>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

17. kolejka Premier League (12.11 - 13.11.2022)

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Wolves - Arsenal
Typ 2 @ 1.57 //STS

Spotkanie dwóch ekip, które znajdują się po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli. Arsenal co tutaj dużo mówić zachwyca na całej lini i nie można tego im odebrać. Arteta widać, że bardzo dobrze ustawił ten zespół. A jak dobrze, wiele osób Hiszpana przed rokiem już zwalniało.

Kanonierzy wygrywają mecz za meczem, a w ostatnim spotkaniu pokonali Chelsea i to na wyjeździe. Odnotować, że podopieczni Artety byli lepszym zespołem od swoich przeciwników: utrzymywali się przez dłuższy okres czasu przy piłce, stworzyli więcej sytuacji bramkowych.

Nie można również odebrać Arsenalowi, że są bardzo dobrze zbilansowym zespołem. Jedynie Man City strzelił od nich więcej bramek, zaś z drugiej strony żadna ekipa w Premier League nie straciła mniej bramek od Arsenalu! Widać, że w ustawieniu 4-3-3 dobrze się czują, a w składzie mają ciekawych piłkarzy: Jesus, Martineli, Saka, czy też Odegaard.

Wolves "szoruje po dnie". Można powiedzieć, ze z sezonu na sezon spisują się coraz słabiej. Jedyną wygraną w Premier League podczas ostatnich tygodni wygrali zaledwie z Nottingham. Słabe wyniki przede wszystkim biorą się z bardzo słabej gry w ofensywie. Osiem goli strzelonych w czternastu meczach jest tego najlepszym dowodem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Bournemouth - Everton

W tym meczu chciałem skupić się zwłaszcza na rzutach różnych, w meczach drużyn których pada ich naprawdę dużo. Everton przoduje w tej statystyce, a gospodarze również są w czołówce ligowej tabeli pod tym względem. Obie drużyny dopuszczają przeciwników do dużej ilości rr, stąd linia dzisiaj ustawiona nisko jak na średnią ilość rr jakie mają te drużyny. Liczę dzisiaj na to, że drużyny utrzymają średnią meczową, a poprawią swoje statystyki, które na tle całej ligi nie wyglądają i tak jakoś źle. Oczywiście mowa cały czas o rzutach różnych.
Mecz sąsiadujących drużyn, tuż nad strefą spadkową, mecz o 6 punktów, dlatego nie powinno brakować walki. Więc stawiam również typ z kartkami.
Do tego fatalne statystyki Evertonu na wyjazdach, pozwalają przychylnie spojrzeć na sukces Wisienek w tym meczu.

Over 8,5 rzutów różnych z kursem 1,37.
Everton +1,5 żółtych kartek z kursem 1,34
Bournemouth nie przegra z kursem 1,50

AKO - 2,75

Typy z fortuna.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Przeciez kurs 1,37 na 9 roznych to bardzo niski kurs, nie widze tutaj zadnej opłacalnosci.
Średnia meczowa Evertonu to ponad 12,5 różnych zarówno ogólna jak i na, wyjazdach.
Średnia Bournemouth to ponad 11 u siebie i blisko 11 ogólna. Ja biorę niski kurs, ryzykując mało i dokładając go do innych typów. Chcesz, zagraj to. Chcesz, zagraj wyższą linię. Nie chcesz, nie obstawiaj tego, do niczego przecież nie zmuszam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom