>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

16. kolejka La Liga [29.12 - 31.12.2020r.]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Osasuna - Alavers
Typ: Osasuna over 2.5 kartek
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Gospodarze w nieciekawej sytuacji. Zajmuja ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Trzeba bedzie sie spiac w sylwestra i zakonczyc ten rok jakims pozytywnym akcentem. Alaves niewygodny rywal grajacy dosyc ostro wiec i gospodarzom powinien sie ten nastroj udzielic. Sedziuje ligowy sredniak Santiago Jaime Latre. Mozna sprobowac bo kurs zachecajacy.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - Eibar
Barcelona @ 1.37
Barcelona + 1.5 gola @ 1.54
Barcelona -1.5 gola @ 2.07
Barcelona i obie strzelą gola @ 2.60
Fortuna


Barcelona dzisiaj bez Messiego, który ma problem z kostką, ale do treningów wróci po tym spotkaniu. Koeman oczekuje jakości od takich zawodników jak Coutinho czy Griezmann, którzy dzisiaj zapewne zagrają od pierwszych minut. Barcelonie w ostatnim spotkaniu ligowym udało się zachować czyste konto ale niestety nie oznacza to, że nie mieli problemów w linii defensywnej. Dziś w obronie zabraknie Roberto, Pique i Alby. Limit wpadek został już wyczerpany z ligowymi średnikami, a więc czas pokazać, że nawet pomimo braku Argentyńczyka gospodarze są w stanie wysoko wygrywać.


FC Barcelona – SD Eibar, przewidywane składy
Barcelona: Stegen – Firpo, Lenglet, Araujo, Dest, Pedri, Busquets, Jong, Coutinho, Braithwaite, Griezman

Eibar: Dmitrovic – Pozo, Burgos, Bigas, Arbilla, Exposito, Diop, Leon, Inui, Gil, Garcia

Levante - Betis
Levante @ 2.45
Levante strzeli powyżej 1.5 gola @ 2.20
Fortuna


Levante w tym sezonie u siebie przegrało tylko raz. Było to spotkanie na początku sezonu przeciwko Realowi Madryt. Teraz są niepokonani od pięciu spotkań, a w ostatnich dwóch pokonali Getafe oraz Real Sociedad. Oglądałem ich spotkania i jest to zespół, który nie boi się stosować pressingu i atakować rywala. Paco Lopez to facet z charakterem, który wymaga walki i zaangażowania. Levante stać dzisiaj na zdobycie kolejnych trzech punktów ponieważ Betis gra w kratkę w tym sezonie. Obrona mocno kuleje w ekipie gości, a stracone 26 goli (najwięcej w lidze) mówi tutaj samo za siebie. Dalej w składzie w obronie gości nie zobaczymy min. Bartry i Sidnei. Na dodatek prawdopobnie nie zagra W. Carvalho czy Canales. Do składu na prawą obronę powinien wrócić natomiast Emerson. Moim zdaniem Levante to dziś bierze i mam nadzieje, że zaliczy przynajmniej dwa trafienia.


Levante – Betis, przewidywane składy
Levante: Fernandez – Coke, Vezo, Rober, Clerc – De Frutos, Vukcevic, Malsa, Rochina – Melero, Marti

Betis: Robles – Emerson, Mandi, Ruiz, Miranda – Guardado, Rodriguez – Ruibal, Joaquin, Fekir – Sanabria
 
Ostatnia edycja:
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Atletico wygra do zera.(y)
Fortuna 1.91


Atletico poważnie myśli o mistrzu w tym sezonie i takie mecze musi wygrywać. Banał ale w sezonie gdy bili mistrza właśnie tak było.

Na korzyść typu bezpośrednie starcia, Getafe od 9 lat nie potrafi strzelić Atleti nawet jednej bramki. Dlatego uważam, że nie ma sensu doszukiwać się przełamania, gdy ekipa Simeone jest w takiej dyspozycji m.in. najmniej bramek straconych w lidze. Może skończyć się 0:0 ale ja sądzę, że gospodarze wygrają to 1 lub 2 bramkami.
 
Ostatnia edycja:
gats 8,2K

gats

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 19:15
Spotkanie:
Atl. Madryt - Getafe
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 3.20
Bukmacher: Superbet
Analiza:

No cóż, derby Madrytu, mamy dzisiaj 2 drużyny które szczerze się nie lubią od zawsze.
W obydwu klubach jest kilku twardych graczy, szczególnie w środku pola którzy
nie boją sie ostrej walki. Oglądałem ostatnie 2 pojedynki ATL - GET i było na czerwono.
Do tego wisienka na torcie czyli sędzia ... Antonio Mateu Lahoz, dobrze nam znany i lubiany.
Ten Pan gwarantuje "dobrą" zabawę na boisku i na pewno będzie po lekarsku karał zawodników.



Niestety starali się mocno ale nie tym razem.
To mój ostatni kupon w tym roku.


Wszystkiego Dobrego w Nowym 2021 Roku,
Dużo Zdrowia i Wygranych Kuponów już 1.01. !!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Celta - Huesca
Celta @ 1.78
Celta strzeli powyżej 1.5 gola @ 1.86

Celta -1.5 gola @ 3.10
Aspas strzeli gola @ 2.10
Fortuna

Celta Vigo, która w ostatnim czasie złapała zwyżkę formy, a to wszystko dzięki nowemu trenerowi, dziś będą gościć u siebie najsłabszy zespół w lidze oraz najsłabszy zespół grający na wyjeździe. W ostatnim spotkaniu trochę zawiodłem się na Celcie ponieważ po 25 minutach gry zeszło z nich powietrze i podobnie jak ich rywal widać było, że oba klub zadowala remis.
Dziś liczę na ostre natarcie od pierwszych minut na rywali, którzy mają problem nie tylko w defensywie ale i również w ofensywie. Mam nadzieje, że Celta nie będzie dziś gościnna i strzeli rywalowi minimum dwa/trzy gole. Do składu powraca Mina choć pewnie nie zobaczymy go od pierwszych minut. Celta jest tutaj faworytem na papierze i liczę, że również udowodni to na boisku.

Celta Vigo – SD Huesca, przewidywane składy
Atletico: Ruben Blanco – Hugo Mallo, Araujo, Murillo, Olaza, Tapia, Brais Mendez, Denis Suarez, Fran Beltran, Aspas, Nolito

Getafe: Alvaro Fernandez – Pedro Lopez, Pulido, Siovas, Javi Galan, Mikel Rico, Mosquera, Borja Garcia, Ferreiro, Okazaki, Ontiveros.


Atletico + Real
AKO: 2.11
STS


Tutaj nie powinno być niespodzianek jeśli chodzi o wygrane obu klubów. Wczoraj punkty zgubiła Barcelona, a więc jest to dobra szansa na odskoczenie największymi rywalowi. Atletico jak i Real w formie i każdy inny wynik niż wygrana obu klubów będzie niespodzianką...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Atletico - Getafe

Typ: 1 (-1) Kurs: 2.95 STS

Dziś spróbuje w ten sposób. Getafe dosyć mocno osłabione w defensywie. Brak 3 obrońców to moze byc szansa na powodzenie typu. Poza tym w ostatnim czasie wynik 2:0 całkiem powtarzalny w starciu obu ekip. Mając na względzie to,ze Atletico straciło tylko 5 bramek to szanse na plus są spore.

e: ech ten minimalizm



Wynik: 1:0
 
Ostatnia edycja:
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Atletico-Getafe 1 @1.6

Calkiem niezly kurs jak na wygrana. Atletico bez Trippiera, ktory odpocznie do marca i od dluzszego czasu juz bez Gimeneza (Gimenez wraca w tym meczu przynajmniej na ławke) wiec oslabieni sa, ale oslabione w defensywie jest tez Getafe, bo wsrod gosci, zabraknie Cabaco, Nyoma i Damian Suareza, ktorzy sa zazwyczaj graczami wyjsciowego skladu, wiec Getafe bedzie musiec zrobic duze przemeblowanie w linii defensywnej. Paradoksalnie Atletico mimo strat w defensywie w tym sezonie broni jednak znakomicie i chyba kazdy wie, ze to zespol, ktory stracil najmniej bramek w tym sezonie.

Odnosze, ze Atleti ma czasem troche zby waska kadre i czasem moze pojawic sie zmeczenie materialu tak jak w meczu z Realem na Santiago Bernabeu, ale nie ma co ukrywac, ze ten zespol gra w tym roku o mistrzostwo. Oczywiscie jeszcze sporo przed nami, ale poki co tak to wyglada, bo Barcelonie ewidentnie sie nie wiedzie, Real wyszedl chyba na prosta, ale pogubil troche punktow, a Atletico ma jeszcze przeciez dwa zalegle spotkania, gdzie powinni smialo zapunktowac. Sadze, iz nawet jesli gospodarze maja meczyc kolejny raz wynik pokroju 1-0 czy 2-1 to i tak powinni takie mecze wygrywac. W drugiej linii i napadzie dzis jednak gracze, ktorzy odgrywaja czolowe role w zespole, wiec mimo wszystko jestem zdania, ze podopieczni Diego Simeone dopna swego i zainkasuja 3 punkty. Kurs urosl, wiec sie skusze i probuje dobrac jeszcze jedno zdarzenie i licze na powodzenie zespolu Simeone.
 
Ostatnia edycja:
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 19:15
Spotkanie:
Atl. Madryt - Getafe
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 3.20
Bukmacher: Superbet
Analiza:

No cóż, derby Madrytu, mamy dzisiaj 2 drużyny które szczerze się nie lubią od zawsze.
W obydwu klubach jest kilku twardych graczy, szczególnie w środku pola którzy
nie boją sie ostrej walki. Oglądałem ostatnie 2 pojedynki ATL - GET i było na czerwono.
Do tego wisienka na torcie czyli sędzia ... Antonio Mateu Lahoz, dobrze nam znany i lubiany.
Ten Pan gwarantuje "dobrą" zabawę na boisku i na pewno będzie po lekarsku karał zawodników.



Niestety starali się mocno ale nie tym razem.
To mój ostatni kupon w tym roku.


Wszystkiego Dobrego w Nowym 2021 Roku,
Dużo Zdrowia i Wygranych Kuponów już 1.01. !!!
Moim zdaniem wręcz przeciwnie. Mecz momentami wyglądał jak sparing. Temperatura zerowa. Też to stawiałem i się zawiodłem. Coś się niby działo pod koniec ale proszę cię... not even close. Widać te rywalizacje mocno napędzają kibice.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Bilbao - Sociedad
obie strzelą @2.14
efortuna



Na godzinę 14:00 zaplanowano spotkanie pomiędzy Ath. Bilbao a Realem Sociedad. Faworytem spotkania są przyjezdni, którzy w pięciu ostatnich spotkaniach zdobyli TYLKO dwa punkty. W tych pięciu ostatnich spotkaniach do wymagających przeciwników należy zaliczyć Atl. Madryt oraz Barcelonę. Piłkarze Realu dostali zadyszki, do tego dochodzą problemy kadrowe i to wszystko wygląda jak wygląda. 25 goli strzelonych, co czyni ich czwartą drużyną pod tym względem. Defensywa jedna z lepszych w lidze. Ustępują tylko Atl. Madryt i Sevilli.
Ath. Bilbao w pięciu meczach zdobyło więcej punktów - 5, ale nie jest to jakieś znakomite osiągnięcie. Z pewnością drużynę z Bilbao stać na lepsze wyniki.
Ciężko jest mi wskazać faworyta tego spotkania, a bts po 2.14 wygląda bardzo fajnie.

Dla mnie jest to ostatnia analiza w tym dziwnym 2020 roku. Mam nadzieję, że powyższy typ będzie na plus, a wszystkim grającym życzę samych trafionych typów w 2021 roku. Wszystkiego dobrego dla całego forum.
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Bilbao - Sociedad
dw 0:0 do przerwy @2.1 sts 👎
obydwa zespoły nie grzeszą formą ostatnio, na 8 meczy po 9 punktów. Statystycznie strzelają też raczej w drugich częściach spotkań. Próbujemy

no nastrzelali się chłopaki..szkoda tylko że już w 5 min 😜
Najlepszego w Nowym Roku ! 🍻
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom