzjjr

Użytkownik
Ja obecnie wypłacam w krypto na giełdę Binance do której wyrobiłem sobie kartę Visa Binance. Opłaty za transakcję tą kartą wynoszą około 0,5% więc grosze. Równie dobrze można tą kartą Visa Binance doładować na przykład Revoluta 😀 Więc nadal można mieć wypłatę od ręki w łapie bo większość wypłat w krypto idzie w około minute 😀 Wcześniej należy oczywiście dokonać minimum jednej wpłaty przez krypto a później można wpłacać czym się chce a wypłacać krypto. Wiadomo, że trzeba tą giełdę Binance trochę ogarniać, ale dla chcącego nic trudnego.
Ja w ogóle polecam założyć sobie konta na giełdzie Binance czy też Crypto.com bo te dwie giełdy mają karty Visa. Nie wiadomo jaka przyszłość nas czeka w Polsce jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty do buków nielegalnych 😀

Otrzymane punkty reputacji: +8