>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

19. kolejka Serie A [21.01 - 24.01.2023]

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Atalanta bts @1,85 superbet 3-3

W dzisiejszym najciekawszym spotkaniu Juventus podejmie u siebie Atalantę. Moim zdaniem całkiem ciekawym typem na to spotkanie jest że obie ekipy strzelą golą.
Jak zapewne wiele osób kojarzy, Juventus do poprzedniego tygodnia miał świetną passę 7 czy 8 ligowych meczy wygranych bez straty gola. Inną kwestią jest to że kilka z tych zwycięstw było mocno wymęczonych, dał o sobie znać słynny minimalizm Allegriego. Nie mniej jednak kiedy przyszło do spotkania z drużyną z topu i będącą dodatkowo w gazie to forma Starej Damy została szybko zweryfikowana. Mimo straty 5 goli i tak Juve jest dalej ekipą która straciła najmniej goli w lidze (12). Moim zdaniem ta statystyka, choć oczywiście bardzo pozytywna, to jednak nieco zakrzywia rzeczywistość bo jakoś wybitnie Juventus uważam nie broni a rywale mają swoje szanse w trakcie spotkania. Przedwczoraj runęła wiadomość o odjęciu 15 punktów, ciężko powiedzieć jak to wpłynie na zespół.
Atalanta może nie jest w takiej formie jak w poprzednim lub dwa sezony temu ale cały czas liczy się w szerokiej czołówce. Ostatnie dwa mecze ekipy z Bergamo to 5-2 z Spezią i 8-2 z Salernitaną :) Trzeba jednak dodać że przeciwko Juve zabraknie pomocnika Teuna Koopmeinersa który jest jednym z wyróżniających się graczy. Juventus też nie w optymalnym składzie, zabraknie zapewne Bonucciego czy Vlahovica.
Myślę że Juventus powalczy o wygraną, Atalanta jednak jeśli zagra odważniej to jak najbardziej może sie pokusić żeby urwać jakieś punkty a na pewno swoje sytuacje bramkowe powinni mieć, stąd też ide w kierunku że obie strzelą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +591
krzysiek74 75,1K

krzysiek74

Użytkownik
Moje typy na dziś to dubelek w ukochanej Serie A :

Sampdoria-Udinese obie strzelą 1,90
Monza-Sassuolo 1 2,25

ako 4,27


Sampa nóż na gardle... czy są w stanie pokonać Udinese nie wiem ??...ale typ na obie strzelą jak najbardziej odpowiedni.
Spodziewam się ofensywnej gry obu zespołów i minimum po jednym golu z obu stron bo ma tam kto strzelać.
Z jednej strony Gabbiadini czy Djuricic z drugiej np Beto ...

Co do Monzy niezłe wyniki po przerwie na mundial ....remisy z Fiorentiną i Interem plus wygrana z Cremonese zaś Sassuolo kompletnie bez formy i już jest tuż nad kreską spadkową.
Dla mnie czysta jedynka polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom