>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17/25 zadań = część z 1.5 miliona

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie gram w takich bukach, ale ciekawi mnie ta ich promocja. 1.5 dużej bańki będzie podzielone na liczbę osób, które spełnią 17/25 zadań (a są to łatwe zadania, na które może sobie pozwolić każdy, nawet "niedzielny" gracz, w sensie pod względem stawek).

I czuję wielki zawód każdego kto bierze w tym udział :ROFLMAO: Ambasadorzy z prezentującym się niczym adonis Peter S., wielkie kwoty z wieloma zerami. To robi wrażenie, ale koniec końców - ile może wynieść nagroda? Zapraszam do dyskusji.

Tam na czacie (czasem wchodzę zobaczyć ofertę na 2. ligę żużlową, nie gram) są ludzie co grają w wirtualne sporty i analizują czy Lew Gdańsk wygra z Wiarą Poznań... Bawi mnie to, ale z drugiej strony martwi, bo to hazard. No ale tego typu gracze mogą być napaleni na "porcję" półtora miliona złotych, piękny Szmajchel, nic tylko grać. A na koniec tradycyjnie gracze takiego buka jak STS wydymani bo 30 zł wygranej, którą trzeba obrócić.

Ja myślę, że spokojnie 100 koła ludzi może spełnić warunki. Takie mecze przyciągają nawet ludzi co rzadko stawiają, STS jest sponsorem reprezentacji, jest najpopularniejszym "legalnym" (😄) bukiem. A te "zadania" to same przyjemności - tutaj bonus, tutaj drugi. Będzie 100k ludzi, wtedy dostaną aż 15 zł nagrody :D Przesadzam? To nawet 50k to zawrotne 30 złociszy, które jest bonusem i jeszcze trzeba obrócić, a do obrotu liczą się tylko wygrane zakłady.

Jak okaże się, że zrobi to tylko 5k osób i dostaną po 300 złotych to nigdy więcej nie napiszę nic złego o STS.

Wsadźcie sobie wiadomo gdzie swoje grosze, które trzeba jeszcze obracać i to tylko na wygranych zakładach. To jest paranoja co oni próbują zrobić z bukmacherką w Polsce 😀
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
paranoja to jest ten post.
Konkurs jak konkurs, podoba się gra to grasz, a jak się nie podoba to olewasz. O czym tu dyskutować ? Na jakiej podstawie mamy dywagować ile ludzi bierze udział ?
Jakiej dyskusji ty oczekujesz? że będziemy pisać że STS to złodzieje bo nas podpuszcza wielką nagrodą ?
A nawet jak będzie 15 zł to co z tego, to będzie wina STS bo za mało rozdali? Szwindel by był gdyby się okazało jakby STS zmienił zdanie i podzieli zamiast 1,5 banki to 150 zł
No ludzie kochani
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Po co ten post? To jest forum dyskusyjne, pogadajmy. :) Przeczytaj czego dotyczyła "paranoja". Nie mówię też o żadnym szwindlu. Wyśmiewam tę promocję. Robią wielkie halo, trzeba postawić dużo swojej kasy, żeby na koniec dostać ochłap. Jeśli po postawieniu kilkuset złotych, zadowoliłby Cię bonus 15 zł czy 30 zł, który trzeba obrócić i uwaga, do obrotu liczą się tylko wygrane kupony -- to spoko, Twoje zdanie, ja mam inne i tyle. Nie ma co się napinać, luźna dyskusja, piotrex007 piotrex007 który wbił reputacje chyba ma podobne zdanie, Ty masz swoje i gitara. Oczywiście, dużo w moim poście pogardy dla STS'a, ale żebym to wyjaśnił to trzeba by podjąć temat podatku, ustawy itd.
 
psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Gucci Mane Gucci Mane z takich promocji czy to u polskich buków czy zagranicznych z reguły wpada kilkanaście - kilkadziesiąt złotych bądź euro. Kiedyś podczas Mundialu pobawiłem się w coś takiego w Sportingbet i jakieś grosze wpadły, a trzeba było za jakoś kwotę codziennie zakład zagrać.
 
jozzy22 554,3K

jozzy22

Użytkownik
Gucci Mane Gucci Mane
po mojemu wygląda to tak:

Jeśli Ty nie grający codziennie w danym buku szarpnął byś się na tego typu akcje to faktycznie byłoby to bez sensu bo więcej byś stracił niż zyskał
Natomiast jeśli bierze się za to ktoś kto gra to przecież stratny nie jest bo gra codziennie w tym buku więc udział w akcji jest tzw. :przy okazji"
Wiadomo , że nie robi się zadań ze sportów wirtualnych i kart bo to z góry strata kasy ale cała reszta zadań może być potraktowana na zasadzie codziennej gry w danym buku
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Spoko, taki punkt widzenia też rozumiem. Po prostu, chciałem podywagować ile to może wyjść do podziału. Kiedyś ranczo0123 ranczo0123 o ile się nie mylę, pisał, że na Unibecie trafił minutę i strzelca gola, ale dostał po podziale grosze :D

Wiadomo, że gracze STS mają jakiś tam dodatek do swojej codziennej gry, tak jak jozzy22 jozzy22 piszesz, ale śmieszy mnie robienie takiej kampanii, gdzie nagrodami będą niewielkie kwoty. Za tyle kasy ile trzeba zainwestować w te zadania, to mogli te 1.5 melona w jakiś ciekawszy sposób rozdać. Ale dobra, to moje tam gadanie, nie ważne, mogłem nie zakładać tematu :p
 
Do góry Bottom