>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16. Grand Prix Włoch [09 - 11 września 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Włoch 2022
1662394125494.png

Piątek, 09 września:

#1 Trening ▶ 14:00
#2 Trening ▶ 17:00

Sobota, 10 września:
#3 Trening ▶ 13:00
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 11 września:
#Wyścig ▶ 15:00

1662394234834.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Autodromo Nazionale Monza
Lokalizacja: Monza, Włochy
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 5.793 km
Liczba okrążeń: 53
Całkowity dystans wyścigu: 306.720 km
Rekord okrążenia: Rubens Barrichello (2004) - 1:21.046

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Podczas weekendu wyscigowego we Wloszech mozna sie spodziewac kolejnej fali kar i przesuniec na starcie z tytulu nadprogramowych elementow jednostki napedowej. Teoretycznie zagrozony jest kazdy kto nie przyjmowal kar w Belgii. Na ten moment pewni do kar sa dwaj kierowcy. To Tsunoda i Sainz.

Yuki Tsunoda osiągnął limit 5 reprymend w sezonie 2022, a to oznacza, że zostanie przesunięty o 10 miejsc na starcie do wyscigu we Wloszech. Piata reprymende otrzymal w Holandii za jazde po torze z rozpietymi pasami. Jako, ze i tak ma juz +10 to pewnie AlphaTauri zalozy mu nowy silnik i bedzie startowac z konca stawki.

Sainz po wyscigu na Zandvoort powiedzial, ze dostanie nowy silnik na Monzy a to oznacza kare. Nie wiadomo jeszcze ile elementow Ferrari zdecyduje sie wymienic ale raczej bedzie to pelna pula a wiec start z konca stawki.

Informacje o karach kolejnych kierowcow beda umieszczane w nastepnych postach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +769
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ferrari zaprezentowało specjalne malowanie bolidu i kombinezonów na GP Włoch z okazji 75-lecia marki i 100-lecia toru Monza.

1662562976567.png

FcDvWLZWYAIlCty.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Hamilton i Bottas wystartują z końca stawki. W bolidach obu kierowców zamontowane zostaną nowe komponenty jednostki napędowej. A to jeszcze nie koniec kar w ten weekend.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kary na ten moment:
Verstappen (+5), Perez (+10), Hamilton (koniec stawki), Sainz (+30), Tsunoda (koniec stawki) i Bottas (+15).
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Włoch - kwalifikacje, sobota 16:00
Russel - Perez
Typ: Perez
Kurs: 2.75
Bukmacher: STS
Analiza:

Obok takiego kursu nie moge przejsc obojetnie nawet jesli Perezowi od jakiegos czasu nie idzie w kwalifikacjach. Na papierze ten tor nie bedzie pasowal Mercedesom i ta strata z FP2 wydaje sie bardziej miarodajna anizeli z FP1. Do tego mysle, ze Red Bull w sobote mocno przyspieszy bo z kolei oni na papierze powinni byc tutaj mocni. Perez ma kare tylko +10 wiec jest sie o co bic w kwalifikacjach. Mam nadzieje, ze Red Bull wiecej komponentow silnika mu nie dolozy i ta kara sie nie zwiekszy ale oni raczej jak juz zakladaja jakies nowe czesci to od razu hurtem bez rozdrabniania wiec zakladam, ze to +10 zostanie. Kurs zacny wiec mozna sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +661
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Lando Norris w TOP6 @2,50 Fortuna P7, Sainz się za bardzo spiął

W FP2 już coś Lando pokazał, generalnie ile może to wyciąga z tego auta. Przy takich karach dla Hamiltona i Sainza liczę, że obaj odpuszczą kwalifikacje najpóźniej na poziomie Q3 co da realne szanse na walkę o miejsce w pierwszej 6 :)
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie bylo w STS oferty po P3 wiec na zywo zagrałem Pereza na podium w kwalifikacjach
Mysle ze 1 i 2 miejsce rozstrzygnie sie miedzy Maxem i Charlesem a o trzecie beda walczyc Russell z Perezem i sadze ze Meksykanin jest tu minimalnie szybszy mimo pomocy ze strony Hamiltona

Perez miejsca 1-3 fortuna live⛔
 
Ostatnia edycja:
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Moje propozycje h2h, kursy z Forbet

De Vries - Latifi
De Vries lepszy @1.65

Bardzo ciekawie się podziało w kontekście niejadącego w tym wyścigu Albona. De Vries jako podopieczny Mercedesa przymierzany jest aby zastąpić w przyszłym sezonie Latifiego w Wiliamsie. Dzięki wypadnięciu Albona ma on szanse bezpośrednio zmierzyć się z Kanadyjczykiem. W kwalifikacjach mimo że był to debiut De Vriesa potrafił wygrać z Latifim. Stawiam, że w wyścigu również uplasuje się wyżej niż Niki, pełna determinacja po jego stronie.

Ricciardo - Gasly
Ricciardo lepszy @1.70

Dzięki przesunięciu tak wielu kierowców Australijczyk wystartuje z 4 miejsca. W kontekście całego jego dla McLarena jest to niezwykle wysoka lokata startowa. Ricciardo zapewne jest świadom, że może to być jego ostatnia szansa na start z tak wysokiego miejsca, myślę że ukończy wyścig przed Gaslym.

Bottas - Zhou
Zhou lepszy @1.75

Mimo wszystko Zhou ma udany sezon, bardzo ładnie się pokazuje. Niestety jego maszyna jest bardzo zawodna, podobnie w przypadku Bottasa, kibicuję dziś Chińczykowi, który niewątpliwie talent ma, żeby znów zapunktował i umocnił swoją pozycję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +654
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Ricciardo - Gasly
Gasly lepszy @2.35 (betclic)

Według mnie najlepszy dzisiejszy kurs na h2h jest pojedynek pomiędzy Ricciardo z Gasly. Dziwi mnie to, że aż tak wysoki jest kurs na Gasly. W ostatnich wyścigach pokazuje się naprawdę z dobrej strony, kręci dobre czasy potrafi dobrze się bronić i utrzymywać pozycje. A co do Ricciardo pomimo, że startuje z takiej pozycji nie widzę go przed Gasly. W ostatnich wyścigach jeździ słabo daje się wyprzedać, nie podejmuje walki tak jak za dawnych lat. Kurs na ten pojedynek jest atrakcyjny i wysoki. Podczas kwalifikacji dzieliła ich niewielka różnica. Do tego dochodzi jeszcze według mnie duża presja na Ricciardo, że musi uzyskać dobrą pozycję co chyba na niego źle wpłynie.

Jeszcze teraz zobaczyłem, że ciekawy jest kurs na to, że Gasly będzie w Top 10 @2.20 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +623
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ciezko cos na ten wyscig wybrac. Ja stawiam znów na Lewisa w parze ze Sainzem. Licze na dobre tempo wyscigowe Merca. Mam wrazenie ze duzy docisk Ferrari odbije sie na gradacji opon i bedzie trzeba szybciej zjechac.

Sainz - Hamilton 2
kurs 2,08 STS

Chciałbym wygranej Leclerca dzis i tego szalenstwa na trybunach i zeby nie było nudno
Post automatycznie złączony:

Myślę też ze kurs na wygraną Russella jest zdecydowanie zawyżony, Jesli Czerwoni znów odstawią Grande Strategie to roznie moze być. Merc na dystansie pojedzie i mysle gradacja opon tez bedzie mniejsza niż u Ferrari. WIadomo jest Max co pojedzie we własnej lidze ale moze dzis coś sie wydarzy i nie wygra.
Za drobniejsze bo kurs wart ryzyka

Russell win kurs 15 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom