>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

19. Grand Prix USA [21 - 23 października 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix USA 2022
1665616782692.png

Piątek, 21 października:

#1 Trening ▶ 21:00
#2 Trening ▶ 00:00

Sobota, 22 października:
#3 Trening ▶ 21:00
#Kwalifikacje ▶ 00:00

Niedziela, 23 października:
#Wyścig ▶ 21:00

1665617006889.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Circuit of The Americas
Lokalizacja: Austin, Stany Zjednoczone
Pierwsze Grand Prix: 2012
Długość toru: 5.513 km
Liczba okrążeń: 56
Całkowity dystans wyścigu: 308.405 km
Rekord okrążenia: Charles Leclerc (2019) - 1:36.169

Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Perez i Zhou będą przesunięci o 5 miejsc na starcie za nowe silniki spalinowe. Leclerc tez dostanie kare ale jeszcze nie wiadomo ile nowych komponentow dostanie.
 
Ostatnia edycja:
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Kwalifikacje:
S.Vettel - L.Stroll @2.00 betclic

Już za godzinę rozpoczną się kwalifikacje. Obaj kierowcy dziś kręcili podobne czasy. Dziwi mnie aż taki wysoki kurs na Vettela i myślę, że jest warty zagrania. W większości poprzednich kwalifikacji górą był Vettel. Jego doświadczenie jest o wiele większe i w treningach jeździł przyzwoicie i moim zdaniem będzie on przed Strollem w kwalifikacjach.

Stroll zaskoczył chyba wszystkich, szybie okrążenie z jego strony.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
RedBull wyglada tu najlepiej. Mysle ze zrobia wszystko by jak najwyzej zakwalifikował sie Perez. Roznice pomiedzy kierowcami Ferrari, Perezem i Hamiltonem nie sa duze i to oni rozdziela miedzy soba miejsca 2-5. Ja zaryzykuje i postawie ze Checco bedzie w kwalach przed Sainzem

Sainz - Perez 2⛔
kurs 2,6 STS
 
Ostatnia edycja:
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
1666524313125.png
1666524371500.png

źródło: weather.com , https://weawow.com/

Gorący wyścig się zapowiada, a do tego kilka bolidów będzie się chciało szybko przebić do przodu (Leclerc, Perez...).

1666524735265.png
Źródło: https://www.cyrkf1.pl/charakterystyka-toru-circuit-of-the-americas/
Post automatycznie złączony:

Ja próbuję Leclerca w top 3 (kurs w sts =2,5, mam bonus w sts to gram tam, może w innym buku jest lepszy kurs). Team Ferrari już chyba wyczerpał limit błędów na ten sezon :rolleyes:. Pytanie jak szybko Leclerc się przebije i będzie naciskał na Mercedesy. Zgodnie z treścią powyżej tor sprzyja wyprzedzaniu więc ryzykuję że szybko.

1666525370542.png [/ICONPLUS]
Dorzucam to do dubla i czekam wieczorem na oby pozytywne emocje ;)
Oczywiście proszę mnie poprawiać jeśli coś mi umknęło lub jesteście innego zdania (y)

Zieloności !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +423
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Do tego dorzucam do dubla wygraną Pereza z Russell-em. Powinien mieć lepsze tempo wyścigowe.

1666529426268.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP USA - wyścig, niedziela 21:00
Typ: Liczba kierowców sklasyfikowanych - over 16.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Podczas pięciu ostatnich wyścigów F1 na tym torze nie było neutralizacji. Prawdopodobieństwo wyjazdu SC jest bardzo niskie z powodu szerokich poboczy. Generalnie moze sie tutaj cos zadziac na samym poczatku po starcie glownie w kretej sekcji pierwszego sektora. Pozniej juz jak sie kierowcy rozjada to raczej powinno byc spokojnie. Na tym torze mozna bez problemu wyprzedzac wiec jakiegos sporego ryzyka kraks nie bedzie przy probach ataku. Kilku kierowcow wzielo tez nowe silniki wiec zmniejsza sie tez prawdopodobienstwo awarii. Kurs smaczny wiec probuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +949
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Pokaż załącznik 22440
Pokaż załącznik 22441

źródło: weather.com , https://weawow.com/

Gorący wyścig się zapowiada, a do tego kilka bolidów będzie się chciało szybko przebić do przodu (Leclerc, Perez...).

Pokaż załącznik 22442
Źródło: https://www.cyrkf1.pl/charakterystyka-toru-circuit-of-the-americas/
Post automatycznie złączony:

Ja próbuję Leclerca w top 3 (kurs w sts =2,5, mam bonus w sts to gram tam, może w innym buku jest lepszy kurs). Team Ferrari już chyba wyczerpał limit błędów na ten sezon :rolleyes:. Pytanie jak szybko Leclerc się przebije i będzie naciskał na Mercedesy. Zgodnie z treścią powyżej tor sprzyja wyprzedzaniu więc ryzykuję że szybko.

Pokaż załącznik 22443
Dorzucam to do dubla i czekam wieczorem na oby pozytywne emocje ;)
Oczywiście proszę mnie poprawiać jeśli coś mi umknęło lub jesteście innego zdania (y)

Zieloności !
Uważam, że top3 chyba niestety poza jego zasięgiem. 2 miejsca jeżeli nic się nie wydarzy to Verstappen i Sainz a 3 najprawdopodobniej będzie Perez. Red Bulle mają najlepsze tempo wyścigowe. I startuje do tego 3 pozycje wyżej niż Leclerc, więc powinien mieć teoretycznie łatwiej. Chyba, że utknie za Mercedesami.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tor bedzie inny niz w kwalifikacjach, gdzie temperatury spadły w porownaniu do np 3 treningu i wygra ten kto najlepiej zarzadza oponami. Mysle ze Maxowi nic prócz kolizji i awarii nie powinno przeszkodzic, choc ten pierwszy łuk pod górkę bedzie zdradliwy i moze tam sie wiele wydarzyc. Mysle ze jezeli bedzie bardzo goraco to prócz dwojki Ferrari-Redbull do głosu moze dojść Merc i ja ide w kierunku ryzyka jak zwykle i gównie Lewisa

Sainz-Hamilton 2✅💚
kurs 2,15
Hamilton miejsca 1-2 kurs 2,5✅💚
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +607
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom