>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16. kolejka Serie A [4.12 - 6.12.2021]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ciezko wyczuc ostatnio włoską wiec za drobinaki taśma.

Po pierwsze nie bedzie za kartki Abrahama i Karsdorpa, do tego kontuzjowany jest Pellegrini i Faraon, wiec tak naprawde praktycznie 3-4 podstawowych graczy. Inter jest lepszym zespolem, pewniejszym dla mnie, wezme z remisem dla bezpieczenstwa, mozliwe, ze De Vrij wroci do defensywy wiec juz w ogole. Graja fajna, pilke, co mecz mega duzo okazji, Correa, Martinez, Dżeko, do tego druga linia z Brozovicem top.

Kulibaly nie zagra cos kolo miesiaca, wiec mega duza strata dla Napoli. Ja nie bede powtarzal jakim jest szefem, wystarczy odpalic skrot mecz z Sassuolo i zobaczyc ile miejsca mial Ferrari bez niego na boisku. To samo bedzie tutaj, Juas Jesusa taki Zapata to zje. Do tego jakies urazy maja Insigne i Ruiz, dopiero jutro bedzie ocena, czy zagraja wieczorkiem. U Gosci praktycznie kazdy zdrowy, rozpedza sie maszyna Gasperiniego i to widac ostatnio. Mozna tutaj bramki pograc, tez fajna opcja, ale poczekalbym na info jutro. Narazie biore z remisem Bergamo na spokojnie. Swoja droga mozliwe, ze Boga przejdzie do nich, dla mnie walka o 1 miejsce jak najbardziej realne. W Milanie Kjear na pare miesiecy kontuzja, w Napoli to samo podstawowi gracze, zostaje jeszcze Inter z glownych faworytow.

Wiadomo jak gra Sassuolo, mega ofensywnie, tutaj powinno byc troszke bramek. Spezia to nie az takie ogorki, pomylilem sie co do nich przed sezonem. Naprawde momentami fajnie graja, goscie maja slaba obrone i tutaj Gyasi czy Nzola beda mieli swoje szanse. Fratessi, Berardi czy Scammaca top forma, na jedna z najgorszych obron w lidze wystarczy. Z Milanem 3 bramki, Napoli 2 bramki, Juve 2 bramki, to czemu tutaj maja nie pograc ?

Lazio to obok Spezii najgorsza obrona w lidze, co ten idiota Patric zrobil to nie wiem. Tutaj wroci Luiz Felipe, ale to nadal nie bedzie dobrze. Ja wezme bramki bo Sampdoria z Candreva gra ofensywnie, a do tego u gospodarzy lidera obrony Colleya nie bedzie za kartki.

Inter z remisem✅
Atalanta z remisem✅
Spezia- Sassuolo pow 2.5✅
Sampdoria- Lazio pow 2.5✅
Ako 5.44 @betlick✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1334
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
No w końcu włoska siada i to z jakim zapasem !
Na nastepna kolejke taśma już jest + dubel, to napisze jak bedzie nowy temat blizej weekendu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Gratulacje typy super,za tydzień overy w Sassuolo i Veronie.
Ja bym poczekał na ten moment, Sergiej za kartki nie zagra, a to lider środka pola, do tego Ciro dzisiaj na poczatku meczu mial problem, zostal zmieniony w przerwie, teraz pytanie czy ze wzgledu 3:0 czy coś naprawde mu było i nie mogl dokonczyc spotkania. Lazio tez gra w tygodniu, a wiadomo jak to wplywa, nawet sam Sarri powiedzial, ze jego ludzie nie sa przystosowani do takiego grania. Na szczescie Lazio juz ma zapewniony awans, wiec moze beda rotacje, lepiej poczekac do czwartku.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
No i miałem racje co do Immobile, zszedł bo jakiś problem z kolanem, niby nic poważnego, ale trzeba czekac.

Do tego Correa nie zagra przez 2 tygodnie i Leao nie zagra z Atletico i mozliwe kolejne dwa mecze w serie a.
 
Otrzymane punkty reputacji: +435
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Oglądam ligę włoską oprócz Irlandzkiej już około 10 lat a ostatnie 5-6 lat praktycznie po kilka meczów na weekend. Zacznę może zatem typować te rozgrywki:

Empoli-Udinese TYP 1 kurs 2,55 3/10 g.18.30 3:1 WIN

Emopoli-Udinese TYP Empoli over 1,5 gola kurs 2,18
5/10 g.18.30 3:1 WIN

Empoli-Udinese TYP 1X kurs 1,45 7/10
g.18.30 3:1 WIN

PS: Az trzy typy. Powód bardzo prosty, dzisiaj goście bez dwóch kluczowych obrońców Moliny i Becao. Do tego dochodzi pomocnik z pierwszego składu Walace a niepewny jest Pereyra. Empoli pełnym składem u siebie w ostatnich 5 spotkaniach strzeliło 9 goli.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +897
Hipotermicznybezsens 4,4K

Hipotermicznybezsens

Użytkownik
Empoli - Udinese
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 1.75

Za około 15 minut zacznie się mecz na który bardzo czekam. W lidze włoskiej pada dużo bramek w tym sezonie, a ostatnie spotkanie w poprzedniej kolejce dziś grających drużyn miało bardzo dużo zwrotów akcji. Uważam, że i dziś padnie sporo bramek w oby dwóch dzisiejzych spotkaniach, ale tego jestem pewniejszy i możliwe, że zobaczymy jakiś wyższy overek.

85 minuta i 3:1 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +803
Hipotermicznybezsens 4,4K

Hipotermicznybezsens

Użytkownik
Cagliari - Torino
Typ: BTTS i over 2.5
Kurs: 2.30

Bardzo fajny kurs na kolejny zażarty i ostatni mecz w tej kolejce. Torino musi być bardzo sfrustrowane gdy w poprzednim meczu prowadzili 2:0 po 2 szybkich golach przed 30 minutą, a potem wyłapali czerwoną i skończyło się 2:2. Wydaje mi się, że i dziś nie będzie im łatwo, chociaż na pewno będą chcieli się odegrać po poprzednim remisie. Cagliari Ma trochę siły w ofensywie, i pewnie wykorzystają słabą formę wyjazdową Torino i ten mecz wygrają, jednak ja wole zagrać na gole :)

Mecz się już zaczął i uciekam oglądać :)

Ahh no i skonczylo sie 1:1 :/
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom