>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

16. kolejka Serie A [6.01.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-01-3 o 08.28.37.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Sassuolo- Genoa
Sassuolo wygra 1.85 @totalbet✅✅✅



Jak dla mnie gospodarze to biorą, dostali lanie od Atalanty, ale tam szybko stracili bramke i się bardzo otworzyli. Czekalem troche z tym typem bo zagrożony zawieszeniem za kartki był Berardi, ale nie nie wykartkował się. Jak widze takie nazwiska jak Caputo, Boga, Berardi, Djuricic czy najlepszy środkowy pomocnik we Wloszech Locatelli to na tak słabą Genoe powinno spokojnie wystarczyc. W Genoi nadal spore braki- Sturaro, Biraschi czy Lu Pellegrinii. De Zerbi odpowiednio ustawi swoj zespol, a u siebie grają mega ofensywnie.


Sampdoria- Inter
II połowa powyżej 1.5 gola 1.77 @totalbet⛔⛔⛔



Bardzo dobry kurs, nie wiem co z Lukaku bo zszedl z boiska z jakims skurczem mięsnia, ale nawet bez niego to zagram. Obie druzyny mają takich trenerów, którzy bardzo się otwierają po straciee bramki. Z udziałem Sampdorii i Interu pada bardzo duzo goli w drugich częściach spotkań. Inter w całej lidze jest najlepszy pod tym w względem, nie chce mi się dokładnie liczyć, ale spokojnie średnia 3 bramek w drugiej połowie powinna wyjść.
Defensywa Sampdorii to jest kabaret delikatnie mówiąc, a Inter gra caly czas na 3 obroncow, zresztą ostatnio Crotone strzelil im 2 bramki. Nie sugerujcie sie ostatnim meczem z Romą, tam była taka ulewa deszczu, ze nie dało się grać w piłke stąd tylko 1 bramka. Gospodarze co mecz kręcą overy bramkowe, ale kurs 1.60 slaby, wiec zagram over 1.5 w drugiej czesci meczu, gdzie w przypadku tych zespolow trenerzy potrafią ściągnąć obronce i dać napastnika.


Milan- Juventus x2
Crotone- Roma powyzej 2.5 goli
Ako: 2.07 @totalbet✅✅✅



Spróbuje jeszcze takie ako. Milan jest skuteczny, ale ma sporo szczescia w tych meczach. Nadal bez Ibry i Bennacera, a w ostatnim meczu z jakim urazem zszedl Kessie, nie wiem czy wystąpi z Juventusem. Wraca do składu Hernandez to jest akurat sporym wzmocnieniem, ale nie wydaje mi się, że Mialan tutaj wygra.
Stara Dama w meczu z Udinese wyglądała mega dobrze, a trzeba pamiętac, ze strzelić 4 bramki chyba jednej z najbardziej underowej druzynie we Wloszech to tez wyczyn. Obrona Milanu popelnia sporo bledow, przeciez w srodku zagra Krunic, a wiec mega slabe ogniwo gospodarzy. Benevento moglo rownie dobrze ten mecz wygrać, ile Oni tam mieli sytuacji + karny nie trafiony.. Ronaldo, Dybala, Kulusevski czy Chiesa spokojnie ogarna minimum remis.
Overy w meczach Crotone biore z pocalowaniem reki, mega odwaznie i wysoko grająco zespol. Do tego Roma, która tez mega overowa. Tak jak pisalem wyzej, nie sugerowac sie ostatnim meczem z Sampdoria i wynikiem 1:0, tam nie dalo sie grac. Szkoda, ze nie ma na ten mecz Spinazolli, ale i bez niego biore over do dubelka.


No i taśma dla zabawy:

Sassuolo 1x✅
Bologna 1x✅
Crotone- Roma pow 1.5 gola✅
Juve x2✅
Sampdoria- Inter pow 1.5 gola✅
Lazio 1x✅

Ako: 4.43 E efortuna✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +154
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Sassuolo-Genoa 1 @1.8

Tez przychalalbym sie do takiego typu. Moze i Sassuolo przegralo 1-5 w Bergamo, ale to ciagle druzyna z czolowki. Przede wszystkim jednak graja ladna ciekawap ilke, jak pewnei wiekszosc osob sledzacych Serie A doskonale wie. Genoa to mimo wszystko druzyna z dolnych rejonow tabeli. Genoa ostatnio wygrala nawet mecz wyjazdowy, co nie zdarza im sie zbyt czesto. Sassuolo to jednak nie Spezia i druzyna gospodarzy ma takiego gracza jak Berardi, ktory tz pewnei trafi wkrotce do duzo lepszego klubu.
Mysle, ze przy tak zestawionych kursach to jest to oplacalny typ do zagrania i typuje wygrana gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 378

DerbyGB

Użytkownik
Sassuolo nie jest jednak tak mocne jak jeszcze niedawno choć na papierze może jest, a Genoa walczy o utrzymanie, do klubu wrócił Ballardini, nowy trenet to zawsze boost, widac zresztą po wynikach, 2 mecze i 4 punkty w tym remis z Lazio. Nikogo nie zniechecam do typu na Sassuolo, są na pewno faworytem, ale dla mnie to jest no bet, trudny handicap na Sassuolo. Dla mnie z serie A na pierwszy ogień i na razie jedyny dzisiejszy typ to Torino 0 @ 1,94 (wczoraj zagrane), teraz kursy troche już niższe. W kazdym razie powodzenia z typami na Sassuolo ;)
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
Sampdoria- Inter
Typ: 1X
Kurs: 2,50
Unibet

Stawka 6/10

Kolejny bet przeciwko Interowi, który ma już niesamowitą passę jak na Serie A, czyli 8 zwycięstw. Owszem forma wybitna ale Sampdoria mimo że w tym sezonie nie spisuje się jakoś wybitnie to potrafili ograć w tym sezonie Atalantę, Lazio czy Veronę na mega trudnym terenie. Uważam że przy tych kursach przeciwko Interowi warto pograć.

Alternatywnie:
Remis do przerwy lub w całym meczu @ 1,93 Fortuna 5/10
Remis @ 4,25 Fortuna 3/10

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Milan - JUVENTUS TURYN typ: 2 kurs @ 2.60 Fortuna

Spotkanie na szczycie ligi włoskiej. Dwóch hegemonów zmierzy się w bezpośrednim pojedynku. Gospodarze osłabieni brakiem lidera w osobie Ibry, Banaccera, Gabbi, Tonaliego i Saelemaekersa. U gości zabraknie chorych: Alexa Sandro i Cuadrado. Jak widać większe braki kadrowe ewidentnie po stronie gospodarzy, którzy w tym sezonie w lidze nie zaznali jeszcze goryczy porażki.

Porównanie składów:
Bramka: Donnarumma vs Szczęsny
Obrona: Calabria, Kjaer, Romanogli, Hernandez vs Danili, De Ligt, Bonucci, Chiellini
Pomoc, Atak : Krunic, Kiessie, Brahim, Calhanoglu, Rebic, Leao - Chiesa, Arthur, McKennie, Rabiot, Dybala, C.Ronaldo

Personalnie zdecydowana przewaga JUVE.
Kiedy jak nie teraz ? Kiedy jak nie z wielkim Juventusem? Kiedy jak nie przy tak dużych osłabieniach? Odpowiedź nasuwa się sama - dzisiejsze spotkanie biorą goście z Turynu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
paga 28K

paga

Użytkownik
Ten środek pola Juventusu to jest największy z możliwych kabaretów. Drużyna z topu światowego sprowadza zawodników pokroju McKennie czy Ramseya. Środek pola na poziomie jakiegoś Evertonu czy Leverkusen. Nie postawiłbym złamanego grosza po tym co ostatnio możemy obserwować. Kierownicy tam nie ma.

Jak się doczekamy, aż ktoś puści parę z ust to zabraknie w Neapolu kajdanek, żeby wyprowadzać odpowiedzialnych za te wieczne numery.
 
Ostatnia edycja:
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
źródło ze strony :intermediolan.com


"Wysokie zwycięstwo Interu nad Crotone skomentował w wywiadzie dla Sky Sport Italia Beppe Bergomi. Były obrońca Nerazzurrich reprezentował klub w latach 1980-1999, kiedy to wystąpił ponad 500 razy w czarno-niebieskim trykocie.


- Inter wygrywa mecze II-imi połowami. To solidna drużyna, która nie traci koncentracji, jak to ma miejsce w innych zespołach. Interiści polegają na zawodnikach z nastawieniem ofensywnym oraz na Hakimim. Marokańczyk ma bardzo dobry start.


Nerazzurri mogą być jeszcze lepsi, jeżeli znajdą solidność w grze, której czasem im brakuje. Jeżeli Inter jeszcze trochę poprawi swoją grę, Antonio Conte może myśleć o scudetto
- powiedział Bergomi. "

W takim razie nasuwa mi się taki typ:
Sampdoria - Inter
Połowa z większą ilością goli - 2
@2.03 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Na szybko z telefonu pisze co pograłem.

Napoli + Sassuolo + Roma + Atalanta -1,5 @ 6,29

Napoli mimo można powiedzieć średnich wyników to wciąż najlepsza defensywa całej ligi, dziś ze Spezia, a jak pisałem ostatnio oni w dołku. U siebie zazwyczaj gola beniaminków i leszczy bez problemu. Zielu w świetnej formie, Gattuso znalazł na niego pozycję odpowiednia czyli na 10 i nareszcie ofensywa nie kuleje z powodu braku nominalnej 9. Można próbować Napoli do zera.

Sassuolo powinno wziąć srogi odwet za te wciry z Atalanta, przeciwnik ku temu idealny. Genoa trochę odżyła po zmianie trenera, czyli jak zawsze jak trwoga to do Ballardiniego. Dzisiaj jednak mecz nie do wygrania, kursy przesadzone moim zdaniem na gospodarzy tylko brać i się cieszyć. Spore osłabienia w ofensywie po stronie gości co też warto podkreślić.

Roma, Bella Roma bo naprawdę pięknie grają kontra biedaki z Crotone. Czasem coś im wyjdzie, ale na ułożone zespoły są totalnie bezradni. Niech nikogo nie zmyli że sobie strzelili dwie Interowi, bo ci akurat w obronie kuleja cały czas, zresztą potem 5 przyjęli czyli wszystko po staremu. Fonseca wypracował do perfekcji sztukę rotowania składem i łatania dziur, nawet jak mu coś wyskoczy to na jego miejsce wskakuje kto inny, bez zbędnej straty jakości

Atalanta, a właściwie Gasperini pokazuje że życie bez Papu jest możliwe. Co tu dużo więcej pisać? Po prostu pewniak bo Parma cieniuje wybitnie i nie widzę dla nich większych szans
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja jeszcze na wariacie tak próbuje bo takich kursów na over we Włoskiej dawno nie było...

Torino- Verona
Powyzej 2.5 goli 2.20 @totalbet



Jaki kurs...Verona tylko w jednym wyjazdowym meczu nie zdobyła bramki i to był pierwszy mecz z Parma. Pozniej już trafiali z Juventusem, czy po dwie bramki przeciwko Milanowi, Atalancie czy Lazio. Kalinic to drewno, ale noge moze dostawić, do tego Zaccagni czy Barak. Po drugiej stronie Belotti i gospodarze grający na 3 obroncow, biore bezpiecznie over niz bts.

Lazio- Fiorentina
Powyżej 2.5 goli 2.20 @totalbet



Kolejny kurs, ktory komplatnie nie pasuje, wystep Immobile był pod znakiem zapytania, ale jest w wyjsciowej 11. Do tego Sergiej, Luis Alberto czy mistrz doliczonego czasu Caicedo. Fiorentiny nie sledze za bardzo, ale potrafią zagrać z kontry i tak pewnie beda ustawieni, zreszta Ribery ma kondycje na 60-70 minut. Pewnie Lazio to wezmie, szkoda mi Drągowskiego bo tam robi robote, no i znowu Castrovilli zamiast tego mega talentu Pulgara, ktory sie zmarnował przy przyjsciu z Bologny.


Milan dzisiaj rowniez bez Rebica, moze Juve x2 i pow 1.5 gola ?
Dżeko zaczyna na ławce, wezme jeszcze Crotone- Roma pow 1.5 gola w drugiej polowie po 1.80 prawie u kazdego buka.
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Spotkanie : Lazio-Fiorentina
Typ : over 2.5
Kurs : 2.13
Bukmacher : fortuna
Analiza: Mecze pomiedzy obydwiema ekipami zawsze przynosily wiele emocji, bramkowych rowniez bo zależy nam na tym najbrdziej. Lazio gra w kratkę, zdecydowanie nie grają tak jak powinni. Obecnie 9 miejsce. Czy stać ich na więcej, przynajmniej powinno. Fiorentina też gra w kratkę, ale im bliżej strefy spadkowej niż walki o puchary jak w przypadku gospodarzy. Lazio u siebie strzela ale również traci. Fiorentina jak ma dzień też potrafi trafiać do siatki. Tak jak wspomniałem liczę tak jak w przeszłości na ofensywne spotkanie, bo Rzymianie mają o co walczyć , to samo Fiorentina która niespodziewanie może tutaj wygrać.

Wynik: 2:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
AC Milan vs Juventus Turyn
Typ: Juventus strzeli w pierwszej połowie
Kurs: 2.00, etoto


Kolejne absencje w ekipie Rossonerich i kolejne spadki kursów na gości, więc próbuję trochę z innej strony. Bardzo przyjemny kurs jak na takie zdarzenie. Milan do tej pory 11 meczów u siebie w (Serie A + Liga Europy), w 7 tracił gole, a za każdym razem jak tracił to miało to miejsce już w pierwszej połowie. Generalnie oglądając ich mecze można odnieść wrażenie, że od początku jest duża intensywność i dużo chaosu, przez co oglądamy zazwyczaj sporo goli do przerwy. Juventus zdaje się wchodzić na coraz wyższe obroty i lepiej wygląda w ofensywie. Milan bez szczególnych osłabień w linii defensywnej, ale obrona zaczynała się od bardzo dobrej gry w środku pola pary Kessie - Bennacer, tego drugiego dzisiaj nie będzie i żaden z nominalnych zmienników też nie jest gotowy do gry, a to może zburzyć układankę trenera Pioliego.

Można też spróbować:

AC Milan vs Juventus Turyn
Typ: powyżej 1.5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 3.00, etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +366
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy stycznia 2021 (2-3. miejsce)
  • #13
Napoli - Spezia
Spezia DNB @6.20 Fortuna 1-2

Nie lubię takich zakładów, bo inne są moje sympatie i nie lubię stawiać przeciwko "swoim". Może Napoli nie jest od dziecka moim ulubionym klubem, ale ze względu na grających tam Polaków zawsze patrzę na Neapolitańczyków jakoś przychylniej.
Niestety poziom sportowy u podopiecznych Gattuso nie zachwyca. Każdy lubił Gennaro jako zawodnika, wydaje mi się jednak, że póki co jako trener nie powinien być jeszcze rzucany na tak głębokie wody, jak Napoli. Styl nie jest zachwycający i choć drużyna ma charakter i to widać na boisku to niestety taktycznie moim zdaniem mogło by być dużo lepiej. Nawet ostatnia wygrana z Cagliari była według mojej opinii szczęśliwa i świetnie opisał ten mecz jeden z komentatorów Eleven po drugim golu Piotrka Zielińskiego, który powiedział, że Napoli jakby nie indywidualne umiejętności Zielka to nie miało prawa zdobyć gola i pewnie jeśli nie trafienie na 2-1 to nie skończyłoby się 4-1, tylko 1-1, gdyż Cagliari wcale od rywali nie odstawało. To jednak tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia, niekoniecznie mogąca mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Dziś rywala gospodarzy nazwałbym "śmierdzącym". Nie jest to oczywiście obelga, a komplement dla przyjezdnych. Spezia w 21 meczach wyjazdowych rozegranych w 2020 roku tylko w 3 nie strzeliła gola. Nie znam dokładnych statystyk, ale myślę że niewiele ekip we Włoszech może się pochwalić takim wyczynem. Goście notują słabą serię, nie wygrali od 7 spotkań, więc jestem przekonany, że będą dziś gryźć trawę, co nie będzie pomocne dla faworytów. Napoli nie ma obecnie zawodników dobrze czujących się w ataku pozycyjnym. Szybkie skrzydła plus średni napastnik. Czy to Petagna, Politano, czy nawet grający na "desancie" Lozano nie spełniają wysokich oczekiwań. Ogólnie rzecz biorąc na obecną chwilę bardzo mi żal, że Zieliński "zakotwiczył" w tym klubie. Nie jestem jednym z tych, którzy czekają aż Piotrek się w końcu obudzi, bo według mnie od kilku lat jest jednym z najlepszych polskich zawodników. Inna sprawa, że on nie jest i nigdy nie będzie liderem, a tego od niego oczekują zarówno w Neapolu, jak i w reprezentacji. Jednak jego ostatnie mecze dają do myślenia i marzy mi się, aby trafił w niedługim czasie pod skrzydła takiego Kloppa, Guardioli, a może nawet Flicka, klubu z topu Europy, gdzie nie ciągnąłby swojej drużyny, tylko mógł skupić na grze. Jestem przekonany, że podołałby takiemu wyzwaniu.
Wracając do meczu. Dziurawa obrona Napoli w której bardzo brakuje jej lidera, jakim bez wątpienia jest Koulibaly na pewno nie gwarantuje czystego konta, więc mocno prawdopodobne jest, że Spezia zdobędzie gole. Napoli być może też coś strzeli, jednak ciężko im będzie przebić ścianę głęboko ustawionych gości. Choć kursy na to nie wskazują widzę w tym meczu niespodziankę i uważam, że zdeterminowany beniaminek ma szanse nawet wywieźć z Neapolu komplet punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +498
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom