>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

19. kolejka Serie A [21.12 - 22.12.2021]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Co do poprzedniej kolejki i wyniki Atalanta Roma to w zyciu bym sie nie spodziewal, napewno obok tego 0:0 z Bologna to jest jeden z bardziej zaskakujacych rezyltatow w tym roku dla mnie.
Sassuolo ladnie, chociaz w pierwszej polowie Fiorentina na remis co najmniej zaslugiwala.

Oczywiscie w temacie cisza, wiec trzeba zaczac. Ostatnia tasma w tym roku, oby na plusik


Lubie grac druzyny, ktory przegraly mocno bo wiem, ze beda mega zmobilizowane, tym bardziej, ze byly faworytem. Biore over 1.5 gola Atalanty, bo Genoa gra naprawde slabo. Sporo bledow w formacji defensywnej, jedyny, ktory ogarnia to Rovella i Destro. Tego pierwszego dzisiaj ma nie byc, ale pogram over Boginii, bo w Genui nie zagra Toloi, a to jeden z podstawowycy obroncow. Musi Zapata, Muriel, Pasalic, Ilicic czy Malinovsky odpalic.

Jestem zawiedziony gra Bologny, ale tutaj bedzie chyba najbardziej overowy przeciwnik i gra bedzie bez kalkulacji. Gracze Mihajlova lubia grac w taka pilke i wtedy mozna czesto oczekiwac overow. Ostatni mecz Sassuolo to do przerwy Fiorentina mogla z 5 bramek strzelic, swoja droga dla mnie jeden z meczy sezonow we Wloszech. Wiadomo jak gra sie na Mapei, Scamacca, Raspadori, Traore, Boga czy ten kapitalny srodek pola. No i Berardi, ktory byl tak pilnowany ostatnio, ale to efekt tego, ze sam Italiano wyznal, ze to jest klucz do ogrania Sassuoloo. Bologna ma technicznych graczy- Svanberg, Barrow czy Soriano i lubia grac pilki za obrone, a to jest klucz na Sassuolo. Ja biore bramki.

No i trzeba pograc over w Weronie. Hellas bez 4 postawowycy obroncow, a goscie bez 1. Kontuzjowani sa Dawidowicz, Gunter, a za kartki nie zagraja Magnani i Cecherinnii. Ktos zaraz odpowie, ze Niemca juz dugo nie ma, ale ja napisze, ze to on spokojnie by tutaj gral, wiec jest dla mnie tak samo caly czas oslabieniem defensywy. W czwartek bedzie para obroncow Sutalo i Cetin, wiecie co ja tylko napisze ? Grali w takin ustawieniu z Empoli i dostali 4 bramki ;)
Goscie bez Biraghi, wiec beda luzy na skrzydle, a chyba nawet ostatnia bramka z Bergamo wlasnie z tego strony zostala strzelona. Kapitalny jest Vlahovic, do tego Simeone czy Caprari no trzeba brac bramki i tyle.

Atalanta pow 1.5 gola
Sassuolo- Bologna pow 2.5
Hellas- Fioentina pow 2.5
Ako; 3.98 @betlick
 
Otrzymane punkty reputacji: +499
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
Genoa Atalanta - Atalanta ov2,5
kurs 2,31 ❌
Ja dziś zagram trochę bardziej pokerowo i stawiam że Atalanta dziś strzeli min. 2,5 bramki. To co się działo w Meczu z Roma i ilość nie wykorzystanych sytuacji przez dzisiejszych gości, sportowa złość, genialna ofensywa powinna dziś zaskutkowac duża ilością bramek. Jest to ostatnia seria przed przerwą stąd też z całą będą chcieli pokusic się o top3 bo z całą pewnością na to zasługują.
 
Ostatnia edycja:
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Też pograłem Atalantę i to co zobaczyłem w pierwszych 45 minutach - zwrócił mi się obiad. Nawet to tragiczne Juve wymęczyło gola na 1-0 (te kursy 1,20 to jakiś kosmos, chyba jeszcze sprzed 2-3 lat, jak Ronaldo był i Juve zdobywało tytuły), a Atalanta. Niby atakuje, niby Genua nie ma nic do powiedzenia, ale nic z tego nie wynika.

Tak się wszyscy zachwycali Atalantą, a najpierw w najważniejszym meczu LM odstawili u siebie totalne harakiri w meczu z przeciętnym Villarrealem (który dopiero po tej wygranej coś tam pokazał w La Liga), a ostatnio od tej fatalnej w ostatnim czasie Romy zebrali u siebie 1-4.

Dziś przyjechali do jednej ze słabszych drużyn, jakie widzę w Serie A i sam nie wiem, co u nich nie gra, czemu nie trafiają w ogóle w bramkę (tak, to takie trudne). Czemu w najważniejszym meczu sezonu (a taki był mecz z Villarreal) Pasalic całe 90 minut przesiedział na ławce, skoro to on mocno ciągnął grę drużyny?


Mamy jeszcze drugie 45 minut, a ja jestem załamany, że za 2 gole Atalanty bym dziś rękę dał, a za 3 gole palca. Palca bym już nie miał - a ręki?
 
P 24

paweł45

Użytkownik
Ja po ostatnich wyczynach z Romą odpuściłem może czysta 2 myślałem ale nie. tylko overy w Sassuolo i Veronie.W Bergamo coś się zacięło po Villarealu.Zapata się zablokował,Muriel wychodzi na zmiennika i też nic.Sytuacje niby stwarzają ale nic z tego nie wynika.Chyba nie służy im gra w takiej częstotliwości?
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Piękny prezent na święta. Najpewniejszy moim zdaniem typ całego dnia (2 gole Atalanty) i dostaję obuchem w łeb. Klasyka obstawiania. A byłaby taka piękna gwiazdka, takie piękne prezenty. Ale te szczury mają to gdzieś...

To już dajcie chociaż Genui te 1-0 wygrać, niech mają.

Piłkarze Atalanty zamiast na święta to powinni mieć Klub Kokosa i treningi o 6 rano cały okres świąteczny. Tyle ode mnie.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Piękny prezent na święta. Najpewniejszy moim zdaniem typ całego dnia (2 gole Atalanty) i dostaję obuchem w łeb. Klasyka obstawiania. A byłaby taka piękna gwiazdka, takie piękne prezenty. Ale te szczury mają to gdzieś...

To już dajcie chociaż Genui te 1-0 wygrać, niech mają.

Piłkarze Atalanty zamiast na święta to powinni mieć Klub Kokosa i treningi o 6 rano cały okres świąteczny. Tyle ode mnie.
na prezenty to się zarabia pracując, a nie liczy się na kasę od buka ;)
nie wiem, który rocznik jesteś, ale teraz te łebki co chodzą na rozmowy o pracę to krzyczą najwięcej hajsu, a chcą się jak najmniej narobić.
 
P 24

paweł45

Użytkownik
na prezenty to się zarabia pracując, a nie liczy się na kasę od buka ;)
nie wiem, który rocznik jesteś, ale teraz te łebki co chodzą na rozmowy o pracę to krzyczą najwięcej hajsu, a chcą się jak najmniej narobić.
To prawda! Znam temat jeszcze roczniki 80-te coś robią,90-te już bardzo różnie a pokolenie jak to się mówi?cyfrowe?po 2000r nie robi nic miałem kilku takich w tym roku to wytrzymali po kilka dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Empoli-Milan TYP 1X kurs 2,03 3/10 g.20.45 2:4 BOX

Empoli-Milan TYP BTS kurs 1,60 5/10
g.20.45 2:4 WIN

PS: Empoli nie przegrało od 6 kolejek i bardzo podoba mi się ich ofensywna gra o której pisałem przy okazji typowania spotkania z Udinese. Z kolei uważnie oglądałem dwa ostatnie spotkania Milanu z Napoli i Udinese. Milan (i Atalanta) ma dla mnie wyraźny spadek formy chociaż zostali oszukani na jeden punkt w ostatniej kolejce. Do tego dzisiaj dochodzą absencje przyjezdnych. Nie zagra przede wszystkim Zlatan ale i Rebic, Kjaer. Dalej nie będzie Calabrii.
Być może Milan coś wciśnie ale na ich zwycięstwo nie liczę.

W innych spotkaniach obstawiałbym:

Sassuolo-Bologna BTS
Venezia-Lazio over 1,5 gola
Roma-Sampdoria 1
(na siłę bo nie jestem do końca przekonany)
Inter-Torino 1
Verona-Fiorentina over 1,5 gola
Napoli-Spezia 1


Ciekawe co na to mój szanowny interlokutor barlo123.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Napoli vs Spezia
A.Rrahmani over 0.5 celnych strzałów @4.00 lvbet

Spezia w 9 wyjazdowych spotkaniach tego sezonu straciła 5 bramek ze stałych fragmentów gry, gorsza od nich pod tym względem jest tylko Hellas Verona. Dwie kolejki temu Spezia w meczu z Romą przegrała dwa do zera po dwóch bramkach środkowych obrońców. Trzy kolejki temu środkowi obrońcy Sassuolo oddali 3 strzały, a cztery kolejki temu środkowi obrońcy Interu pięć. Mógłbym tak wyliczać w kółko, bo Spezia dopuszcza do wielu okazji po stałych fragmentach gry. Dziś widzę szansę na strzał Rrahmaniego, który pod wodzą Spallettiego wyrasta na lidera obrony Napoli. Trzy dni temu przeciwko Milanowi oddał dwa strzały, w tym jeden celny. Liczę na stałe fragmenty gry, przy których Rrahmani niewątpliwie będzie stanowił zagrożenie.

Edit: Pomysł dobry, lecz zamiast 1 celnego strzału mamy dwa niecelne. Dodatkowo reszta obrony: Di Lorenzo 3 strzały, Jesus 1 strzał, Rui 1 strzał.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom