>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

17. Grand Prix Abu Zabi [11 - 13 grudnia 2020]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Abu Zabi 2020
1607433437694.png

Piątek, 11 grudnia:

#1 Trening ▶ 10:00
#2 Trening ▶ 14:00

Sobota, 12 grudnia:
#3 Trening ▶ 11:00
#Kwalifikacje ▶ 14:00

Niedziela, 13 grudnia:
#Wyścig ▶ 14:10

1607433544148.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Yas Marina Circuit
Lokalizacja: Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Pierwsze Grand Prix: 2009
Długość toru: 5.554 km
Liczba okrążeń: 55
Całkowity dystans wyścigu: 305.355 km
Rekord okrążenia: Lewis Hamilton (2019) - 1:39.283

Zapraszam do dyskusji!
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Hamilton ogłosił przez media społecznościowe, że wrócił do treningów w świetnym nastroju. Jeszcze nic pewnego, że weźmie udział. Fajnie byłoby na zakończenie zobaczyć jeszcze raz Russella w bolidzie Mercedesa z podejściem, że może wygra wyścig, niż Lewisa, który znowu zwycięży. Byłoby to dużo lepsze zakończenie sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
korsarz81 210

korsarz81

Użytkownik
Lewis aby wystapić w ostatnim weekendzie musi jeszcze uzyskac negatywny wynik testu i odbyc 48godzinna??? kwarantanne.Najlepszym rozwiazanie bylo by dwoch Brytyjczyków występujących w niemieckim mistrzowskim teamie ale na tak szalone?? rozwiązanie Toto sie nie zdecyduje mimo raczej przeciętnego wystepu podczas poprzedniego weekendu Walteriego Patrza obiechanie etatowego Fina przez juniora Merca w zakręcie NR 8.Zapraszam do dyskusji!!!
 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak pisze auto-motor-und-sport, Lewis Hamilton otrzymał negatywny wynik testu na koronawirusa i jutro ma udać się w podróż do Abu Zabi. W aucie Mercedesa ma zasiąść w sobotę rano. Pierwsze dwa treningi Russell ma przejechać w Mercedesie, a w jego Williamsie pojedzie Jack Aitken.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Perez i Magnussen wystartują z końca stawki do GP Abu Zabi
Meksykanin na weekend w Abu Zabi otrzymał do swojego Racing Point RP20 nowy silnik spalinowy, turbo, oraz MGU-H. Z kolei Duńczyk będzie korzystał w wyścigu z nowego zestawu baterii oraz elektroniki sterującej.
Oprócz tego duetu, karą cofnięcia na starcie dysponuje również Charles Leclerc. Monakijczyk zostanie przesunięty o trzy pola za spowodowanie kolizji na starcie wyścigu o Grand Prix Sakhiru.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Say what? Leclerc cofnięty za wypadek w poprzednim gp? Bywało tak wcześniej, że karali w taki sposób czy ja mam taką slabą pamięć?
 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Say what? Leclerc cofnięty za wypadek w poprzednim gp? Bywało tak wcześniej, że karali w taki sposób czy ja mam taką slabą pamięć?
Normalka. Jako, ze nie mozna mu bylo dac kary w wyscigu bo po kraksie zakonczyl wyscig w bandzie wiec dali mu kare przesuniecia na starcie do nastepnego wyscigu.
 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Abu Zabi - kwalifikacje, sobota 14:00
Stroll - Perez @ 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: STS
Analiza:

Perez karnie przesuniety na koniec stawki. Do Q3 raczej nie powinno mu zalezec zeby wchodzic. Swobodny wybor opon i zalozenie nowek nie smiganych na start powinien byc najwazniejszy tym bardziej, ze gra idzie o duza kase za miejsce w klasyfikacji konstruktorow. Mozna sobie dorzucic do jakiegos kuponu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie. Dziś ostatni wyścig i ostatni dla kilku kierowców. I niestety być może dla Sergio Pereza. Bo to w jego stronę się kieruję. Już przed kwalami było wiadomo że badzie kara bo sporo elementów wymieniono w jego bolidzie. Wszystko co robił to pod ostatni wyścig, który chce skończyć z mocnym wynikiem i myślę że stać go na to. Może nie jest tu łatwo wyprzedzać ale licze na trochę zamieszania może SC a bolidy RP są szybkie

Perez miejsca na 1-6 kurs 3 STS

Co wygranej to stawiam na Maxa bo jest też tu szybki a Lewis fizycznie nie jest na 100%, jeżeli nie da ograć się na starcie to wygra wg mnie

Verstappen win kurs 2,3 fortuna

Postawiłbym też że Albon będzie lepszy od Bottasa ale nie wiem gdzie to zagrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom