>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. kolejka Premier League (30.12 - 1.01.2023)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-12-27 o 08.42.31.png

Nie masz konta w BetX, nic straconego - załóż je wchodząc na ebetx.pl lub klikając w baner i odbierz bonus do 850 PLN z naszym kodem FORUMBETX
pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 WHU - Brentford
WHU @ 2.02
WHU i obie strzela gola @ 4.05
Wynik: 0:2

Fortuna

Premier League nie zwalnia tempa i lecimy z kolejna kolejka. Brentford zrobiło nie mała niespodziankę remisując u siebie z Kogutami 2:2, a więc czemu by nie mieli strzelić gola młotom?. Goście ostatnimi czasy maja dobry bilans meczowy przeciwko WHU, bowiem wygrali dwa ostatnie spotkania. Tu właśnie liczę, że uda im się strzelić minimum jednego gola, który powinien sprawić, że samo spotkanie będzie mega ciekawe.
WHU musi się wziąć mocno w garść, bo miała być walka o puchary, a jak na razie muszą zbierać punkty żeby uciekać od strefy spadkowej. W ekipie goposdarzy są zawodnicy, których stać żeby poprowadzili zespół do wygranej jak i serii bez porażek. Ostatni mecz z Arsenalem niestety nie poszedł po ich myśli, ale nic w tym dziwnego skoro Kanonierzy idą śmiało po mistrzostwo bez zahamowań.
Liczę na dobre widowisko w tym spotkaniu. WHU musi wygrać bo inaczej sama posadzą Moysa może być zagrożona. Rywal co prawda nie najlepszy i nie wygodny, ale jest do porobienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +336
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
West Ham - Brentford / Over 1.5 + każda over 2.5 RR @1.81 Brentford tylko 1 róg..

Ja po raz kolejny idę w stronę BetBuildera, bo mecz dla mnie nie jest łatwy do wytypowania 1X2. Na Emirates zagrali poprawnie ale tylko pierwszą połowę, dobrze kryli i przesuwali + grali z kontry. Ciężko w tym sezonie mieć inny pomysł na Arsenal, ale jak wszyscy wiemy odwróciło się to w drugiej kiedy Kanonierzy wrzucili wyższy bieg i rozbili obronę Młotów 3 golami w 45 minut. Ewidentnie jest problem z defensywą w zespole Moyesa. Cztery ligowe porażki z rzędu oraz odpadnięcie z pucharu z Blackburn to tragiczne wyniki jak na ekipę, która chciała się bić o puchary. Tracą bramki to jedno, ale strzelać też je potrafią mimo, że mają zastój, to jest z przodu kilku grajków, mogących zagrozić bramce Rayi - Benrahma, Bowen czy Antonio spokojnie stać na bramkę, zwłaszcza kiedy na gwałt potrzebują punktów. Z drugiej strony mamy Brentford, które gra lepiej niż ich dzisiejsi rywale - za sobą mają remis ze Spurs czy wygraną z City na Etihad (!). Sporo strzelają ale i niemało tracą. Ostatni under 1.5 zaliczyli w 0-0 z Chelsea w połowie października. Ogólnie The Bees są na 3 miejscu w lidze jeśli chodzi o bramki z współczynnikiem 3.3 gola/mecz. Grają przyjemnie dla oka, ofensywnie, a przy okazji zyskują przy tym zwykle choć 3 rożne. Tylko raz nie udało im się osiągnąć tej liczby na wyjeździe właśnie na Etihad, gdzie którakolwiek drużyna ma o to ciężko aby kreować sytuacje. Zdobywają średnio 4.86 roga/mecz w delegacjach, przy niemrawym w obronie West Hamie, myślę, że te 3 spokojnie zrobią. West Ham też nabija kornery choć i oni mają przestoje. U siebie średnio 3.5 roga/mecz, w ostatnim meczu z Arsenalem uzbierali 5 rogów więc zważając na ich sytuacje i to, że muszą atakować aby zdobyć w końcu jakieś punkty też liczę, że zdobędą choć 3 kornery. Fajnie to wygląda także w kwestii H2H gdzie ostatnie dwa spotkania wygrał Brentford 2-0 (4-6 rogi) u siebie i 1-2 (10-6 rogi) na wyjeździe, także liczę na podobny pojedynek tych ekip.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
dubel na dziś?

13:30 Wolverhamtpon - Man. United 2 @ 1.80

18:30 Brighton - Arsenal 2 @ @ 2.08
AKO: 3.74

Fortuna

ryzykowne:


13:30 Wolverhamtpon - Man. United || United I obie strzela gola @ 3.70
18:30 Brighton - Arsenal || Arsenal I obie strzela gola @ 3.95
AKO: 14.62

Fortuna

Czy taki dubel na zakończenie roku ma sens?. Arsenal w mega gazie. Nawet przerwana MŚ nie zdołała ich wybić z rytmu co pokazał ostatni ligowy mecz przeciwko WHU wygrany 3:1. Co prawda w pierwszej połowie było trochę problemów, ale druga połowa to już dominacja Kanonierów i zasłużona wygrana. Brighton wygrali swój mecz 1:3. Ostatnie mecze przeciwko Kanonierom im wychodzą, a więc czemu by nie mieli strzelić gola?, na to tez właśnie liczę.
United pewnie wygrali u siebie 3:0 z Nottingham. Ronaldo odszedł z klubu i problem chyba zniknął. Czerwone Diabły maja aspiracje na coś więcej niż tylko na miejsca 4-7. Dzisiaj muszą wygrać aby gonić cały czas czołówkę tabeli.
Wilki ostatnio się przełamały i potrzebowały tej wygranej aby uciekać od strefy spadkowej. Dzisiaj zapewne będą chcieli iść za ciosem, ale nie będzie to łatwe. Goście również maja zamiary zwycięstwa i jestem zdania, ze tego dokonają.
 
Ostatnia edycja:
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Na zakończenie roku moim zdaniem warto dziś pójść "w strzelby", tym bardziej że kursy wyborne. Liczę na przełamanie Solanke w barwach "Wisienek" z mającym problem w defensywie Crystal, a linie są wyborne. Do tego po tym zestawieniu "perełką" wydaję się Almiron ze słabiutkim Leeds. Paragwajczyk błyszczy w poczynaniach ofensywnych, a dla mniej odważnych można próbować: zaliczy gola lub asystę. Trebla zamykam Mitrovicem, który na tle "Świętych" powinien sprawić sobie sporo okazji. Tydzień temu Premier League obfitowała w gole, wczoraj podtrzymano tą serię. Dziś powtorka?
 
Otrzymane punkty reputacji: +311
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Tottenham - Aston Villa
Typ: Harry Kane powyzej 3.5 strzaly ogolne
Kurs: 2.10
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Tottenham w tym sezonie gra mocno w kratkę, ale w dalszym ciągu może pokusić się o miejsce premiujące bezpośrednią grą w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W przypadku Aston Villi aspiracje są zdecydowanie mniejsze i mowa tutaj przede wszystkim o spokojnym utrzymaniu w lidze. Tottenham świeżo po powrocie do Premier League po przerwie związanej z Mistrzostwami Świata w Katarze - tylko zremisował 2 - 2 z Brentfordem, mimo że był zdecydowanie bliższy wywiezienia kompletu punktów. Spora krytyka spadła na Harry'ego Kane'a, który powinien być zdecydowanie skuteczniejszy w kilku sytuacjach. Myślę że tym razem Anglik rozegra lepsze zawody i właśnie na nim opieram swój dzisiejszy typ. Harry Kane to aktualnie drugi najlepszy strzelec w lidze z dorobkiem 13 bramek oraz 2 asyst. Typ to minimum 3.5 strzałów ogólnych, czyli m. in. zablokowane, celne czy niecelne.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Nottingham - Chelsea
Typ: Chelsea
Kurs: 1.66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W ostatniej kolejce i po czterech porażkach z rzędu Chelsea w końcu się przełamała. Rywal co prawda nie był najwyższej klasy w PL, ale potrafi tez czasami przysporzyć problemów. Taka wygrana zapewne poprawi nastroje w szatni to raz, a dwa z piłkarzy jak i z trenera zejdzie ciśnienie. Teraz czas na kolejnego rywala pokroju Bournemouth.
Gospodarze doznali ostatnio wysokiej porażki z United 3:0 i raczej nie mieli za dużo do powiedzenia. U siebie są niepokonani od pięciu spotkań, a punkty zgubili tu ostatnio Liverpool i Aston Villa no i wygrali z Tottenhamem w pucharze. Nie chcę zapeszać, ale takie drużyny będą w serii potrafią zatrzymać każdego i wychodzi na to, że cała czołówka pogubi punkty.
Mam nadzieje, że tak się nie stanie. Chelsea musisz wyjść po swoje i wygrać. Czołówka drużyn punktuje i ucieka The Blues. Liczę, ze trener gości Graham Potter nam coś tutaj wyczaruje, a Chelsea będzie się cieszyć z zdobytych trzech punktów.
Na koniec przejdźmy do absencji w tym meczu.

Na dzisiaj mecz niedostępni są na pewno James, Ruben Loftus-Cheek, Ben Chilwell, Wesley Fofana, N’Golo Kante i Armando Broja są wykluczeni z gry.
Nottingham na pewno będzie musiało sobie poradzić bez Giuliana Biancone’a, Cheikhou Kouyate, Omara Richardsa i Moussy Niakhate. Dean Henderson ma podobno wrócić między słupkami.
 
Ostatnia edycja:
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Tottenham - Aston Villa
Typ: Harry Kane powyzej 3.5 strzaly ogolne
Kurs: 2.10
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Tottenham w tym sezonie gra mocno w kratkę, ale w dalszym ciągu może pokusić się o miejsce premiujące bezpośrednią grą w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W przypadku Aston Villi aspiracje są zdecydowanie mniejsze i mowa tutaj przede wszystkim o spokojnym utrzymaniu w lidze. Tottenham świeżo po powrocie do Premier League po przerwie związanej z Mistrzostwami Świata w Katarze - tylko zremisował 2 - 2 z Brentfordem, mimo że był zdecydowanie bliższy wywiezienia kompletu punktów. Spora krytyka spadła na Harry'ego Kane'a, który powinien być zdecydowanie skuteczniejszy w kilku sytuacjach. Myślę że tym razem Anglik rozegra lepsze zawody i właśnie na nim opieram swój dzisiejszy typ. Harry Kane to aktualnie drugi najlepszy strzelec w lidze z dorobkiem 13 bramek oraz 2 asyst. Typ to minimum 3.5 strzałów ogólnych, czyli m. in. zablokowane, celne czy niecelne.
4 strzały , wszystkie czyli celne, niecelnie i zablokowane tu jest jakiś haczyk? Z taką Aston Villa u siebie Harry Kane to może w jedną połowę zrobić.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
4 strzały , wszystkie czyli celne, niecelnie i zablokowane tu jest jakiś haczyk? Z taką Aston Villa u siebie Harry Kane to może w jedną połowę zrobić.
na papierze to wygląda fajnie, ale już wiele razy się "parzyłem" na tych typach, że np. dawałem nawet i 3 ogólne napastnika, a nagle strzelali wszyscy poza nim i taki pomocnik miał np. 5 strzałow, środkowy obrońca 2, a napastnik po całym meczu... 2

Tutaj myślę że to pokryje, ale nie łudzę się, że jakoś bardzo łatwo to wejdzie ;p
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
na papierze to wygląda fajnie, ale już wiele razy się "parzyłem" na tych typach, że np. dawałem nawet i 3 ogólne napastnika, a nagle strzelali wszyscy poza nim i taki pomocnik miał np. 5 strzałow, środkowy obrońca 2, a napastnik po całym meczu... 2

Tutaj myślę że to pokryje, ale nie łudzę się, że jakoś bardzo łatwo to wejdzie ;p
Mimo wszystko bym na to dał kurs z 1.6 a nie 2 czy więcej. W ostatnim meczu Tottenham-Aston Villa gładko pokrył. Pewnie będzie chciał z przytupem zacząć nowy rok. Kane też wolnych nie strzela?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
18:30
Spotkanie: Brentford - Liverpool
Typ: powyżej 3 goli (w przypadku trzech goli - zwrot)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Ja pójdę trochę w innym kierunku i spróbuje pograć gole. Liverpool musiał się sporo namęczyć żeby wygrać ostatnie ligowe spotkanie przeciwko Lisom. Na dodatek dwa gole samobójcze gości dały trzy punkty The Reds. Liverpool tym razem jedzie na trudny teren aby zmierzyć się z Brentford. Gospodarze ostatnio zremisowali u siebie z Tottenhamem 2:2, a więc min. to pokazuje, że nie maja zamiaru się bać nikogo i spróbują urwać punkty każdemu kto przyjedzie na ich teren. Kilka dni później wygrali na wyjeździe z WHU 0:2, choć ja typowałem ich porażkę. Teraz czas na Liverpool i na strzelenie minimum jednego gola albo może i dwóch?.
Mam nadzieje, że samo spotkanie nie zawiedzie. Po jednej stronie Salah i szukający ciagle formy Nunez, który obecnie jest rozczarowaniem. Gospodarze to przede wszystkim napastnik Ivan Toney, który zaliczył już dwa trafienie w Premier League po MŚ.

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Newcastle
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie, które musi zakończyć się festiwalem goli. Arsenal w tym sezonie idzie pewnie po swoje czyli mistrzostwo. Z każdym meczem odprawiają z kwitkiem kolejny klub strzelając mu minimum dwa gole. Nic w tym dziwnego skoro Arteta ma świetny młody zespół, który w czołówce może zawitać na lata. Saka w mega gazie, do tego uzupełniają go niezawodni jak na razie Martinelli oraz Odegaard. Wczoraj wygrali po festiwalu strzeleckim aż 2:4, i tutaj spodziewam się podanych fajerwerków. Newcastle co prawda niespodziewanie bezbramkowo zremisował u siebie z Leeds, ale miał naprawdę sporo okazji żeby strzelić gola/gole. Niestety są takie dni, że czasami nic nie chce wpaść i musisz się zadowolić remisem. Goście większość swoich goli strzelili dzięki dwóm panom Almiron i Wilson. Tu właśnie liczę, że jeden z tych panów odpali i da gola swojej drużynie.
Ogólnie mecz zapowiada się hitem i nic w tym dziwnego, skoro obie drużyny prezentują bardzo fajny poziom, który chce się oglądać.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom