>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. Kolejka Bundesligi (12-14.12.2014)

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
15 Kolejka



Zbliżamy się do półmetku sezonu, gdzie drużyny muszą zostawić trochę zdrowia, europejskie puchary, kolejka przez weekend i kolejna już od wtorku. Prócz dominacji Bayernu bardzo ciekawie się układa tabela, zakładam że mało kto przypuszczał taki stan rzeczy na dzień dzisiejszy.​
 
ufo1987 4

ufo1987

Użytkownik
Myślicie że Augsburg może ćóś urwać albo nawet skusić się o niespodziankę i zwycięstwo? To może być dobry moment na pierwszą porażkę w tym sezonie Bawarczyków. Jak tam ze składami?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hoffenheim - Frankfurt
Obie ekipy na dzień dzisiejszy dzieli 1pkt. w tabeli ligowej na korzyść gości, Obie drużyny są bramkostrzelne i często w ich spotkaniach padają wysokie rezultaty, Warto odnotować ostatnie sukcesy ekipy z Frankfurtu która pokonała M&#39;gladbach, Dortmund i Bremę dzisiaj jedzie do Hoffenheim po komplet punktów nawet osłabiony brakiem Trappa, Wiedwalda, Djakpa, Zambrano i Valdeza między słupkami stanie zatrudniony we Wrześniu Hildebrand który powróci między słupki zespołu z bundesligi. Prawda jest jedna over dzisiaj paść &#39;&#39;musi&#39;&#39; ale liczę że goście coś wywalcza.
Hoffenheim: Baumann - Beck, Süle, Bicakcić, J.-S. Kim - Polanski, Schwegler - Volland, Roberto Firmino, Rudy - Szalai
Frankfurt: Hildebrand - Chandler, Russ, Anderson, Oczipka - Hasebe - Aigner, Inui - Stendera - Meier, Seferović

OVER 2.5 @@ 1.45 ✅
X2 @@ 2.05 ⛔
Mecz na prawdę świetny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
No ja się ogólnie zgodzę z kolegą powyżej tylko inny typ zastosuję który według mnie jest o wiele lepszy biorąc pod uwagę ryzyko i ewentualny zysk. Mianowicie:
Suma goli drużyny:
Eintracht Frankfurt over 2,5 gola kurs 2.20 (ja jeszcze przed chwilą złapałem po 2.30 tylko spadł) Bet365
Moim zdaniem to najlepsza opcja na ten mecz prócz klasycznego overu który niestety nie jest zbyt mocno płatny w tym spotkaniu. Pozdrawiam ;)

Oczywiście chodziło mi o over 1,5 jak kolega edson17 zauwazyl... przepraszam bardzo za pomylke ktora spowodowal pospiech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Mainz - Stuttgart

Sytuacja w VFB jest ciężka, zamykają tabele, trzeba przyznać iż, w tym sezonie Bundesligi poziom jest wysoki. Oglądałem kilka spotkań Stuttgartu i nie grają aż tak najgorzej.Jednakże nie bez powodu zamykają tabele, defensywa jest chyba najgorsza z wszystkich ekip w lidze nawet Brema poprawiła grę z tyłu.VFB potrafi sobie stworzyć świetne sytuacje bramkowe, ale co z tego skoro nie ma kto ich wykończyć..
O Mainz na tą chwilę także nie można powiedzieć dobrego słowa, są w poważnym dołku, ostatnia wygrana w październiku 2-1 z Augsburgiem.
Obie ekipy grają słabo, lecz myślę że goście ten mecz się zepną i wygrają
co prawda potrafią dostać w dupę, ale też i potrafią zagrać dobry mecz choćby niedawno z Freiburgiem(4-1), Mainz mnie kompletnie nie przekonuje, kurs na VFB 3,0 to dobry kurs jeśli chcą się utrzymać to w takich meczach muszą grać na maxa.

Typ: VFB Stuttgart 3,0 bet365 1/10⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 3:2
Nie sposób się nie zgodzić z przedmówcami odnośnie overu goli w tym meczu, jednak bukmacherzy nie rozpieszczają kursami. Dużo strzelanych goli, ale jednocześnie formacje obronne nie stanowiące monolitów. Trudno też nie dostrzec passy 10 na 11 meczy bez porażki na swoim stadionie zespołu Hoffenheim (porażka tylko w zwariowanym meczu z Kolonią), jednak Frankfurt mi się podoba jako drużyna, grają przemyślany futbol, Meier rozgrywa chyba najlepszy (pod względem zdobyczy snajperskich) sezon w karierze, fajnie wychodzi gra w ofensywie bocznych obrońców - Oczipki i Chandlera. Dla mnie typami na to spotkanie są:
over 2,5 i obie strzelą 1,61 ✅ bet365
kartka przed 27 minutą, 1,83 bet365
dokładny wynik 2:2, 10,0 bet365 szkoda gola Firmino w 87&#39;, weszłyby 2 fajne typy. Ale coż, Heffenheim było lepsze w całym meczu.
No i z mojej sympatii do gry Eintrachtu muszę postawić także x2, 2,05 bet365
Pozdrawiam,
To na dziś, a jutro na poważnie zabawa z Bundesligą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
Obie ekipy, tracą jak i strzelają dużo..Hoffen ostatni mecz z BVB nie strzelił, ale powinien gdyż, tak prawde mówiąc sędzia powinien podyktować 11-stke pod koniec spotkania.. Jednak wieśniaki nic nie zagrali w tym meczu i BVB wygrało zasłużenie.
Frankfurt wyniki niczym w hokeju na lodzie ostatni wynik 5-2 z Bremą pokazał że są w formie lecz defensywa to nadal słaba strona.
W dzisiejszym meczu nie powinno zabraknąć bramek z jednej jak i z drugiej strony
Over 3,0 kurs 1,6 bet365 2/10✅✅
 
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
co myślicie o graniu w stronę Schalke i Leverkusen? Kursy między 1,70 a 1,85 (w zależności kto gdzie złapie) kuszą, szczególnie z Schalke. Nie widzę opcji, by Kolonia namieszała w Gelsenkirchen. Na 7 spotkań u siebie Schalke 5w 2d 0l bramki: 15:7, do tego ostatnio nieźle grają (nie licząc wtopy z Chelsea w LM). Kolonia na wyjazdach: 7 3w 1d 3l, co daję całkiem niezły bilans, jednak biorąc pod uwagę 2 wyjazdy wygrane ostatnio - szalony mecz z Hoffenheim 3:4, gdzie nie byli lepszą drużyną &quot;z gry&quot; i 0:1 ze ze słabiutką w tym sezonie Bremą, statystyka ta może delikatnie &quot;wprowadzać w błąd&quot;. :] Proponuje czystą 1.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
co myślicie o graniu w stronę Schalke i Leverkusen? Kursy między 1,70 a 1,85 (w zależności kto gdzie złapie) kuszą, szczególnie z Schalke. Nie widzę opcji, by Kolonia namieszała w Gelsenkirchen. Na 7 spotkań u siebie Schalke 5w 2d 0l bramki: 15:7, do tego ostatnio nieźle grają (nie licząc wtopy z Chelsea w LM). Kolonia na wyjazdach: 7 3w 1d 3l, co daję całkiem niezły bilans, jednak biorąc pod uwagę 2 wyjazdy wygrane ostatnio - szalony mecz z Hoffenheim 3:4, gdzie nie byli lepszą drużyną &quot;z gry&quot; i 0:1 ze ze słabiutką w tym sezonie Bremą, statystyka ta może delikatnie &quot;wprowadzać w błąd&quot;. :] Proponuje czystą 1.
Kursy rzeczywiście bardzo dobre i myślę, że Schalke spokojnie sobie dzisiaj poradzi. Goście przegrali u siebie ostatnio z Augsburgiem (1:2) a wcześniej dostali baty w Leverkusen (1:5). Mimo wielu kontuzji (Farfan, Draxler, Matip, Boateng i inni) gospodarze, po zapewnieniu sobie miejsca w rundzie pucharowej LM, ten mecz wygrają. O Bayerze jeszcze nie myślałem. Dzisiaj zagrałem już:

Schalke -0.75 @ 2.200 Pinnacle ⛔ (1:2)
 
lowicz 9

lowicz

Użytkownik
Schalke 04 - 1. FC Köln
Choupo-Mouting strzeli bramkę @ 3.10 Bet365
Zawodnik Schalke w świetnej dyspozycji strzeleckiej. W ostatnich trzech kolejkach ligowych ustrzelił 5 bramek. Pod znakiem zapytania stoi występ Huntelaara, więc pod jego ewentualną nieobecność to na Choupo-Moutingu będzie spoczywać odpowiedzialność za akcje ofensywne. Defensywa Köln nie znajduje się w najlepszej dyspozycji, ostatnio tracą sporo bramek, natomiast Schalke się ostatnio rozstrzelało. Dodatkowo kurs zachęca, bo według mnie nie jest adekwatny do formy zawodnika Schalke, więc wchodzę za drobne.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Schalke 04 - 1. FC Köln
Ja osobiście w tym spotkaniu idę w stronę gospodarzy i BTS, oglądałem ich ostatnie spotkania w lidze niemieckiej i jest to na prawdę dobra drużyna, szczególnie przed własną publicznością.
1.Jestem pewien że Schalke bardzo mocno będzie chciało zgarnąć 3 pkt dziś na własnym terenie - (w przypadku wtopy Augsburga który za pewne wtopi oraz Leverkusen , zespół Schalke wskakuje na podium Bundesligi).
2.Schalke bardzo mocna drużyna przed własną publicznością w tym sezonie: 5 zwycięstw, 2 remisy, 0 porażek. bilans bramek 15:7
3.Zdecydowanie lepiej w pojedynkach Schalke 04 - FC Köln wypada ekipa z Gelsenkirchen.
H2H ostatnie 5 pojedynków:
FC Köln - Schalke 04 1:4
Schalke 04 - FC Köln 5:1
FC Köln - Schalke 04 2:1
Schalke 04 -
FC Köln 3:0
Schalke 04 -
FC Köln 2:0
Tak jak widaćw ostatnich spotkaniach to ekipa Schalke prezentowała się lepiej, ale w ostatnich trzech spotkaniach z ekipą z Kolonii tracili bramkę. Myślę że podobnie będzie w dzisiejszym spotkaniu, wygrają gospodarze ale pewnie stracą bramkę, głównym argumentem jest to że czują zmęczenie z środowego, ciężkiego spotkania w Lidze Mistrzów gdzie męczyli się z drużyną Mariboru - ostatecznie wygrywając 0:1.
Tak więc dzisiaj idę w stronę:
Schalke 04 - 1. FC Köln
Schalke 04 i BTS - 3,75 - BET365
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Mainz - Stuttgart @ 2,30 Bwin
Dobra bez zbędnego rozpisania. Eee, kurs jak najbardziej do grania. Main może ostatnio gra troche ospale i ich gra do najlepszych nie należy, ale jednak rywal jest podany na tacy. Stuttgart to jeźdźce bez głowy. Defensywa kuleje ich gra jest mizerna a to nie ma znaczenia czy w delegacji czy u siebie i nie przekonuje mnie ich gra, dlatego mam nadzieje, że Mainz w końcu wykorzystuje swoje najlepsze atuty i zainkasuje 3 punkty. Okazaki powinien sam się odprawić z defensywą słabiutką gości i sam coś ustrzeli. Stawiam na Mainz!
Choupo-Mouting strzeli bramkę @ 3.10 Bet365
również polecam jak najbardziej do grania !
 
E 40

edson17

Użytkownik
Hertha - Borussia
Borussia over 5,5 roznego 1,90 bet365. ✅✅ 9
Na 5 ostatnich wyjazdowych spotkan w Bundeslidze
tylko raz nie pokryli betu byl to mecz z Bayernem raptem 2 rozne,natomiast z Frankfurtem 8, Paderborn 6, FC Koln 6, Schalke 9. Mysle że dzisiaj znowu beda atakowac i troche tych roznych nabija.
 
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Na dziś:
Schalke 04 - 1. FC Köln
over 1,5 gola Schalke 1,83 ⛔
bet365 //słabo grali, przegrali i to w dodatku u siebie. ????
Schalke jest skuteczną drużyną, nawet jeśli w obronie mają nieraz kłopoty i tracą bramek sporo, to potrafią to zrekompensować grą ofensywną, szczególnie grając na Arena Auf Schalke. Kolonia z kolei traci dużo bramek, ale też potrafi gole zdobywać, stąd drugi typ na to spotkanie:
over 2,5 gola 1,95 ✅ bet365
dokładny wynik 3:1, 15,0 ⛔ bet365

Werder Brema - Hannover 1x, 1,44
✅ 3:3 bet365
Tym razem gram za Werderem, a dlaczego? Dlatego, że u siebie zaczęli się prezentować solidnie w ostatnich tygodniach. Owszem, defensywa pozostawia wiele do życzenia, a w ofensywie w dalszym ciągu brakuje Di Santo, natomiast trafiają na Hannover, który wpadł w mały dołek i sama gra wygląda dość mizernie.
Rozsądne wydaje się grania over 2,5 1,65 ✅ lub też over 2,5 i BTTS 1,90 ✅
Ponadto od siebie dodam Zlatko Junuzovic strzeli gola 4,75 ✅ ✅ ✅ //piękny rzut wolny ???? dobrze czułem tego zawodnika bet365 - w ostatnich meczach gra dobrze, notuje asysty, ostatnio dochodzi do sytuacji, jednak brakuje wykończenia, myślę że dziś, przed własną publicznością może coś strzelić.
Mainz - Stuttgart 1:1
Ostatnie spotkanie na dzisiejszy dzień.
Stuttgart na ostatnim miejscu, ale tylko 4 pkt straty do Mainz, które jest 11, więc to idealny moment na doskoczenie do zespołów ze środka tabeli. Dzisiaj okazja przyzwoita, bo Mainz w fatalnej formie. Poważne osłabienia po stronie Mainz: Baumgartlinger, Hofman i Bungert, po stronie Stuttgartu Ibisević i przede wszystkim Rudiger. Wydaje się, że będzie to kolejny bramkowy over w tej kolejce, dlatego typuje: over 2,5 1,72, over 3,5 2,82 kursy z uni-bet
W ostatnich meczach tych drużyn w Bundeslidze padało odpowiednio: w meczach Mainz 12-12-12 rzutów rożnych, w meczach Stuttgartu 10-16-9. Nie jest to może jednoznaczne, ale jak dla mnie warte postawienia: over 10 rzutów rożnych 2,20 //9 sztuk było bet365
I to by było tyle na dzisiejsze spotkania.
Życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja na dziś proponuję ciekawy zakład i myślę, że ci którzy oglądają mecze Bayernu wiedzą dlaczego jest ciekawy. Mianowicie gram że więcej bramek w tym meczu padnie w 2. połowie po kursie 2.03 ✅ we fortunie (i tak muszę tam zagrać więc piszę ten kurs, na internetowych na pewno będzie lepszy).
Wybierając ten typ mam w myślach mecz z Frankfurtem a więc drużyną w miarę poukładaną. Bayern miał niemały kłopot ze strzeleniem bramki w tym meczu. Dopiero gdy w drugiej połowie udało się pierwszy raz, wówczas worek z bramkami się rozwiązał. Myślę że podobnie może być w tym meczu.
Dziś Bayern zmierzy się z lepszą drużyną, z 3. ekipą Bundesligi - Augsburgiem. Można odnieść wrażenie że ekipa z Monachium odnosi pewien kryzys, wiem że wyniki tego nie pokazują ale nie grają już z takim polotem i łatwością jak z początku. Oczywiście ma to swoje uzasadnienie, w końcu grają na trzech frontach, nawet na czterech jeżeli dodać mecze reprezentacyjne. Augsburg powinien mieć na tyle siły by odpierać ataki Bawarczyków przez 45 minut, po przerwie już bramki padną - taki jest mój scenariusz tego meczu, a jak będzie to się okaże o 15:30, powodzenia!
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
AUGSBURG - BAYERN MONACHIUM

Typ: Czas pierwszego rzutu roznego przed 9 minuta - @1.83 Bet 365 ✅✅✅


Gram juz po raz kolejny taki rodzaju zakladu. W meczach z udzialem Bayernu mam najwieksza skutecznosc. Jak wiemy Bayern bez wzgledu czy to Bundesliga czy LIga Mistrzow zawsze gra ofensywnie i caly mecz naciera. Pomimo meczu w srodku tygodnia w LM zwycieskim przez Bawarczykow, sklad na mecz z Augsburgiem bardzo mocny... skrzydla Robben Ribery oraz na szpicy Lewandowski ktory jest glodny goli. Nie widze tu innego scenariusza jak od poczatku meczu dominacja Monachijczykow. Mysle ze powodzenie typu na rzut rozny przed 9 minuta meczu jest wielce prawdopodobne wiec napewno to zagram.

POLECAM !!! ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Chciałbym pozdrowić kolegę który kolejkę temu chwalił BVB po meczu z Hoffen i z góry grał Dortmund z Herthą póki kursy ciepłe. Mam nadzieję że nie wtopiłeś dużo.
Miałem to szczęście że idealnie przewidziałem scenariusz meczu Bayernu. Pierwsza połowa nie była bogata w strzały, ponadto widoczny był kryzys o którym mówiłem. Tak naprawdę tylko Robbenowi chce się grać, reszta jakby już zmęczona. Mam nadzieję że Lewandowski tym golem się przełamie, bo żal chłopaka jak się ogląda. Za tydzień Freiburg u siebie to może worek z golami się rozwiąże.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
dość długo się zastanawiałem czy nie zaryzykować i przyłożyć na Herthę ale za długo chyba się zastanawiałem bo nawet za drobne nic nie pograłem w tym meczu..
Jeszcze nie jeden utopi kasę na BVB ale cóż za głupote cza płacić..
Osoby, myślące że BVB szybko zacznie wygrywać seriami muszą sami sobie zdać sprawę, że tak nie będzie i Borussia w tym sezonie ledwo się utrzyma..
Pytanie do tych co oglądali Stuttgart pod koniec meczu w tej akcji co Werner wszedł z prawej strony w pole karne, był powód by móc podyktować 11-stke czy zwykłe nurkowanie? akuratnie mi wtedy wywaliło neta nie widziałem dobrze wg mnie był podcinany, ale raz że miałem lipny stream a dwa nie zdążyłem zobaczyć akcji z innej perspektywy Pytam bo jestem ciekawy a niestety VFB utopiło na dobrą kase.
 
jeremyjanot 36

jeremyjanot

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Niemcy
Godz 15:30
Spotkanie - Leverkusen - Moenchengladbach
Typ - BTS
Kurs - 1.73 ✅✅✅
Buk - Comeon
Dzisiaj w Niemczech mecz kolejki w którym zagra 4 zespół (Leverkusen) z 5 (Moenchengladbach). Stawiam w tym meczu na BTS ponieważ obie drużyny prezentują ofensywny styl gry. Ponadto w dwudziestu ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami aż 15 razy oba zespoły strzelały bramki. Dodatkowym atutem przemawiającym za tym że Gladbach strzeli bramkę jest bardzo dobra postawa w ostatnim meczu ligowym przeciwko Bayernowi gdzie co prawda przegrali ale grali bardzo dobrze i mieli dużo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki jednak niesamowity Neuer ratował Lewego i spółkę z tarapatów. Także Gladbach chce wkońcu wygrać gdyż nie wygrali z Leverkusen od 4 spotkań, Jak dla mnie pewniak dnia.
Edit: szybko łatwo i przyjemnie,zapraszam do kolejnych moich &quot;pewniaków&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom