>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16. kolejka Bundesligi (14.12 - 15.12.2021)

Status
Zamknięty.
T 0

Tomikraknh

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam. Nie wiem czy Mozna tu pytać ale zaryzykuje. Mam chrapke na handicap 2,3 gole na korzyść Dortmund. Po wczorajszym zwycięstwie furth jednak mam wahania. Drodzy specjaliści Dortmund wygra ale iloma bezpiecznie dalibyście. Są tu specjaliści od Bundesligi
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Furth w końcu musiało wygrać jakiś mecz, to jest po prostu zapisane w gwiazdach. 31 bramek straconych na wyjeździe robi swoje, też mam zamiar iść tam w bramki/handicap na BVB
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
petel 1

petel

Użytkownik
nie widze tu innej opcji niż wysokie zwyciestwo Dortmundu, zwyciestwo Furth z Berlinem to raczej wypadek przy pracy.
Ja w to wchodze i polecam

Dortmund - Furth
Over 3,5 - 1,70
Dortmund over 2,5 - 1,50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: VfB Stuttgart vs Bayern Monachium
Typ: BTTS + Robert Lewandowski strzeli gola
Kurs: 2.25⛔
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Czeka nas interesujący pojedynek w Stuttgarcie, gdzie miejscowe VfB podejmie Bayern. Gospodarze rozkręcają się z każdym meczem i pokonanie nawet beznadziejnego Wolfsburga na wyjeździe to tylko potwierdza. Trener Pellegrino Matarazzo nie narzeka na kontuzje i ubytki w swojej kadrze, robi po prostu swoje, a wyniki z czasem przychodzą. Prawdziwym liderem stał się Konstantinos Mavropanos, który nie tylko broni, ale też zdobywa piękne gole. Kibice czekali na powrót Silasa Katompa Mvumpa i dzisiaj może wystąpić już od pierwszej minuty. Uważam, że stać ich na trafienie, szczególnie, gdy jest dziura w środku polu Bayernu, bo zarówno Kimmich, leczą swoje urazy. Dodatkowo ekipa z Monachium na wyjazdach za każdym razem w tym sezonie tracił bramkę i nie powinno być dzisiaj inaczej. Dokładam gola Roberta Lewandowskiego, który szuka przełamania i powoli w niemieckich mediach słychać głosy krytyki. Z VfB trafiał w czterech ostatnich bezpośrednich pojedynkach i uważam. że będzie miał swoje szanse, aby cieszyć się z bramki.

Dodatkowo w Fortunie jest Boost z kursem @3.50 można się częstować:

VfB Stuttgart vs Bayern Monachium: BTTS + Robert Lewandowski strzeli gola
VfL Wolfsburg vs FC Koln: Koln strzeli gola
AKO Boost @3.50 Fortuna (piłka nożna specjalne)⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach vs Eintracht Frankfurt
Typ: powyżej 6.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 5.00✅
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Z Eintrachtem należy często uważać, gdy stawiani są w roli faworyta. W moim doświadczeniu kibicowskim związanym z SGE nie raz wyglądało to tak, że gdy wszystko szło jak należy, to w następnym meczu rywal się przełamuje. Tak może być dzisiaj, ponieważ Borussię prowadzi Adi Hütter, a więc szkoleniowiec, który zna klub z Frankfurtu na wylot. Zapewne teraz trochę żałuje, że nie pozostał nad Menem, ale sam sobie zgotowałeś taki los Adi i we Frankfurcie przywitamy Cię odpowiednio gorąco. No właśnie, liczę, że na boisku ujrzymy sporo walki. Przede wszystkim to Źrebaki będą chciały się przełamać i ile można przegrywać? Wkurzenie gospodarzy będzie ogromne, a to przełoży się na temperaturę boiskową. Orły nie będą dłużne i lubią się włączyć do takich starć i celuje w wysoką linię kartek. Bezpośrednie spotkania często są obfite w kartoniki, a jeżeli do tego dołożymy arbitra Martina Petersena, który chętnie sięga do kieszonki to możemy spodziewać się wielu upomnień. Nie wykluczam czerwieni, a do AKO można pobrać sobie niższą linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +603
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom